• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

Ynet - anti-anti AdBlock

היי, ראיתי ש TheMarker התחילו להקפיץ חלון שמונע לראות כתבות מסויימות למי שיש חוסם פרסומות.
האם אתם יודעים איך אפשר להעלים אותו ?
yossik ?

היי, ראיתי ש TheMarker התחילו להקפיץ חלון שמונע לראות כתבות מסויימות למי שיש חוסם פרסומות.
האם אתם יודעים איך אפשר להעלים אותו ?
yossik ?
לא, לא ניתן, אבל פשוט לוחצים על ה X בחלונית.

על הסמארטפון אני עם Adaway ועל המחשב נייד יש לי Adguard (פרוץ).
מעולם אף אתר לא העיר על כך ומעולם לא ראיתי אף פרסומת (כולל סרטוני פרסומות כמו שיש ביוטיוב).
מה גם שאני גולש במחשב הנייד דרך ה-Hotspot של הסמארטפון, אז זה חוסך חבל"ז בחבילת גלישה (משלם 6.90 ש"ח על כל ג'יגה).
ממליץ, ממליץ ושוב פעם ממליץ (כמובן שעדיף לשלם על התוכנה הנפלאה במקום להתקין פרוץ..)

נערך לאחרונה ב:
חדש מהבוקר - גם גלובס החל לחסום גישה לאתר עם adblock?
פתרון - לנטרל את ג'אווה סקריפט בכניסה לאתר שלהם ב chrome setup

אוף! עכשיו גם רוטר מתחיל לעצבן, באין ברירה חסמתי ג׳אווה גם ברוטר.

@yossik @מתכנת , יש לכם מושג איך אפשר לחסום את הפרסומות המעצבנות באתר נענע 10 בזמן שרואים תוכניות ?

@yossik @מתכנת , יש לכם מושג איך אפשר לחסום את הפרסומות המעצבנות באתר נענע 10 בזמן שרואים תוכניות ?
תנסה לחסום את הסקריפטים של ג'אוה.
צרף לינק ואבדוק מה ניתן לחסום בלי להפסיד תוכן.

• אהבתי
Reactions: Roi
חוסם הפרסומות שלי מונע ממני צפיה בתוכן.
אעדכן בעוד מספר ימים.

חוסם הפרסומות שלי מונע ממני צפיה בתוכן.
אעדכן בעוד מספר ימים.
זו בדיוק הבעיה, הם דורשים שאנטרל את חוסם הפרסומות על מנת ראות את התוכן, בעיקרון אין לי בעיה, זה לגיטימי, אבל הם ממש הגזימו בפרסומות, כל 6 דקות בערך, ממש מציק.

בעיקרון אין לי בעיה, זה לגיטימי,
ממש לא אם לוקחים בחשבון את הפרסומות בתוך הסרטים ובנוסף את כל הפרסומות מסביב...לא בדקתי אבל אני מניח שגם ביטלו את הדילוג קדימה...

לא ראיתי כ"כ וידאו ב-ynet, אבל באתרים אחרים יש לי קצת בעיה עם זה שהווליום של הפרסומות גבוה בהרבה מהווליום של התוכן. כשרואים בטלוויזיה, זה קצת מציק שאיך שמתחילות הפרסומות צריך לרוץ להחליש לפני שמתחרשים.

יצא לי לעזור בבניית רשימת המסננים בעברית של adblock, כמה דברים:
א. אם אין חסימת פרסומות בכלל באתרים ישראליים - נא לוודא שמותקנת רשימת המסננים EasyListHebrew (וכמובן הרשימה EasyList העולמית, ההמלצה היא להשתמש ברשימה המאוחדת)
ב. על תקלות ופתרונות בEasyListHebrew - נא לדווח ישירות למייל - easylisthebrew@gmail.com - או לגיטהאב - https://github.com/easylist /EasyListHebrew/issues כדי שכולם יהנו מזה.

אנא החריגו את "הסולידית" מחוסם הפרסומות שלכם. תודה רבה.

אני עובד עם דפדפן brave בטלפון ( ממליץ)
בזמן האחרון , כנראה ש ynet עלו על השימוש בוא, והוא פשוט נטען לאט מאוד כאשר אני משתמש בחוסם פרסומות כלשהו.
מישהו נתקל בזה?

נושאים דומים

Back
למעלה