• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הזמנה להיפגש בירושלים \ תל אביב בשביל לעזור ליישם אסטרטגית השקעה

מצב
הנושא נעול.

nicksmith

משתמש סולידי
דירוג
18
היי,

בן 26, נשוי. קראתי רבות את הסולידית ובנוסף את הספרים:
1. The four pillars of investing
2. The intelligent investor

גיבשתי אסטרטגיית השקעה בהיבט הקצאת הנכסים וטווח הזמן ובת זוגתי איתי במאה אחוז.

מוצא את עצמי מתקשה ליישם ולצאת לדרך - על אף שקראתי את הפוסטים הרלוונטים בעניין
מחפש כבר תקופה את הקרנות המחקות המתאימות בארץ.
אשמח להיפגש עם אחד \ אחת שכבר עברו את התהליך ויידעו לתת לי עצה טובה לגבי איך להתקדם. - אשמח לקבל גם "שיעורי בית" לפני הפגישה או בין הפגישות שימקדו אותי בדברים בהם כדאי לי להתרכז.

רגע לפני הצליבה- גם אם את \ אתה לא זקוק \ אוהב להיפגש עם בני אדם ולתת ולקבל עצות, זה לא אומר שכולם כאלה. בבקשה תן למרחב האינטרנטי לעשות את שלו ולתת לקצוות להתחבר.

*אולי חייבים(?) - אין זו בקשה לייעוץ השקעות וכמו כל אדם בעל שכל ישר יש לי את היכולת להישמע או לא להישמע לעצה.

יש מפגש סולידים עוד שבועיים בתל אביב. זו הזדמנות נפלאה להתייעץ עם משקיעים שכבר "הרטיבו את הרגליים".

השנקל שלי: תכין רשימה מסודרת של שאלות ותבוא איתה למפגש. גם אם לא תקבל תשובות על כל השאלות שלך בפעם אחת תוכל להמשיך אחר כך להתייעץ דרך וואטסאפ / הודעות בפורום וכו'.

יש פה נינג'ות למודי קרב מהצפון ?
מלבד יוסי היקר מנהריה ;)
כן, נפגשים פעמיים-4 פעמים בשנה. מפגשים מאוד נחמדים (הייתי בשניים).
האחרון היה לא מזמן

יש מפגש סולידים עוד שבועיים בתל אביב. זו הזדמנות נפלאה להתייעץ עם משקיעים שכבר "הרטיבו את הרגליים".

השנקל שלי: תכין רשימה מסודרת של שאלות ותבוא איתה למפגש. גם אם לא תקבל תשובות על כל השאלות שלך בפעם אחת תוכל להמשיך אחר כך להתייעץ דרך וואטסאפ / הודעות בפורום וכו'.
איפה אפשר לשמוע עוד על המפגשים האלו?

כן, נפגשים פעמיים-4 פעמים בשנה. מפגשים מאוד נחמדים (הייתי בשניים).
האחרון היה לא מזמן
מגניב, שמח לשמוע!
היכן היו המפגשים שהיית נוכח בהם

איך ניתן לקבל הודעות על מפגשים של סולידים, הייתי רוצה לשמוע דעות ומחשבות של אחרים

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ה הזמנה מאמזון אירופה - משלוח חינם? צרכנות פיננסית 1
Bonfire חבר שלח הזמנה לכריית המטבע Pi - מומלץ? השקעות אלטרנטיביות 3
S טיסה לחו"ל ששונתה על ידי חברה מסויימת לחברה אחרת וכרגע אין לי מספר הזמנה של החברה האחרת, מה לעשות? אוף טופיק 0
4 הזמנה בבורגראנצ' וטעות בתפריט אוף טופיק 15
S שינוי תאריך הזמנה בבוקינג אוף טופיק 2
ג חופשה לאוגוסט, דעתכם על הזמנה כעת, והיכן המחירים הטובים? אוף טופיק 10
T מחפש הזמנה לpepper צרכנות פיננסית 2
A הזמנה לפתיחת חשבון פפר צרכנות פיננסית 3
O הזמנה לפפר צרכנות פיננסית 2
Y הזמנה לפתיחת חשבון בנק בפפר צרכנות פיננסית 1
H הזמנה לפפר צרכנות פיננסית 1
כ הזמנה להשתתף במחקר לגילוי מוקדם של מחלות אוף טופיק 13
Y4ish הזמנה לפפר צרכנות פיננסית 1
א בניית ETF "לפי הזמנה" שוק ההון 3
מתכנת עצה לגבי התנהלות עם הזמנה מקוונת שלא סופקה צרכנות פיננסית 12
Sinister הזמנה להרצאה של הראל פרימק על IRA במועדון הפיננסי אוף טופיק 1
הסולידית הזמנה לכתיבת פוסט אורח אוף טופיק 0
Jane Doe איך ראוי לנהוג אם חטפתי הזמנה לחתונה? אוף טופיק 27
א יזמות בירושלים פוסטים מאיכות נמוכה 2
ס זכייה במחיר למשתכן בשכונת רוממה בירושלים נדל"ן 28
ד רופא עור מומחה בירושלים אוף טופיק 0
י היכן ניתן להשיג ליטר מי חמצן בריכוז 3% ב 11 ש"ח -- בירושלים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
Fitch סופ"ש בירושלים - אשמח להמלצות אוף טופיק 13
ח מוזיאונים בחינם בירושלים בימי חמישי בחודש דצמבר בין השעות 9 בערב עד 1 בלילה אוף טופיק 0
Sinister מחפשים שותפ\ה בירושלים אוף טופיק 5

נושאים דומים

Back
למעלה