• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יש לי אזרחות הונגרית חשבתי והון ומתלבט להשקיע

4461vegeta

משתמש סולידי
דירוג
10
יש לי אזרחות הונגרית והון עצמי של 240 אלף שח בערך. חשבתי אולי האם כדאי לקנות דירה בבודפשט או משהו והאם האזרחות תעזור לי.ה קטע הוא שאני לא יודע הונגרית וקצת מפחד לעבוד עם חברות ישראליות כי שמעתי שי המון חברות ישראליות עוקצות. אז לא יודע איך להשקיע שם.
דבר נוסף הוא שאני בן 20 ומפחד שזה יהרוס לי את המשכנתא בישראל.
דבר אחרון הוא שאני מפחד מבחינת הצורך לשלם מס להונגריה, אם יוודע להם ההון העצמי שלי הם יכולים לדרוש ממני מס?
מה עושים?

יש לי אזרחות הונגרית והון עצמי של 240 אלף שח בערך. חשבתי אולי האם כדאי לקנות דירה בבודפשט או משהו והאם האזרחות תעזור לי.ה קטע הוא שאני לא יודע הונגרית וקצת מפחד לעבוד עם חברות ישראליות כי שמעתי שי המון חברות ישראליות עוקצות. אז לא יודע איך להשקיע שם.
דבר נוסף הוא שאני בן 20 ומפחד שזה יהרוס לי את המשכנתא בישראל.
דבר אחרון הוא שאני מפחד מבחינת הצורך לשלם מס להונגריה, אם יוודע להם ההון העצמי שלי הם יכולים לדרוש ממני מס?
מה עושים?
נ.ב שחכתי את הפרט הכי חשוב המטרה של הקנייה היא א. השקעה לטווח ארוך עם תשואה.
ב. אני גם אזרח הונגרי אז אני רואה צורך שיהיה לי שם בית במדינה שאני אזרח שלה. למרות שהייתי מעדיף קודם לקנות בית בישראל כי זו המדינה שלי האמיתית אבל פה צריך מיליונים בשביל פינה הכי קטנה

היי
לא נראה לי שבהונגריה יגבו ממך מס על ההון שצברת כתושב ואזרח ישראלי/הונגרי, אתה יכול לבדוק את זה עם רואה חשבון הונגרי.

שוק הנדל"ן בבודפסט נמצא בעליית מחירים ושכירויות מאז שנת 2013, כאשר אני משקיע בשוק מסוים,
אחת השאלות שאני שואל היא, האם אני יכול לצפות לשנים של עליות ערך ושכירויות, בנקודת הכניסה להשקעה.

על ההכנסה משכירות תשלם 16% מס בהונגריה, ולאחר מכן תשלם מס נוסף בישראל.

בבדיקת כדאיות ההשקעה, אתה צריך להביא נתונים אלו בחשבון, לכן עליך ללמוד את השוק, לדעת למה לצפות,
ולחשב תשואה משכירות באופן שמרני, כולל בלתמים.

מאחר ואתה מעוניין לקנות נכס להשקעה, הטיעון לרכוש נכס במדינה שאתה אזרח בה, לא רלוונטית,
ההחלטה על ההשקעה צריכה להיות אך ורק לפי שיקולים של כדאיות כלכלית.

בהצלחה !

לא מספיק שאתה רוצה שתמות נפשך עם פלישתים, אתה רוצה לשים את כל ההון שלך במדינה שהכלכלה שלה היא חצי מזו של ישראל?
אז מבחינתך - אם ישראל והונגריה שהם כ-0.4% מכלכלת העולם ילכו לפח, אתה רוצה לוודא שגם אתה תשחה בסחלה של הזבל, בזמן שאר 99.6% מהכלכלה משגשגים וצומחים?
אחלה תוכנית כלכלית לחיים.

לא מספיק שאתה רוצה שתמות נפשך עם פלישתים, אתה רוצה לשים את כל ההון שלך במדינה שהכלכלה שלה היא חצי מזו של ישראל?
אז מבחינתך - אם ישראל והונגריה שהם כ-0.4% מכלכלת העולם ילכו לפח, אתה רוצה לוודא שגם אתה תשחה בסחלה של הזבל, בזמן שאר 99.6% מהכלכלה משגשגים וצומחים?
חיכית
אחי אם ישראל והונגריה ילכו לזבל אז כנראה שאני אשחה בסחלה של זבל ואתה תדחה בזה לא פחות, שחכת שאנחנו יהודים כלומר אם מדינת היהודים תלך לזבל ואם המדינה הונגריה שהיא האופציה האחרונה שלי תלך לזבל אז כנראה שאנחנו באמת אבודים... בחול יש רק אנטישמיות...

