• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לכידת עכבר

הבעל שלי משתמש במלכודת כלוב לתפיסת חולדות במחסן שלו. תמיד מגיעות חדשות אבל הוא מצליח לתפוס את כולן. לצערי הוא מטביע אותן כי לדעתו הן יחזרו גם אם ישחרר בשדות. לגבי עכברים בבית- אני מחבבת עכברים אבל הקיום של כלב וחתול בתוך הבית מספיק כדי שהם לא יחשבו אפילו בכיוון.
אני יודעת שזה נשמע הזוי אבל הבת שלי גידלה חולדת מחמד בדירתה (שהצילה ממאגר המזון לנחשים באיזו פינת חי) וזאת פשוט חיה חמודה. אה, והיא גם עשתה בייביסיטר לגור עטלף פירות (עכבר עם כנפיים) כולל הנקה מבקבוק קטנטן. היא תצטרך לבחור בן זוג מכיל ולא חובב נקיונות ואקונומיקה :)

שוב, הסתכלתי מן הסתם באינטרנט אבל אלו מיקומים שפחות רלוונטיים לי. אני גר בבאר שבע, לא אסע עד לכפר סבא בשביל זה.

בכ"מ סטינו מהנושא לדעתי כי בסך הכל פתחתי את הפוסט כאן כדי לשמוע על שיטות DIY שאולי עבדו לכם, אני רואה שאין וחבל.
ולבחור שעקץ עם הגיוס המונים, אז לא, פשוט אני לא מעוניין להוציא 60 או 70 ש"ח על עכבר, בודד, קטן. בגלל זה אני הולך יותר שיטות ביתיות שלצערי לא עובדות בינתיים.
בכל מקרה חזרתי עכשיו לדירה והריח בלתי נסבל, מבחינתי הרחמים המינימליים שהיו נגמרו והבאתי מלכודת דבק שאשים יותר מאוחר.

תודה כמובן לכל מי שניסה לעזור וחג שמח.

מצחיקים אותי כל אלה שמנסים לחנך או להיראות טובים. נראה לכם הוא יקשיב לכם?
לו אני? באה, מתייעצת, מקבלת את העצות - ועושה מה בא לי.
למה כשיוסיק, שהוא אדמין, הגיב כמו שהגיב, לאף אחד לא אכפת. אבל פה אחרי שהוא ניסה כהנה וכהנה דרכים,
הוא אומר אם בסוף לא אצליח - אלך למלכודת, שגם יוסיק אמר פה שהוא השתמש בה. לא, פתאום יש את הצדקנים עם סמלוני חתול.

חחח אתם מצחיקים אותי. מאיפה לכם שהוא בסוף בכלל יקשיב לכם?
ידידי, עשה מה רק בא לך. הבנת? גם לי אתה לא חייב להקשיב. אני רק מייעצת. מהצד. לא מחנכת לא מטיפה.

בית שלך?
חיים שלך?
תעשה מה שאתה רק רוצה.
במיוחד שאתה ב 4 דלת אמותיך. בין 4 הקירות שלך.

זה הכל.
ולמטיפים הקבועים תכתבו מה רק בא לכם אני גם ככה לא אשנה את הגישה שלי חבל על הזמן שלכם חח עוד מחפשים לו קישורים, נכנסים לו לכיס.
אז יגיד לכם תודה, ויקנה מלכודת דבק. מה העיקר הרגעתם את המצפון שלכם?

אז אתם סתם רוצים להרגיע את המצפון שלכם, להוסיף עוד וי, יעני הייתם אנשים טובים.
חחח אני מכירה כל כך הרבה כאלה, לא קונה את זה. כי אין לכם מושג אם היא יקשיב לכם או שלא.
אבל אתם תגידו לעצמכם העיקר אני את שלי עשיתי. נו, אינטרס אישי. להרגיש טוב.

והרוב פה בכלל לא יגיבו כמוני, כי יש כאלה בונים להם איזה תדמית וירטואלית. אני כותבת מה בא לי, לא עוברת על החוקים, לא פוגעת אישית, לא עושה שיימינג לאיש. פשוט לא כמו הזרם, לא כמו העדר.
גם אני יכלתי להתחסד, להגיד לו אוי נו נו נו. להביא לו תמונות סרטונים מה רק לא - הנה אל תשתמש במלכודת דבק, תראה מה יקרה.
אבל אני לא מחפשת לא לבנות לי פה לא רושם, לא מוניטין, לא כלום.
מה אני כן מחפשת?
שמי שהגיב לו, שיפסיק להגיב ככה לאחרים - כי היום זה הוא, מחר זה אני או אחרים.

