• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מאחר שפורום הכרויות חסכנים לא על הפרק...

נמוך ממך. לפני החוגר ואחרי.
בסדר. ואני גם מבין ממך שאתה רואה בזה סוג של חיסרון.
גם אני ראיתי בשיער הכבש המקורזל שלי, שאי אפשר לסדר אותו לשום תסרוקת נורמלית חיסרון עד גיל 23. עד שהוא גדל פרא בגלל שהפסקתי להסתפר, והפכתי להיות שוקומן/דודו זר/חופני כהן/יזהר כהן שכולם חושבים שהוא תימני ומתלהבים לו/לועגים על מהתלתלים.
יום יגיע ואני מקווה שמבנה האישיות שלך יצליח לשים את החסרונות הללו בפינה הקטנה של הלא חשיבות.

וכמו שציינתי, גם אני באופן אישי מעדיף (אם כי לא בפנאטיות של רוב הנשים) שהאישה תהיה בגובה שלי או נמוכה ממני.
אז תציין מה הגובה שלך ותרשום שאתה מעדיף שהאישה שתכיר תהיה בגובה שלך או נמוכה ממנו. מה יותר פשוט מזה?
מה גם שאתה בישראל, רוב הנשים נמוכות, והרבה מאוד מהגברים. אתה בסביבה מעולה.

איזושהי הנחת מוצא כללית שהצטיירתי כמי שמחפש תירוצים למה קשה לו בהכרויות...
לא מבחינתי. הבנתי מה "הקטע שלך" ואני חולק איתך את אותו רעיון אנושי של חוסר בטחון (רק שאני מטפל בו אחרת).

ומקיימים אורח חיים זוגי ורב-שגלי.
אופ טופיק, שילוב נדיר אצל הטרוגנים :) ובטח לאחר כמה שנים טובות של זוגיות ועוד יותר בטח בשלב הטיפול בילדים קטנים.
אני מבינה שזאת פנטזיה מובילה אצל הרבה גברים אבל זה משהו שבאמת קשה לו ללכת יחדיו עם החיים הדי עמוסים (מחשבתית ומעשית) של רובנו.

כלומר הטרוסקסואליים?...

פנטזיה מובילה אצל הרבה גברים
תתפלאי, אבל אני חותם על כך שממש ממש לא.
אורח חיים של רב שגל, כלומר מרובה משגלים ומרובה פרטנריות, הוא ממש לא פנטזיה מובילה אצל הרבה גברים. גם לא אצל מעט גברים. זו פנטזיה זניחה. אולי לאיזה ערב חד פעמי אחלה (אולי...), אבל בתור אורח חיים ממש לא.
לפחות לא כל מי שאני מכיר ללא יוצא מן הכלל. הסייג היחיד לכך הוא כנראה בגיל צעיר (נניח, רק נניח, מתחת לגיל 25, כנראה אפילו שמתחת לגיל 23) וגם זה לא במיוחד. מעט מאוד גברים בוגרים/מבוגרים "חולמים" או יותר נכון מפנטזים על אורח חיים כזה שבשגרה. זו רק הסביבה גורמת לנשים לחשוב כך או שגורמת להן לחשוב שזה הכיוון הצפוי והמתקבל על הדעת.
אגב, מה גם שאורח חיים זוגי ורב שגלי (ניפול פה על הסמנטיקה של מה זה "רב", כלומר החל מכמה פרטנריות שונות זה נחשב "רב" - 3? 5? 7? במקביל? ברצף?) הוא דבר די נפוץ בעולם הבגידות, ההסתרות, חצאי המידע וחצאי האמת, ההעלמות, הניאופים הווירטואליים והפלירטוטים שהם מעבר לבדרך אגב... וכמו שידוע בגידות, הסתרות, חצאי בגידות וכו' זה ממש לא כזה נדיר.

אורח חיים של רב שגל, כלומר מרובה משגלים ומרובה פרטנריות, הוא ממש לא פנטזיה מובילה אצל הרבה גברים.
אני אוהב אותך כמו אח, אבל אתה חי בסרט.
ניפול פה על הסמנטיקה של מה זה "רב", כלומר החל מכמה פרטנריות שונות זה נחשב "רב" - 3? 5? 7? במקביל? ברצף?
רב זה הרבה. נגיד בנוסף לאשה שמכינה חריימה על האש, יש תמיד עוד איזה מאהבת, או שתיים, או סתם ביקורים תכופים במכוני אונס ותיירות סקס.

