• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חלונות 7, 8, 10, 11, אנדרואיד, אייפון וכל השאר, שאלות, תשובות , Tricks & Tips

Free fax אמיתי, בינתיים.
בלי שאלות, בלי התחייבות, בלי כרטיס אשראי, פקס בינלאומי עובד בישראל בזמן אמת עד 6 דפים ביום.
יש באג באתר, גם כאשר בוחרים בקידומת המדינה צריך להקליד אותה למשל ישראל 972+ קידומת ללא ה 0 והמספר.
למשל 04-999-7444 מקלידים 97249997444+
עזר לי מאוד בבדיקת התקנת מדפסת/פקס.

האם יש דרך להתקשר (או לערוך שיחות וידאו) מהמחשב?
אפליקציית וואטסאפ דקסטופ לא מאפשרת שיחות. SKYPE למיטב ידיעתי אינו מתקשר לטלפון או שדורש שלנמען יהיה גם SKYPE פעיל.
מה האפשרויות בעצם?

SKYPE למיטב ידיעתי אינו מתקשר לטלפון או שדורש שלנמען יהיה גם SKYPE פעיל.
מה האפשרויות בעצם?
סקייפ זה הפתרון - מה הבעייה להתקין אצל הנמען? הרי זה כמו לשאול איך אני מתקשר לאמא מהטלפון שלי כשאין לה טלפון...
סקייפ בתשלום יתקשר לכל טלפון ללא התקנה בצד השני, זה כמו טלפון וויס אובר איפי.

סקייפ זה הפתרון - מה הבעייה להתקין אצל הנמען? הרי זה כמו לשאול איך אני מתקשר לאמא מהטלפון שלי כשאין לה טלפון...
סקייפ בתשלום יתקשר לכל טלפון ללא התקנה בצד השני, זה כמו טלפון וויס אובר איפי.

הנמען הוא כולי עלמא ברמת העיקרון... להיפך, ככל שמדובר באנשים שאני מכיר הודעת וואטסאפ מספיקה.
סתם נחמד הרעיון להתקשר דרך המחשב מבלי לגעת בנייד וחבל שנכון לעכשיו וואטסאפ לא מאפשרים זאת.
מאחר שזה לא יותר מאפשרות נחמדה שחשבתי עליו, ממש לא מתכוון לשלם לסקייפ - בטח שלא את הסכומים שהם דורשים.

עריכה: נזכרתי שיש אפשרות דרך מסנג'ר פייסבוק...

נערך לאחרונה ב:
עריכה: נזכרתי שיש אפשרות דרך מסנג'ר פייסבוק...
הייתי משתמש ב mysms (בתשלום אמנם)
בעיקרון, יושב client על הטלפון ומנטר את כל ההודעות והשיחות (מבחירה)
אתה יכול להתקשר מממשק בדפדפן או באמצעיים תיכנותיים (API)
האמת עובד ממש טוב
הצורך שלי היה ב 2 טלפונים (סימים משוכפלים) אשר אמורים היו לקבל SMS בשני המכשירים
בנוסף הייתי מתעד היסטוריית שיחות\הודעות בזמן אמת

הייתי משתמש ב mysms (בתשלום אמנם)
בעיקרון, יושב client על הטלפון ומנטר את כל ההודעות והשיחות (מבחירה)
אתה יכול להתקשר מממשק בדפדפן או באמצעיים תיכנותיים (API)
האמת עובד ממש טוב
הצורך שלי היה ב 2 טלפונים (סימים משוכפלים) אשר אמורים היו לקבל SMS בשני המכשירים
בנוסף הייתי מתעד היסטוריית שיחות\הודעות בזמן אמת

תודה, אבל מבדיקתי, אפילו שירות הפרימיום שלהם לא מציע ביצוע שיחות:
8db7da71de5ffc6bc7b92d814121ced6.png

גם האמת, עכשיו כשאני חושב על זה אני מעוניין באיזשהו אמצעי/סמארטפון ייעודי שייועד אך ורק לענייני שיחות, כאשר תיעוד השיחות והקלטתן נשמרים כרגיל, ופחות בביצוע שיחות מהמחשב עצמו.
לא יודע בדיוק על איזו דרך אפשר ללכת...

Free fax אמיתי, בינתיים.
בלי שאלות, בלי התחייבות, בלי כרטיס אשראי, פקס בינלאומי עובד בישראל בזמן אמת עד 6 דפים ביום.
יש באג באתר, גם כאשר בוחרים בקידומת המדינה צריך להקליד אותה למשל ישראל 972+ קידומת ללא ה 0 והמספר.
למשל 04-999-7444 מקלידים 97249997444+
עזר לי מאוד בבדיקת התקנת מדפסת/פקס.
שולח באותו רגע או רק במועד מאוחר יותר ?

