• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הדרך הכי זולה ויעילה לצפייה בתוכן מדיה בטלויזיה

הדב

משתמש רגיל
דירוג
62
חשבתי שהמחשב יהיה הממיר שמחובר לטלויזיה חכמה, ואז מהמחשב אני אוכל לראות סרטים וסדרות דרך netflix, אבל אז יחסרו לי הערוצים הבסיסיים כמו 10,11,12, 13. מה דרך זולה ויעילה לצפות בהם?
אני יודע שיש אתר חינמי אבל האיכות נמוכה וגם לפעמים יש קטיעות תקיעות ולא תמיד עובד

חשבתי גם על plex

למישהו יש setup חכם שעובד? אני לא ממש מעוניין לזרוק כסף על hot וyes רק בשביל ערוצי הבסיס

תודה רבה לעונים

חשבתי שהמחשב יהיה הממיר שמחובר לטלויזיה חכמה, ואז מהמחשב אני אוכל לראות סרטים וסדרות דרך netflix
טלוויזיות חכמות כוללות היום דפדפן, נטפליקס, קודי ועוד. בלי הפיצ׳רים האלו זה בסך הכול מסך טיפש ולא טלוויזיה חכמה.
החכמות יותר כוללות גם טיונר ממיר לעידן+ ואם אין אז אפשר להוסיף קופסה חיצונית של עידן+.
אפשרות אחרת היא להוסיף למחשב ממיר של עידן+ שמתחבר ל usb. למשל כמו זה:
https://www.tal-hetz.co.il/shop/he/301-ממיר-דיגיטלי-עידן-usb-למחשב-tv-dvb-t2.html

האופציה הכי טובה היא כמו שיוסיק אמר, דרך עידן פלוס.
הבעיה היא שלא בכל הארץ,העיר,השכונה ואפילו הרחוב הקליטה אחידה וטובה. ויש רחובות שבבניין אחד עובד מצוין ובבניין ממול לא קולטים כלום.
לכן אם אין לך טלביזיה חכמה עם כניסת אנטנה הייתי קודם מבקש מחבר שיש לו שיגיע ותבדוק אם עובד.

אופציה 2 שהיא גם מצויינת היא לקנות סטרימר (כרגע המומלץ ביחס עלות תועלת הוא מי בוקס האחרון),
עליו לנתקין קודי עם כמה הרחבות ישראליות - ואז אתה צופה בחופשיות בכל הערוצים של עידן פלוס וגם יס והוט.
כאן אתה צריך חיבור אינטרנט סביר , לדעתי 10 מגהביט ומעלה בסטרימר יספיק לך לצפייה חלקה.

בעיה היא שלא בכל הארץ,העיר,השכונה ואפילו הרחוב הקליטה אחידה וטובה. ויש רחובות שבבניין אחד עובד מצוין ובבניין ממול לא קולטים כלום.
פיתרון לזה הוא אנטנה אקטיבית. בטלוויזיה חכמה עם ממיר מובנה יש אפשרות לספק לאנטנה 5 וולט ואז האנטנה מגבירה בערך 25db וכמו לפני 50 שנה, צריך למצוא את הזווית המתאימה של האנטנה.
באנטנה שמחוברת למחשב יש מגנט בבסיס וכשמצמידים אותה למשטח מתכת אז כל המשטח נהייה חלק מהאנטנה...

• אהבתי
Reactions: Et1
מה דרך זולה ויעילה לצפות בהם?
אני יודע שיש אתר חינמי אבל האיכות נמוכה וגם לפעמים יש קטיעות תקיעות ולא תמיד עובד
ל-11, 12, ו-13 יש אתרים עם שידורים חיים באיכות 720-1080. איפה יש איכות טובה יותר?
הם לא עובדים לך טוב, דווקא עובדים לי אחלה

בכל מקרה אם לא יס ולא הוט ולא דרך האינטרנט אז נשאר לך רק עידן+

ל-11, 12, ו-13 יש אתרים עם שידורים חיים באיכות 720-1080. איפה יש איכות טובה יותר?
הם לא עובדים לך טוב, דווקא עובדים לי אחלה

בכל מקרה אם לא יס ולא הוט ולא דרך האינטרנט אז נשאר לך רק עידן+
תודה על התגובה.
אני מכיר רק isramedia (משהו כזה), יש אתרים אחרים טובים יותר ומהימנים יותר? גם בתשלום

יש גם סטרימרים עם ממיר מובנה, בערך 200 ש"ח.
בעניין סטרימרים - רצוי לחבר ישירות לראוטר ע"י כבל אחרת ולא חשוב עד כמה הסטרימר איכותי, הוא עלול להיתקע בזמן מילוי הבאפר מידי פעם [תלוי באיכות הסיגנל].
מנסיון.
אני צופה בנטפליקס דרך הסטרימר שמחובר בכבל לראוטר למרות שיש לי נטפיקס גם בטמבלוויזיה האלחוטית.

