• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חלונות 7, 8, 10, 11, אנדרואיד, אייפון וכל השאר, שאלות, תשובות , Tricks & Tips

לפעמים בעקבות תקלת חשמל כמו סוללה חלשה או תקולה וינדוס יכול לשלוח חיבורים לישון - גם usb.
תפעיל בלי סוללה ותראה מה קורה

איך אפשר לעשות טבלה גדולה שמשלבת הרבה נתונים שונים ותמונות? התמונות גדולות מדי ביחס למלל, ואם אקטין אותן, אאבד פרטים חשובים.
הייתי רוצה שהתמונות יופיעו בקטן, ויגדלו אם ילחצו עליהן.

זכור לי ש @אנא-אל דיברה פעם על משהו דומה, אבל בזמנו לא הצלחתי להשתמש בזה כמו שרציתי.

איך אפשר לעשות טבלה גדולה שמשלבת הרבה נתונים שונים ותמונות?
אתה מדבר על MS word?

אם כן תנסה לשים גרסא מוקטנת של התמונה בטבלה, ולהפוך את התמונה הקטנה להיפר-קישור לתמונה הגדולה.

אתה מדבר על MS word?
לאו דווקא.
אם כן תנסה לשים גרסא מוקטנת של התמונה בטבלה, ולהפוך את התמונה הקטנה להיפר-קישור לתמונה הגדולה
סליחה על הבורות, אבל איפה תשב התמונה הגדולה? ברשת?
יש אפשרות שזה יעבוד בצורה חלקה, כמו כשמקישים על אייקון באתר, והוא נפתח במהירות ונסגר במהירות?

היי,
מחפש המלצה למדפסת במחיר סביר,
חשוב שתכלול גם אופציה להדפסה דו צדדית (מניח שבככל החדשות יש כאלה)
וגם אופציה לצילום מסמכים - גם בזכוכית וגם בקולט דפים שמאפשר צילום של חבילת דפים בלי שאצטרך להחליף כל פעם דף

לקנייה בארץ כי אני צריך אותה בדחיפות

הצעה הזויה: כנס לksp, ותבחר את הכי זול.

היי,
מחפש המלצה למדפסת במחיר סביר,
חשוב שתכלול גם אופציה להדפסה דו צדדית (מניח שבככל החדשות יש כאלה)
וגם אופציה לצילום מסמכים - גם בזכוכית וגם בקולט דפים שמאפשר צילום של חבילת דפים בלי שאצטרך להחליף כל פעם דף

לקנייה בארץ כי אני צריך אותה בדחיפות
כל מדפסת מעל 500 ש״ח תעשה את העבודה.
המלצה אישית - תתרחק מ HP - דרייברים מסורבלים ומעיקים, לוקח המון זמן להתקין ודיו הכי יקר.

הגיע הזמן להחליף את המחשב השולחני.
שאלה למומחים.
מחשבים מבוססי AMD זולים יותר מאינטל. האם ניתקלתם אי פעם בבעיית תאימות בתוכנות שונות?

מחשבים מבוססי AMD זולים יותר מאינטל. האם ניתקלתם אי פעם בבעיית תאימות בתוכנות שונות?
לא, זה תואם.

אם להכנס מעט יותר לעומק, בעיקר דברים של אופטימיזציות שנעשו לאינטל לא תמיד יהיו מוצלחות על AMD (לפעמים כן בצורה מפתיעה - MKL)
אם זה מחשוב "סטנדרטי" - אופיס, אינטרנט, פוטושופ וזה, הכל יעבוד כמצופה

שאלה למומחים.
אין לך מק?
בזמן האחרון, AMD נותנים לאינטל בראש חבל על הזמן....

