• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איך לנהל עובדים ומשימות בצורה יעילה?

Nimbus

משתמש סולידי
דירוג
7
שלום לכולם, לאחרונה שמתי לב שקצת קשה לי לנהל ולעקוב אחרי כל המשימות שלי ושל כל העובדים הנמצאים תחתי.
העבודה מתעסקת בעיקר בתחום הדיגיטל, כלומר: בניית אתרים, כתיבת התוכן לאתרים, הקמת דפי פייסבוק וניהולם, אך הדבר המרכזי שמקשה עלי הוא בניית בסיס המחלקה.
אין נהלים כתובים, אין הדרכה מסודרת לעובדים חדשים (בדיוק עובד על זה), אין סדר עבודה, אין יעדים שבועיים או משהו בסגנון, פשוט אני בא לעבודה בבוקר ומחלק לעובדים משימות של אותו היום כל יום.

התכנון שלי לשבוע הקרוב הוא לתת לכל העובדים משימות לשבוע הקרוב ולהתמקד בבניית הבסיס.
מפאת חוסר הידע המקצועי שלי, אשמח לקבל הכוונה, היכן אוכל לרכוש ידע לשם כתיבת נהלים וכל הדברים המקושרים לכך?

תודה רבה לכל מי שעוזר!

שלום לכולם, לאחרונה שמתי לב שקצת קשה לי לנהל ולעקוב אחרי כל המשימות שלי ושל כל העובדים הנמצאים תחתי.
העבודה מתעסקת בעיקר בתחום הדיגיטל, כלומר: בניית אתרים, כתיבת התוכן לאתרים, הקמת דפי פייסבוק וניהולם, אך הדבר המרכזי שמקשה עלי הוא בניית בסיס המחלקה.
אין נהלים כתובים, אין הדרכה מסודרת לעובדים חדשים (בדיוק עובד על זה), אין סדר עבודה, אין יעדים שבועיים או משהו בסגנון, פשוט אני בא לעבודה בבוקר ומחלק לעובדים משימות של אותו היום כל יום.

התכנון שלי לשבוע הקרוב הוא לתת לכל העובדים משימות לשבוע הקרוב ולהתמקד בבניית הבסיס.
מפאת חוסר הידע המקצועי שלי, אשמח לקבל הכוונה, היכן אוכל לרכוש ידע לשם כתיבת נהלים וכל הדברים המקושרים לכך?

תודה רבה לכל מי שעוזר!
על agile, שמעת?

זה עסק שלך? אתה הבעלים?

אשמח להסברים D:
Agile זה אוסף, דיי מוצלח, של רעיונות לאיך צוות או קבוצה, בתחום פיתוח התוכנה, צריכים להתנהל. יש לו מגבלות, זה בד"כ מתאים לאנשים self motivated, self managing, וחזקים מקצועית. כאלה, שאולי צריכים mentorship, והכוונה, אבל לא 'ניהול'.

בישראל, כשאומרים agile ב90% מהמקרים הכוונה לישום עקרונות ניהול שנלקחו מצה"ל, מפעלי תעשייה מסוף תקופת המהפכה התעשייתית, ומהחברה החקלאית של תחילת קום המדינה. ולעטוף את כל זה בטקסים של scrum, ובבאז וורדס מהוואלי תוך התעלמות מוחלטת מהמשמעות וההקשר.

ותרבות הניהול, והתרבות הארגונית של צה"ל, זה הסרטן של ההייטק הישראלי.

אגב, אם כבר אז kanban.
עסק משפחתי
The E myth
ספר קצת הזוי, אבל ישים אותם בכיוון הנכון

בישראל, כשאומרים agile ב90% מהמקרים הכוונה לישום עקרונות ניהול שנלקחו מצה"ל, מפעלי תעשייה מסוף תקופת המהפכה התעשייתית, ומהחברה החקלאית של תחילת קום המדינה. ולעטוף את כל זה בטקסים של scrum, ובבאז וורדס מהוואלי תוך התעלמות מוחלטת מהמשמעות וההקשר.

ותרבות הניהול, והתרבות הארגונית של צה"ל, זה הסרטן של ההייטק הישראלי.
אפשר הסבר והרחבה?

אפשר הסבר והרחבה?
לא.
אבל מרטין פאולר כתב על זה, ויש לו הרצאות ביוטיוב. יש גם טקסטים של היוזמים, שמסבירים למה הם התכוונו כשהם דיברו על agile.

אני כן יכול להגיד ככה: אם אתם עושים scrum והטקס הכי חשוב אצלכם אינו ה retrospective , או אם המסקנות של הרטרוספקיטב לא מיושמות (או לא ישימות), אז אתם לא עושים agile . כמו גם, אם הרש"צ שלכם מחלק לכם משימות (גם אם יש פוקר), אתם לא עושים agile .

אבל נראה לי שעדיף להתמקד: במה כן?

The E myth
ספר קצת הזוי, אבל ישים אותם בכיוון הנכון

עכשיו ראיתי summary שלו ביוטיוב, הוא אומר דברים נכונים וזאת הסיבה שלשמה התכנסנו, שהיא לעשות סדר.
אני מחפש יותר את הכלים הפרקטיים.

לדוגמה אני עכשיו מחפש תוכנה לניהול התוכן שאנחנו כותבים ומעלים לאתרים, על מנת לעקוב אחרי מי כתב אותו, לאיזה אתר הוא מיועד ומתי הוא עלה?

