• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אחסון וגיבוי - אייפון

השואף להצלחה

משתמש סולידי
דירוג
24
אהלן חברים וחברות :)
יש כאן משתמשי אייפון שלא מוכנים לשלם על איחסון בICLOUD ויש להם דריכים נהדרות לשתף איך לאחסן ולגבות את התמונות , סירטונים , וואטספ ועוד..

תודה רבה :)

אחד הדברים שישפרו לך את איכות החיים לאין ערוך זה להפסיק להרתע מלשלם על דברים שנותנים לך ערך.

בלי קשר - יש שרשור שלם בפורום על גיבוי סרטונים ותמונות.

אני מגבה לגוגל תמונות (ומשלם על אקסטרה ספייס) ואת הוואטסאפ מגבה לiCloud, אחרי שבמשך שנים ״סירבתי״ לעשות את זה ויום אחד הטלפון שבק חיים בלי התראה ואיבדתי שנים של תכתובות. שמעתי גם שהם הולכים לאפשר לגבות לגוגל דרייב (כמו באנדרויד).

אחד הדברים שישפרו לך את איכות החיים לאין ערוך זה להפסיק להרתע מלשלם על דברים שנותנים לך ערך.

בלי קשר - יש שרשור שלם בפורום על גיבוי סרטונים ותמונות.

אני מגבה לגוגל תמונות (ומשלם על אקסטרה ספייס) ואת הוואטסאפ מגבה לiCloud, אחרי שבמשך שנים ״סירבתי״ לעשות את זה ויום אחד הטלפון שבק חיים בלי התראה ואיבדתי שנים של תכתובות. שמעתי גם שהם הולכים לאפשר לגבות לגוגל דרייב (כמו באנדרויד).
היי אדם תודה רבה על התשובה ,
אני אוכל בבקשה לדבר איתך בהודעה פרטית ולהרחיב ?

אפשר לעשות גיבוי מושלם של המכשיר למחשב באמצעות ITunes. אפשר לגבות את סיפורית התמונות באמצעות המון שירותים, כמובן שהם מגבילים מאוד את הנפח שמחולק בחינם.
אני באופן אישי גם חושב שמחיר של 3.9 שח (מסלול בסיסי של 50 ג׳יגה) בחודש כדי שיהיה גיבוי ענן מושלם של הטלפון החל מהתמונות עד הסדר של האפליקציות וכל ההגדרות זה יותר משווה את זה.

נושאים דומים

Back
למעלה