• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חלונות 7, 8, 10, 11, אנדרואיד, אייפון וכל השאר, שאלות, תשובות , Tricks & Tips

שאלה למומחי מיקרוסופט אופיס.
מה העדפה שלכם - אופיס פרו 2016 או 2019.
אודה לכם אם תוכלו לנמק.
מה שמפריע לי ב 2019 זה האינוס להתחבר לפעמים לענן עד שנאלצתי להשתיק את וואן דריב.
כמו כן, אאוטלוק 2019 יוצר קבצי OST ולא PST. לא יודע אם זה חשוב, אבל, הורגלתי להם משנת 2010..

שאלה למומחי מיקרוסופט אופיס.
מה העדפה שלכם - אופיס פרו 2016 או 2019.
אודה לכם אם תוכלו לנמק.
מה שמפריע לי ב 2019 זה האינוס להתחבר לפעמים לענן עד שנאלצתי להשתיק את וואן דריב.
כמו כן, אאוטלוק 2019 יוצר קבצי OST ולא PST. לא יודע אם זה חשוב, אבל, הורגלתי להם משנת 2010..
365....

למה?
ממה שהבנתי אפשר לרכוש אותו רק כמנוי חודשי...
בגלל האיחסון בענן, ובגלל השיתוף.

אישית אני משתמש משיקולים 'מסחריים', ואני משלם מחיר כמעט אפסי. בעיני, אם לוקחים בחשבון את האיחסון, וכל התכולה, אז החבילה המשפחתית סבבה.

מצד שני, אני חיי לגמרי בשלום עם gmail , גוגל דוקס, notion , ואייר טייבל.

איזה קובץ host? איך עושים הפנייה ל-127.0.0.1?
מה שאיציק כתב.שים לב שתצטרך לפתוח את הקובץ מאדמין. הכי פשוט זה לפתוח comman
d prompt עם אדמין מקליק ימני על ה"התחל" ומשם להריץ notepad ולפתוח את הקובץ.(מתנצל על הבלאגן בתגובה, זה באג באתר כשמגיבים מהנייד)

בגלל האיחסון בענן, ובגלל השיתוף.

אישית אני משתמש משיקולים 'מסחריים', ואני משלם מחיר כמעט אפסי. בעיני, אם לוקחים בחשבון את האיחסון, וכל התכולה, אז החבילה המשפחתית סבבה.
מצד שני, אני חיי לגמרי בשלום עם gmail , גוגל דוקס, notion , ואייר טייבל.
הצדקה טכנולוגית?
אני לא רוצה שיתוף ברשת ולא ענן. מיד לאחר התקנת מחשב חדש ואופיס 2019 [יש לי שני רשיונות] הלכו לענן 3.5GB והחינמי זה 5GB.
מבחינתי אין שיקול מסחרי, קניתי כבר את שניהם במחיר דיסקאונט [פחות ממחיר מנת סושי].
אני מעוניין רק בצד הטכני - פור וקונס.
תודה

הצדקה טכנולוגית?
אני לא רוצה שיתוף ברשת ולא ענן. מיד לאחר התקנת מחשב חדש ואופיס 2019 [יש לי שני רשיונות] הלכו לענן 3.5GB והחינמי זה 5GB.
מבחינתי אין שיקול מסחרי, קניתי כבר את שניהם במחיר דיסקאונט [פחות ממחיר מנת סושי].
אני מעוניין רק בצד הטכני - פור וקונס.
תודה
אתה צלם לא? הם מציעים טרה

רוצה להכניס את פייסבוק, טוויטר ועוד כל מיני לרשימה שייחסמו לי אוטומטית,
כדי לא להשאב לאתרים האלה ולא לבזבז זמן.
אפשר לעשות את זה עם התוסף BlockSite - Stay Focused & Control Your Time Time אבל הוא מגביל את רשימת האתרים שאפשר להכניס אליו ומבקש כסף על מעל 5 אתרים.

המלצות?
תשנה את הסיסמה למשהו אקראי שאתה לא זוכר ותשאר מחובר רק במכשיר אחד שהוא לא בשימוש יום יומי כמו טאבלט ישן. אפשר גם להשתמש בטלפון עם הטיימר של מערכת ההפעלה (שימוש חכם בדיגיטל באנדרואיד, לא זוכר איך זה נקרא באייפון).

לא רוצה ענן, יש לי 5 טרה בבית.
השאלה היא 2016 או 2019 מהפאן הטכנולוגי נטו.
1. לדעתי היה שיפור ביציבות, אבל אני בערוצי בטא ומשתמש בפיצ'רים של 365. (באופן כללי אני משתמש ב365 עם אפליקציות מקומיות)

2. יש אפליקציה חדשה ל one note

3. יש מלא פיצ'רים חדשים, אתה יכול חפש השוואות באינטרנט, אבל אני לא חושב שמתישהו השתמשתי בשום דבר שמתקרב לפיצ'רים האלה, אולי באקסל, וזה כי הכריחו אותי. בגדול, למשתמש ביתי רגיל, אני לא חושב שזה משנה. אפילו לא קצת. אולי טיפה שיפור ב ux אבל לא משהו משמעותי.

