• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

השראה ליצירת הכנסה נוספת

עידו1986

משתמש רגיל
דירוג
101
אני כבר שנים עובד במקביל בשני עבודות. זה הדרך שלי לייצר הכנסה נוספת.
לדוגמה, היו תקופות שעבדתי בחברת ביטוח ובערב ברמן, גם בגילאים מבוגרים יותר (30+).
היום אני שוקל לקחת עבודה נוספת 3 פעמים בשבוע משמרות ערב בתור טבח איפשהו.

אבל אני חושב שאני מפספס פה משהו, אולי עדיף לי להשקיע את הזמן ביצירת הכנסה..ולא שוב עבודה נוספת.

נניח,
אני מכיר אנשים שיש להם דוכן אוכל בשישי בקניון מסוים,
מכיר אנשים נותנים שיעורים פרטיים אונליין.
כאלה שמשקיעים את כל מרצם בהקמת אתר איקומרס כדי שיגזרו רווחים
בעוד כמה שנים וכאלה שמצלמים תמונות ומעלים לאתרים כך שאם מישהו רוכש הם מקבלים כסף..

אשמח לקבל מכם השראה,

באילו דרכים אתם מייצרים הכנסה נוספת שהם לא השקעות במניות?

אם תספר על עצמך, תכונותיך, כישורך וההיסטוריה התעסוקתית שלך יהיה יותר קל לעזור לך.
כדאי גם בשלב ראשון לפתוח שרשורים דומים שהיו כאן בעבר שיתנו לך רעיונות ויעזרו לך לדייק יותר

בהצלחה!

אם תספר על עצמך, תכונותיך, כישורך וההיסטוריה התעסוקתית שלך יהיה יותר קל לעזור לך.
כדאי גם בשלב ראשון לפתוח שרשורים דומים שהיו כאן בעבר שיתנו לך רעיונות ויעזרו לך לדייק יותר

בהצלחה!
זה לא המטרה.
הרי מה יעזור לי אם יבוא אדריכל ויאמר לי שהוא מייצר הכנסה נוספת על ידי ייעוץ לעיריות, אני לא אוכל לעשות את זה.
המטרה היא לשמוע על דרכים לייצר כסף מבלי בהתבסס על כישורים קיימים, אלא כישורים שאולי ארצה לפתח בעקבות הרעיונות שיזרקו כאן, או על אי כישורים קיימים בכלל רק יוזמה (כמו למכור אוכל בקניון בשישי לדוגמה)

המטרה היא לשמוע על דרכים לייצר כסף מבלי בהתבסס על כישורים קיימים, אלא כישורים שאולי ארצה לפתח בעקבות הרעיונות שיזרקו כאן, או על אי כישורים קיימים בכלל רק יוזמה (כמו למכור אוכל בקניון בשישי לדוגמה)
אתה יכול להיות קאוצ'ר, אבל זה דורש אישיות מסוימת.
אתה יכול להיות "handyman" אבל יש אנשים שמה לעשות, נולדו שתי ידיים שמאליות
אתה יכול להיות קונדיטור, גם לזה יש אנשים שעדיף שלא יתקרבו.

אני לדוגמא יכול להיות מאוד שירותי וסבלני אבל רק עד גבול מסוים, אם אעבוד בזה יותר מכמה ימים כנראה אנגח במישהו.

הנקודה היא לזהות את התחביבים שלך, הכשרונות שלך (לא ידע) ואותם למנף. גם תוכל להצליח וגם להנות
כמובן שכל עסק כזה, מעבר לחלק המקצועי יש את הבירוקרטי, שיווקי וכו'

בכל מקרה אם אתה מחפש הצעות גנריות תחפש בשרשורי עבר כאן

נערך לאחרונה ב:
אני כבר שנים עובד במקביל בשני עבודות. זה הדרך שלי לייצר הכנסה נוספת.
לדוגמה, היו תקופות שעבדתי בחברת ביטוח ובערב ברמן, גם בגילאים מבוגרים יותר (30+).
היום אני שוקל לקחת עבודה נוספת 3 פעמים בשבוע משמרות ערב בתור טבח איפשהו.

