• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

האם כדאי לסוחר יומי לסחור הברוקר זר ואיך אפשר למלא את הדוחות במס הכנסה

Carnaxide

משתמש רשום
דירוג
1
היי, אני סוחר יומי כבר למעלה משנה בארץ, אני עושה סדר גודל של 3-4 עסקאות (גם קנייה וגם מכירה), ביום לפעמים העסקה נמשכת על גבי מספר ימים אבל זה יוצא באזור ה1,000-2,000 עסקאות בשנה.

**בבקשה לא להגיד לי שום דבר לגבי מסחר יומי או סיכונים, אני יודע איך לסחור ובשנה האחרונה גם בימים של ירידות הרווחתי למעלה מ15,000$ דולר סך הכל במסחר יומי. אני סוחר רק קנייה ומכירה רגילה, בלי מרגין, שורטים, אופציות או מינוף.**

לפני כמה ימים החלטתי לפתוח חשבון באינטראקטיב ברוקרס מהסיבות הבאות:

1. עמלות הרבה יותר נמוכות, שיגדילו את הרווח שלי בעסקה, את מרבית העסקאות אני סוגר ברווח של 10$-50$ כדי לא להסתכן (הרווח זה אחרי החישוב של העמלות שהברוקר לוקח), ועם העמלות שלוקח אינטראקטיב ברוקרס אני אכפיל את הרווח שלי כל פעם או קצת אגדיל אותו, אוכל גם לסגור עסקאות גם לאחר שהם עלו בשווי של 5$ וכו' מה שלא מתאפשר כרגע כי אני משלם עמלת מינימום של 10$ על כל העסקה, כשבאינטראקטיב זה יהיה 0.35$ מינימום (בחשבון pro tiered)
2. 4.83% בשנה ריבית על הסכום שהחשבון שאני לא סוחר איתו
3. המרה והעברה קלה של מטבע למדינות בחול אם ארצה
4. יש את הstock yield enhancement program שאינטראקטיב טוענים שזאת תכנית בטוחה ב100% מעניין אותי לנסות את זה

עכשיו ככה, אני בעקרון פתחתי חשבון כבר והעברתי כסף אבל עדיין לא התחלתי לסחור, כי אתמול החלטתי לקרוא קצת על איך מגישים דוחות והכל, לא ממש הבנתי את העניין ב100% אבל כן החלטתי שאני פשוט אשאל את מס הכנסה איזה דוחות אני צריך להגיש ואם יהיו בעיות במילוי אני אשאל אותם.

מה שכן במצב של למעלה מאלף עסקאות בשנה איך אני אמור להגיש את הדוח הבנתי שאני צריך לגבי כל עסקה לבדוק את שער הדולר גם הקנייה גם במכירה וגם לתרגם את השווי של הכל, לעשות את זה למעלה מאלף עסקאות לא כזה פרקטי,

גם אם אנסה לקחת את הכל לרואה חשבון איך הוא יעשה את הכל הוא בטח ידרוש סכום עצום בגלל הכמות של העסקאות, ובנוסף יש לי את הריבית ואת הstock yield enhancement program שאם אני אשתמש בה מן הסתם אצטרך לדווח גם את הרווחים מזה, אני לא יודע איך לשלב את הכל.

- אם מישהו יודע אז איך אני משלב את הכל ועושה את הדוחות במצב כזה?

במצב הזה זה בכלל פרקטי וכדאי ואפשרי? ואם כן מי שעושה משהו בסגנון אשמח לעצות, או שעדיף לי להמשיך לסחור פה רק כדי לא להתעסק עם הדוחות

נערך לאחרונה ב:
יש לך את אלפי ונומרוטק. לא נראה לי שתהיה בעיה.
אומנם לא הגשתי להם דו"ח עם 1000-2000 עסקאות אבל כן הגשתי להם דו"ח עם כמה מאות ולא היה משהו שונה, גם לא רואה למה שיהיה, התהליך ממוחשב ואוטומטי כמעט לחלוטין.
מבלי להעיר לך על מסחר יומי וסיכון וכו', 15,000$ זה לא אומר לנו יותר מדי.
כמה באחוזים עשית על החשבון? זה אחרי ה25% מיסים שיש לך על הכול? אחרי כל העמלות?
האם השקעה ב0 מאמץ בsp לא הייתה יכולה להתחרות?

