• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חנויות ומסעדות המאפשרים לפתוח אצלם חשבון ולצבור בו

תובנות שהרלוונטיות שלהן התחדדה אצלי: 1) היכולת לגדל/לספק את המזון שלך בעצמך 2) היכולת לבשל את אותו מזון בעצמך
זה למה חיפשתי חנויות לצבור בהן ולקנות בהן.
גיליתי 2 לבעלי תן ביס:
1. אמפמ למי שיש קרוב.
2. טבע קסטל מאפשרים יצירת כרטיס נטען והטענתו מהאינטרנט

בתןביס שלי נוספה האפשרויות לקנות תלוש לשופרסל למימוש עד סוף החודש.
נשמע שאתה מתכוון ב סיבוס שלך.
באמת נפתחה כזאת אופציה לקנות תלושים כל יום ולהשתמש באותו חודש.

עכשיו הוסיפו בתן ביס אפשרות לקנות שוברים לויקטורי. המימוש רק בסניפים ולא בהזמנה אונליין.
בהתחלה אחרי שמזמינים היה רשום על השובר שהמימוש רק באותו יום ושובר אחד לקניה. אבל אחרי שדיברו על השירות לקוחות הם אמרו שהם קיבלו עדכון ולשובר אין תוקף ואפשר לממש כמה בקניה.
בקיצור בעלי תן ביס שיהיה בהצלחה.

עכשיו הוסיפו בתן ביס אפשרות לקנות שוברים לויקטורי. המימוש רק בסניפים ולא בהזמנה אונליין.
בהתחלה אחרי שמזמינים היה רשום על השובר שהמימוש רק באותו יום ושובר אחד לקניה. אבל אחרי שדיברו על השירות לקוחות הם אמרו שהם קיבלו עדכון ולשובר אין תוקף ואפשר לממש כמה בקניה.
בקיצור בעלי תן ביס שיהיה בהצלחה.
עד שזה קרה...
המירו לאישתי את הסיבוס (38 שקל ביום, אין אפשרות לצבירה אלא נמחק יומי.)
למשהו כמו 300 או 350 שקל ברוטו במשכורת
אני חושב שאני מעדיף את המשכורת.

אחרי שדיברו על השירות לקוחות הם אמרו שהם קיבלו עדכון ולשובר אין תוקף ואפשר לממש כמה בקניה
שירות הלקוחות של תן-ביס או של ויקטורי? יש אולי משהו בכתב? לא הייתי רוצה להזמין 30 תלושים בתקופה הזאת ואז לגלות שבעצם אי אפשר לממש.

עד שזה קרה...
המירו לאישתי את הסיבוס (38 שקל ביום, אין אפשרות לצבירה אלא נמחק יומי.)
למשהו כמו 300 או 350 שקל ברוטו במשכורת
אני חושב שאני מעדיף את המשכורת.
גם אני מעדיף את המשכורת אבל זו לא אופציה שנתנו לנו

שירות הלקוחות של תן-ביס או של ויקטורי? יש אולי משהו בכתב? לא הייתי רוצה להזמין 30 תלושים בתקופה הזאת ואז לגלות שבעצם אי אפשר לממש.
של תן ביס.
אני אעשה בדיקה עם 2 תלושים בסופ״ש ונראה. בכל אופן אם לא אז ניתור קשר עם תן ביס ונראה מה עושים

• אהבתי
Reactions: tdc
הצלחת לקנות עם התלושים?
כן, פשוט אמרתי לה תלושים וסרקתי את הברקודים מהטלפון כמו שהיא סורקת מוצרים בקופה. לא צריך להדפיס ולא כלום.

