• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חלונות 7, 8, 10, 11, אנדרואיד, אייפון וכל השאר, שאלות, תשובות , Tricks & Tips

שאלה: למה לא משתמשים במסך 40' - 70' TV למחשב.
עד כמה זה קריטי הMS?
מסיבת ארגונומיה. אם יש לך איפה לשים כזה מסך כך שתשב מולו במרחק מתאים ותצפה בו כשצווארך נייח, בתנוחה טבעית, וידיך על עכבר ומקלדת, זה יכול לעבוד. רובנו יושבים מול שולחן עליו מונחים העכבר, מקלדת והמסך, כאשר הזרועות צריכות להיות אופקיות, והפאה העליונה של המסך צריכה להיות בגובה העיניים, מה שמגביל את מימד הגובה של המסך.
לא הבנתי את המשפט האחרון.

לא הבנתי את המשפט האחרון.
MS == מליונית השניה.
זמן תגובה במסכי מחשב הוא מהיר ובTV הוא איטי בערך פי 10
pc: ms 4
tv: ms 40-70
תודה על תשובתך

יש היום מסכי TV שיש להם מעמד שולחן + כסא מתנדנד זה עונה על הגדרות הארגומניות:
49504019c.gif

נערך לאחרונה ב:
MS == מליונית השניה.
זמן תגובה במסכי מחשב הוא מהיר ובTV הוא איטי בערך פי 10
pc: ms 4
tv: ms 40-70
תודה על תשובתך

יש היום מסכי TV שיש להם מעמד שולחן + כסא מתנדנד זה עונה על הגדרות הארגומניות:
49504019c.gif

לעבודה משרדית זמן התגובה לא משנה, אולי לגיימרים או עורכי וידאו.

כמו שכתבתי, זה אפשרי, רק צריך איזשהו משטח שיתאים לזווית של הזרועות, אמות וכפות הידיים, שאמורות להיות במנח טבעי ולא מאומץ. יש גם את נושא המרחק, כי תנועה חזרתית של הצוואר היא גם מסוכנת.

• אהבתי
Reactions: AAA
רק צריך איזשהו משטח שיתאים לזווית של הזרועות, אמות וכפות הידיים.
אולי משטח שיושב על הידיות של הכסא.
לגבי רזולציה האיכות של הTV היום היא מספיקה כדי לקרוא אותיות?

אולי משטח שיושב על הידיות של הכסא.
לגבי רזולציה האיכות של הTV היום היא מספיקה כדי לקרוא אותיות?
הידיות בדרך כלל תומכות באזור האמה, והן צריכות לאפשר חופש תנועה מסוים, אז אני לא מכיר משטחים כאלה, אבל לא שולל.
אם הטלויזיה במרחק מספיק, ועם קונטרסט מספיק (אני מאמין שכן בטלויזיה איכותית) אז הרזולוציות בהחלט אמורות להספיק - עדיין מוכרים מסכים של סביבות 1080p והסטנדרט של טלויזיות היום הוא 4k. הכי טוב לבדוק בתצוגה, רק צריך לשים את הטלויזיה במצב מחשב (לפעמים נקרא מצב משחק) כדי לעקוף את מעבדי התמונה שמותאמים לתוכן של טלוויזיה, קרי וידאו, ולפעמים חותכים חלק מהתמונה. צריך גם להתאים את ה-dpi או scaling שיהיה נוח למרחק הרצוי.

• אהבתי
Reactions: AAA
האינטרנט באייפון (se2 2020) ירוד מאוד.
מדובר בטלפון חדש - ככל הנראה עקב עדכון גרסה.

ניסיתי את הפתרונות המוכרים - איפוס הגדרות רשת וכד' - לא הועיל.
מישהו מכיר פתרון כלשהו לבעיה?

האינטרנט באייפון (se2 2020) ירוד מאוד.
מדובר בטלפון חדש - ככל הנראה עקב עדכון גרסה.
ניסיתי את הפתרונות המוכרים - איפוס הגדרות רשת וכד' - לא הועיל.
מישהו מכיר פתרון כלשהו לבעיה?
מי הספק ואיזו חבילה יש לך?
אני קינפגתי את האנדרואיד שלי כראוטר [הוטספוט], כאשר הייתה נפילה באינטרנט הביתי, לדסקטופ ועבד נהדר [WE4G] כולל מספר טאבים בכרום.
אולי בעיות קליטה באזורים מסויימים?
האם ניסיתה לגלוש באייפון דרך הראוטר הביתי? ואם כן, האם יש הבדל?