יש לך את אלפי ונומרוטק. לא נראה לי שתהיה בעיה.
אומנם לא הגשתי להם דו"ח עם 1000-2000 עסקאות אבל כן הגשתי להם דו"ח עם כמה מאות ולא היה משהו שונה, גם לא רואה למה שיהיה, התהליך ממוחשב ואוטומטי כמעט לחלוטין.
מבלי להעיר לך על מסחר יומי וסיכון וכו', 15,000$ זה לא אומר לנו יותר מדי.
כמה באחוזים עשית על החשבון? זה אחרי ה25% מיסים שיש לך על הכול? אחרי כל העמלות?
האם השקעה ב0 מאמץ בsp לא הייתה יכולה להתחרות?
התהליך ממוחשב אוטומטי לחלוטין? זה ממש מצויין, אבל איפה?

מה זה אלפי ונומרוטק? אלה התוכנות? ואיך אני משתמש בהן?

15,000$ זה אחרי כל העמלות, באחוזים על ההון הראשוני שהשקעתי זה 75% על החשבון. (השקעתי הן ראשוני 20,000$) זה לא אחרי הורדה של המיסים.

ולא, כי זה נטול סיכונים לגמרי מכל העסקאות שעשיתי היו לי רק 3 עסקאות של הפסד ואני זוכר את כולן ממש טוב, במשהו כמו שנה וחצי. (אם אני לא מרוויח בטווח של היום (ואני יוצא אחרי רווח קטן, אז זה קל להיות ברווח הזה כשנכנסים בנקודה הכי נמוכה של היום בקווי תמיכה של כמה ימים/חודשים של מניות עם תחזית טובה. אז אני מושך את זה לswing, תמיד זה יוצא ברווח.

בלי להעליב, לסחור יומית בעמלת מינימום של 10 דולר על פעולה מראה על חוסר הבנה בסיסי. זה מקביל למהמר שישלם בקזינו לדילר 10 דולר רק בשביל שיסובב את הגלגל של הרולטה.
בכל מקרה אם אתה מתעקש על מסחר יומי, ברור שIB זה פתרון עדיף, ושוואב אפילו יותר (אין עמלות בכלל מלבד מס מדינה מינימלי במכירה).
לעניין הדוחות, במקרה של הרבה פעולות, נהוג להוציא סיכום שנתי מהברוקר שסוכם את סך ההפסדים/הרווחים הריאלים הדולריים ולהכפיל בשער דולר מסוים (רואה החשבון שלי משתמש בשער הדולר ביום האחרון של שנת המס), ולא לעשות חשבון על כל שורה ושורה בנפרד. בכל מקרה אם אתה סוגר עסקה באותו יום, שער הדולר בקניה ובמכירה זהה אז אין משמעות לעשות חשבון לפי שורה.

לא ייעוץ, לא המלצה, עדיף לשאול רואה חשבון.

בלי להעליב, לסחור יומית בעמלת מינימום של 10 דולר על פעולה מראה על חוסר הבנה בסיסי
+1
ה1,000-2,000 עסקאות בשנה.