אבל אני חושב שאני מפספס פה משהו, אולי עדיף לי להשקיע את הזמן ביצירת הכנסה..ולא שוב עבודה נוספת.

נניח,
אני מכיר אנשים שיש להם דוכן אוכל בשישי בקניון מסוים,
מכיר אנשים נותנים שיעורים פרטיים אונליין.
כאלה שמשקיעים את כל מרצם בהקמת אתר איקומרס כדי שיגזרו רווחים
בעוד כמה שנים וכאלה שמצלמים תמונות ומעלים לאתרים כך שאם מישהו רוכש הם מקבלים כסף..

אשמח לקבל מכם השראה,

באילו דרכים אתם מייצרים הכנסה נוספת שהם לא השקעות במניות?
אתה לא מפספס כלום. אין שום דבר רע בעבודה.
ועל כל סיפור של אחד שעושה משכורות מדרופשיפינג יש מלא אנשים שסתם מבזבזים כסף.

אמרת שלמדת שנה תכנות. למה שלא תמשיך עם זה?
אפשר למצוא גם משרה מלאה בשכר מעולה, גם משרות חלקיות,וגם לעבוד כפרילנס

הנה השנקל שלי: (לא נכנס לפרטים מפאת אנונימיות, אבל יש מעט יותר פרטים בסיפור האישי שלי פה בפורום)

אני שכיר במשרת 100%. אני נהנה מהמשרה שלי מאוד, אבל דיגדג לי לנסות וללמוד להרוויח כסף כעצמאי בנוסף למשרתי כשכיר. רציתי להיות מסוגל, אם ארצה, לשלוט על ההכנסות שלי. ככה, בזמנים מסויימים אם אצטרך תזרים נוסף אוכל לעבוד ולהרוויח יותר, ובזמנים רגועים אוריד הילוך. ניסיתי שזה גם יהיה כיוון שמתכתב עם היותי שכיר, שאוכל למנף הצלחה בעולם תעסוקה אחד לאחר. ולבסוף, חיפשתי נישה שאני אוכל להתפתח בה. למשל להרוויח עוד 5 שנים כפול פר אותו זמן עבודה/פרוייקט. אבל לא ניסיתי להיות (וכנראה גם לא אנסה) 100% עצמאי, ואני לוקח את זה בחשבון.

יצאתי לדרך עם כיוון אחד ב 2020. התחלתי להרוויח בדרך שבאמת עמדה בכל היעדים הללו, אבל גרמה לי להיות תלוי בלקוח אחד. משלם מעולה, אבל לקוח אחד. זה יותר מידי דומה לשכיר מבחינתי - אין פה את האפקט של לייצר לעצמי הכנסה. אין פה שיווק ומכירות.

אז ניסיתי כיוון חדש. אחר כך מצאתי עוד אחד.

כיום, בכיוון אחד יש לי לקוח אחד שמשלם טוב, אבל באחרים יש הרבה לקוחות ויש לי כח לייצר מכירות אם ארצה. בנוסף, אני מבין איך למנף הצלחה מכיוון אחד לכיוון אחר.

הפרטים חסרים כאמור, אבל בשביל להוריד לקרקע אתן דוגמה - תחשוב על סוכן ביטוח או רואה חשבון שהופך להיות מתכנן פיננסי כעצמאי. הוא בעיקר מתעסק עם משפחות, אבל גם מתחיל לייתר תוכן ברשת חברתית, ומזמינים אותו להרצאות בנושא.

מקווה שהנקודה עוברת טוב למרות הרצון שלא להיכנס לפרטים...

