• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

טסלה

אולי, אבל מהר מאד היא תעלה בחזרה
וגם בלי זה, טסלה נפלו ב20% השבוע בגללו בזמן שוק ירוק.
אז הוא לא באמת כזה נכס.
תפריד בין נטל למחיר המניה, לבין נכס לחברה.

תפריד בין נטל למחיר המניה, לבין נכס לחברה.
אני לא יודע מה איתך, אבל יותר חשוב לי מחיר המניה.
בנתיים כבר 5 ימים ברצף שאנחנו מכים מלמטה בעשרות אחוזים את המדד. אפילו היום אחרי שהוא כבר הודיע שהוא מכר.
כי פשוט לא מאמינים לו ומבינים שהוא ימכור עוד, וישתמש בכח אדם של טסלה לטובת טוויטר.
ובסוף, הוא גם מהר מאד יכול להפוך לנטל על החברה (השוק צופה קדימה)

הוא מתחיל לצבור יותר מדי אוייבים ושונאים, גם הרבה מחוץ לבועת הטוויטר
אגב מה תגיד אם הוא יקח את ה20B$ שיש לטסלה, ובמקום לעשות buyback ישתמש בחלק מהכסף בשביל טוויטר? זה בכלל חוקי אירוע כזה?

אני ממשיך לקנות בימים אדומים מאד, גם אתמול קניתי קצת מניות טסלה ואופציות קול רחוקות. ירידה מטופשת לחלוטין בגלל שכמה מכוניות על אוניה בדרך מהמפעל ללקוחות.
זה ^
אמור גם לגרום לך להתעניין במחיר המניה ולא במה יקרה עוד 5-10 שנים
האופציות קול הכי רחוקות שאני ראיתי הן לעוד שנתיים בסהכ.

אני לא מבין מה זה החירוף נפש שלך על טסלה ואילון. גם אני משקיע בטסלה אבל מנסה לפחות להסתכל אובייקטיבית על הסיטואציה.. עובדתית האופציות קול האלה שקנית לפני חודשיים שוות היום 60-70% פחות בגללו.
הוא כל כולו בטוויטר כרגע והרגע צייץ שחודש שלם יתעסק בזה
ככה לא מתנהג מנכל של טסלה. חלאס

נערך לאחרונה ב:
זה ^
אמור גם לגרום לך להתעניין במחיר המניה ולא במה יקרה עוד 5-10 שנים
האופציות קול הכי רחוקות שאני ראיתי הן לעוד שנתיים בסהכ.

אני לא מבין מה זה החירוף נפש שלך על טסלה ואילון. גם אני משקיע בטסלה אבל מנסה לפחות להסתכל אובייקטיבית על הסיטואציה.. עובדתית האופציות קול האלה שקנית לפני חודשיים שוות היום 60-70% פחות בגללו.
הוא כל כולו בטוויטר כרגע והרגע צייץ שחודש שלם יתעסק בזה
ככה לא מתנהג מנכל של טסלה. חלאס
אופציות לשנתיים נקרא רחוקות.

אני יודע שזה נקרא רחוקות, אבל שנתיים במונחי שוק זה לא מספיק רחוק בשביל להתעלם מ ״נטל למניה״
טסלה יכולים להיות ב4T$ עוד 5 שנים
אבל עד אז הליפים שלך יכולים להתאפס, ומאסק דואג לאפס את כל האופציות כרגע
מה התירוץ שלך עכשיו? גם אם טסלה ימחקו את כל 2021 ואת 2020 ובעצם יחזרו לשווי מגוחך של 100 מיליארד גם אז תגיד שהכל טוב ומאסק בסהכ פוגע במניה אבל לא בחברה?
תראה את הציוץ האחרון שלו מעכשיו, הבנאדם יהיה עסוק חודש שלם רק בניהול טוויטר, עם 0 תשומת לב לטסלה + מכירת מניות על הדרך

נערך לאחרונה ב:
אתה באמת רגוע כשהמניה כבר יום רביעי ברצף במינוס 6% כשהמנכל לא מגיע לעבודה?
אתה יודע מה יקרה מחר אם הCPI יהיה רע?

יש לך סיבה להאמין שהוא יהיה טוב?
מחירי האנרגיה עולים -> חברות שצריכות אנרגיה כדי לתפקד סוגרות את הבאסטה.. נוצר מחסור בחומרי גלם בסיסיים -> האינפלציה מחמירה.

יש לך סיבה להאמין שהוא יהיה טוב?
מחירי האנרגיה עולים -> חברות שצריכות אנרגיה כדי לתפקד סוגרות את הבאסטה.. נוצר מחסור בחומרי גלם בסיסיים -> האינפלציה מחמירה.
אין לי מושג
אבל אני יודע שאם הוא יהיה רע, טסלה תיפול בעוד 20%

אתה באמת רגוע כשהמניה כבר יום רביעי ברצף במינוס 6% כשהמנכל לא מגיע לעבודה?
אני די רגוע האמת. מבואס, אבל גם זה יעבור.
טסלה החברה יורה בכל הצילינדרים החשמליים, זה מה שחשוב.
אני כן מקווה שהרעש סביב טוויטר יחלוף תוך מספר חודשים.