• אהבתי
Reactions: tdc
כן, פשוט אמרתי לה תלושים וסרקתי את הברקודים מהטלפון כמו שהיא סורקת מוצרים בקופה. לא צריך להדפיס ולא כלום.
האם זה עדיין רלוונטי? ראיתי שהוסיפו בתנאי השובר *מימוש שובר אחד בעסקה

האם זה עדיין רלוונטי? ראיתי שהוסיפו בתנאי השובר *מימוש שובר אחד בעסקה
לא ראיתי שהוסיפו את זה. לאחרונה השתמשתי ביום ראשון והשתמשתי ב-4 שוברים באותה קניה.
מה שכן כתבו זה שהשוברים תקפים עד ה- 15.5

בעלי סיבוס, איפה אתה עושים קניות לבית?

על אף שסיבוס מפרסמים שהם עובדים עם AM.PM, בסניף אמרו לי שלא מקבלים.

מישהו התנסה דרך שופרסל/ויקטורי/מקום אחר? יכול להסביר איך זה מתבצע בפועל?

וולט מאפשרים רכישת גיפט קארד לעצמכם, כך שתוכלו לצבור כסף באפליקציה.

מחזיקי כרטיס סיבוס שלא נצבר (הקצאה יומית ולא חודשית) יכולים לצבור את הסכומים דרך הוולט.

מישהו התנסה דרך שופרסל/ויקטורי/מקום אחר? יכול להסביר איך זה מתבצע בפועל?
מצטרף לשאלה (ספציפית לגבי שופרסל). אחרי ביצוע הקניה מתוך האפליקציה, איך מתבצע האיסוף?
האם צריך ללכת לקופה ראשית באיזשהו סניף פיזי?
מה להראות להם? אימייל אישור תשלום של התן ביס?

מצטרף לשאלה (ספציפית לגבי שופרסל). אחרי ביצוע הקניה מתוך האפליקציה, איך מתבצע האיסוף?
האם צריך ללכת לקופה ראשית באיזשהו סניף פיזי?

מאז השאלה, צברתי קצת ניסיון.
באפליקציה אתה הולך ל"איסוף עצמי" ומחפש את הסניף שבו אתה רוצה לקנות.
אגב, לא לוקח אחריות על זה, אבל אם שם הסניף הספציפי חסר, חברים אמרו לי שזה עובד גם עם סניף אחר של אותה רשת.
אתה רוכש קופון בהתאם למחיר הקניה שלך.
ואז "מתאם שעה" ומאשר רכישה. נשלח אליך sms עם קישור לברקוד שאותו אתה סורק בקופה.

אני אוהב ללכת לקופות האוטומטיות, לראות כמה הקניה יצאה ואז בהתאם בקופה לקנות את הקופון המתאים, אבל בהחלט אפשר להעריך מראש כמה ייצא במקום להתעסק עם זה בקופה.

יש רק בעיה אחת - את הקופון אפשר לממש רק אם הקניה שלך גבוהה יותר ממנו.
לדוגמה: אם הסל שלך יצא 90 ש"ח, לא תוכל לקנות עם קופון של 100. תצטרך להוסיף עוד פריטים כדי להגיע ל-100 שח או יותר מכך.

זה בעצם מבטיח מעשית שתמיד תצטרך להשלים מעט עם כרטיס האשראי שלך.
למשל, הסל יצא 120 ש"ח. אתה משתמש בקופון של 100 ומשלים את 20 השקלים הנותרים עם כרטיס האשראי שלך.

לא ניתן לאחד קופונים (למשל קופון של 100 וקופון של 50) לקניה אחת של 150.
תצטרך לבצע שתי קניות בנפרד, בזו אחר זו.

מאוד מעצבן סך הכל.

אגב, המלצה אישית: הסחורה בשופרסל (לפחות בסניפים הקרובים למקום מגוריי) ברמה נמוכה לדעתי ובמחירים מופקעים. ממליץ על ויקטורי.

נערך לאחרונה ב:
אתה בטוח? אני שמעתי שאפשר להשתמש בכמה קופונים באותה קנייה.

אתה בטוח? אני שמעתי שאפשר להשתמש בכמה קופונים באותה קנייה.