**בבקשה לא להגיד לי שום דבר לגבי מסחר יומי או סיכונים, אני יודע איך לסחור ובשנה האחרונה גם בימים של ירידות הרווחתי למעלה מ15,000$ דולר סך הכל במסחר יומי.
ז"א בממוצע 10$ [15K רווח על ממוצע של 1500 פעולות לשנה] רווח לפעולת ק/מ.
מעט ג'ובות בשביל פול-טיים-ג'וב...
את הסכום הזה [15K לשנה] אני מרוויח מהשקעה פסיבית במניות דיבידנד בלי להזיז ב..צ..ה.
אני מבין את הרצון והכיף במסחר יומי - זה אדרנלין, סוחף, מרגש וגם ממכר.
בעוונותיי, הייתי שם לפני הרבה שנים ולקח לי זמן מה לשקם את עצמי מנטלית ופיננסית כי לאחר שנתיים נסחפתי ואיבדתי את התחתונים.
ההרגשה וההתלהבות להסתכל על הנרות, הניתוחים הטכניים, לשנות מספר פעמים את הלימיט, ולהיות בהיכון עם אצבע על ההדק [enter key] כדי להכות את השוק בעוד 2 סנטים.
תודה לאל שהחטפתי לעצמי סטירה והתעוררתי למציאות.
ולשאלה שלך - ברור שלסוחר יום עדיף ברוקר אמריקאי כי משלמים 1-2 סנטים למניה.

בלי להעליב, לסחור יומית בעמלת מינימום של 10 דולר על פעולה מראה על חוסר הבנה בסיסי. זה מקביל למהמר שישלם בקזינו לדילר 10 דולר רק בשביל שיסובב את הגלגל של הרולטה.
בכל מקרה אם אתה מתעקש על מסחר יומי, ברור שIB זה פתרון עדיף, ושוואב אפילו יותר (אין עמלות בכלל מלבד מס מדינה מינימלי במכירה).
לעניין הדוחות, במקרה של הרבה פעולות, נהוג להוציא סיכום שנתי מהברוקר שסוכם את סך ההפסדים/הרווחים הריאלים הדולריים ולהכפיל בשער דולר מסוים (רואה החשבון שלי משתמש בשער הדולר ביום האחרון של שנת המס), ולא לעשות חשבון על כל שורה ושורה בנפרד. בכל מקרה אם אתה סוגר עסקה באותו יום, שער הדולר בקניה ובמכירה זהה אז אין משמעות לעשות חשבון לפי שורה.

לא ייעוץ, לא המלצה, עדיף לשאול רואה חשבון.
+1

ז"א בממוצע 10$ [15K רווח על ממוצע של 1500 פעולות לשנה] רווח לפעולת ק/מ.
מעט ג'ובות בשביל פול-טיים-ג'וב...
את הסכום הזה [15K לשנה] אני מרוויח מהשקעה פסיבית במניות דיבידנד בלי להזיז ב..צ..ה.
אני מבין את הרצון והכיף במסחר יומי - זה אדרנלין, סוחף, מרגש וגם ממכר.
בעוונותיי, הייתי שם לפני הרבה שנים ולקח לי זמן מה לשקם את עצמי מנטלית ופיננסית כי לאחר שנתיים נסחפתי ואיבדתי את התחתונים.
ההרגשה וההתלהבות להסתכל על הנרות, הניתוחים הטכניים, לשנות מספר פעמים את הלימיט, ולהיות בהיכון עם אצבע על ההדק [enter key] כדי להכות את השוק בעוד 2 סנטים.
תודה לאל שהחטפתי לעצמי סטירה והתעוררתי למציאות.
ולשאלה שלך - ברור שלסוחר יום עדיף ברוקר אמריקאי כי משלמים 1-2 סנטים למניה.

למישל:
זה לא חוסר הבנה בסיסי כן אם היו לי את העמלות הנמוכות של אינטראקטיב ברוקרס למשל הייתי מרוויח הרבה יותר וגם הייתי יכול לבצע הרבה יותר עסקאות, זה למה אני רוצה לעבור.