עוד כמה אפשרויות לצפות בערוצים בלי תשלום חודשי.
- אם יש לך סטרימר מבוסס אנדרואיד ויש לך חבר עם סלקום טיוי אתה יכול לבקש ממנו יוזר ולהוריד אפליקציית סלקום טיוי.
כנ"ל אם יש לך חבר שיש לו יס והוט יש אופצייה דומה (יס גו והוט פליי - תשלום 4.9 ש"ח בחודש).

יש גם אפליקציה שנקראת iztv שמאפשרת לצפות בערוצים של עידן פלוס 11\12\13 בחינם וללא תקיעות. לא מדובר בתוכנה רשמית, אבל בהתחשב בכך שהערוצים האלו ניתנים לצפייה בחינם דרך עידן פלוס, לא רואה בזה פסול אתי או חוקי. אפשר להתקין את זה על סמארט TV או סטרימר.

לרוב הערוצים יש אפליקציה חנמית לטלויזיה חכמה - רשת13, makoTV, כאן11.
בכל אופן יש הרחבה של עידן+ לקודי בלי צורך בקופסא. הרחבה מגניבה, כוללת שידורים חיים כמו גם VOD מכל הערוצים

עוד כמה אפשרויות לצפות בערוצים בלי תשלום חודשי.
- אם יש לך סטרימר מבוסס אנדרואיד ויש לך חבר עם סלקום טיוי אתה יכול לבקש ממנו יוזר ולהוריד אפליקציית סלקום טיוי.
כנ"ל אם יש לך חבר שיש לו יס והוט יש אופצייה דומה (יס גו והוט פליי - תשלום 4.9 ש"ח בחודש).

אשמח להנחיות איך להפעיל יס גו בסטרימר..
בפעם האחרונה שבדקתי לא הייתה אפליקציה לסטרימרים, אפילו לא למחשב.. הם מאפשרים רק סמארטפון או טאבלט

בהוט פליי יש ערוצים לצפייה? ערוץ הספורט נגיד?

או שזה רק סדרות סרטים וכו' מוקלטים?

לקנייה בארץ,
המלצה על סטרימר לצפייה בנטפליקס , [לאנשים לא טכנולוגיים בעליל].

קודי + הרחבה של עידן פלוס. עושה את העבודה ואיכות טובה מאוד (כמובן בהנחה שהאינטרנט שלך יציב)

יש לך את הערוצים לצפייה חופשית באתרים שלהם. רק ערוץ 12 צריך הרשמה לאתר (בחינם).
אתה יכול להתחבר אליהם דרך הדפדפן מהמחשב ולא צריך שום אפליקציה מיוחדת. מנסיון רואים חלק ויציב עם אינטרנט במהירות סבירה.