האם יש דרך להתקשר (או לערוך שיחות וידאו) מהמחשב?
אפליקציית וואטסאפ דקסטופ לא מאפשרת שיחות. SKYPE למיטב ידיעתי אינו מתקשר לטלפון או שדורש שלנמען יהיה גם SKYPE פעיל.
מה האפשרויות בעצם?
סקייפ וגוגל יודעים:
1. להתקשר לטלפון
2. לערוך שיחות וידאו, מאפליקציה, מהטלפון, ומדפדפן

HP
ווידוז 10
אז עוד סיפור מהתחת...
קניתי עבור אמא מדפסת/פקס 3835.
התקנת נסיון בבית לפני מסירת המדפסת הייתה כמו לעבור 10 מדורי גהינום.
ראשית, החליטו כנראה לעגל פינות ולחסוך 2 $ אז הגיע ללא דיסק התקנה.
נכנסתי ללינק וזה הוביל אותי לחנות מיקרוסופט שחייב ברישום.
אז לי יש חשבון ולאמא אין אז צריך ליצור חשבון עבורה, עוד 10 דקות בשביל כלום - כל כולה התקנת פאקינג דרייברים.
יופי, טופי, התקנתי האפליקציה ומתקין, ומתקין, ומתקין, ומתקין ולא יודע אפילו לזהות מדפסת רשת אז צריך להקליד על מסך השליטה במדפסת את שם הרשת וסיסמא. וואלא, אי אפשר לעשות את זה דרך תוכנת ההתקנה מהמחשב???
טוב, שמחתי ואני רואה שלא התקין את תוכנת הפקס.......
נכנס לאתר hp חיפשתי ומצאתי את התוכנה המלאה להורדה. מחקתי את הדרייברים והתקנתי מחדש, מתקין, חורש את הדיסק הקשיח, מתקין, מתקין ויופי נגמר אחרי יותר מרבע שעה. מוציא דף נסיון והכול בסדר.
ניסיתי להדפיס תמונה והודפס בשחור/לבן!
הרגשתי באותו רגע לקחת את המדפסת ולהעיף אותה לרחוב מהקומה השישית.
ואז הופיע המלאך הגואל.
צלצלתי לתמיכה והגעתי לטכנאי מבין דבר, לקח שליטה על המחשב מרחוק והתקין איזה דרייבר של מדפסת אחרת.
הבעיה ידועה להם ולכן פתר תוך זמן סביר.
ברור שהמדפסת הזו לא אתקין אצל אמא כי אצטרך להיעזר שוב בתמיכה של hp.
לזכותם יאמר כי הם קשובים, עוזרים ופותרים בעיות.
MacBook Pro
לחצתי על הדפס, מצא את המדפסת ברשת, התקין דרייבר תוך פחות מ 10 שניות ויצאה תמונה צבעונית.
בנוסף, המק החכם ראה שיש פקס אז התקין גם את תוכנת הפקס.

בשורה תחתונה, חושבים לקנות מחשב או לפטופ חדש/יד 2, תקנו מק, הכול עובד על אוטו פיילוט.
שווה להשקיע עוד 2k במק כי זה לטווח הרחוק ותוספת המחיר תתפרש על 10+ שנים שזה חיי מק.

תודה, אבל מבדיקתי, אפילו שירות הפרימיום שלהם לא מציע ביצוע שיחות:
8db7da71de5ffc6bc7b92d814121ced6.png

גם האמת, עכשיו כשאני חושב על זה אני מעוניין באיזשהו אמצעי/סמארטפון ייעודי שייועד אך ורק לענייני שיחות, כאשר תיעוד השיחות והקלטתן נשמרים כרגיל, ופחות בביצוע שיחות מהמחשב עצמו.
לא יודע בדיוק על איזו דרך אפשר ללכת...
זה לא ברשימה הקצרה
בכל מקרה זה Feature שהשתמשתי בו בעצמי בעבר
https://mysms.uservoice.com/knowledgebase/articles/464377

וכאן יותר על הפרימיום עצמו:
https://mysms.uservoice.com/knowledgebase/articles/464360-how-can-i-use-mysms-premium

https://mysms.uservoice.com/knowledgebase/articles/464360-how-can-i-use-mysms-premium

סקייפ וגוגל יודעים:
1. להתקשר לטלפון
2. לערוך שיחות וידאו, מאפליקציה, מהטלפון, ומדפדפן

תודה.
שמעתי שבגוגל יש כל מיני בעיות, אם כי לא חקרתי לעומק.
האמת שעכשיו הרעיון שאני מתעניין בו הוא סמארטפון ייעודי [או כל מכשיר ייעודי אחר(?)] שישקף את הנייד הנוכחי בכל מה שקשור לשיחות.