די לנסות לחנך אותנו. כן תציעו לו אפשרות, לא לבוא לרדת עליו גיוס המונים, או לתת לו קישור כאילו "הנה עשיתי לך את העבודה".
אתם לא יותר טובים ממנו. אתם סתם רוצים להרגיש שאתם אנשים טובים + הרושם החיובי כביכול שיוצא לכם בפורום שאף אחד פה לא מכיר אתכם, וירטואלי. אבל ההרגשה הטובה מלווה אתכם גם במציאות ואת זה אתם רוצים.

מצחיקים אותי כל אלה שמנסים לחנך או להיראות טובים. נראה לכם הוא יקשיב לכם?
לו אני? באה, מתייעצת, מקבלת את העצות - ועושה מה בא לי.
למה כשיוסיק, שהוא אדמין, הגיב כמו שהגיב, לאף אחד לא אכפת. אבל פה אחרי שהוא ניסה כהנה וכהנה דרכים,
הוא אומר אם בסוף לא אצליח - אלך למלכודת, שגם יוסיק אמר פה שהוא השתמש בה. לא, פתאום יש את הצדקנים עם סמלוני חתול.

חחח אתם מצחיקים אותי. מאיפה לכם שהוא בסוף בכלל יקשיב לכם?
ידידי, עשה מה רק בא לך. הבנת? גם לי אתה לא חייב להקשיב. אני רק מייעצת. מהצד. לא מחנכת לא מטיפה.

בית שלך?
חיים שלך?
תעשה מה שאתה רק רוצה.
במיוחד שאתה ב 4 דלת אמותיך. בין 4 הקירות שלך.

זה הכל.
ולמטיפים הקבועים תכתבו מה רק בא לכם אני גם ככה לא אשנה את הגישה שלי חבל על הזמן שלכם חח עוד מחפשים לו קישורים, נכנסים לו לכיס.
אז יגיד לכם תודה, ויקנה מלכודת דבק. מה העיקר הרגעתם את המצפון שלכם?

אז אתם סתם רוצים להרגיע את המצפון שלכם, להוסיף עוד וי, יעני הייתם אנשים טובים.
חחח אני מכירה כל כך הרבה כאלה, לא קונה את זה. כי אין לכם מושג אם היא יקשיב לכם או שלא.
אבל אתם תגידו לעצמכם העיקר אני את שלי עשיתי. נו, אינטרס אישי. להרגיש טוב.

והרוב פה בכלל לא יגיבו כמוני, כי יש כאלה בונים להם איזה תדמית וירטואלית. אני כותבת מה בא לי, לא עוברת על החוקים, לא פוגעת אישית, לא עושה שיימינג לאיש. פשוט לא כמו הזרם, לא כמו העדר.
גם אני יכלתי להתחסד, להגיד לו אוי נו נו נו. להביא לו תמונות סרטונים מה רק לא - הנה אל תשתמש במלכודת דבק, תראה מה יקרה.
אבל אני לא מחפשת לא לבנות לי פה לא רושם, לא מוניטין, לא כלום.
מה אני כן מחפשת?
שמי שהגיב לו, שיפסיק להגיב ככה לאחרים - כי היום זה הוא, מחר זה אני או אחרים.

די לנסות לחנך אותנו. כן תציעו לו אפשרות, לא לבוא לרדת עליו גיוס המונים, או לתת לו קישור כאילו "הנה עשיתי לך את העבודה".
אתם לא יותר טובים ממנו. אתם סתם רוצים להרגיש שאתם אנשים טובים + הרושם החיובי כביכול שיוצא לכם בפורום שאף אחד פה לא מכיר אתכם, וירטואלי. אבל ההרגשה הטובה מלווה אתכם גם במציאות ואת זה אתם רוצים.
לא הבנתי, את מנסה לנקות את המצפון שלך?
לגבי מה שפותש יעשה מן הסתם שאף אחד מאיתנו לא יחליט, אבל אם מישהו פה מנסה לנקות את המצפון שלו זה רק פות״ש ואת (אחרת הוא לא היה שואל לגבי חלופות זולות אחרות, אלא פשוט קונה מלכודת דבק)

על עכבר, כואב לך. אבל בוא. כנס ליוטיוב. תראה כמה סרטונים של שחיטת בעלי חיים, שאח"כ עושים מהם אנטריקוט - מה קרה. פתאום לא כואב?
עכשיו אני ממש לא אתפלא אם תגידו לי שאתם צמחוניים, ושכואב לכם וכולי. למה?
1. להכניס לי, כמובן.
2. איך נאמת את זה בדיוק?
3. לא אכפת לי. מה שכן אכפת לי, זו הצביעות: עכבר, מסכן. אבל פרה או העגל שלה, בקטנה. מה נעשה, ככה זה בחיים.
ועוד יותר מצחיק, שיורדים עליו פה: מגבית, מימון המונים, נגייס לך כסף. קח קישור עשיתי לך את העבודה. כשמה? כשהוא בכלל מלכתחילה היה נגד המלכודת דבק, נתן צ'אנס לפתרונות אחרים.

