• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מאחר שפורום הכרויות חסכנים לא על הפרק...

Myrath

משתמש רגיל
דירוג
450
אשמח לדעתכם ביחס לאתר ההיכרויות הטוב ביותר (אפשר גם בתשלום).

חשובה לי האפשרות ליצור פרופיל מפורט ואפשרות לבצע חיפוש מתקדם, בעיקר בשל היותי בעל מבנה גוף רזה מאוד וכו' שמחייב ליצור קשר עם מי שלה מבנה גוף פרופורציונאלי יחסית...

ואם לדעתכם קיימת אלטרנטיבה מעניינת יותר להיכרויות מאשר האתרים/אפליקציות המוכרים אשמח לגלות...

תודה :)

OkCupid שירת אותי נאמנה. כמובן שגם גברים וגם נשים שרוצים להסתיר חלק פחות מחמיא (כמו נניח מבנה גוף מסויים) הם יכולים לעשות את זה.
החיסרון של האפליקציות, שקל מאוד לרמות, לרטש ולבצע מניפולציות ויזואליות שונות שבמציאות לא עובדות, מתגמד לעומת היתרון הגדול שהוא האפשרות להכיר באופן אפקטיבי רווקות/רווקים תוך כדי ישיבה בשירותים, עמידה בתור לסופר וכד', ולא מצריך הוצאה כספית ניכרת.
עוד עצה: לוותר על האגו. כשמישהו שואל אותך "מה איתך יש לך מישהי?" תכין מראש את התשובה "לא, יש לך מישהי להכיר לי?" לא יכול להזיק בכלל!

לדעתי האישית, האתרים האלה עובדים בצורה גרועה למדי, הרבה בגלל פרדוקס הבחירה החופשית
אתה יכול למצוא את עצמך שנים באתרים האלה עד שתמצא מישהי.

אני הייתי בחור בגישת החבר מביא חבר או שאפילו עושה מאמצים ללכת למקומות עם פוטנציאל היכרות- חוג כלשהו, התנדבות.

אשמח לדעתכם ביחס לאתר ההיכרויות הטוב ביותר (אפשר גם בתשלום).

חשובה לי האפשרות ליצור פרופיל מפורט ואפשרות לבצע חיפוש מתקדם, בעיקר בשל היותי בעל מבנה גוף רזה מאוד וכו' שמחייב ליצור קשר עם מי שלה מבנה גוף פרופורציונאלי יחסית...

ואם לדעתכם קיימת אלטרנטיבה מעניינת יותר להיכרויות מאשר האתרים/אפליקציות המוכרים אשמח לגלות...

תודה :)
אני הכרתי את אשתי בג'יידייט. הדייט הראשון היה לפני כ-5 שנים אז אני לא יודע מה היום, אבל הרושם שלי (גם משיחות עם חברים/חברות רווקים שלי) - שהוא עדיין אתר סבבה (המגוון הכי גדול). יש גם את אלפא שאני קצת סולד מהגישה שלהם של לסנן לפי כמה יחידות מתמטיקה עשית ואיזה תואר באיזה מוסד וכמה הנטו שלך, אבל נראה לי שיש שם כמות לא מבוטלת של אנשים אחלה.

וכמו שאמרו- לעשות הכל במקביל אם זה אופציה מבחינתך. זה מה שאני עשיתי - הכרתי בפאבים, במועדונים, במסיבות בית (הכי טוב!!), דרך חברים, אירועים באוניברסיטה וכו' וכו'.

בהצלחה!!

OkCupid שירת אותי נאמנה. כמובן שגם גברים וגם נשים שרוצים להסתיר חלק פחות מחמיא (כמו נניח מבנה גוף מסויים) הם יכולים לעשות את זה.
החיסרון של האפליקציות, שקל מאוד לרמות, לרטש ולבצע מניפולציות ויזואליות שונות שבמציאות לא עובדות, מתגמד לעומת היתרון הגדול שהוא האפשרות להכיר באופן אפקטיבי רווקות/רווקים תוך כדי ישיבה בשירותים, עמידה בתור לסופר וכד', ולא מצריך הוצאה כספית ניכרת.
עוד עצה: לוותר על האגו. כשמישהו שואל אותך "מה איתך יש לך מישהי?" תכין מראש את התשובה "לא, יש לך מישהי להכיר לי?" לא יכול להזיק בכלל!