האמת הדרך הכי זולה זה פשוט לשתף. יש לך נטפליקס? תחליף פרטים עם מישהו שיש לו סלקום TV לדוגמה וככה שניכם יכולים להנות.
אם אני לא טועה חברה שלי רואה כל הזמן תוכניות של ערוץ 13 דרך האתר שלהם, זה קצת פרסומות אבל עדיין בחינם, מאמינה שגם שאר הערוצים עובדים ככה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א מה הדרך הכי זולה להחשף לשוק הישראלי ? שוק ההון 3
A הדרך הכי זולה להכנס (שואל בשביל אחיין) שוק ההון 15
Y מה הדרך הכי זולה להעביר כמה אלפי שקלים לקריפטו השקעות אלטרנטיביות 0
Gari הדרך הכי זולה להשקיע במדד המניות העולמי שוק ההון 10
ד הדרך הכי זולה להעברת כסף מארהב לארץ צרכנות פיננסית 21
מ הדרך הכי זולה ויעילה לעקוב אחרי S&P 500 שוק ההון 121
א הדרך הכי טובה להחשף לSP500 שוק ההון 15
ש מה הדרך הכי טובה וזולה להעביר סכום כסף לחו'ל שוק ההון 4
א מה הדרך הכי סבירה להשקיע באינפלציה ? שוק ההון 5
ט מה הדרך הכי פשוטה לבדוק אם מניה X נמצאת במדדים? שוק ההון 2
G מה הדרך הכי משתלמת להשקיע פאסיבית, לטווח ארוך? שוק ההון 8
M מה הדרך הכי טובה להפוך כסף נזיל לפנסיה מובטחת? צרכנות פיננסית 1
T מהי הדרך הכי מהירה למכור רכב יד 2? אוף טופיק 3
A הדרך הכי חסכונית לשלם באירופה(צ'כיה)? צרכנות פיננסית 3
Y אם נכנסים לפוזיציה בנפט, מה הדרך הכי חסכונית מבחינת עמלות לקניה ? שוק ההון 1
R מה הדרך הטובה והזולה ביותר להצמד לדולר? פוסטים מאיכות נמוכה 5
P הדרך לאיתקה יומני מסע אישיים 1
Y מכירה של RSU בשכבות, מה הדרך המיטבית מיסים 19
T מה הדרך הטובה ביותר לקצור רווחים מקריפטו במינימום עמלות? השקעות אלטרנטיביות 0
Bonfire מה הדרך הזולה ביותר להמיר עשרות אלפי דולרים לש"ח? צרכנות פיננסית 9
Henchman34 האם קל גמל \ slice הגיעו לסוף הדרך? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
G השקעה דרך בורסת ישראל או בורסת ארה"ב? מה הדרך הנכונה להשלים את תיק המניות שלי? שוק ההון 4
S מה הדרך הקלה ביותר לגהץ בגדים? צרכנות פיננסית 18
E הדרך המומלצת למעקב אחר S&P 500 שוק ההון 1
ט מעבר למדינה אחרת, מה הדרך הטובה ביותר להתנהל מבחינת המרה? צרכנות פיננסית 0
A מה הדרך הטובה לרכוש רכב? צרכנות פיננסית 6
G בתחילת הדרך, מבולבל מרוב רעשי רקע יומני מסע אישיים 1
I הדרך הנכונה להשקעה בקרן נאמנות שוק ההון 3
ע הדרך שלי יומני מסע אישיים 13
grimble grumble הדרך של גרימבל - גמד בצומת דרכים יומני מסע אישיים 22
נ הדרך הזולה להעברת כסף לחשבון בחו"ל צרכנות פיננסית 2
ה תיעוד הדרך יומני מסע אישיים 17
גימפל הדרך הטובה ביותר לחקות את ה- S&P 500 שוק ההון 4
ח התייעצות | תחילת הדרך עם סכום כסף משמעותי יומני מסע אישיים 9
A זוג באמצע הדרך יומני מסע אישיים 25
T מהי הדרך האופטימלית להחליף קרן אחת באחרת? שוק ההון 9
X מהי הדרך הזולה ביותר להעביר להמיר יורו ולהעבירם לבנק בישראל? צרכנות פיננסית 1
T הדרך הבריאה והזולה ביותר לסינון מים? צרכנות פיננסית 8
avivaviv מה הדרך הזולה ביותר להשקיע בעוקב סנופי בסכומים קטנים? שוק ההון 7
@ מנטור לתחילת הדרך אוף טופיק 49
Know one משפחה הייטקיסטית בתחילת הדרך יומני מסע אישיים 24
tomchoook מהי הדרך הזולה ביותר לבצע money order או cashier’s check? צרכנות פיננסית 1
K זוג בתחילת הדרך - הכל פתוח יומני מסע אישיים 57
פ מהי הדרך המומלצת לשלם על דירה? נדל"ן 4
שיר הלל לטבע מה הדרך הפשוטה והזולה ביותר להחזיק s&p 500? שוק ההון 14
ה איך הדרך הקלה והמשתלמת ביותר לפדות מטבעות לחשבון בנק בארץ? פוסטים מאיכות נמוכה 2
K תחילת הדרך בהשקעות (ובכלל) יומני מסע אישיים 20
D המשך הדרך- סטודנט לרפואה לקראת סיום התפתחות אישית 43
D המשך הדרך- סטודנט לרפואה לקראת סיום התפתחות אישית 0
Shay36 יומן מסע - הדרך לחיות ולהתעשר מעולם ממניות. יומני מסע אישיים 17

נושאים דומים

Back
למעלה