• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חנויות ומסעדות המאפשרים לפתוח אצלם חשבון ולצבור בו

השרשור רלוונטי מאי פעם.
בכל אופן גם במצב רגיל זה לגמרי לגיטימי להשתמש בהטבה כדי לקנות בסופר. אין לי הגבלות לשימושים בחוזה.
על אחת כמה וכמה כשעכשיו אנחנו עובדים מהבית.

לחברי הפורום שלפני משבר הקורונה נהגו להזמין משלוחים, למשל של אוכל, האם עכשיו אתם מזמינים פחות/יותר?

לחברי הפורום שלפני משבר הקורונה נהגו להזמין משלוחים, למשל של אוכל, האם עכשיו אתם מזמינים פחות/יותר?
הייתי אוכל בחוץ כשזה היה במשרד. מאז שעובדים בבית אני לא אוכל בחוץ.
בדיוק היום דאגתי לעשות את הכרטיס הנטען של טבע קסטל.
בנוסף כשיוצא לי אני משתמש בתן ביס באמפמ.
הבעיה אצלי שההגבלה היא לא חודשית אלא יומית. אם ההגבלה הייתה חודשית הייתי פשוט הולך איזה פעמיים בחודש לאמפמ וסוגר פינה.

הגיע הזמן ששופרסל יקבלו תן ביס.
טבע קסטל זה לא מספיק לנו.

אם יש לך סיבוס אז אתה יכול לשים אותו בוולט. בנוסף ניתן לטעון שוברים לאחד הרשתות סופרים הגדולות לא זוכר איזה.

אני לא הזמנתי מאז שהתחלתי לעבוד מהבית
קונה עם התן ביס בטיב טעם

זה לא מסוכן להזמין אוכל ממסעדות בתקופה זו ?!

בתןביס שלי נוספה האפשרויות לקנות תלוש לשופרסל למימוש עד סוף החודש.

לפני הבלאגן הייתי אוכל בחוץ כל הזמן (מאמין שצריך לצאת מהמשרד ולהתאורר קצת).
היום אני פשוט מזמין הבייתה במקום.

לפני הבלאגן הייתי אוכל בחוץ כל הזמן (מאמין שצריך לצאת מהמשרד ולהתאורר קצת).
היום אני פשוט מזמין הבייתה במקום.

אני נלחץ מהמחשבה שמספיק עובד 1 שחולה בשביל להדביק את כל המקום וכתוצאה מכך את מערך המשלוחים. :(

אני נלחץ מהמחשבה שמספיק עובד 1 שחולה בשביל להדביק את כל המקום וכתוצאה מכך את מערך המשלוחים. :(
א. לפי המידע שקיים היום, לא מוכר מקרה של הדבקה מאוכל. הסברה היא שמיצי הקיבה "הורגים" את הוירוס.
ב. במסעדות (הטובות לפחות) תמיד מקפידים על הייגינה בהכנת האוכל. בתקופה כזאת מקפידים אפילו יותר. לא רואה סיכוי שאחד העובדים ידיביק את האוכל ו/או את האריזות.
ג. השליח לא נוגע באוכל ואפילו לא באריזות. הוא נוגע רק בשקית החיצונית
ד. עדיף סופר? שם לא רק העובדים הם "סכנה" אלא כל אחד שבא לקניות. על עובדים לפחות אפשר לשלוט (ישימו כפפות וכו), אבל מספיק מישהו אחד חולה שנכנס לסופר והתעטש שם וכל המקום מלא בקורונה.

במיוחד כשגילו שהוירוס מחזיק מעמד למשך שעות ואף ימים על משטחים. כלומר זה יכול לעבור גם באריזה של המזון ולא רק במזון עצמו, למשל קרטון של הפיצה או אריזות . באופן עקרוני זה זמן טוב ללמוד לבשל דברים חדשים :)

אני לא מוצא את זה שם. "אני לוחץ על פיקאפס באיזור X" ולא רואה שם שום שופרסל.
יכול להיות שזה מנוטרל ע"י מקום העבודה שלך.
אצלי זה פעל לכמה ימים ומהיום סגרו את האופציה. בעסה.

השרשור רלוונטי מאי פעם.
תובנות שהרלוונטיות שלהן התחדדה אצלי: 1) היכולת לגדל/לספק את המזון שלך בעצמך 2) היכולת לבשל את אותו מזון בעצמך

Back
למעלה