מי הספק ואיזו חבילה יש לך?
אני קינפגתי את האנדרואיד שלי כראוטר [הוטספוט], כאשר הייתה נפילה באינטרנט הביתי, לדסקטופ ועבד נהדר [WE4G] כולל מספר טאבים בכרום.
אולי בעיות קליטה באזורים מסויימים?
האם ניסיתה לגלוש באייפון דרך הראוטר הביתי? ואם כן, האם יש הבדל?

קצת בעיה להשוות עם האינטרנט הביתי, כי גם שם המצב לא משהו :/

הספק הוא פלאפון. חבילה של 50GB.
באנדרואיד עבד בצורה סבירה בהחלט.
אני משוכנע שזה נובע מעדכון הגרסה באייפון כי גם באייפון המצב היה סביר טרם העדכון, והבנתי שזו בעיה נפותה.

אולי בעיות קליטה באזורים מסויימים? - לא, בכל מקום.

האם ניסיתה לגלוש באייפון דרך הראוטר הביתי? ואם כן, האם יש הבדל? - אנסה כעת שוב.

תודה :)

נפילת מתח/הפסקת חשמל בזמן עבודה במחשב.
לפעמים יש איזו נפילת מתח ואם זה קצר מאוד, ננניח פחות מחצי שניה, ספק הכוח במחשב ואם הוא איכותי [ז"א שיש לו כבל הבי-דיוטי] לא ירגיש בזה.
אבל למעלה מזה המחשב כבה ואין זמן התראה לשמור ולסגור תוכנות.
כמובן שניתן לרכוש אל פסק שישמר את המחשב עובד כמה דקות על סולללות ויבצעו באופן סדור סגירת תוכנות ואז המחשב יכבה אבל אלו מאוד יקרים - 300 ש"ח וצפונה.
ואם אין אל פסק והמחשב נופל עקב קו חשמל לא יציב, תמתינו מספר דקות לאחר שהחשמל חוזר לזרום בצנרת לפני שמסתערים על המחשב ומייד מדליקים.
למה? כי לפעמים הפסקות חשמל מגיעות בגלים ויש מצב שבזמן הדלקת המחשב תהייה נפילה נוספת.
לכן רצוי להזדיין בסבלנות ולהמתין כ 10 דקות כדי שזמן שחזור דיסק ומסמכים יהיה מנימאלי.

כמה נקודות על גלישה נוחה וממצה יותר.

הרבה זמן שחיפשתי תוסף שמארגן כרטיסיות לפי אתרים, ורק כרגע מצאתי תוסף פשוט ולא מכביד שפשוט עושה את העבודה.
יש גם אפשרות בהגדרות לקבוע שהתוסף יעשה זאת באופן אוטומטי, ולא רק ע"פ דרישה.
היוצר תיאר אפשרות זו כ"very experimental", אבל אצלי זה עושה את העבודה ללא כל בעיה.

עוד תוסף נחמד - יאפשר לכם להוריד במאסה קבצים רבים. לי לדוגמה, יש אתר משפטי שמחלק פרקי ספרים לפי די אף. באמצעות התוסף אני יכול להוריד בהקלקה אחת 30 פרקים במקום להקליק אחד אחד.

יש גם תוסף שיודע להעתיק את כל כתובות האינטרנט הפתוחות, כך שאם תרצו לשלוח לחבר כמה מוצרים שראיתם תוכלו לשלוח במכה אחת ולא להעתיק או לשתף ידנית (אם זה לא לצורך שליחה אלא לצורך שמירה עצמית עדיף להשתמש בsession manager למיניהם).

ואחרון - יאפשר להדגיש טקסט בצבעים שונים ברחבי הרשת - הכל בצורה נוחה ואפשר גם לסדר למצבים ותיקיות שונים.

בכולם משתמש כבר הרבה זמן ומרוצה מאוד.

לא בטוח אבל אני חושב ש OneNote יעשה את העבודה.

ניסיתי, לא נראה שמיועד לכך.
ביוטיוב ראיתי כמה אופציות לא רעות.
אנסה ואעדכן אם עובד.

אהלן
מחפש מקום מומלץ באזור תל אביב להמרת קלטות של מצלמת וידאו לקבצי מחשב.

מה שחשוב לי:
1. לשמור על קלטות הווידאו - לקבל אותו בחזרה בדיוק באותו מצב כמו שהבאתי אותן.
2. המרה באיכות גבוהה - למיטב הבנתי באמצעות מכשיר ביתי אי אפשר לבצע את ההמרה באיכות הגבוהה ביותר.
3. מחיר זול.

אם יש לכם טיפים נוספים - אשמח מאוד לשמוע!
תודה!

אני מחפשת תוכנה שתהפוך לי סרטון וידאו לתמונות. מלא תמונות מסרטון באורך 5 דקות.
מכירים תוכנה קלה לפעולה הזאת? תהפוך לי את כל הסרטון את הפריימים שלו למלא תמונות (גם אם זה יהיה אלף תמונות לא אכפת לי).

