• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

XIV נמחק

מתכנת

מודרטור
דירוג
8,698
בVIX אפילו נהיה יותר מעניין.
לגמרי :)

אז ה VIX מטפס לו, ועבר כעת את ה 20 (סיימתי לכתוב את ההודעה וכבר 21..)
באתר הזה אפשר לראות קונטנגו, משהו מעניין שבחודש-חודשיים האחרונים הקונטנגו צלל
להבנתי זה אומר, שבטווח הקרוב הרווח הצפוי מ XIV נמוך יותר מאשר הממוצע בשנה האחרונה (מדבר על הפרמיה, בנטרול התנודתיות של VIX עצמו).
נכון?!

אז ה VIX מטפס לו, ועבר כעת את ה 20 (סיימתי לכתוב את ההודעה וכבר 21..)
הוא היה רק 18 כשהסתכלתי עליו מקודם. איזה כיף! אני ממש שמח כשה-VIX עולה, לא ידוע להסביר את זה. פשוט אוהב את זה.
הגדלתי את הקצאת הפלח המסוכן בתיק LevelUp ב-10% ואיזנתי. וויקס - אתה חופשי לרדת החל מ....עכשיו.

באתר הזה אפשר לראות קונטנגו, משהו מעניין שבחודש-חודשיים האחרונים הקונטנגו צלל
מעבר לזה - העקומה נמצאת במצב נדיר של backwardation בטווח הקצר וקונטנגו בטווח ארוך. וגם תראה איך כל החוזים העתידים נמצאים מתחת לרמה הנוכחית של הוויקס - השוק צופה שהוויקס ירד ומהר ממש.
להבנתי זה אומר, שבטווח הקרוב הרווח הצפוי מ XIV נמוך יותר מאשר הממוצע בשנה האחרונה (מדבר על הפרמיה, בנטרול התנודתיות של VIX עצמו).
נכון?!
נכון לרגע זה ממש - XIV מחזיק חוזים ב-backwardation והוא מפסיד כסף על הגלגול (מוכר את החודש קדימה בזול וקונה את הקרוב ביוקר).
אבל יש עוד אלמנט בתמונה - שהוא מה שהופך את XIV לתנודתי, וזה שככל ש-וויקס ירד בחודש הקרוב לרמה הנורמלית יותר שלו (נכון לססטוס-קוו הנוכחי) המחיר של החוזים גם ירד, והשורט עליהם ישיא רווח למרות ה-backwardation. כמובן שהכל תלוי בכמה הוא ירד וכמה מהר, אבל שני הכוחות הללו בד"כ מנוגדים זה לזה.

איזה כיף שוויקס חזר, כמה התגעגעתי.

cDbq988.png

29.97%
אבל מי סופר...
ג"נ: מחזיק לעיתים. אבל לא כרגע...

נערך לאחרונה ב:
29.97%
אבל מי סופר...
התייחסתי לוויקס.
הוא כבר 35.7 29.25 28.41 27.91 - זה אירוע של בערך פעם בשלוש שנים. בעוצמה שלו כמעט זהה לאוגוסט 2015.
לא יאומן. מדהים

נערך לאחרונה ב:
זה אירוע ה-volatility spike הכי חד שנראה מאז אוגוסט 2015, ושני רק למשבר ב-2011.
http://retrolyzer.com/?s=2H8nh8QU1Lmz
לא יאומן כמה מהר that shi!t escalated.
עשיתי 4 פעימות של רכישות של SVXY על הדרך. כל פעם (כמעט) בלי למצמץ - אירוע כזה קורה פעם בכמה שנים.

עקומת החוזים נראית כמעט שטוחה מהגובה שבו ה-VIX נמצא. איזה מחזה.
pjA7uzp.png

נכון לרגע זה ממש - XIV מחזיק חוזים ב-backwardation והוא מפסיד כסף על הגלגול (מוכר את החודש קדימה בזול וקונה את הקרוב ביוקר).
למה לא עדיף ZIV במצב הזה (חוזים לטווח בינוני) ?
עשיתי 4 פעימות של רכישות של SVXY על הדרך. כל פעם (כמעט) בלי למצמץ - אירוע כזה קורה פעם בכמה שנים.
התעודה יכולה גם להמשיך לרדת...

התעודה יכולה גם להמשיך לרדת...
זה מה שהיא עשתה ב-3 הפעימות הראשונות ;[
אני לא יודע to call it bottom, אבל אלוהים עדי - כשה-VIX עולה מ-10 ל-35.7 תוך כמה ימים, אני קונה כמו מנייאק.

ZIV יותר משעמם, לטוב ולרע. אם כבר סיכון אז עד הסוף (מבחינתי).
התכוונתי בקטע שאתה מקבל כעת קונטנגו - לעומת XIV,
למה כשהויקס ירד חזרה התעודה XIV תעלה יותר מאשר ZIV ?

קניתי כמה calls על svxy לטווחים של חודש-חודש וחצי. הפרמיות נהיות נוחות מאוד כשיש כזו בקוורדציה.

svxy ירד בafter market עוד 30 פאקינג אחוזים. אני לא יודע אם זה נכלל כחלק מאירוע טרמינציה אבל אם כן אנחנו ב50% להיום אני חושב, ב80% הקרן נסגרת.

svxy ירד בafter market עוד 30 פאקינג אחוזים. אני לא יודע אם זה נכלל כחלק מאירוע טרמינציה אבל אם כן אנחנו ב50% להיום אני חושב, ב80% הקרן נסגרת.
WHAAAAT?
37.50% לאחר הסגירה. וממשיך לרדת ..
מה זה??

40%... VIX ב40 כמעט גם כן... וואו

@pugs איך יכול להיות ש-XIV יורד רק 14% לפני -26% אחרי, ולעומתו SVXY יורד 31% לפני ו-31% אחרי?
(וכמובן שאני מחזיק SVXY :|)

@pugs איך יכול להיות ש-XIV יורד רק 14% לפני -26% אחרי, ולעומתו SVXY יורד 31% לפני ו-31% אחרי?
(וכמובן שאני מחזיק SVXY :|)

Xiv צריך לרדת בערך ל-24 לפי שערי הסגירה. אם היה יורד ל21 היה נסגר

עד איזה שעה אפשר לקנות לאחר המסחר?
היכן אתם רואים ציטוטי זמן אמת בחינם?

נושאים דומים

Back
למעלה