• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חלונות 7, 8, 10, 11, אנדרואיד, אייפון וכל השאר, שאלות, תשובות , Tricks & Tips

בהמשך לזה:

אני רוצה ליצור QR קוד לקבוצה, להדפיס, לתלות על לוח המודעות של הבניין כדי שדיירים שלא מחוברים עדיין לקבוצה [כי אין לי את הטלפון שלהם] יוכלו לסרוק ולהצטרף.
הפיצ'ר בזה קיים בגרסת הביזנס ולא ברגיל.
רעיונות, פתרונות חינמיים?
הזמנה לקבוצה זה בסוף url, אתה יכול לג'נרט את ה QR בעצמך אונליין.

בהמשך לזה:

אני רוצה ליצור QR קוד לקבוצה, להדפיס, לתלות על לוח המודעות של הבניין כדי שדיירים שלא מחוברים עדיין לקבוצה [כי אין לי את הטלפון שלהם] יוכלו לסרוק ולהצטרף.
הפיצ'ר בזה קיים בגרסת הביזנס ולא ברגיל.
רעיונות, פתרונות חינמיים?
זה קיים גם בוואטסאפ הרגיל

לא בנייד ולא בדסקטופ, לפחות אצלי,,
אצלי באייפון זה ככה:
כניסה לקבוצה -> "הזמנה לקבוצה באמצעות קישור" --> וכאן יש לי "שיתוף קישור", "העתקת קישור", "קוד QR".
יש לי אמנם אייפון, אבל קשה לי להאמין שזה לא קיים בכל הגרסאות של וואסאפ.
לגבי מה שפרסמו לפני אני רואה שיש מדריך פשוט ביוטיוב - לא בדקתי, אבל נראה שאפשר לסמוך על זה.

יש מצבים שבהם יש ראיון בן שעה וחצי ביוטיוב או בכל אתר אחר אונליין.
מי שכמוני, ולא מסוגל הרבה פעמים לצפות עד הסוף ברצף, אבל רוצה לזכור איפה הוא עמד -
ניתן להשתמש בתוסף פתקים (יש בחנות כרום - אני לא יודע אם מותר להמליץ ברמה ספציפית, אבל אין הרבה אפשרויות...),
ופשוט לשים פתק באותו דף שנמצא הסרט, ובו לרשום הדקה בה עצרתם.

כמובן שלפחות ביוטיוב אפשר ליצור סימניה לדף, ואז ללחוץ על שיתוף הוידאו - "התחל מדקה...", ואז להעתיק את הלינק שמתחיל מאותה דקה, לערוך את הסימניה שיצרתם לדף, ולהדביק בה את הלינק שמפנה לדקה הספציפית בה עצרתם, אבל לי זה נראה מסורבל מאוד.

האם יש פתרון סטנדרטי לdialouge box המציק של ווינדוס בכל מקרה של העתקת קבצים?
אני כל שבוע מגבה את הקבצים (מעבר לענן) גם לכונן קשיח.
בכל פעם אותו דבר - אם אתה עושה העתקה כoverwrite, אתה צריך לעקוב עד לדקה המסוימת שבה המחשב יישאל אם אתה רוצה לשכתב, לדלג וכו'.
אפשרות אחרת שנקלעתי להשתמש בה היא למחוק קודם כל את הכונן הקשיח ורק אז להעביר את הקבצים, אך בפעם האחרונה מחקתי ממנו לצערי גם פריטים שלא קשורים לגיבוי המחשב (בקיצור, זאת אופציה שמאוד קשה להיות זהירים איתה לנצח).

אני לא מבין כלום בסקריפטים לצערי - ניסיתי להבין איך עובדות תוכנות כמו terracopy ודומותיהן בעניין - האם אין לזה פתרון נורמלי ופשוט יחסית?
מוכן גם לקחת תוכנה בתשלום רישיון חד פעמי אם היא תגאל אותי מהסרבול המוזר הזה.
לא מבין איך עד היום ווינדוס לא נתנו אפשרות להגדיר מראש בתחילת ההעתקה "החלף את כל הקבצים הדומים + דלג...".

האם יש פתרון סטנדרטי לdialouge box המציק של ווינדוס בכל מקרה של העתקת קבצים?

מה? לא ראית את האופציה הראשונה - החלפת כל הקבצים?

Screenshot_23.jpg

מה? לא ראית את האופציה הראשונה - החלפת כל הקבצים?
זה מופיע אצלך ברגע שאתה מבצע את פעולת ההעתקה?
אם כן, זה מוזר מאוד ומשהו לא בסדר אצלי.
אצלי - מה שקורה זה שבעצם אני אבצע העתקה של הקבצים, אז אני צריך "להשגיח" כדי שייקפוץ בדיאלוג בוקס הזה אני אסמן Overwrite (לשכתב), שאם לא כן - אני יכול להשאיר את זה, לבוא עוד 3 שעות ואז לגלות שההעברה תקועה בגלל תיבת הדו שיח הזאת.