אני מחפשת תוכנה שתהפוך לי סרטון וידאו לתמונות. מלא תמונות מסרטון באורך 5 דקות.
מכירים תוכנה קלה לפעולה הזאת? תהפוך לי את כל הסרטון את הפריימים שלו למלא תמונות (גם אם זה יהיה אלף תמונות לא אכפת לי).
ניסית את התוצאות בגוגל של "split videos to frames"?

כלי אונלייני? אני לא סומכת עליהם. מעדיפה תוכנה שאני מתקינה על המחשב. כך אני גם אסרוק אותה באמצעות האנטי וירוס שלי.
יש לי VLC אני רק לא יודעת אם הוא יוכל לבצע לי את הפעולה שאני רוצה.
הרשת אומרת שכן. אני קצת מבולבלת, כי זה לא הייעוד שלו. הוא נגן. נגן וידאו.

ניסיתי, לא נראה שמיועד לכך.
ביוטיוב ראיתי כמה אופציות לא רעות.
אנסה ואעדכן אם עובד.
הצלחתי באמצעות מדריך יוטיוב.
פשוט נכנסים להודעה עצמה בחלון נפרד. באפשרויות יש אופציה (קצת מסתתרת) לעריכת ההודעה.
פשוט מזינים מה שרוצים ועושים "שמור".

אהלן
מחפש מקום מומלץ באזור תל אביב להמרת קלטות של מצלמת וידאו לקבצי מחשב.

מה שחשוב לי:
1. לשמור על קלטות הווידאו - לקבל אותו בחזרה בדיוק באותו מצב כמו שהבאתי אותן.
2. המרה באיכות גבוהה - למיטב הבנתי באמצעות מכשיר ביתי אי אפשר לבצע את ההמרה באיכות הגבוהה ביותר.
3. מחיר זול.

אם יש לכם טיפים נוספים - אשמח מאוד לשמוע!
תודה!

מדובר על קלטות VHS ?
א. אם כן, לכל ה"מקומות המקצועיים האלו" [לרוב, מכליל] יש מכשיר DVDR שניתן לחבר אליו מכשירים חיצוניים והוא פשוט - צורב אותם. אין איזה מכשיר על חלל או אדם מיומן שמתעסק בחומר גלם.
בד בבד, יש גם מכשירים שכיחים בשוק משולבים עם וידאו בילטאין.
ב. אם מדובר במס' קלטות, ייצא לך יותר זול לרכוש חבר כזה ולעשות זאת בעצמך. בהחלט עושה את העבודה.
3059036_1.jpg

ג. למיטיבי לכת:
אם רוצים לשמור על איכות גבוהה, עדיף להביא מכשיר וידאו ישן מקצועי אחרי ניקוי ראש.
SVHS איכותי יותר מ VHS רגיל במקרים הללו.

תן עוד מידע ואנסה אולי לעזור.
שבוע מבורך ובהצלחה

מנסיון שלי כששלפתי כמה פריימים מסרטון, התוצאה הייתה לא טובה בגלל הרזולוציה.
https://smallbusiness.chron.com/break-movie-frames-using-windows-live-movie-maker-28374.html
מיקרוסופט מובי מייקר, עובד אבל הפסיקו את התמיכה כבר כמה שנים.
https://www.raymond.cc/blog/extract-video-frames-to-images-using-vlc-media-player/
תעקבי אחר ההוראות ל vlc.

אני צריכה את התוכנה הזאת. חיפשתי אותה בעבר בכל המחשב שלי - לא מצאתי.
יש איזו שהיא דרך לא משנה איך שאני אוכל להשתמש בה במערכת הפעלה שלי?
כמו שאמרת - היא כבר לא מגיעה עם מערכת ההפעלה. תמיכה לא חשובה לי.
אני רק חייבת חייבת חייבת אותה. זוכרת שלפני כמה שנים השתמשתי בה
כשרק הייתה מערכת הפעלה בשם xp ואפילו הצלחתי לערוך אתה כמה סרטונים.

חיפשתי בגוגל ואני לא סומכת על שום אתר. אולי למישהו יש במחשב מקור נקי ומקורי של
Windows Movie Maker במקרה?

האינטרנט מלא בהורדות exe הבעיה שאני לא סומכת עליהם (ומהאתר של microsoft זו לא הגירסה הוותיקה והטובה אלא משהו חדש בשם Movie Maker 10 - FREE)

אשמח ל
Windows Movie Maker המקורי והוותיק אם יש למישהו. יוסי הזכרת לי נשכחות. ממש רוצה להפעיל שוב את התוכנה הזאת.

נושאים דומים

Back
למעלה