מאז השאלה, צברתי קצת ניסיון.
באפליקציה אתה הולך ל"איסוף עצמי" ומחפש את הסניף שבו אתה רוצה לקנות.
אגב, לא לוקח אחריות על זה, אבל אם שם הסניף הספציפי חסר, חברים אמרו לי שזה עובד גם עם סניף אחר של אותה רשת.
אתה רוכש קופון בהתאם למחיר הקניה שלך.
ואז "מתאם שעה" ומאשר רכישה. נשלח אליך sms עם קישור לברקוד שאותו אתה סורק בקופה.

אני אוהב ללכת לקופות האוטומטיות, לראות כמה הקניה יצאה ואז בהתאם בקופה לקנות את הקופון המתאים, אבל בהחלט אפשר להעריך מראש כמה ייצא במקום להתעסק עם זה בקופה.

יש רק בעיה אחת - את הקופון אפשר לממש רק אם הקניה שלך גבוהה יותר ממנו.
לדוגמה: אם הסל שלך יצא 90 ש"ח, לא תוכל לקנות עם קופון של 100. תצטרך להוסיף עוד פריטים כדי להגיע ל-100 שח או יותר מכך.

זה בעצם מבטיח מעשית שתמיד תצטרך להשלים מעט עם כרטיס האשראי שלך.
למשל, הסל יצא 120 ש"ח. אתה משתמש בקופון של 100 ומשלים את 20 השקלים הנותרים עם כרטיס האשראי שלך.

מאוד מעצבן סך הכל.

אגב, המלצה אישית: הסחורה בשופרסל (לפחות בסניפים הקרובים למקום מגוריי) ברמה נמוכה לדעתי ובמחירים מופקעים. ממליץ על ויקטורי.

מאוד מעצבן סך הכל.
אפשר, עשיתי את זה מספר פעמים.

טוב אז רק כדי להשלים את התמונה אם מישהו יתקל בפוסט הזה

בשופרסל אפשר לשלב כמה קופונים שרוצים, תן ביס / סיבוס, כמה סכומים שונים או אותו סכום וגם לשלב עם קופונים אחרים. בכללי, בקופה העצמית לא נתקלתי עוד בקופון שלא עבר ואין הגבלה על כמות הקופונים לחשבון. חוץ מזה בסיבוס לא משנה איזה סניף בחרת, זה תופס לכל הסניפים שעובדים איתם. מה שכן, בגלל שזה קופון, חייב לקנות בסכום גבוה מהיתרה (אין ניצול חלקי) - מה שאומר שכדאי להחזיק רק/גם קופונים קטנים יותר ולא 100/200 ש"ח.

עוד שני דברים שחשבתי עליהם אבל לא יצא לי לבדוק:

1. אם יש מבצע שמותנה בקנייה בסך X ש"ח ומעלה, אולי הוא לא יעבוד כי הקופון הוא לא אמצעי תשלום אלא מוריד את סך העלות של ההזמנה. זה בכל מקרה לא משהו נפוץ בשופרסל אבל כדאי לדעת.

2. בסיבוס כתוב שהקופון תקף למוצרי מזון (מלבד אלכוהול). לא בדקתי אם זה באמת ככה או שאפשר להעביר את הקופון גם על שמפו לדוגמה.

@yahud שכחתי לתייג אותך. יצא לך לבדוק במקרה אם הקופון של סיבוס עובד גם על מוצרים שאינם מזון (פארם וכו')?

מנסיון הקופון של סיבוס עובד בשופרסל גם עבור מוצרים שאינם מוצרי מזון ובלבד שהם מוצרי סופר רגילים, כגון שמפו וכדו.
אבל לא עובר עבור מוצרים כמו כלי מיטה, כלי בית וכדומה שאפשר למצוא בסניפים הגדולים.

מה שקשה לי להבין לגבי הקופונים של שופרסל הוא מדוע לא ניתן לקבל קופון במייל ולקנות אונליין.

לא ברור למה הם רוצים שאנשים יבואו לחנות פיזית.

Back
למעלה