ממליץ לחפש השוואות לראות אם יש משהו שמדבר אליך. אחרת... תחושת בטן...

Windows10. סורק מסמכים בעזרת סורק,
משתמש בדיפולט של חלונות: "תוכנה פקס וסריקה ב- Windows".
כאשר סורק, הפלט הם קבצי JPG נפרדים.
האם יש דרך "לאחד" אותם בתוכנה חיצונית או רחמנא לעצלן שמלכתחילה כל הסריקה תהייה קובץ אחד גדול ?

Windows10. סורק מסמכים בעזרת סורק,
משתמש בדיפולט של חלונות: "תוכנה פקס וסריקה ב- Windows".
כאשר סורק, הפלט הם קבצי JPG נפרדים.
האם יש דרך "לאחד" אותם בתוכנה חיצונית או רחמנא לעצלן שמלכתחילה כל הסריקה תהייה קובץ אחד גדול ?
כן, להוריד דרייבר חדש.
במחשב הישן התקנתי דרייבר מה dvd והיה סיפור מהתחת והתמיכה של hp התקינו עבורי מרחוק.
במחשב החדש נכנסתי לאתר hp הורדתי דרייבר חדש לאותה מדפסת רשת, הקינפוג היה אוטומטי ללא חיבור עם כבל.
לאחר ההקדמה הזו, הדרייבר של הייצרן יעשה את העבודה עבורך.
מה שצריך לעשות זה להכניס את הדפים לסריקה ב paper feeder ולבחור סריקה, בחר בפורמט והסריקה תיצור מסמך אחד מכל הדפים.
אם תסרוק מ flat bed תקבל קובץ אחד לכל דף.

כן, להוריד דרייבר חדש.
במחשב הישן התקנתי דרייבר מה dvd והיה סיפור מהתחת והתמיכה של hp התקינו עבורי מרחוק.
במחשב החדש נכנסתי לאתר hp הורדתי דרייבר חדש לאותה מדפסת רשת, הקינפוג היה אוטומטי ללא חיבור עם כבל.
לאחר ההקדמה הזו, הדרייבר של הייצרן יעשה את העבודה עבורך.
מה שצריך לעשות זה להכניס את הדפים לסריקה ב paper feeder ולבחור סריקה, בחר בפורמט והסריקה תיצור מסמך אחד מכל הדפים.
אם תסרוק מ flat bed תקבל קובץ אחד לכל דף.
+1
תודרבה יוס.
אז בעצם, לפני העדכון הם יצאו מנק' הנחה שכולם צריכים אחד אחד
ופוסט-עדכון הם מבינים שעדיף קובץ אחד מהכל?
כלומר, לי אין אפשרות בחירה בין אחד לשני?

+1
תודרבה יוס.
אז בעצם, לפני העדכון הם יצאו מנק' הנחה שכולם צריכים אחד אחד
ופוסט-עדכון הם מבינים שעדיף קובץ אחד מהכל?
כלומר, לי אין אפשרות בחירה בין אחד לשני?
אם הבנתי נכון, אתה מדבר על הדרייברים המובנים של ווינדוס.
אני התכוונתי לדרייבים של הייצרן שמגיע בבנדל שכולל הדפסה + סורק + פקס וניתן להורדה מאתר היצרן.

לפני יומיים גוגל כרום החל, לעיתים, להריץ בעת פתיחתו אתר רנדומאלי משימושים קודמים שלי (בד"כ האתר האחרון בו ביקרתי).

שני דברים אירעו טרם התופעה הזו - עדכון גרסה אחרון של כרום והתקנת תוסף Cluster.

ניסיתי את כל הפתרונות שביוטיוב ובאתרים (בדיקת הגדרות כרום ושיטות שונות, בדיקת הגדרות מתקדמות וניסיונית של גוגל - חוץ מאיפוס הגדרות מאחר שנראה שעלול לפגוע רוחבית בתוספים המותקנים ובהגדרותיהם).

מאז ביצעתי מחיקה של תוספים ככל יכולתי, כרגע ללא הצלחה.

למישהו יש רעיון או מושג בקשר לפתרון?

settings -->on startup-->Continue where you left off

תודה יוסי, ביטלתי כצעד ראשון את האפשרות הזו וגם את האצת החומרה - לא צלח.
הדבר היחיד שאולי עזר כרגע זה שהסרתי כל תוסף שיכלתי לוותר עליו (עדיין נותרו לי הרבה).
מאז ההסרה הקבוצתית הזו זה לא קרה, בינתיים.

נושאים דומים

Back
למעלה