שאלה למומחים.
היו לי בעבר מספר מחשבים עם מעבדי AMD. הכל עבד ולא היו בעיות (וגם למה שיהיו, הרי מה שקובע תאימות זו מערכת ההפעלה)

אם אבחר לרכוש מחשב שולחני עם מעבד AMD, מהו המקביל ל:
Intel Core i9 10900 2.8Ghz 20MB Cache s1200

@yossik
באינטל עדיף ה k
יש גבול לרמת השדרוג. ההבדל בערך 100-200 ש"ח אבל גם כך 10th.gen זה כבר מעל לפופיק שלי ו AMD סדרת 9 5900 העלו מחירים ונושקים למחירי אינטל.
המחשב ששמתי עליו עיין הוא זה עם שדרוג לSSD מסוג NVMe שבערך פי 7-10 מהיר מ SSD sata III.
אמנם הוא בקטגוקיית גיימינג אבל אני מסתכל על השורה התחתונה שזה הביצועים ואין צורך להוסיף כרטיס מסך יעודי כי אני לא גיימר וגם כרטיס המסך המובנה יעבוד נהדר עם פוטושופ/לייטרום.
32 GB זיכרון ו 500GB SSD + אינטל 10th. gen במחיר הזה, אני חושב שמצדיק כל גרוש וישרת אותי 5 שנים עד לשדרוג הבא.
תקנו אותי אם אני טועה.

נערך לאחרונה ב:
יש גבול לרמת השדרוג. ההבדל בערך 100-200 ש"ח אבל גם כך 10th.gen זה כבר מעל לפופיק שלי ו AMD סדרת 9 5900 העלו מחירים ונושקים למחירי אינטל.
המחשב ששמתי עליו עיין הוא זה עם שדרוג לSSD מסוג NVMe שבערך פי 7-10 מהיר מ SSD sata III.
אמנם הוא בקטגוקיית גיימינג אבל אני מסתכל על השורה התחתונה שזה הביצועים ואין צורך להוסיף כרטיס מסך יעודי כי אני לא גיימר וגם כרטיס המסך המובנה יעבוד נהדר עם פוטושופ/לייטרום.
32 GB זיכרון ו 500GB SSD + אינטל 10th. gen במחיר הזה, אני חושב שמצדיק כל גרוש וישרת אותי 7-5 שנים עד לשדרוג הבא.
תקנו אותי אם אני טועה.
1. השדרוג בביצועים של ה k לגמרי שווה 100 שח.

2. שים לב שב AMD אתה מקבל מהירויות זכרון יותר גבוהות, ותמיכה ב pcie 4 , שזה דיי משמעותי לדברים שמעבדים data (וידאו לדוגמה)

3. AMD העלו מחירים, אבל זה לא שהם פשרה. הם מציעים חבילה טובה יותר. בביצועים ובמסביב.

לא יודע מה הייתי בוחר, כי נראה לי שהבחירה בAMD תאלץ אותך להשקיע יותר בחומרה מסביב, אבל מבחינת cpu נטו הם עדיפים.

הייתי קונה את הזכרון הכי מהיר שרלוונטי, ssd מיצרן יותר רציני, לוח אם יותר טוב, ספק יותר טוב, ומאוורר יותר חזק ושקט.

ואם זה רלוונטי הייתי שוקל כרטיס מסך (משחקים, עריכת וידאו).

שים לב שהמעבד ההוא של AMD ללא כרטיס גרפי מובנה.

קיבלתי הודעה משיומי אודות שדרוג שירות ה sms למסנג׳ר של גוגל.
האם מישהו התנסה בזה, אשמח לקבל חוות דעת.
ברצוני לשמור את המכשיר שלי ׳רזה׳ עם מינימום אפליקציות, האם שווה להתקין?

קיבלתי הודעה משיומי אודות שדרוג שירות ה sms למסנג׳ר של גוגל.
האם מישהו התנסה בזה, אשמח לקבל חוות דעת.
ברצוני לשמור את המכשיר שלי ׳רזה׳ עם מינימום אפליקציות, האם שווה להתקין?
ניסיתי, לא היה לי נוח, חזרתי לרגיל

נושאים דומים

Back
למעלה