• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

טסלה

אני כן מקווה שהרעש סביב טוויטר יחלוף תוך מספר חודשים.
הוא מסרב להתייחס לשאלות אם הוא סיים למכור
והוא גם מסרב לצייץ משהו שקשור לטסלה למרות שזה כל מה שכולם מחכים לו. לפחות איזו מראית עין שהוא עדיין מנכל טסלה
ממשיך בשלו עם טוויטר

תראה חברות כמו nio ואחרות
נפלו כבר ב85%
למה טסלה עדיין לא נפלו?
אל תגיד לי כי משקיעים עוד לא התפכחו למה אנחנו כבר מזמן אחרי שלב הקאפיטוליישן בחברות צמיחה
כל חברה שונה. ניו סינית ולא מרוויחה. יש הבדל. המשקיעים עדיין לא התפכחו לגמרי. אם אנחנו אחרי השלב הייתי מצפה שהשוק יתחיל לטוס למעלה. זה לא קורה. כל יום יש דעה אחת שאנחנו מזמן אחרי שלב המימוש ודעה אחרת שרק התחלנו. אתה בדעה שאנחנו אחרי, אני בדעה שאנחנו באמצע בגדול. יש עוד לאן לרדת לדעתי. אבל נחייה ונראה. אני מהמר על מחיר מניה דו ספרתי בטסלה ב-2023 אחרי שיבואו כמה דוחות פחות טובים

כל חברה שונה. ניו סינית ולא מרוויחה. יש הבדל. המשקיעים עדיין לא התפכחו לגמרי. אם אנחנו אחרי השלב הייתי מצפה שהשוק יתחיל לטוס למעלה. זה לא קורה. כל יום יש דעה אחת שאנחנו מזמן אחרי שלב המימוש ודעה אחרת שרק התחלנו. אתה בדעה שאנחנו אחרי, אני בדעה שאנחנו באמצע בגדול. יש עוד לאן לרדת לדעתי. אבל נחייה ונראה. אני מהמר על מחיר מניה דו ספרתי בטסלה ב-2023 אחרי שיבואו כמה דוחות פחות טובים
ואללה זה חתיכת הימור.. אתה יכול לעשות עליו מלא כסף
זה אומר PE של 25 וforward PE של 15 משהו כזה
וPE חד ספרתי ב2023 לחברה שצומחת ב50% בשנה אבל בסדר

מכרתי את כל מניות טסלה בפתיחה (ב7.5%)
אקנה בסוף היום במינוס 5%
מאסק ממשיך למכור
@adamshalev חביבי אם אפילו ביום שבו נאסדק ב5% והcpi ב7.7% וטסלה אחרי מינוס 20% ב4 ימים יסיימו באדום, זה מצב בלתי הפיך כבר

מכרתי את כל מניות טסלה בפתיחה (ב7.5%)
אקנה בסוף היום במינוס 5%
מאסק ממשיך למכור
@adamshalev חביבי אם אפילו ביום שבו נאסדק ב5% והcpi ב7.7% וטסלה אחרי מינוס 20% ב4 ימים יסיימו באדום, זה מצב בלתי הפיך כבר
רק שאבין, העפת עכשיו סביב 2 מליון שח ואתה מתכנן לקנות הכל חזרה בסוף היום?

• אהבתי
Reactions: HHH
רק שאבין, העפת עכשיו סביב 2 מליון שח ואתה מתכנן לקנות הכל חזרה בסוף היום?
פחות
אופציות לא מכרתי

הסנטימנט נוראי.. הכל ב10%+ וטסלה בקושי זזים אז אני חושב שזה מהלך טוב

הכל ב10%+ וטסלה בקושי זזים
מצ"ב גרפים מגוגל, אשמח אם תאמר לי איך הם קשורים למשפט שכתבת.

1668098906618.png

גם אם יש לך דעה שלילית על טסלה שלילית וחיובית על השוק (ואני לא מביע עמדה בנושא לכאן או לכאן),
אפשר להביא נתונים אמיתיים ולא לנסות לעוות את העובדות כדי שיתאימו לתיאוריה.

נערך לאחרונה ב:
מצ"ב גרפים מגוגל, אשמח אם תאמר לי איך הם קשורים למשפט שכתבת.
צפה בקובץ המצורף 1775

גם אם יש לך דעה שלילית על טסלה שלילית וחיובית על השוק (ואני לא מביע עמדה בנושא לכאן או לכאן),
אפשר להביא נתונים אמיתיים ולא לנסות לעוות את העובדות כדי שיתאימו לתיאוריה.