אני משתמש באתר בשם trello, מוצא אותו מאוד נוח לצרכים שציינת (ניהול משימות ומעקב), בעבר השתמשתי גם באתר אחר שנקרא base camp, אישית לא התלהבתי, אבל שאר בצוות הסתדר איתו יותר טוב ממני.
לניהול תוכן לאתרים יש תוכנות ייעודיות כמו woodwing אבל הן יקרות ויותר מתאימות לאתרים גדולים

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
צ איך לנהל תקציב ביתי כשהמשכורת נכנסת פתאום מאוחר צרכנות פיננסית 23
G איך להתחיל לנהל תיק שאחר בנה? שוק ההון 17
ח איך לנהל לבד חשבונות של עוסק מורשה - הוצאות והכנסות מיסים 5
sharon ניהול התיק במקרה לא צפוי שאני לא אוכל לנהל אותו בעצמי שוק ההון 20
Michel קופת גמל ישנה + תיק השקעות לאדם מבוגר. איך לנהל את ההשקעות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 17
S משתמשי ספארק - האם אפשר לנהל תתי תיקים באותו החשבון? (לילד ושלנו) שוק ההון 3
E מחפש המלצות לאפליקציות שאפשר לנהל בהם השקעות וקריפטו שוק ההון 6
ס איך לשקלל, לנהל ולאזן תיק השקעות משולב דירה (נדל''ן) שוק ההון 4
ד פרישה מוקדמת הייטק איך לנהל את הפיצויים בין מקומות עבודה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 6
N השוואה שביצעתי בעולם ה: "היכן לנהל את הכסף" שוק ההון 3
ה איפה עדיף לנהל תיק השקעות שוק ההון 73
Liron2035 האם אפשר לנהל את קרן ההשתלמות דרך IB? שוק ההון 5
לא חשוב שמות זקוק להדרכה מפיקוד העורף כיצד לנהל תיק השקעות בזמן משבר ניחוח 2008 אוף טופיק 3
amikal אם יותר זול לנהל תיק השקעות בבית השקעות למה אנשים עדיין מנהלים אותו בבנק? שוק ההון 72
פ שיא החוצפה — אסור לאפשר לאזרחים "טפשים" לנהל בעצמם את כספם. המדינה חייבת לאסור זאת. צרכנות פיננסית 13
P איך לנהל ענייני מיסים בעבודה עם Fiverr? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
שרון למה בבתי השקעות עדיין כ"כ רוצים לנהל את הכסף שלכם? צרכנות פיננסית 1
N איך לנהל את הפיננסים שלי בארץ כשגרים בחו״ל? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 7
ג פורשים לפנסיה יוכלו לנהל כספי פרישה בעצמם מעבר לקצבת הבסיס בקופת גמל פטורה ממס צרכנות פיננסית 0
Y התלבטות היכן לנהל תיק השקעות צרכנות פיננסית 16
ד שוברי שופרסל לא עובדים - איך ניתן לטפל אוף טופיק 10
N איך עובדים עם רואה חשבון מיסים 3
E שאלה בנוגע לזכויות עובדים אוף טופיק 8
oferM איך תשפיע אי הכנסת עובדים מיו"ש לישראל ? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 0
fizban קרן השתלמות IRA - עם איזה בנק אתם עובדים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 36
א ראיון עובדים התפתחות אישית 13
I איך הבנקים באמת עובדים? והאם הם באמת מרוויחים מהעלאת הריבית? שוק ההון 6
וינסנט כיצד אג"חים מסוג TIPS עובדים? שוק ההון 6
ב מימוש מניות עובדים מיסים 17
Adam Smith הימור על הסטרטאפ בו עובדים התפתחות אישית 24
ל הקמת עסק לגיוס עובדים ,פרילאנס, אוף טופיק 11
ה מישהו יודע איך אפשר להגיע לDB שמדלן עובדים איתו ? נדל"ן 6
M עסק עצמאי - קפיצת המדרגה לעסק עם עובדים התפתחות אישית 8
G להייטיקיסטים שכאן - כמה שעות עבודה אתם עובדים ביום? אוף טופיק 2
the_newbie האם בתי השקעות עובדים כרגיל? אוף טופיק 13
S שאלה למי שעובד בהייטק בשכר של 18+ ברוטו, כמה שעות אתם עובדים ביום אוף טופיק 31
M תגמול עובדים באמצעות אופציות מול RSU - שיקולי מס שוק ההון 4
ShaharAr ביטוח סיעודי של קופות החולים - האם עובדים עלינו? צרכנות פיננסית 98
K LEAPS - איך עובדים איתם נכון שוק ההון 7
D התמודדות עם צאצאים שלא עובדים / לומדים אוף טופיק 93
M כולם עובדים עם בית השקעות זר? שוק ההון 34
לא חשוב שמות האם חברות הפנסיה גובות מאיתנו כספים מהערך הצבור גם כשאיננו עובדים? צרכנות פיננסית 10
O איך מנצלים את נקודות הזיכוי בשנה הראשונה בה לא עובדים פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 33
פ עובדים יותר, משלמים יותר, והתפוקה פוחתת אוף טופיק 8
מתכנת מגן מס, טמון בו רווח משמעותי או סתם עובדים עלינו? שוק ההון 150
R קרנות מחקות מדדים: איך בודקים שלא עובדים עליך? שוק ההון 2

נושאים דומים

Back
למעלה