• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

טרוד מהעתיד

אז כל האגרגטורים האמריקאיים זה חרטא?
אני די בטוח שהם משתמשים במערכת הרשאות כמו oauth שלא מצריכה סיסמא ומאפשרת שליטה גרנואלית על איזה הרשאות אתה נותן.

תודה על ההסבר המנומק :) כל אחד מעריך ומגדיר סיכון אחרת ידידי.
וגם לא כל אחד צודק בהערכת הסיכונים שלו ;)
בכל אופן כבר קיבלת דוגמא קונקרטית, גישה למסמכי הבנק שלך יכולה לסייע בגניבת זהות שהנזק הכלכלי ממנה לא תחום בעו״ש שלך, בין השאר.

וגם לא כל אחד צודק בהערכת הסיכונים שלו ;)
בכל אופן כבר קיבלת דוגמא קונקרטית, גישה למסמכי הבנק שלך יכולה לסייע בגניבת זהות שהנזק הכלכלי ממנה לא תחום בעו״ש שלך, בין השאר.
אוקיי אני מקבל את זה שהיא יכולה לסייע, אבל זה לא מספיק. אותו גנב, צריך לעשות כמה דברים נכון כדי לגנות לי את הזהות ואני לא כל כך מעניין בשביל מאמצים שכאלו.

אוקיי אני מקבל את זה שהיא יכולה לסייע, אבל זה לא מספיק. אותו גנב, צריך לעשות כמה דברים נכון כדי לגנות לי את הזהות ואני לא כל כך מעניין בשביל מאמצים שכאלו.
כן אבל פיננדה לא תומך בבנק מרכנתיל משום מה

האמת שזה היה חצי סרקסטי, וחצי כי לא הבנתי את הרציונאל בתיק שלך.

התיק שלך מוטה מאוד לטכנולוגיה (לא ציינת אחוזים, אז בהנחה והכל שווה אז 83%).
לעומתם הsp500 הוא מגוון ומפוזר על הרבה סקטורים.

בהנחה והוא מהווה 17% מהתיק, הוא פשוט מיותר בעיניי. הוא לא יציל אותך בעת משבר בסקטור הטכנולוגיה, והוא לא באמת גורם לפיזור.

אם האחוזים שלך שונים משמעותית ממה שציינתי (בעיקר בsp500) קבל התנצלותי על החפירה.
אני אגיד לך את האמת ?
בשביל זה אני כאן כדי ללמוד
תודה קודם כל על הביקורת הבונה
אשמח לדעת איפה היית חושב שיותר מתאים לשים את ה17 אחוז האלה

אשמח לדעת איפה היית חושב שיותר מתאים לשים את ה17 אחוז האלה
העניין הוא לא איפה לשים את ה 17%, זה רק בשבילך להחליט
העניין הוא לפזר את התיק ולא להיות חשוף ברובו למשהו ספציפי
המשהו הספציפי הזה שבחרת (טכנולוגיה) הוא חלק מכלל השוק, בערך רבע מהשוק
ואתה צריך להסביר לעצמך, למה אתה מקצה ל 5 חברות מעל 80% מהתיק שלך, ול"שאר" ה 495 רק 17%

כן אבל פיננדה לא תומך בבנק מרכנתיל משום מה
הם תומכים ברוב הבנקים, כנראה לזה הם לא הגיעו. להגיד לך שהיתי עובר בנק בשביל זה? אולי. אני אוהב את הסדר שהיא עושה לי ומאז הצלחתי לחסוך כסף, אבל זה כי אני לא רוצה לנהל ספרדשיט של אקסל וכו'.

אני אוהב את הסדר שהיא עושה לי ומאז הצלחתי לחסוך כסף
אז הם שיפרו משמעותית גם את הממשק וכנראה גם את המהירות.

לפני 3 שנים ניסיתי אותם, והם היו פשוט סופר מסורבלים (הכפתור אחורה כל פעם היה מוביל לדף אחר וכמעט אף פעם לא לדף הקודם שהיית בו, לא היה אפשר לעבור לעמוד אחר בלי לעבור בדף הראשי וכו'),
ואיטיים להחריד (והשילוב של השתיים טמטם את המוח - תחשבו לחכות זמן לא סביר לטעינה של דף ואז לגלות שאתה לא בדף שרצית).

בכל מקרה, אני מחכה לאגרגטור של כל הפיננסים (ובינתיים גוגל שיטס היחידים שמאפשרים את זה - הגם שאני צריך לקנפג אותו בעצמי).

נושאים דומים

Back
למעלה