אבל אתה חי בסרט.
תודה D: אז זהו, שאני באמת חי בסרט... זה לא צחוק :'(
אולי אני משקיף מעצמי הלאה אל העולם ואל הסביבה. כנראה שכן, מה שיסביר כשל קוגנטיבי ידוע ונפוץ שאני בהחלט לא מתיימר שלא לחטוא בו.
אולי אני משקיף מהסביבה ומהחברים הקרובים לי שהם מן הסתם דומים לי (כמו חוק הטבע הכימי - Like dissolves like).
אם ידייקו אותי שאני טועה, אז אני לוקח את טענותיי בחזרה בבושת פנים ומחשבה, מתנצל ומבקש סליחה מהמין הטסטסטורוני ומעניק את הבכורה לבת העמק הצודקת לכאורה.

את לא טועה ... ואין צורך להתנצל
אם ידייקו אותי שאני טועה, אז אני לוקח את טענותיי בחזרה בבושת פנים ומחשבה, מתנצל ומבקש סליחה מהמין הטסטסטורוני
שהרי
----------------------------------------------------
בתבנית נוף האביב אין גבוה או נמוך.
הענפים נושאי הפרחים, גדלים בטבעיות,
חלקם קצרים, אחרים ארוכים.
----------------------------------------------------
(רק שבמקרה זה רוב רובם של הענפים כנראה ארוכים)

אורח חיים של רב שגל, כלומר מרובה משגלים ומרובה פרטנריות,
אוקיי, לא הבנתי אותך. חשבתי שדיברת על
אורח חיים זוגי ורב שגלי
ואתה מדבר על סטוצים עם הרבה א/נשים.
כלומר הטרוסקסואליים?...
כן, כמובן. פשוט לא אוהבת את המילה הזאת אז זייפתי קצת :)

אורח חיים של רב שגל, כלומר מרובה משגלים ומרובה פרטנריות, הוא ממש לא פנטזיה מובילה אצל הרבה גברים
אני אוהב אותך כמו אח, אבל אתה חי בסרט.
אני דווקא אתמוך בדעה של @ביולוג ירושלמי , לפי דעתי בשלב מסויים הגבר הממוצע יתקבע ויעדיף את השגרה עם אישה אחת ותא משפחתי יציב מאשר אורח של רב שגל.

אני דווקא אתמוך בדעה של @ביולוג ירושלמי , לפי דעתי בשלב מסויים הגבר הממוצע יתקבע ויעדיף את השגרה עם אישה אחת ותא משפחתי יציב מאשר אורח של רב שגל.

מכיר את זה ששואלים "מה ההבדל בין תיאוריה למציאות?"
ועונים שבתיאוריה זה אותו הדבר.

אורח חיים של רב שגל, כלומר מרובה משגלים ומרובה פרטנריות, הוא ממש לא פנטזיה מובילה אצל הרבה גברים.

על אותו משקל -->
יודע מה ההבדל בין ריאליה לפנטזיה?
שבפנטזיה זה לא אותו הדבר.

האמת שלא מכיר... מה זה בעצם אומר?
אוקסימרון?

שבפנטזיה זה לא אותו הדבר.
אז בפנטזיה הכל יכול לקרות והכל רצוי ובריאליה לכל פנטזיה יש מחיר ועלויות ותחשיבים?...

האמת שלא מכיר... מה זה בעצם אומר?
אוקסימרון?
אהה , לא. לא -אוקסימרון.
חשבתי שהאמרה הראשונה היא קומון נולדג'
כלומר , התאוריה אמורה לתאר את המציאות ....
אבל המציאות שונה.... ורק בתיאוריה זה אותו דבר :) .

אז בפנטזיה הכל יכול לקרות והכל רצוי ובריאליה לכל פנטזיה יש מחיר ועלויות ותחשיבים?...
כן. הכל יכול לקרות. אם הכל רצוי תוך כדי הפנטזיה זו כבר יותר שאלה של טעם וריח(וחבל להתווכח)
"בריאליה לכל פנטזיה יש מחיר ועלויות ותחשיבים" --> בהחלט!(*)

(*) אלא אם אתה המלך , איטס גוד טו בי דה קינג וכו'
גם החכם באדם ידע את זה.

עריכה
=========================
במחשבה שניה לגבי המלך: גם זה לא בהכרח טוב
ראה חרב דמוקלס וגם המשפט השני בחתימה שלי

נערך לאחרונה ב:

נושאים דומים

Back
למעלה