• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חלונות 7, 8, 10, 11, אנדרואיד, אייפון וכל השאר, שאלות, תשובות , Tricks & Tips

אלול טהור לכולם.

חלונות. סובל קשות ממגבר\אודיו לא מוצלח בעליל, באסים גבוהים וכל מיני טרלולים בדרך.
במקום להתעסק עם המגבר, אין EQ מובנה? בחלונות או תכנה שניתן להוריד? שכל מה שאני שומע דרך המחשב יעבור פילטר?

@cypriano de rore
איך חיברת את המגבר? עדיף חיבור דיגיטלי. אם אתה בחיבור אנלוגי ומתעקש להישאר איתו, חפש הגדרות dynamic range בכרטיס הקול / מגבר.

ברשותי כ-4 משתמשים.
אישי.
עבודה.
גיבוי.
לחברים.

לאחרונה, בשיחה עם מספר עמיתים בעבודה, התוועדתי לכלי חשוב - אבטחת דו שלבי.
הפעלתי על החשבון האישי שלי. עם מספר הנייד שלי.
כעת עולה בי השאלה: אם אפעיל בכל שלושת החשבונות הנוספים שיש ברשותי, האם בשלב מסוים Google עלולים לחסום אותי?
האם מישהו אי פעם, קרא את התנאים, ויוכל לומר לי האם ישנה מגבלת משתמשים לאדם? זכור לי, מקריאה, שב-Facebook ישנה מגבלה, ובשלב מסוים נחסמים ומתבקשים לצרף צילום ת.ז./דרכון.

ברצוני לאבטח את כל יתר החשבונות שלי, אך לא לפני שאדע שבכך לא אאבד את הגישה אליהם.
יש לציין שעד עתה כל החשבונות עובדים בצורה תקינה, ללא הודעות כל שהן על הפרת תנאים. אינני יודע מה יהיה לאחר שאזין בכל החשבונות את אותו מספר נייד שלי.

תודה למשיבים.

שאלה על שירותי ענן כמו דרופבוקס, כמה בטוח לשמור שם מסמכים רגישים?

שאלה על שירותי ענן כמו דרופבוקס, כמה בטוח לשמור שם מסמכים רגישים?
לא בטוח בכלל אלא אם אתה מצפין את הנתונים לפני השליחה. זה לא שרות מוצפן. כדי לקבל הצפנה מקצה לקצה מבלי שהשרות יהיה מסוגל לפענח, אתה צריך משהוא כמו Tresorit.

בטוח מאיזה בחינה? לאיזה סיכונים אתה רוצה מענה?
תעודות למינהם, מסמכים אישיים, ססמאות.
נניח והחומר מועלה לענן דרך רשת סלולרית, יש סיכון שיצליחו לשלוף משם נתונים?
הבנתי שגוגל דוקס בהשוואה אליהם פרוצים לחלוטין...

תעודות למינהם, מסמכים אישיים, ססמאות.
נניח והחומר מועלה לענן דרך רשת סלולרית, יש סיכון שיצליחו לשלוף משם נתונים?
הבנתי שגוגל דוקס בהשוואה אליהם פרוצים לחלוטין...
האיומים הרלוונטיים מבחינתך הם תקיפה של הפלטפורמה כולה או פריצה לחשבון שלך, בין אם למטרות כופר או מחיקה של המידע.

כדי שישלפו את המידע כשהוא בדרך אל או מהשרת צריך להיות תוקף די מתקדם, אז זה רלוונטי רק אם מנסים לתקוף אותך אישית. זה תקף גם לגבי חלק מהתוכן - למה שמישהו יתאמץ כדי לגנוב מסמכים אישיים שלך? כדי לגנוב לך את הזהות? יש דרכים יותר קלות לעשות כסף.

את הסיסמאות לא הייתי מעלה ככה, אלא משתמש בכלי שמצפין אותם כמו keypass או בכלל משתמש בשירות כמו LastPass.