דווקא התכוונתי לאפליקציה/אתר שבו אוכל לשים את העניין על השולחן כדי לסנן מראש 1.78/80 וכו'. כי בכל זאת, לא נעים לפתוח שיחה עם מישהי בשאלה על מידותיה.
על okcupid היום יש ביקורות רעות וטענות שהשתנתה לרעה. אני אנסה.
אני מנסה להכיר דרך אנשים, לא מציעים לי... (כמעט)

לדעתי האישית, האתרים האלה עובדים בצורה גרועה למדי, הרבה בגלל פרדוקס הבחירה החופשית
אתה יכול למצוא את עצמך שנים באתרים האלה עד שתמצא מישהי.

אני הייתי בחור בגישת החבר מביא חבר או שאפילו עושה מאמצים ללכת למקומות עם פוטנציאל היכרות- חוג כלשהו, התנדבות.

השאיפה הכי גדולה שלי היא למצוא בסיטואציה בעלת אופי רומנטי כזאת, "במקרה".. אבל עד היום זה פשוט לא הולך לי.
שוקל להתנדב ללא קשר ואולי זה באמת יועיל קצת.

אני הכרתי את אשתי בג'יידייט. הדייט הראשון היה לפני כ-5 שנים אז אני לא יודע מה היום, אבל הרושם שלי (גם משיחות עם חברים/חברות רווקים שלי) - שהוא עדיין אתר סבבה (המגוון הכי גדול). יש גם את אלפא שאני קצת סולד מהגישה שלהם של לסנן לפי כמה יחידות מתמטיקה עשית ואיזה תואר באיזה מוסד וכמה הנטו שלך, אבל נראה לי שיש שם כמות לא מבוטלת של אנשים אחלה.

וכמו שאמרו- לעשות הכל במקביל אם זה אופציה מבחינתך. זה מה שאני עשיתי - הכרתי בפאבים, במועדונים, במסיבות בית (הכי טוב!!), דרך חברים, אירועים באוניברסיטה וכו' וכו'.

בהצלחה!!

מאלפא אני סולד עוד יותר במובן שכנראה מי שאמצא שם תרצה שאקבר בקריירה כל החיים.
אני חושב על היתרון ב-JDATE במובן שנרשמים אליו רציניים יחסית למקומות אחרים.
ואני מוצא את המעבר למחוזות רומנטיים עם אדם שהכרתי קשה מאוד, מקווה שזה ישתנה...

ואני מוצא את המעבר למחוזות רומנטיים עם אדם שהכרתי קשה מאוד, מקווה שזה ישתנה...
נשמע שפה כל המפתח לעניין.
מה בדיוק קשה לך (לא חייב לפרט כמובן)?
בתור אדם אנליטי אני חושב על זה ככה: תבחן את השרשרת של: למצוא דייט -> לצאת לדייט -> לצאת לעוד דייטים -> להיכנס לקשר (יש עוד, אבל זה לבינתיים...).
תראה שם איפה אתה תקוע. לא מספיק יוצא לדייטים? אז תצא ליותר מקומות, תשתמש באתרי הכרויות. עדיין לא עובד? תנתח למה? אולי צריך להעז יותר, לחפור לחברים שישדכו, להתכתב אחרת באתרים, לשפר את הפרופיל/תמונות וכו'.
יוצא לדייט ראשון אבל זה לא נמשך משם? (ברור שלא תמיד הולך, אבל הכוונה באופן קונסיסטנטי) לנסות לחשוב למה. כאן קשה יותר להשתפר אבל אפשרי - לקבל משוב מידידות אם יש, לקרוא ספרי עזרה עצמית בנושא, קורס של הכרויות (אני בעד!!) שיתן לך טיפים בנושא.

וכו'.
מקווה שזה עוזר...

בתור 1.78 99% מהבחורים שיצאתי איתם או התאהבתי בהם היו נמוכים ממני. לי זה לא מפריע להם כן, זה אכן מבאס.

אני דווקא מכוון למנוע תקרית שמקורה בבחורה, כיוון שמרבית בנות המין הנשי פוסלות על הרקע הזה. אם כי לא אוכל להכחיש שתהיה לי בעיה מסוימת עם זה גם אם זה יהיה בסדר גמור מבחינת הצד השני.
לכן מאוד חשוב לי שאם אנחנו מדברים על אתר/אפליקציה, האופציה הזאת בסיסית ביותר מבחינתי...

לא נעים לפתוח שיחה עם מישהי בשאלה על מידותיה.
אתה חושב יותר מדי
תשתחרר, תפסיק לחשוב על המידות או כל דבר אחר שנועל אותך בבחירה כלשהי
תזרום.