לגבי שוואב, הבנתי שהעברת הכספים שם הרבה יותר בעייתית, באינטראקטיב ברוקרס העמלות נמוכות לי מספיק ואני גם מעוניין להשתמש בחשבון כדי להעביר כספים לחול

לגבי ההמלצה שלך, הבנתי שיש את הפלטפורמות ששלחו (אלפי ונומרוטק) קראתי את המידע עליהם וזה נשמע לי די טוב רק שיש לי כמה שאלות לגביהן שאני ארשום אותן למטה למי שמבין בזה

ליוסי:

זה לא מעט בהתחשב בסכום הקטן שאותו השקעתי, ובנוסף זה לא פול טיים ג'וב, אני מתעסק בזה שעה מקסימום שעתיים ביום, אני לא מסתכל על הנרות עושה ניתוחים טכניים וכל זה, אני סוחר בהרבה יותר פשטות - מחפש מניות שהמלצות האנליסטים עליהן טובות והoutlook שלהן טוב, סוחר אך ורק במניות האלה, מסתכל מה התמיכה וההתנגדות לאורך זמן ומסתכל מה התמיכה וההתנגדות היומיים, נכנס רק בתמיכה ויוצא כשיש רווח - וזהו אני לא מסתכל על הנרות אני עושה טייק פרופיט בשער מסויים של דולר-חצי דולר מעל והולך לשגרת היום כשהעסקה מסתיימת נכנס למניה אחרת באותה שיטה או מחכה שאותה המניה תרד שוב (לא יושב על הבורסה פשוט נותן פקודה לקנות בשער כזה וכזה.)

השקעה פאסיבית נשמעת לי הרבה יותר מסוכנת כי אי אפשר לדעת אם השוק יקרוס ואם המניה בטווח הארוך לא תרד בהרבה (ובשיטה שלי כמו שרשמתי כמעט ולא היו לי הפסדים, גם אם המניה הייתה בירידה בטווח הקצר של השעות-יום-יומיים חיכיתי כמה ימים ותמיד עלה, כנראה בגלל הסיבה שקניתי רק בקווי התמיכה של מניות עם תחזית טובה). מה שכן אני לא אתנגד לנסות חלק מהתיק שאני עכשיו הולך להשקיע איתו (אני הולך להשקיע עם תיק של 50k) במניות דיבידנד, מה שכן אשמח לשמוע לפני כן לגבי האסטרטגיה ואיך בדיוק אתה מגדר את הסיכון שהמניה תרד בהרבה או שהשוק יקרוס (במיוחד במצב הנוכחי יש סיכוי לדעתי לקריסה של 1929)

לגבי אלפי ונומרוטק, קראתי עליהם, מי שמבין אשמח שמסביר כמה דברים
לגבי רשות המיסים,
1. הרווחים שלי נמצאים בתיק לא משכתי אותם לבנק, איך רשות המיסים תקח 25% מהם? היא תחייב את חשבון הבנק שלי? או שאני צריך לשלם לחשבון כלשהו של רשות המיסים סכום מסוים? מה עושים במצב ונגיד שיש הרבה רווחים והמס הוא יותר מהכסף בחשבון הבנק (הלוואי)?
2. באיזה תאריך בדרך כלל צריך להגיד את הדוחות? תחילת דצמבר? סוף דצמבר? תחילת ינואר?
3. אלפי ונומרוטק (או אלפי ספציפית כי אני יותר מעוניין בהם) עושים את *הכל* על פי דוחות שאני פשוט מוציא להם מהברוקר? אני לא צריך לעשות כלום חוץ מזה?

מה שכן אשמח לשמוע לפני כן לגבי האסטרטגיה ואיך בדיוק אתה מגדר את הסיכון שהמניה תרד בהרבה
לא מגדר ולא בטיח. כל זמן שהמניה ממשיכה לחלק דיבידנד, לא מעניין אותי המחיר שלה. מה שיורד עולה, ומה שעולה יורד. אם המניה מורידה את אחוז הדיב שלה אני מעיף אותה מהתיק ורוכש משהו אחר. קונה/מוכר בערך 3-4 פעמים בשנה. לפני מכירה כמובן שאני מחשב רווח/הפסד על המניה, משקלל את הדיבידנדים שלה ואז מחליט אם למכור. אני מחזיק ניירות שהם בהפסד על הנייר 50-30% אבל מחלקות דיבידנדים של 7-10% ונשארים בתיק ויש גם מניות ברווח של 400% ולא מכרתי כי אני גוזר עליהם קופון כל רבעון.