באילו דרכים אתם מייצרים הכנסה נוספת שהם לא השקעות במניות
עושה הכל כדי להיות הכי ידען והכי מגוון במקצוע/עשייה שלי (גם כן מעדיף לא לתת פרטים) כדי להיות על כך מבוקש שיגזר מכך שכר גבוה בהכרח (גם אם זה לא בהכרח בטווח המיידי). בגדול אני מסתכל סביבי ורואה מה עושים הטובים ביותר ופועל כדי להיות כמוהם וליצור איתם קשרי עבודה+רואה מה חסר ל80 אחוז מהמקבילים שלי ודואג ללמוד ולרכוש את הכישורים הנוספים (סתם כדוגמה: יכולות תכנות במקצוע בו זה נדיר יחסית לדעת ולהיות מיומן בזה).

הנקודה היא לזהות את התחביבים שלך, הכשרונות שלך (לא ידע) ואותם למנף
אז ניסיתי כיוון חדש. אחר כך מצאתי עוד אחד.
אני אמנם לא זה ששאל את השאלה
אבל הרבה זמן מתחבט בהתלבטות מה לעשות. יש לי כישרון/יכולת/זמן - עיצוב דיגיטלי. זו לא המשרה שלי אבל זה תחביב שהתפתח עם השנים ולימדתי את עצמי, אין לי שום הכשרה פורמלית בתחום.
שקלתי תקופה להציע את עצמי לעצב הזמנות לאירועים, פליירים/פוסטרים ומה לא.
אבל ראיתי שתמיד לוקחים אנשי מקצוע לזה או שזה במסגרת "עסקת חבילה" עם המפיק או עם בעל אולם האירועים.
אז איך אפשר למנף את זה?

אבל הרבה זמן מתחבט בהתלבטות מה לעשות. יש לי כישרון/יכולת/זמן - עיצוב דיגיטלי. זו לא המשרה שלי אבל זה תחביב שהתפתח עם השנים ולימדתי את עצמי, אין לי שום הכשרה פורמלית בתחום.
אבל ראיתי שתמיד לוקחים אנשי מקצוע לזה או שזה במסגרת "עסקת חבילה" עם המפיק או עם בעל אולם האירועים.
אז איך אפשר למנף את זה?
הצעה ספציפית יכולה להיות להרים אתר עם עיצובים שלך, ולהתחיל לשווק פרסומות באינטרנט לדוגמא.
אם תהיה מספיק טוב אולי הבעלי אירועים יעבדו איתך.

כלל האצבע הוא פחות לחפש תירוצים ויותר לירות לכל הכיוונים

אז איך אפשר למנף את זה?
נראה לי קלאסי לעסק צדדי, שוק מאוד רחב עם הרבה לקוחות מזדמנים. בשלב ראשון הייתי גובה סכום נמוך יחסית כדי להרחיב את מעגל הלקוחות ויצירת תיק עבודות (וכשיש לך כבר כמה עבודות כדי להקים אתר כמו ש @yahud הציע)
עוד פריצת דרך אפשר לעשות דרך כמה עבודות חינמיות עם ביקוש גדול שאתה מאפשר להוריד מהאתר (סתם כדוגמה, קישוט לסוכה, דפי צביעה לחגים, קריקטורה אקטואלית שתרוץ בוואטסאפ)
יש לי כישרון/יכולת/זמן - עיצוב דיגיטלי
אם אתה סגור על זה ובנוסף אתה גם אוהב את זה, הייתי פותח עסק. אם אתה לא סגור על אחד מהם אפשר אולי להתחיל לעשות מספר עבודות ואז להחליט