אין לי בעיה עם התיבה עצמה (להיפך, תמיד כדאי שיהיו אופציות), אלא עם העובדה שהיא צצה לאחר זמן רנדומלי מסוים של העתקת הקבצים (ואני מגבה כל שבוע מאות ג'יגה לכונן הקשיח).

אולי כשמעתיקים 15-20 קבצים קטנים אז זה קופץ ישר או כמעט ישר וכשמדובר במאסה של קבצים אז אתה לא יכול לעשות שגר ושכח (אלא להמתין לתיבה).

זה מופיע אצלך ברגע שאתה מבצע את פעולת ההעתקה?
אולי כשמעתיקים 15-20 קבצים קטנים אז זה קופץ ישר או כמעט ישר וכשמדובר במאסה של קבצים אז אתה לא יכול לעשות שגר ושכח (אלא להמתין לתיבה).
עשיתי קאט&פייסט.
הדיאלוג מופיע לאחר הקובץ הראשון הכפול ולאחר מכן הכל זורם.
לא ניסיתי להעתיק ספריה..

עשיתי קאט&פייסט.
הדיאלוג מופיע לאחר הקובץ הראשון הכפול ולאחר מכן הכל זורם.
לא ניסיתי להעתיק ספריה..
אני אנסה אולי להעתיק כשאני מתחיל מתיקיה מסוימת או משהו בסגנון, ואולי זה יכול להציף את התיבה כבר ברגע הראשון.
ידוע לי שיש תוכנות שעונות על הדברים האלו כמו terracopy ועוד דומות - השאלה אם מישהו התנסה או יכול אפילו להפנות למדריך ביוטיוב.
ניסיתי את התוכנות האלו באנגלית ובעברית - לא הצלחתי להביע את רצוני לתוכנה מספיק טוב לצערי....

קיבלתי מייל מגוגל שמתריע שמ 30 למרס לא תהייה תמיכה באאוטלוק 2016 כי אין לו אפשרות להיכנס עם חשבון גוגל.
you’ll need to sign in using Sign in with Google or other more secure technologies,
like OAuth 2.0. Learn more
לכן אני מתכוון לשדרג לאופיס 2019.
השאלה היא איך אני משדרג ללא יצוא/יבוא קבצים של האאוטלוק.
כמו כן מה יקרה עם קובץ ה pst שכולל 7 חשבונות ג'ימייל בקובץ אחד לעומת אאוטלוק 2019 שיוצר לכל כתובת קובץ נפרד שהוא לא בפורמט של pst.

נראה שאייפון אינו נפוץ בקרב החברים, אבל למי שיש, ומתעצבן מלקבל הודעות בעת שימוש בספוטיפיי (או כל אפליקציה אחרת לצורך העניין).
אני ניסיתי במשך זמן למצוא פתרון לנושא, וגם ברשת לא הצלחתי לעלות דבר - בייחוד כשרציתי לערוך הפרדה בין שיחות טלפון שאותן רציתי לקבל, לכל שאר ההתראות.

אז ככה:

1. יוצרים מצב ריכוז (נא לא להפריע), ובו מגדירים מי אנחנו מוכנים שיתקשר (במקרה שלי עשיתי שכולם יוכלו) או אילו אפליקציות אם בכלל נרשה שיפריעו.
ב. נכנסים ל"קיצורים", בוחרים למטה ב"אוטומציה".
ג. כאן מוסיפים תחת "+" קיצור חדש, מחפש את "בעת פתיחת יישום" - ואז ללחוץ על [ספוטיפיי / האפליקציה הרצויה], וזה מטמיע שבעת פתיחת ספוטיפיי מצב הריכוז שהוגדר ייכנס לתוקף.
לאחר מכן ניתן כמובן לבצע עוד אוטומציה זהה - רק שהיא אומרת שכשאני סוגר את האפליקציה - אז מצב הריכוז ("נא לא להפריע") יסתיים.

קיבלתי מייל מגוגל שמתריע שמ 30 למרס לא תהייה תמיכה באאוטלוק 2016 כי אין לו אפשרות להיכנס עם חשבון גוגל.
you’ll need to sign in using Sign in with Google or other more secure technologies,
like OAuth 2.0. Learn more
לכן אני מתכוון לשדרג לאופיס 2019.
השאלה היא איך אני משדרג ללא יצוא/יבוא קבצים של האאוטלוק.
כמו כן מה יקרה עם קובץ ה pst שכולל 7 חשבונות ג'ימייל בקובץ אחד לעומת אאוטלוק 2019 שיוצר לכל כתובת קובץ נפרד שהוא לא בפורמט של pst.
אם אתה משתמש ב GWSMO אז זה אמור לעבוד פיקס, כי החיבור שם מאובטח
זה בעצם כלי של גוגל לסנכרון בין GMAIL לאוטלוק. מסנכרן את המיילים יומנים משימות וכו' לאוטלוק.

ברצוני לפתוח ׳שיחה׳ בווטצאפ עם אדם שיש לי את הטלפון שלו אבל לא נמצא ברשימת אנשי הקשר שלי.
איך מתקשרים איתו בווטצאפ בלי להוסיף אותו לרשימת אנשי הקשר בנייד?

נושאים דומים

Back
למעלה