נערך לאחרונה ב:
1. הרווחים שלי נמצאים בתיק לא משכתי אותם לבנק, איך רשות המיסים תקח 25% מהם? היא תחייב את חשבון הבנק שלי? או שאני צריך לשלם לחשבון כלשהו של רשות המיסים סכום מסוים? מה עושים במצב ונגיד שיש הרבה רווחים והמס הוא יותר מהכסף בחשבון הבנק (הלוואי)?
מה משנה היכן הרווחים שלך, אתה צריך לשלם מס.
במידה ולא תשלם, אז כמובן יהיו קנסות ועיקולים בהמשך.

2. באיזה תאריך בדרך כלל צריך להגיד את הדוחות? תחילת דצמבר? סוף דצמבר? תחילת ינואר?
את הדוח השנתי בדרך כלל ניתן להגיש עד סוף מאי, והרבה פעמים נדחה לכולם עד סוף יוני.
אבל מומלץ לשלם מקדמה על חשבון כבר בינואר.
3. אלפי ונומרוטק (או אלפי ספציפית כי אני יותר מעוניין בהם) עושים את *הכל* על פי דוחות שאני פשוט מוציא להם מהברוקר? אני לא צריך לעשות כלום חוץ מזה?
הם מכינים לך את הדוח, אתה צריך לקחת אותו ולהגיש למס הכנסה ולשלם את המס.

לא מגדר ולא בטיח. כל זמן שהמניה ממשיכה לחלק דיבידנד, לא מעניין אותי המחיר שלה. מה שיורד עולה, ומה שעולה יורד. אם המניה מורידה את אחוז הדיב שלה אני מעיף אותה מהתיק ורוכש משהו אחר. קונה/מוכר בערך 3-4 פעמים בשנה.
הבנתי, אבל תראה אני לא יודע מתי התחלת להשקיע במניות דיבידנד אבל זה בטח היה לפני כמה שנים כשבשנים האחרונות השוק בעלייה, כרגע אבל כשהשוק בשיק ואולי לפני ירידה זה יהיה מגוחך לקנות מניות (נגיד אפל למשל) במחיר מופרז רק בשביל כדיבידנד כשהן יכולות לרדת בהרבה, וגם כדי שמהדיבידנד באמת תרוויח הרבה צריך שתשקיע סכום גדול ולא קטן כמוני.

בשוק הישראלי למשל המניה היחידה שאני נמצא בה כבר שנה וקצת לא נגעתי בה זאת מטריקס שמחלקת דיבידנדים גבוהים והיא בעלייה כבר הרבה זמן

@ירח אפל

עד סוף מאי של השנה אחרי? זאת אומרת את הדוח על 2023 אני צריך להגיש עד סוף מאי 2024?

את הדוח והתשלומים אני צריך להגיש פיזית או דרך האנטרנט?

מתי התחלת להשקיע במניות דיבידנד
בערך לפני 6 שנים
כדי שמהדיבידנד באמת תרוויח הרבה צריך שתשקיע סכום גדול ולא קטן כמוני.
אתה צודק. בניית תיק זה לא אינסטנט, זה לוקח זמן, לאגור ממון ולהשקיע אותו.
הוותיקים בפורום מכירים אותי ויודעים שאני משקיע רק כחול/לבן.
דוגמאות למניות דיבידנד מהתיק שלי [5 מתוך 15]:
דיבידנד שנתי של 7-11% בלי לעבוד.
קח למשל את מניית קנון [מאוד תנודתית] - הפסד על הנייר 33% אבל עדיין מחלקת ימבה כסף.
לעומת זאת מניית פיבי - רווח על הנייר כ 20%, בנקאית ממוסדת וגם היא מחלקת בנדיבות 8.3%
לא אמשיך אבל אתה רואה על מה אני מדבר.
לא כל מה שהוא חו"ל נוצץ, יש המון זהב לאסוף במדינה שלנו...

עד סוף מאי של השנה אחרי? זאת אומרת את הדוח על 2023 אני צריך להגיש עד סוף מאי 2024?
נכון.
יש סעיף בפקודה שאומר שצריך לשלם מקדמות עבור כל חצי שנה,; הרוב לא עושים את זה .

