• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

Retrolyzer + BQL

איך אפשר לראות מניה ישראלית (טבע) ברטרולייזר ?
Unknown symbol: 629014@TASE; BQL was: 629014@TASE

@מתכנת רטרולייזר לא תומך במשיכת נתונים של מניות פרטניות בישראל, רק קרנות ותעודות.
וכמובן שיש את TEVA

לאנשים שלא ממש מתעסקים עם שליפת נתונים/ SQL,
יש אפשרות לממשק גראפי?

לאנשים שלא ממש מתעסקים עם שליפת נתונים/ SQL,
יש אפשרות לממשק גראפי?
לא, זה מיועד למחקר ומבוסס על סקריפטים ואי אפשר לבטא את השפה כולה בממשק גראפי.
יש לך אבל אלטרנטיבות גרפיות מאד נוחות עם 98% מהיכולות כגון portfoliovisualizer או portfoliocharts

כמה דברים:
דבר ראשון תתרגל לבצע השוואה בין ני"ע על בסיס יחסי, ולא אבסולוטי, זה משקף מידע הרבה יותר טוב.
שנית, שכחת להסיר את השימוש ב-SSO באקסטרפולציה של UPRO.
שלישית צריך לכייל קצת את הפרמטרים בשביל התאמה טובה, בפרט אפס פרמיום על הריבית למינוף, ו-25% מס על הדיבידנדים. הפרמטרים המתאימים יכולים להתשנות בין ני"ע אחד לאחר בגלל המורכבות והשוני שבו המינוף יכול להיות ממומש (הוא גם משתנה לאורך ההיסטוריה של הקרן, אז בכלל).
זה יוצא קירוב די טוב

עריכה: אני מניח שזה מה שרצית לראות: https://retrolyzer.com/?s=1HdOo3gsrNP0
לאורך זמן - פחות תשואה מאשר ללא מינוף, ובסיכון בלתי נסבל שכולל 98% max DD.

נערך לאחרונה ב:
  • אהבתי
Reactions: efi
האם אפשר לקבל גרף על market cap של ני"ע?

@adamshalev
אני רוצה לבדוק את התפלגות הα השנתית של אסטרטגיה אחת מול אחרת — תשואה שנתית של א' חלקי תשואה שנתית של ב' באופן מתגלגל, ולהדפיס את כל האחוזונים.
האם יש דרך לעשות את זה?
אחרת, אסתפק בממוצע, ס"ת וחציון.

@adamshalev
שנית משהו שלא רואים כאן את התשואה ל-10 שנים?
איך מתקנים את זה?

@adamshalev
שנית משהו שלא רואים כאן את התשואה ל-10 שנים?
איך מתקנים את זה?
יש בעיה במשיכת נתונים מ-OKFN אבדוק ואעדכן.

@adamshalev
אני רוצה לבדוק את התפלגות הα השנתית של אסטרטגיה אחת מול אחרת — תשואה שנתית של א' חלקי תשואה שנתית של ב' באופן מתגלגל, ולהדפיס את כל האחוזונים.
האם יש דרך לעשות את זה?
אחרת, אסתפק בממוצע, ס"ת וחציון.
זה טוב?
http://retrolyzer.com/?s=bFtqaorfRw5F

• אהבתי
Reactions: efi
  • זה יותר ממה שחשבתי שאפשר להוציא, אבל אשמח לדעת אם אפשר להוציא דווקא תשואות שנתיות מתגלגלות ולא חודשיות.
אפשר, אבל זה ממש מעט מידע
  1. האם אני צודק כשאני משתמש בזה כך?
כן.
שים לב שהאסטרטגיה הזאת רגישה לתדירות האיזונים, ושהרבה יותר יעיל מלהתעסק עם התפלגויות וסטיות תקן, פשוט לראות בעיניים איך היא התנהגה באופן יחסי ל-SPY.

ידוע. אני מכוון לאיזון שנתי מכיוון שאלו האופציות הסחירות הארוכות ביותר.

הרבה יותר יעיל מלהתעסק עם התפלגויות וסטיות תקן, פשוט לראות בעיניים איך היא התנהגה באופן יחסי ל-SPY.
ראיתי בעיניים. עכשיו אני רוצה לשערך סיכונים. את זה אני לא יכול לעשות עם גרף.

אפשר, אבל זה ממש מעט מידע
תודה.
התכוונתי לחלון זז של שנה, כדי להגדיל את הסטטיסטיקה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
adamshalev Backtesting עם Retrolyzer שוק ההון 38

נושאים דומים

Back
למעלה