• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

סיפור שאינו נגמר עם אי.בי.אי - הלמן אלדובי

ברס

משתמש רגיל
דירוג
34
יש לי סאגה עם אי.בי.אי עם הפקדות שלא שוייכו נכון ובזמן ערך מאוחר כי הם לא קלטו את התשלומים.
נציגי השירות פונים למחלקות האחראיות אך לא מקבלים מענה בפרק זמן סביר וללא אפקט.
מכירים איש/אשת קשר בכירים שאפשר לפנות אליהם שאינם שייכים לשירות הלקוחות?

מכירים איש/אשת קשר בכירים שאפשר לפנות אליהם שאינם שייכים לשירות הלקוחות?
לא מכיר אישית, אבל השלב הבא במקרים כאלו זה לפנות לכאן.

אם גם זה לא עוזר, יש אמצעים נוספים שעוזרים לחברות לזרז טיפול (זו רק דוגמה, כן?).

מתי עברת עליהם? היה לי את אותו הסיפור לפני חודשיים שלשה איתם

אני ותיק אצלם.
@Meni Adam כיצד נפתר הסיפור שלך?

מאז המיזוג זה קורה גם לי כל פעם מחדש. הם לא מוכנים להודות שיש להם בעיה שם. הם כל פעם ביקשו שהמעסיק יעביר להם אסמכתאות, וכשזה עשה זאת הם טענו שלא קיבלו. הייתי מתקשר אליהם פעם בשבוע כדי להבין מה קורה עם ההפקדות, וכל פעם היה אותו תירוץ, ולא היו חוזרים אליי. איכות שירות גרועה ביותר. המעסיק שלי מעביר את ההפקדות בדיוק לפי ההוראות שלהם. מרחו אותי במשך חודשים עד שפניתי לפניות הציבור של החברה. לאחר כמה ימים ההפקדות שויכו. אבל שוב הפקדות חדשות לא משויכות, וצריך לנדנד להם עד שמשייכים אותן. לשמחתי אני עוזב את הגוף הזה, כך שברגע שישויכו ההפקדות החדשות, אני לא אצטרך להתמודד עם זה יותר. לא ייאמן איך המיזוג הזה הצליח להרוס משהו טוב.

בתוך כך מנסים למצוא פתרונות לבעיות שנובעות מחוסר האחריות של מנהלי הכספים.

מאז המיזוג זה קורה גם לי כל פעם מחדש. הם לא מוכנים להודות שיש להם בעיה שם. הם כל פעם ביקשו שהמעסיק יעביר להם אסמכתאות, וכשזה עשה זאת הם טענו שלא קיבלו. הייתי מתקשר אליהם פעם בשבוע כדי להבין מה קורה עם ההפקדות, וכל פעם היה אותו תירוץ, ולא היו חוזרים אליי. איכות שירות גרועה ביותר. המעסיק שלי מעביר את ההפקדות בדיוק לפי ההוראות שלהם. מרחו אותי במשך חודשים עד שפניתי לפניות הציבור של החברה. לאחר כמה ימים ההפקדות שויכו. אבל שוב הפקדות חדשות לא משויכות, וצריך לנדנד להם עד שמשייכים אותן. לשמחתי אני עוזב את הגוף הזה, כך שברגע שישויכו ההפקדות החדשות, אני לא אצטרך להתמודד עם זה יותר. לא ייאמן איך המיזוג הזה הצליח להרוס משהו טוב.

בתוך כך מנסים למצוא פתרונות לבעיות שנובעות מחוסר האחריות של מנהלי הכספים.

ההפקדות שלי כבר חצי שנה לא מופיעות, סיוט מתמשך. שלחתי להם אסמכתאות וכל מה שצריך.
כל פעם אומרים תתקשר שוב עוד שבוע...

