תגובה אחרונה ע"י גן האהבה

 1. ג

  שיווק קרנות Blackrock בישראל

  שלום, קצת הסתבכתי לגבי על העניין של הזמן הטוב ביותר לקנייה (עם פעולות של לימיט , אסק וכל אלה). האם מישהו מוכן להסביר לי בפרטי, או לשלוח לי מקום שמבאר את הסיפור? אם אני מעונין לקנות בלקרוק מחכה מדד- מתי הזמן הטוב ביותר? ואיך אני יודע מתי הוא?
 2. ג

  בלבול בכל הנושא של פנסיה וגמל

  שלום, התחלתי לעבוד במשרת הוראה. ונתבקשתי לפתוח קרן פנסיה וקרן השתלמות. המחשבה הראשונה הייתה לפתוח את שתיהן באינטר גמל 100 אחוז סנופי. עם דמי ניהול של 0.35. אבל הבנתי שיש מוצרים של ברירת מחדל משלימה או מקיפה (פנסיה) עם דמי ניהול זולים. עד כמה שווה ללכת עם המוצאים הזולים האלה למרות שהם לא...
 3. ג

  שרשור להמלצה לקניית מוצרים איכותיים

  שלום, הכיסאות כבר הרוסים לגמרי- וצריך לקנות חדשים. כיסאות הם דבר יקר- צריך 4 וכל אחד עולה כמה מאות שקלים. מאוד חשוב לי הנוחות- האם יש המלצה?
 4. ג

  אג"ח למתחיל

  אוקי, אשמח להמלצה על קרן שמרוצים ממנה \ להסבר איך עושים סקר שוק, כלומר- מה חשוב לבחון שאני רואה קרנות כאלה-
 5. ג

  אג"ח למתחיל

  שלום לכולם, אני מעונין לקנות אגח כללי ישראלי- אך אני ממש לא מבין איך אני מוצא את הקרן הזאת, אז אשמח להסבר, ובנוסף- אם יש אנשים שמחזיקים אגח כזה, אשמח להמלצה על הקרן הזולה כרגע? תודה.
 6. ג

  חיפוש פוסט- כל צורות ההשקעה באגח האפשריות

  שלום, אני מחפש פוסט שאחד מחברי הפורום העלה בקובץ אקסל את כל האפשרויות של השקעה באגח, אשמח אם מישהו יכול להפנות אותי אליו.
 7. ג

  שרשור להמלצה לקניית מוצרים איכותיים

  שלום, אשמח להמלצה על מכשיר חימום חסכני לבית בהרי ירושלים לקראת החורף. ראיתי שיש המון סוגי רדיאטורים, ורציתי לדעת אם יש למישהו המלצה?
 8. ג

  האם הקריסה הגדולה הגיעה

  שלום לכולם, בתור מתחיל אשמח לדעת מתי נכון או מומלץ לקנות עוד? לחכות? מתי בדרכ לפי התאוריה הסולידית עושים איזון?
 9. ג

  הפקדה בשקלים והמרת שקל-מט"ח ב-Interactive Brokers

  שלום, חשבתי על המהלך הבא ואשמח לדעת אם הוא אפשרי. האם אפשר לפתוח חשבון ב איטרקטיב ישראל, להמיר שם את הכסף, ואז במקום להשקיע אותו להעביר את הדולרים לחשבון הבנק, ומשם להעביר ולהשקיע בבית השקעות ישראלי? וכך לחסוך את העמלת המרה המשוגעת שיש בבתי השקעות?
 10. ג

  נסיון עם קרנות ישראליות

  שלום, אני מעוניין שחלק מהתיק שלי יהיה בקרנות ישראליות(עולם, אמריקה) הבנתי שיש להם קטע להעלות דמי ניהול, אך האם יש למישהו נסיון טוב עם כאלה שלא העלו עם כולם? האם בכלל יש קרן שמתחייבת על תנאים לכמה שנים? אשמח לשמוע על נסיון עם קרנות..
 11. ג

  מספר שאלות של מתחילים- על עמלות

  גם שהמסחר פתוח- כלומר שאני מנסה לקנות עכשיו- עדיין אני מקבל הודעת שגיאה שאי אפשר. אז למה זה קשור? צודק, פשוט יש לי המון שאלות, ולא רציתי למלא את כל הפורום במלא שרשורים .
 12. ג

  מספר שאלות של מתחילים- על עמלות

  נכון- אבל לא קיבלתי תשובה והשרשור שם היה נראה דיי מפוזר- והגעתי לשאול על נושאים אחרים. מדובר על ניירות VTI וVXUS . עד השעה הזאת כתוב לי שהשווקים בארה"ב סגורים- ועדיין לא הבנתי איך כל העסק הזה עובד.
 13. ג

  מספר שאלות של מתחילים- על עמלות

  שלום, אחרי כניסה ראשונית לעולם הזה- יש לי כמה שאלות שאשמח לתשובה: 1. אי אפשרות לקנות ני"ע אמריקאים שבאתי היום לקנות ני"ע אמרקאי- VTI- הופיעה לי ההודעה : Trading has been halted temporarily. האם הודעה זו קשורה לכך שלילה והבורסה סגורה? או שזו בעיה בנתונים שהקלדתי? ----האם יהיו שעות מומלצות...
 14. ג

  ידע מעשי לאחר פתיחת חשבון בבית השקעות

  שלום, יש לי כמה שאלות: שאני מגיע לעשות את פעולת הקנייה- מופיעה לי הודעה: Trading has been halted temporarily. אני רואה שכתוב בצד הדף- השווקים בארה"ב סגורים. מה זה אומר ? יש מה לעשות? או שזו בעיה זמנית? עמלת ההמרה ששילמתי היא 0.05. פתאום הבנתי שזה יוצא הרבה- גם לסכומים קטנים כמו 50 אלף- משהו...
למעלה