אם יש לך מידע רגיש ברמה שהוא שווה התעסקות מיוחדת (כאמור, יש כסף קל ואין לפושעים האלה טעם להתעסק בדברים פרטניים), לא הייתי מעלה אותו או שהייתי מצפין אותו עם תוכנה כמו veracrypt.

כדי להתמודד עם איום של מחיקת המידע, הייתי פשוט שומר עוד עותק איפשהו. זה נוח במיוחד עם דרופבוקס - פשוט תגדיר במחשב אחד או יותר שיוריד את כל הקבצים (בניגוד לאפשרות להוריד אותם רק כשניגשים).

תבחר סיסמה אקראית באמת שאתה לא משתמש בה בשום אתר אחר, ותפעיל הזדהות עם אפליקציה (עדיף) או טלפון.

האיומים הרלוונטיים מבחינתך הם תקיפה של הפלטפורמה כולה או פריצה לחשבון שלך, בין אם למטרות כופר או מחיקה של המידע.

את הסיסמאות לא הייתי מעלה ככה, אלא משתמש בכלי שמצפין אותם כמו keypass או בכלל משתמש בשירות כמו LastPass.

כדי שישלפו את המידע כשהוא בדרך אל או מהשרת צריך להיות תוקף די מתקדם, אז זה רלוונטי רק אם מנסים לתקוף אותך אישית. זה תקף גם לגבי חלק מהתוכן - למה שמישהו יתאמץ כדי לגנוב מסמכים אישיים שלך? כדי לגנוב לך את הזהות? יש דרכים יותר קלות לעשות כסף.

אני מאמין שאין אינטרס לתקוף אותי ספציפית, אבל במידה ומנסים לתקוף חשבון אקראי בדרופבוקס, כמה הוא באמת מוגן?
בנוגע לססמאות, אקסל עם מוגן בססמא בתוך כספת של הדרופבוקס זו הגנה מספקת?

אני מאמין שאין אינטרס לתקוף אותי ספציפית, אבל במידה ומנסים לתקוף חשבון אקראי בדרופבוקס, כמה הוא באמת מוגן?
תלוי מי מחליט, כמה הוא מוכן להשקיע, חוזק הססמה, הגדרות ההזדהות בחשבון, ורמת האבטחה של חשבון האימייל ואם הוגדר אימות באמצעות הטלפון, חשבון הטלפון.
אקסל עם מוגן בססמא בתוך כספת של הדרופבוקס זו הגנה מספקת?
תלוי בחוזק הססמה ובגרסת התוכנה. בגרסאות מודרניות עם סיסמה חזקה, נחשב מוגן.

תרגום מעברית לאנגלית.
למי שלא מודע, יש מתרגומן מובנה במיקרוסופט אאוטלוק.
טוב ואיכותי לא פחות מהמתרגם של גוגל.
עדיין דורש עיבוד קל של הטקסט המתורגם וכך גם בגוגל.

תגידו לי, מה עושים עם הSuggested for you
של פייסבוק?
זה מתחיל להטריף אותי יותר מהפרסומות.
כל פיד שלישי הוא Suggested for you
בלי קשר בכלל להעדפות שלי.

תגידו לי, מה עושים עם הSuggested for you
של פייסבוק?
זה מתחיל להטריף אותי יותר מהפרסומות.
כל פיד שלישי הוא Suggested for you
בלי קשר בכלל להעדפות שלי.
לא נכנסים לפייסבוק
עריכה: אמור להיות כאן אימוג'י צוחק, לא יודע למה זה לא עובד לי

תודה, אנסה את הטיפ הזה.

טוב, לא הצליח לי ולא עובד אבל מצאתי תוסף לכרום - "Facebook Suggested and Sponsored Ads Blocker"
עובד כבר יומיים בלי בעיות אבל לצערי אין שליטה על הפילטרים.
התוסף הזה מעיף גם sponsored וגם את suggested.
העניין הוא שהפרסום הממוקד של של פייסבוק מאוד טוב והראה לי פידים שאני מעוניין כמו קופונים לשופרסל, שלישי שוק וכו' ועכשיו זה נעלם.
אני מניח שאני יכול לחיות עם זה.

נושאים דומים

Back
למעלה