אין אנחנו כאלה מדהימים בלהיות דו פרצופים הישראלים. זה משהו משהו.
הכי אני מעריכה זה את פות"ש ואת יוסיק. לא כי יוסיק אדמין, כי הוא לא התבייש להגיד שגם הוא השתמש במלכודת לא היה אכפת לו איך הוא יצטייר פה.

לא הבנתי, את מנסה לנקות את המצפון שלך?
לגבי מה שפותש יעשה מן הסתם שאף אחד מאיתנו לא יחליט, אבל אם מישהו פה מנסה לנקות את המצפון שלו זה רק פות״ש ואת (אחרת הוא לא היה שואל לגבי חלופות זולות אחרות, אלא פשוט קונה מלכודת דבק)
לא מנסה לנקות שום מצפון. בניתי מספר מלכודות פשוטות ממדריכים שמצאתי ברשת, ונתתי להם צ'אנס במשך 2 לילות מתוך העדפה לשחרר אותו.
זה לא עבד אז אני עובר לאופציה של הדבק, כי זה או זה או לבזבז 70 ש"ח על מלכודת, ומבחינתי חיים של עכבר לא שווים 70 ש"ח. מה לעשות.

זה שאני אדמין לא אומר שהתשובות שלי חכמות יותר משאר החברים.
אבל, ניסיתי הכול ודבק עובד הכי טוב. מלכודות הדבק היום מכילים ריחות שעכברים אוהבים ותוך לילה אחד מלכודת דבק תופסק עכבר/חולדה עד שלושה.

נערך לאחרונה ב:
טוב, העניין גמור. שמתי את המלכודת דבק ליד התנור, שמתי חתיכה קטנה של גבינה צהובה באמצע, הלכתי להתקלח וכשיצאתי הבחורצ'יק היה שם. הייתי בהלם שזה היה כל כך מהיר, אבל מניח בגלל שעכשיו כבר חושך אז הוא הרשה לעצמו לצאת אחרי שהייתי כמה דקות במקלחת.

כי הוא לא התבייש להגיד שגם הוא השתמש במלכודת לא היה אכפת לו איך הוא יצטייר פה.
מסכים עם מה שכתבת
אבל העדר תגובות תומכות בהמתה של החיה לא מרמזות על אי קיומן

חד משמעית אם הייתי נתקל בחיים שלי עם ייצור שמערער את הסביבה שלי - הייתי מחסל אותו
אם היה לי זמן לתיכנון אז אולי הייתי משתדל להיות יעיל ואפקטיבי, אבל זאת מותרות ברוב המקרים

גם לי יש עכבר בבית.
קניתי מלכודת ברזל עם קפיץ בעשרה שקלים (לא כזו שמועכת, אלא שלוכדת חי). שמתי בפנים את חצי האבוקדו שנותר אחרי שהוא אכל כבר את החצי השני. נראה אם יעבוד.

לי הייתה פעם חולדה, נתפסה בכלוב ברזל עם בטטה בלילה שבו הצבתי את הכלוב.
שחררתי במרחק של כמה מאות מטרים עם כמה כבישים ראשיים באמצע.
אחרי שבוע היא חזרה אז שמתי שוב את הכלוב עם בננה לשם הגיוון - נתפסה שוב.
הפעם שחררתי במרחק 10 דק' נסיעה ברכב מחוץ לעיר - לא שמעתי ממנה יותר.
את הכלוב אני שומר לעתיד.
מסכים עם ההערה שאם מציבים כלוב - כדאי לשים קרטון את מטלית מתחת כי הם משתינים ואז צריך לנקות את זה, כנ"ל אם מסיעים אותם לאנשהו - לרפד עם עיתון/קרטונים.

דווקא נראה חמוד.
שחררתי אותו בקצה הרחוב. נקווה שלא יחזור. אם כן יחזור ויתפס שוב, אשחרר אותו בעיר אחרת.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C ממליצים על עכבר ורטיקלי? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 13

נושאים דומים

Back
למעלה