נשמע שפה כל המפתח לעניין.
מה בדיוק קשה לך (לא חייב לפרט כמובן)?
בתור אדם אנליטי אני חושב על זה ככה: תבחן את השרשרת של: למצוא דייט -> לצאת לדייט -> לצאת לעוד דייטים -> להיכנס לקשר (יש עוד, אבל זה לבינתיים...).
תראה שם איפה אתה תקוע. לא מספיק יוצא לדייטים? אז תצא ליותר מקומות, תשתמש באתרי הכרויות. עדיין לא עובד? תנתח למה? אולי צריך להעז יותר, לחפור לחברים שישדכו, להתכתב אחרת באתרים, לשפר את הפרופיל/תמונות וכו'.
יוצא לדייט ראשון אבל זה לא נמשך משם? (ברור שלא תמיד הולך, אבל הכוונה באופן קונסיסטנטי) לנסות לחשוב למה. כאן קשה יותר להשתפר אבל אפשרי - לקבל משוב מידידות אם יש, לקרוא ספרי עזרה עצמית בנושא, קורס של הכרויות (אני בעד!!) שיתן לך טיפים בנושא.

וכו'.
מקווה שזה עוזר...

אני פשוט חסר כישורים חברתיים גבוהים ככל שזה נוגע לעניינים רומנטים. להציע, לרמוז, לכוון וכו' - מעדיף אתר הכרויות כך שהכל ברור יותר ואין צורך לעשות Move בשביל להבהיר את הכוונות שלי.
יש לך ניסיון אילו אתרי הכרויות הם עם הכי הרבה פוטנציאל?

אתה חושב יותר מדי
תשתחרר, תפסיק לחשוב על המידות או כל דבר אחר שנועל אותך בבחירה כלשהי
תזרום.

לא נועל אותי דבר פרט למידות. תראה... זה די עובדות בשטח שעבור רוב הנשים זה חסם גמור.
לכן חשוב לי שתהיה לי דרך נוחה "לסנן" מראש...

אני פשוט חסר כישורים חברתיים גבוהים ככל שזה נוגע לעניינים רומנטים. להציע, לרמוז, לכוון וכו' - מעדיף אתר הכרויות כך שהכל ברור יותר ואין צורך לעשות Move בשביל להבהיר את הכוונות שלי.
יש לך ניסיון אילו אתרי הכרויות הם עם הכי הרבה פוטנציאל?
שוב, מניסיוני הלא כל כך עדכני כנראה- ג'יי דייט.

שוב, מניסיוני הלא כל כך עדכני כנראה- ג'יי דייט.
תודה, חשבתי שכתב לי את זה מישהו אחר D:

אני חושב שאנסה קיופיד ולאחר מכן ג'דייט. יש לי איזו העדפה לשירות בתשלום (אולי יעיד על רצינות יתר החברים באתר)

אתה מניח הנחות על סמך מדגם (לא מייצג)
לא ראיתי מימיי זוג בו הגבר נמוך מהאשה במעגל החברים הקרוב והרחוק.
גם המקרים הרחוקים שכן ראיתי היו די נדירים.

אינספור פעמים שהייתי עד לכך שמבחינת נשים זה דבר שכמעט לא ניתן לגישור והאמת שבסופו של דבר, כפי שציינתי, גם אני הייתי מעדיף להימנע ממצב כזה (ללא קשר לדעת הצד השני בנושא).

אבל גם אם במקרה הזה נסחפתי, לא ברורה דעתך שאני "נעול". כמעט לכל אחד יש הגבלות כאלו ואחרות...

זה נורמלי להסחף. במחוזות האישות והדימוי העצמי רוב האנשים דווקא נסחפים. צריך רק להכיר בזה.

לא נעים לפתוח שיחה עם מישהי בשאלה על מידותיה.
כמו שאמרו מעלי - צריך לזרום ולא להיות טכני. אם ניהלת עם מישהי שיחה במשך דקות ארוכות, אפילו יומיים, ורק אז גילית שהיא מלאה מדי עבורך או גבוהה מדי עבורך - לא קרה כלום.
אם אתה מדבר עם בחורה שכל תמונותיה הן תמונות של פנים אז ראשית כל, תוכל מראש להסיק שככל הנראה היא עצמה לא שלמה עם הגוף שלה, ושנית, זה בסדר גמור לבקש תמונה נוספת של כל הגוף לפני שנפגשים. אנחנו בני אדם ולא ארגון ממשלתי ואנחנו בהחלט לא חייבים לתת שיוויון הזדמנויות לכל אחת ואחד.

בתור 1.78 99% מהבחורים שיצאתי איתם או התאהבתי בהם היו נמוכים ממני. לי זה לא מפריע להם כן, זה אכן מבאס.
במחשבה שנייה היו בהם דברים שבשבילי (מגה) פיצו על זה ולכן לא היה כזה משנה.
ככה בלי היכרות ובלי ייחוד בולט לעין או ללב כנראה שאפסול ישר גם.

נושאים דומים

Back
למעלה