בהצלחה

עיצוב דיגטאלי אתה יכול לעבוד כפרילנסר בתחום השיווק

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
לא חשוב שמות השראה לשבת - השתלטות על שטחים ציבוריים? אוף טופיק 6
ג סיפורי השראה (של מכרים או מקורבים) מעירים ומאירים אוף טופיק 20
DiverGirl שרשור על אנשים יוצאי דופן ומעוררי השראה אוף טופיק 21
C פתרון ליצירת קשר עם ילד בן שבע בבית צרכנות פיננסית 22
S דיווח על הכנסות בחו"ל למס הכנסה מיסים 1
לאץ' מס הכנסה מול מס רווח הון מיסים 11
S חובת הגשת דווח שנתי למס הכנסה 2023 מיסים 18
N קיזוז מס רווחי הון כנגד מס הכנסה מעבודה מיסים 1
ש התנהלות של עוסק פטור כלפי מס הכנסה מיסים 8
מ איך לשלם למס הכנסה סכום קטן כמס על ריבית בפיקדון בחו״ל? מיסים 1
T מהי "שָנָה" בהגדרת תושב חוזר ותיק, טופס 113 של מס הכנסה מיסים 3
S חבות מס של ידועים בציבור כשלאשה אין הכנסה חייבת במס מיסים 2
פ נספח ד לדוח השנתי למס הכנסה (טופס 1324) - כמה שאלות מיסים 3
T מימוש מניות ורף תקרת מס הכנסה (אסטרטגיה כדאית) שוק ההון 9
yossik מס הכנסה על זיכוי בעמלות מסחר מיסים 3
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
A אי דיווח מקדמות מס הכנסה מיסים 2
Z האם נ״ז ילדים מזכים גם כנגד הכנסה שאינה מיגיעה אישית? מיסים 8
ה תחשיב ימי מילואים מול תשלום בט'ל ומס הכנסה אוף טופיק 1
כ משכנתה ללא הכנסה יש חייה כזאת? נדל"ן 17
D שאלה לגבי הכנסה מדיבידנדים שוק ההון 79
W האם מעסיק יכול לנכות מס הכנסה שנתי ולא חדשי? מיסים 4
E שאלה בעקבות קבלת הודעה ממס הכנסה לגבי שנת המס 2018 מיסים 9
S הגשת בקשה להחזר מס הכנסה דרך finupp - בדיקה בסימולטור לאחר הגשה הראה חוב ולא זיכוי - הצילו! מיסים 21
A חישוב הצמדה וריבית על חוב לביטוח לאומי ולמס הכנסה מיסים 3
כ פריסת הכנסה מקריפטו? (לצורך הפחתת מס) מיסים 1
כ פריסת הכנסה מקריפטו? (לצורך הפחתת מס) מיסים 2
מ הכנסה מהטלפון? אוף טופיק 2
ר התייעצות לגבי מיקסום השקעות עם הכנסה חודשית נמוכה - יש רעיונות? שוק ההון 1
B מה הסיווג הנכון עבור דווח ותשלום מס הכנסה על הכנסות משכר דירה העוברות את תקרת הפטור? מיסים 0
N תביעה קטנה נגד מס הכנסה - המלצות לעורך דין מיסים 5
F תשלום מקדמות מס הכנסה עם כרטיס אשראי אמריקאי מיסים 13
ע הוצאת ני״ע לחו״ל מעל 500k ש״ח - מחוייב בדיווח למס הכנסה? מיסים 19
C האם כדאי לסוחר יומי לסחור הברוקר זר ואיך אפשר למלא את הדוחות במס הכנסה שוק ההון 14
Z יש לי יתרת זכות במס הכנסה צוברת ריבית. האם מתישהו מסהכנסה תוכל לטעון שזה התיישן כי לא דרשתי? מיסים 3
Z האם בטוח שאין התיישנות על יתרת זכות במס הכנסה? פוסטים מאיכות נמוכה 1
F תשלום חוב למס הכנסה לאחר הגשת דו''ח מיסים 3
S אי הפרשת מס הכנסה על ידי המעסיק מיסים 4
מ הוכחת מרכז חיים ביישוב מזכה - מס הכנסה מיסים 17
S דיווח מס הכנסה חצי שנתי מרווחי הון שוק ההון 4
Z יתרת זכות במס הכנסה. לדרוש או להנות מהריבית מיסים 1
אוטודידקט הכנסה בדולרים שוק ההון 2
F מילוי דו''ח שנתי על הכנסה מריבית מ-IB מיסים 8
מ חוב למס הכנסה מיסים 2
G דו״ח מס הכנסה ו-RSU מיסים 1
B תשלום מס הכנסה על הפרשות לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
C דיווח מס על הכנסה מחו״ל שוק ההון 6