בערך לפני 6 שנים

אתה צודק. בניית תיק זה לא אינסטנט, זה לוקח זמן, לאגור ממון ולהשקיע אותו.
הוותיקים בפורום מכירים אותי ויודעים שאני משקיע רק כחול/לבן.
דוגמאות למניות דיבידנד מהתיק שלי [5 מתוך 15]:
דיבידנד שנתי של 7-11% בלי לעבוד.
קח למשל את מניית קנון [מאוד תנודתית] - הפסד על הנייר 33% אבל עדיין מחלקת ימבה כסף.
לעומת זאת מניית פיבי - רווח על הנייר כ 20%, בנקאית ממוסדת וגם היא מחלקת בנדיבות 8.3%
לא אמשיך אבל אתה רואה על מה אני מדבר.
לא כל מה שהוא חו"ל נוצץ, יש המון זהב לאסוף במדינה שלנו...
נשמע מעניין ואתה צודק, יש מדריכים טובים בפורום או בכללי בנושא שאתה מכיר למסחר במניות דיבידנד?

יש לי גם דירה שאפשר למכור באזור ה3,500,000 - 4,000,000 מיליון שקל (הכל תלוי אם מוצאים את מי שישלם אבל לא מופרך, מכרו דירה בבניין ב3,850,000 לפני שנה אבל מאז מכרו עוד 2 דירות באזור ה3,600,00) אני שוקל ברצינות עוד שנה או פחות למכור את הדירה ולהעביר את הכסף, לא לסחור איתו, להשאיר אותו על 4.8% בשנה זה כבר פי 3 מהשכר דירה שאני מקבל ואולי לחקור את הנושא של הדיבידנדים עדיף לי מזה
נכון.
יש סעיף בפקודה שאומר שצריך לשלם מקדמות עבור כל חצי שנה,; הרוב לא עושים את זה .
תודה רבה, כן אז זה מקל את החיים הרבה יותר אחרי סוף השנה יש זמן עד שמגישים את הדוח נשמע לי שהכי נוח יהיה בינואר פברואר של השנה אחרי כבר להגיש את הדוח ולשלם את המס כדי לא למרוח שום דבר ולהסתבך

@yossik הכריזו היום על דיבידנד בבינלאומי, והתשלום ירד משמעותית ביחס לתשלום הקודם. זו אחת ממניות ה"דגל" שלך. תוכל להסביר?