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א פתיחת חשבון מסחר / אזרחות אמריקאית שוק ההון 2
M התייעצות על ויתור על אזרחות אמריקאית מיסים 1
ס איזה הטבות פיננסיות זמינות לבעלי אזרחות אירופאית? צרכנות פיננסית 2
H קרן מור 70-30 לבעלי אזרחות אמריקאית מיסים 1
M ביטול אזרחות אמריקאית והתמודדות עם RSU מיסים 11
I שאלות לגבי ניהול השקעות בקרנות למשקיעים עם אזרחות אמריקאית שוק ההון 5
א קרנות סל לבעל אזרחות כפולה אוף טופיק 3
ח הכנות לפני קבלת אזרחות אמריקאית - מבחינת מיסים שוק ההון 15
D נטילת משכנתא לבעלי אזרחות אירופאית נדל"ן 0
tzvikaz השקעה עבור ילד בעל אזרחות אמריקאית שוק ההון 12
D ויתור על אזרחות אמריקאית - התלבטות מיסים 43
R יתרונות פתיחת חשבון בIB ישירות כמישהו עם אזרחות אמריקאית מיסים 1
R מיסים עם אזרחות אמריקאית - סחר בnasdaq מיסים 3
R ביטול אזרחות אמריקאית אוף טופיק 103
T השקעה בשוק ההון בארצות הברית ללא אזרחות/תושבות שוק ההון 3
yossik איסור מסחר בבורסה בבנק הפועלים לבעלי אזרחות אמריקאית. צרכנות פיננסית 15
ח interactive brokers, אזרחות זרה, העברת מניות מבנק ישראלי שוק ההון 1
G ויתור על אזרחות אמריקאית פוסטים מאיכות נמוכה 22
א אזרחות זרה, תושבות ודרכון זר פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 106
א יעוץ השקעות לבעלי אזרחות אמריקאית- ישראלית שוק ההון 2
L דרכים לפתיחת חשבון בנק אוניליין בחול לתושב ישאלי עם אזרחות כפולה צרכנות פיננסית 14
S בעל אזרחות כפולה אירופאית-ישראלית פוסטים מאיכות נמוכה 1
S בעלי אזרחות פורטוגזית, חשבתם לעבור לגור בפורטוגל? אוף טופיק 1
M טופס 627 ניתוק אזרחות מיסים 1
Tsachi01 קבלת אזרחות גרמנית לנכד של ילידי גרמניה אוף טופיק 4
M מס על קרן סל לבעל אזרחות אמריקאית מיסים 17
T קרן השתלמות בניהול עצמי (IRA) לבעלי אזרחות אמריקאית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
B The simple path to wealth כאזרח עם אזרחות ישראלית וארה"ב שוק ההון 5
ע פתיחת חשבון בבנק ברקליס ללא אזרחות בריטניה מרחוק + פתיחת חשבון בבנק אירופאי כלשהו צרכנות פיננסית 7
J אלטשולר שחם - iShare - האם נחשב השקעה פסיבית זרה (PFIC) לעניין בעלי אזרחות כפולה שוק ההון 2
נ תיק השקעות עם אזרחות אמריקאית שוק ההון 13
N האם חייב לשלם מס קריפטו? אזרחות פורטוגלית השקעות אלטרנטיביות 2
ג קריפטו ובפרט לחבר׳ה עם אזרחות אמריקאית השקעות אלטרנטיביות 11
dorian אזרחות אירופאית - לימודים ועוד התפתחות אישית 12
S חשבון מסחר מיטב דש מיסוי לישראלית בעלת אזרחות אמריקאית מיסים 1
M פתיחת חשבון IB לבעל אזרחות כפולה (אמריקאית/ישראלית) שוק ההון 1
O תחליף לאג"ח ישראלי עבור משקיע עם אזרחות אמריקאית שוק ההון 3
Y פתיחת חשבון ROTH IRA ב IB עם אזרחות אמריקאית ו LLC שוק ההון 8
E הוצאת הכסף מישראל לבעלי אזרחות אירופית צרכנות פיננסית 3
ע פיתרון בסיכון נמוך לסכום דולרי בארה"ב?(ללא אזרחות, אפשרות פיזית לפתיחת חשבון בנק שם) שוק ההון 13
J אזרחות קנדית שוק ההון 5
O שאלה לגבי אזרחות אמריקאית ותיק השקעות שוק ההון 54
P השקעות כשלאחד מבני הזוג אזרחות אמריקאית שוק ההון 48
Res Cogitans הצעת חוק לשינוי שיטת המיסוי בארה"ב ממבוססת על אזרחות למבוססת טריטוריה שוק ההון 38
ד ניהול השקעות לבעלי אזרחות כפולה אמריקאית שוק ההון 18
סטרבו הוצאת אזרחות פורטוגלית אוף טופיק 40
Mamaof אזרחות בולגרית - השפעות והשלכות שוק ההון 15
Danielovich תאום מס למי שיש אזרחות אמריקאית צרכנות פיננסית 4
איתי הסולידי אזרחות דיגיטלית באסטוניה - לשלם רק 20% מיסים פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 6
tzvikaz השקעות לבעלי אזרחות אמריקאית שוק ההון 5

נושאים דומים

Back
למעלה