הוא התייחס לתנועות בתחילת היום, וזה ממחיש את גודל הבעיה כשנכנסים לרביט הול שנקרא מסחר יומי.
אתה יודע עם כמה ואיך אתה נכנס ואין לך שמץ של מושג איך תצא ואילו הטיות קוגניטיביות יחריבו לך את התיק.
להזיז חצי מהשווי הנקי שלך בטרייד יומי אחד גובל בטירוף בעיני. ג׳ניה, מאחל לך רק הצלחה ושלא תלמד על בשרך שמה שבא בקלות הולך בקלות.

להזיז חצי מהשווי הנקי שלך בטרייד יומי אחד גובל בטירוף בעיני.
בדר"כ בטרייד בודד מומלץ לא לסכן יותר מ-2% משווי התיק.
בכל מקרה יש הגיון בלהזיז 25% מהשווי הנקי אם יש לך הסבר טוב מאוד.

• אהבתי
Reactions: HHH
קניתי הכל חזרה באזור ה3.5% (רווח 4%)
בתכלס הטרייד נועד גם בשביל לממש הפסד (חלק מהמניות היו בהפסד)

ואני משווה לאמאזון ונבידיה ששתיהן ב12%

טסלה פחות מהנאסדק וכנראה שאילון מכר גם היום.. הוא ישאיר בסוף את כל הפאן בוייז שלו להיות בג-הולדרס

נערך לאחרונה ב:
בדר"כ בטרייד בודד מומלץ לא לסכן יותר מ-2% משווי התיק.
הפוך, אין שום משמעות לסחור או להשקיע באחוזים כ"כ נמוכים, זה חסר משמעות גם אם ממש מצליח.

קניתי הכל חזרה באזור ה3.5% (רווח 4%)
בתכלס הטרייד נועד גם בשביל לממש הפסד (חלק מהמניות היו בהפסד)

ואני משווה לאמאזון ונבידיה ששתיהן ב12%

טסלה פחות מהנאסדק וכנראה שאילון מכר גם היום.. הוא ישאיר בסוף את כל הפאן בוייז שלו להיות בג-הולדרס
רק שזה היה יכול להגמר אחרת

הפוך, אין שום משמעות לסחור או להשקיע באחוזים כ"כ נמוכים, זה חסר משמעות גם אם ממש מצליח.
לא אמרתי להזיז 2% בטרייד.. אמרתי לסכן 2% בטרייד אלה 2 דברים שונים לגמרי.
בכל מקרה , יש כאלה שמשתמשים בהחמרות מסויימות על קריטריון קלי.

נערך לאחרונה ב:
לא אמרתי להזיז 2% בטרייד.. אמרתי לסכן 2% בטרייד אלה 2 דברים שונים לגמרי.
כאמור, מיותר וחסר משמעות. DOES NOT MOVE THE NEEDLE.

תמיד יהיו תאונות בFSD.
מה נסגר? האם תסכים שFSD יחליף נהיגה של אנשים ויהיו רק 100 הרוגים בשנה (אבל אקראית) במקום 400?

רק שזה היה יכול להגמר אחרת
לא נראה לי. הסנטימנט גרוע ממש, לא היה לי לרגע חשש שטסלה פתאום תעוף למעלה..
לראייה, אילון ממשיך להתעסק רק בטוויטר ואפילו מייקרוסופט ואפל עולים יותר מטסלה היום
אפילו אינטל jesus

נערך לאחרונה ב:
כאמור, מיותר וחסר משמעות. DOES NOT MOVE THE NEEDLE.
דיברתי על מסחר, לא על סגירת דילים.
כשאתה מבצע ספקולציות עם סיכוי לרווח של 60% ויחס רווח הפסד של 1:3 זה בעייתי לסכן יותר כי הסטטיסטיקה אומרת שתטעה לפעמים גם 15 פעמים ברצף. ברור שאם יש לך דיל שאתה לא יכול להפסיד בו אתה משתמש בהרבה יותר הון וגם יותר מ-100% הכל תלוי איזו עסקה מצאת.

נערך לאחרונה ב:
תמיד יהיו תאונות בFSD.
מה נסגר? האם תסכים שFSD יחליף נהיגה של אנשים ויהיו רק 100 הרוגים בשנה (אבל אקראית) במקום 400?
אולי. אבל אני לא קובע כלום.

יכולה להיות לזה השפעה על המנייה, והאם תהיה השפעה נראה לי כמו נושא מורכב שדורש הבנה של הרגולטורים, דעת קהל והטכנולוגיות המתחרות.

אולי. אבל אני לא קובע כלום.

יכולה להיות לזה השפעה על המנייה, והאם תהיה השפעה נראה לי כמו נושא מורכב שדורש הבנה של הרגולטורים, דעת קהל והטכנולוגיות המתחרות.
זו כתבה מ26 באוקטובר..

נושאים דומים

Back
למעלה