@yossik הכריזו היום על דיבידנד בבינלאומי, והתשלום ירד משמעותית ביחס לתשלום הקודם. זו אחת ממניות ה"דגל" שלך. תוכל להסביר?
כל הבנקים חתכו בדיבידנד ברבעון הזה, בערך ב 50%. יש להם עדיין רווחי ענק אבל הסיבה העיקרית היא ההפסדים שלהם בחשיפה לאשראי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A האם כדאי להשקיע ב-Russel2000? שוק ההון 15
גיא הראשון דוקטורט בכלכלה/מימון - האם כדאי? התפתחות אישית 3
S מתלבט האם כדאי לקנות דירה שניה - עזרה נדל"ן 4
R קרן השתלמות IRA בדמי ניהול של 0.5, האם כדאי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
R חשיפה לסל מדדי מניות עולמיים עם קרן מובטחת - האם כדאי? שוק ההון 32
M באיזה שלב כדאי לפנות לאנשי מקצוע (עו"ד, שמאי, מעצב פנים, קבלן שיפוצים) נדל"ן 9
oferM איך כדאי לבנות את עזה מחדש ? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 6
M הצעת שכר חדשה, גלובלי או יסוד + שעתי. מה כדאי? התפתחות אישית 11
M איך כדאי למשוך RSU פירותי? בפעימה אחת או פעימות קטנות? מיסים 27
O דיבידנדים מול מדדים בהקשר של יציאה לחופש כלכלי - איך כדאי להתנהל דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 88
S קרן השתלמות IRA חדשה עם הפקדות לעצמאי - איפה כדאי לפתוח? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M התייעצות - האם כדאי למכור תעודות סל ישנות עם דמי ניהול גבוהים? שוק ההון 14
H האם יש חשיבות לתזמון סגירת עוסק פטור והאם כדאי להשאיר עסק ללא הכנסות? מיסים 0
ח איפה כדאי להשקיע לחרדית שוק ההון 78
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
C 10 סיבות למה אני לא כדאי להשקיע במדד מחקה שוק ההון 14
I האם כדאי לפתוח קרן השתלמות לעצמאי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
D איפה הכי כדאי לעשות התמחות ברפואת ילדים התפתחות אישית 2
G האם כדאי למכור ניירות הפסדיים ורווחיים ולקנות מחדש כדי להנות ממגן מס? מיסים 15
R מכירה גדולה משיקולי דמי ניהול - מה כדאי לדעת? שוק ההון 4
U יועץ משכנתאות, כדאי? נדל"ן 2
י האם כדאי להמיר עכשיו דולר לשקל (60K)? צרכנות פיננסית 24
M מתי כדאי לפתוח חברה מיסים 20
A העברה בנקאית לחו"ל - כדאי דרך הבנק? צרכנות פיננסית 2
T האם כדאי למשוך כספים מקרנות פנסיה/השתלמות מעבר לתקרה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M מגרש מאושר לבניה - האם כדאי להיכנס להסכם שיתוף עם שאר בעלי הקרקעות במגרש? נדל"ן 2
A העברת כסף לחו"ל עבור תשלום לפרילנסרים - איך הכי כדאי? צרכנות פיננסית 0
M אודה מאוד לעזרה- לא מצליחה להבין מה כדאי לפרוע ברכיבי המשכנתא שלי נדל"ן 1
א איזה מסלול כדאי לי לסגור במשכנתא? נדל"ן 13
א אחזקה ישירה באג"ח - תשכנעו אותי שלא כדאי שוק ההון 25
A האם כדאי להמשיך עם 3 המניות או להתחיל לקנות את הקרן העולמית? שוק ההון 3
sharon האם כדאי להעביר כספים במקרה שלי למרות מס רווחי ההון? שוק ההון 15
נ מכירת דירה בתהליך ארוך במיוחד, אתגרי ורווחי, כדאי? נדל"ן 16
A האם כדאי לגדר מדפלציה בימנו? שוק ההון 6
רבי עקיבא האם לוח שפיצר הופך פרעון מוקדם ללא כדאי בשלבים מאוחרים? נדל"ן 18
K אולי כדאי שנפסיק את השיח האנטישמי?? מיסים 1
ה האם כדאי להתחתן? אוף טופיק 92
M האם יש סכום שממנו ״כדאי״ לפצל את התיק? שוק ההון 21
S משכנתא - כדאי להחזיר ? נדל"ן 3
א האם כדאי למשוך קרן השתלמות נזילה ולהעביר לפק"מ פוסטים מאיכות נמוכה 6
Fitch רפורמת ביטוחי הבריאות - האם כדאי להזדרז ולעשות ביטוח? צרכנות פיננסית 25
A אני שומע מהרבה שהשוק יעיל ולכן כדאי שוק ההון 20
A תואר שני בסטטיסטיקה, כדאי? התפתחות אישית 2
H שאלה האם כדאי למחזר הלוואות שיש לי עקב עליית הריבית? צרכנות פיננסית 3
מ באיזה בנק זר כדאי לפתוח חשבון? צרכנות פיננסית 2
ס האם כדאי למשוך כספים מקרן השתלמות נזילה ולהשקיע לבד? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 25
A האם כדאי להשקיע במדד TA125? שוק ההון 7
I תוספת חדר על הגג - כדאי? נדל"ן 35
Y האם כדאי לסגור מסלול פריים? נדל"ן 6
לאץ' האם כדאי להעביר את החסכונות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8

נושאים דומים

Back
למעלה