אני די רגוע האמת. מבואס, אבל גם זה יעבור.
טסלה החברה יורה בכל הצילינדרים החשמליים, זה מה שחשוב.
אני כן מקווה שהרעש סביב טוויטר יחלוף תוך מספר חודשים.
מי מבטיח שזה יעבור? אתה ככ אופטימי כאילו שיש מישהו שמבטיח לך את זה.. בטח לא בתקופת זמן של האופציות

המשך ירידות בטק וטסלה נופלים גם כמו פייסבוק regardless כל סיפורי האנליסטים השוריים.
שמתי לב שכל אלה נעלמו מהטוויטר ימים אחרונים.

לך תדע גם מה יקרה בשוק כזה, אולי הצרות עוד אפילו לא התחילו

איך לא התחילו .. עוד מעט יהיו פיטורים המוניים.. ובתקווה לא יותר מידי חברות גדולות יסגרו כי האינפלציה תתחיל לרדת אחרי זה.

מי מבטיח שזה יעבור? אתה ככ אופטימי כאילו שיש מישהו שמבטיח לך את זה.. בטח לא בתקופת זמן של האופציות

המשך ירידות בטק וטסלה נופלים גם כמו פייסבוק regardless כל סיפורי האנליסטים השוריים.
שמתי לב שכל אלה נעלמו מהטוויטר ימים אחרונים.

Even if you are not ready for the day, it cannot always be night

קח נשימה עמוקה, תמצא משהו שיעסיק אותך, ותראה איך הכל חולף

Even if you are not ready for the day, it cannot always be night

קח נשימה עמוקה, תמצא משהו שיעסיק אותך, ותראה איך הכל חולף
אני חושב שמאסק היפנט אותך.
המניה נפלה ב55% מהשיא בלי ששינו תחזית או בלי לאכזב אף אחד

אמאזון לדוגמא ירדו ב53% אחרי ירידה בתחזיות וירידה בהכנסות

אז בוא נחשוב מה יקרה אם פתאום יבוא עלינו לוקדאון בסין שוב או פתאום מיתון עמוק שיפגע במכירות.

איזו סיבה יש לטסלה להחזיק pe מעל 50?

BREAKING: President Biden says Elon Musk's relations with other countries is 'worthy of being looked at'.

בקיצור אם מחר יום אדום, מגיעים לקידומת 400 לפני ספליט.

נערך לאחרונה ב:
אסור להתאהב במניה. לא משנה איזו מניה. מניח שיש מקדם חיובי בין הסיכוי שמניה שתשיא תשואה חיובית בעתיד לאורך זמן לבין כמה שהיא משעממת ומספידים אותה, ולהפך. כל כך הרבה אנשים התאהבו ב-2020-2021 בכל כך הרבה מניות שאין טעם למנות אותן כי לא נצא מזה. גם אם נמנה רק את אלו שהיו מעל 50 מיליארד דולר שווי נגיע לכמה עשרות בועות שירדו במעל 50%, ובצדק (מדגם כן מייצג - בערך כל האחזקות של ARKK).
אנשים עדיין מאוהבים בטסלה ובמאסק, ולדעתי היא אחת ההשקעות הפוטנציאליות הכי גרועות בשוק (לא אמרתי אחת החברות הגרועות). טסלה עדיין נסחרת במכפיל 55, וצמיחה זה אחלה, אבל לא תצמח לנצח. זה שבסביבת הריבית הזאת היא נסחרת במכפיל 55 זה מרשים, גם היא וגם אמזון צריכות לרדת שוב בחצי מכאן. אני מוכן לשקול את טסלה במחיר דו ספרתי, או 300 לפני ספליט.

מניח שיש מקדם חיובי בין הסיכוי שמניה שתשיא תשואה חיובית בעתיד לאורך זמן לבין כמה שהיא משעממת ומספידים אותה
יש וזה גם מגובה מחקרית. משקיע בכאלה.

, ולדעתי היא אחת ההשקעות הפוטנציאליות הכי גרועות בשוק (לא אמרתי אחת החברות הגרועות). טסלה עדיין נסחרת במכפיל 55, וצמיחה זה אחלה, אבל לא תצמח לנצח.
תשמע אתה חייב להסכים שכל מי שיכל כבר חטף.
כל מניות בועה של ארק כבר עמוק ב80-90%

ונאסדק כרגע בתחתית של שנתיים

נבואה כמו טסלה תיפול בעוד 50% יכולה להתממש רק אם נאסדק יפול לאזור הקידומת 8
לא הייתי מהמר על זה
אבל כמובן שהכל יכול להיות

אף מניית טק לא חסינה כרגע, אפילו אם q4 יהיה מדהים

אני לא מסכים. חושב שטסלה יכולה ליפול גם לבד

אני לא מסכים. חושב שטסלה יכולה ליפול גם לבד
תראה חברות כמו nio ואחרות
נפלו כבר ב85%
למה טסלה עדיין לא נפלו?
אל תגיד לי כי משקיעים עוד לא התפכחו למה אנחנו כבר מזמן אחרי שלב הקאפיטוליישן בחברות צמיחה

נושאים דומים

Back
למעלה