משהו אצלם לא עובד
שני סוכנים שמולם עבדתי עזבו אותם (למרות שנותרו נאמנים ולויאלים),אולי זה צירוף מקרים ואולי לא

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
O סיפור על דירת עמידר נדל"ן 6
י סיפור חיינו יומני מסע אישיים 52
איליה סיפור על משיכת רצף פיצויים או הדיסוננס בין האנשים במערכת למערכת עצמה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 19
נ אי שם במזרח אירופה - סיפור בדיוני בהמשכים פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 24
S סיפור על מכירת בית נדל"ן 34
מ סיפור הכניסה שלי להייטק (ואיך הכפלתי משכורת פי 5 בשנתיים) יומני מסע אישיים 61
מ סיפור חיים יומני מסע אישיים 54
A התייעצות על סיפור הזוי שקרה לי שוק ההון 9
S סיפור תאורטי על אדם שהלך לאיבוד בים המידע שוק ההון 15
Rahash סיפור שמח שכמעט היה עצוב מאוד שוק ההון 4
Rahash סיפור על 3 אגורות שכמעט עלו לי 460 ש"ח צרכנות פיננסית 20
מ סיפור קטן ואופייני על 278.61 ש"ח צרכנות פיננסית 20
amit סיפור מטורף על השקעה באופציות שוק ההון 3
ranv הפקדות לקהש רגילה וההעברת צבירה פעם ב ל ira או קניה חודשית (+סיפור ) צרכנות פיננסית 1
H סיפור העברת מניות ל Interactive Brokers צרכנות פיננסית 8
ה סיפור המסע של המתמיד יומני מסע אישיים 53
Michel פטור רווח הון ע"י שימוש בתיקון 90 לבן זוג שאינו עובד. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 17
U ביטוח נסיעות לחו"ל למי שאינו אזרח ואין לו ביטוח לאומי צרכנות פיננסית 5
וינסנט טופס 1099 מ-BoA למי שאינו אזרח אמריקאי מיסים 44
Myrath קבלת טיפול או שירות מיוחד מבי"ח שאינו בהסדר עם קופת החולים אוף טופיק 4
Regevkr שאלה על טופס 1040-NR למי שאינו תושב ואינו אזרח ארה"ב מיסים 1
P הגדרת מחסן "שאינו צמוד" לדירה (לארנונה) נדל"ן 4
deussex פתיחת עוסק פטור שאינו עומד בתנאי ביטוח לאומי, בשביל קרן השתלמות נוספת + הוצאות מוכרות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 56
Tsachi01 האם מעסיק יכול לדרוש ממני לעבוד בתפקיד שאינו מוגדר בהסכם עבודה? אוף טופיק 53
Z האם הקרנות האיריות העוקבות אחרי מדדי מניות אמריקאיים חשופות למס עיזבון בפתירת נישום שאינו אמריקאי? מיסים 2
D חסכון עבור בן משפחה (שאינו ילד) צרכנות פיננסית 6
E מילוי הצהרת הון למי שאינו נשוי ע"פ חוקי מדינת ישראל אוף טופיק 4
T קרן השתלמות לסטודנט שאינו עובד שוק ההון 12
aeh קרן השתלמות IRA לאדם שאינו עובד שוק ההון 4
A האם מי שאינו אזרח אמריקאי חייב לחתום על טופס W8-BEN? צרכנות פיננסית 5
ברק א. ועד בית שאינו מתפקד אוף טופיק 13
א העברת סכומים גדולים לחו"ל (משקלים למטבע מקומי שאינו דולר/אירו) שוק ההון 19
Osterreicher טיפול בתיק כושל שאינו שלך שוק ההון 13
הק995 מה הרלוונטיות של זהב (שאינו בסיס למטבע)? שוק ההון 16
ק אנטי וירוס שאינו חינמי אוף טופיק 26
ע הגדלת ההפרשה מהברוטו לקרן השתלמות עבור שכיר שאינו מגיע לגובה הפטור צרכנות פיננסית 2
Brightside ברשותי חסכון שאינו נמצא בשימוש פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 13

נושאים דומים

Back
למעלה