תודה, מוזר שהם לא מפרסמים את זה ברשימה.
האם יש דרך יותר נורמלית לייעד מכשיר כלשהו לצרכי שיחות בלבד (בתקווה שאפשר גם לשמור על תיעוד השיחות והקלטתן)?
אין מכשיר בסגנון של שעון חכם אולי? רק שכל הייעוד שלו הוא התחברות לנייד ושאפשר לנהל ממנו שיחות בקלות יותר?
מקווה שאני מובן...

בשורה תחתונה, חושבים לקנות מחשב או לפטופ חדש/יד 2, תקנו מק, הכול עובד על אוטו פיילוט.
שווה להשקיע עוד 2k במק כי זה לטווח הרחוק ותוספת המחיר תתפרש על 10+ שנים שזה חיי מק.

קניתי מדפסת משולבת של HP. הגיע עם דיסק ומתקשר עם ווינדוס בלי כל בעיה (וגם התמיכה הייתה מעולה - דאגתי מבעוד מועד לרכוש עם אחריות באתר הלקוח כמו הלקוחות העסקיים).
התוכנה ממש נוחה ומאפשרת קביעת תצורות ברירת מחדל, הגדלה של חלקים מסוימים, הוספה וסידור של מסמכים (נכון שאפשר לעשות את זה גם בPDF24, אבל זה הרבה יותר נוח לבצע את כל השינויים עוד בשלב הסריקה).
אני חושב שזה תלוי בדגם ובסוג האחריות.

(עם או בלי) סים משוכפל, מכשיר מחובר עם MyPhoneExplorer
https://www.fjsoft.at/en/
תודה, משום מה לא מסנכרן לי את הטלפון לא משנה באיזה אמצעי אני מנסה.
אני רואה שהתוכנה מיועדת לשיקוף הסמארטפון למחשב בלבד. האם יש דרך לשקף סמארטפון אחד לאחד (ולהשתמש באחר רק לצרכי שיחות)?
או הטוב ביותר - לסנכרן באופן קבוע בין 2 מכשירים מבלי שיהיה שיקוף. להשתמש במכשיר אחד רק לענייני שיחות (ואם גם לבנות את התפריט שלו בהתאם לנוחות מקסימאלית לחיוג לשיחות).

נערך לאחרונה ב:
היי

אולי תוכלו לעזור לי,
שמתי לב עכשיו שיוטיוב מנסה להנגיש את התוכן שלך במספר שפות ולא רק אחת (מקור הסרטון)
כאשר אני שם יותר משפה אחת וממלא גם את תיאור הסרטון בסוגי השפות שבחרתי
ה- ברירת מחדל היא אנגלית לקוראי עברית
מישהו יודע איך מסדרים את זה שזה יהיה בהתאמה, לקוראי עברית תיאור ושם הסרטון בעברית וכן הלאה.

היי
אולי תוכלו לעזור לי,
שמתי לב עכשיו שיוטיוב מנסה להנגיש את התוכן שלך במספר שפות ולא רק אחת (מקור הסרטון)
כאשר אני שם יותר משפה אחת וממלא גם את תיאור הסרטון בסוגי השפות שבחרתי
ה- ברירת מחדל היא אנגלית לקוראי עברית
מישהו יודע איך מסדרים את זה שזה יהיה בהתאמה, לקוראי עברית תיאור ושם הסרטון בעברית וכן הלאה.
אם אתה משתמש בדפדפן כרום, תשייך [לוג אין] אותו למייל שלך אז ברירת המחדל לצערי תהייה עברית. אני תמיד מעדיף אנגלית.

אם אתה משתמש בדפדפן כרום, תשייך [לוג אין] אותו למייל שלך אז ברירת המחדל לצערי תהייה עברית. אני תמיד מעדיף אנגלית.

היי תודה yossik
אני מדבר על התהליך היצירת סרטון ביו-טיוב
יש לך אפשרות להנגיש את הסרטון שלך בכמה שפות (תרגום ותיאור הסרטון)
משום מה כאשר אני שם גם אנגלית לא רק עברית
אני מתחיל לראות בתור לקוח\צופה את הסרטון בתבנית של אנגלית ואני לא מבין למה.

נושאים דומים

Back
למעלה