• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

IB דורשת Proof of Income בשביל פתיחת חשבון Margin, יש דרך אחרת?

bloops

משתמש רשום
דירוג
0
פתחתי חשבון Cash אצל IB (לא ישראל) עם סכום גבוה מ-$25,000 למטרת מסחר יומי.
יום אחרי שהתחלתי לסחור, חסמו לי ליומיים את האפשרות לסחור באשמת "Freeriding".
לא הייתי מודע לחוק הזה, חשבתי שאוכל לסחור באופן יומיומי ורציף גם ללא חשבון Margin.
כשניסיתי לשדרג לחשבון Margin, נתקלתי בסירוב מצד IB בגלל שכשהגשתי את הטופס ציינתי שאני Unemployed. איזו טעות.
עכשיו הם דורשים ממני "Proof of income", שאני לא יכול לספק כי אין לי הכנסה קבועה בתקופה האחרונה.
אני לומד את המקצוע תקופה ארוכה ועכשיו המטרה שלי היא להפוך את המסחר לעבודה full-time, וכמובן שאני לא יכול לעשות את זה בזמן שאני עובד בעבודה אחרת.
רציתי להתייעץ פה מה האפשרויות שלי? האם יש טעם לנסות לפתוח חשבון חדש עם סטטוס אחר? והאם יש ברוקר חוץ מ-IB ו-TD Ameritrade עם עמלות מסחר נמוכות שפתוחים עבור ישראלים ששווה לשקול?
תודה

נסה לתת להם מה שיש לך. תדפיסים שנה-שנתיים אחורה.

תפתח באינטרקטיב ישראל דרך הקבוצה של דיבידעת. זה אותה הפלטפורמה והתוכנות והעמלות די דומות בסה"כ (כן קצת יותר גבוהות).

תפתח באינטרקטיב ישראל דרך הקבוצה של דיבידעת. זה אותה הפלטפורמה והתוכנות והעמלות די דומות בסה"כ (כן קצת יותר גבוהות).
אני חושב שאין כבר הטבה ובכל מקרה, הוא נגד השימוש בסוכן הישראלי

בהינתן שכבר יש חשבון והוא רשום כלא מועסק והם יזמו דרישת הוכחת הכנסה ממנו - כלל לא בטוח שלנסות לפתוח חשבון נוסף יעזור.
אבל אפשר לנסות הכל במקביל - לשלוח להם רשומות של הבנק שנתיים אחורה. לפתוח חשבון חדש. לפתוח חשבון בברוקר אחר.

האם יש ברוקר חוץ מ-IB ו-TD Ameritrade עם עמלות מסחר נמוכות שפתוחים עבור ישראלים ששווה לשקול?
שוואב
בהינתן שכבר יש חשבון והוא רשום כלא מועסק והם יזמו דרישת הוכחת הכנסה ממנו - כלל לא בטוח שלנסות לפתוח חשבון נוסף יעזור.
לי יש 2 חשבונת אצל IB אחד פתחתי עם רישיון נהיגה כהוכחת זהות ואת השני עם דרכון (לא בכוונה), בעקבות כך חוויתי קשיים משמעותיים בקישור בין החשבונות, עד ש IB השוו את הזהות שתתבסס על אותם מסמכים ב 2 החשבונות, מניח שבמקרה של פוות״ש הפרט הזה עשוי לפעול לטובתו.
בכל מקרה לא יודע אם הייתי ממליץ להתחכם איתם ככה.

זה מדהים על כמה נותן שירות פשוט כמו ברוקר נכנס ללקוח לוריד.
זה שהם דורשים לרשום את שם ופרטי המעסיק בהרשמה - זה פשוט מקומם , מעליב ומפלה.

גם בורסות קריפטו, שהיו ידועות פעם כמקומות שמאפשרים מסחר חופשי ללא אפליית גזע/מין/מקצוע/הכנסה (רק תרשום אימייל וסיסמה ותתחיל לסחור) החלו לשים מקלות בגלגלים עם כל מיני KYC ובולשיט דומה (Binance למשל).

האנושות מתדרדרת מיום ליום ויש פחות תקווה שדברים ישתנו.

הוא נותן שירות מעולה. והוא "נכנס לוריד" (במקרה הזה) כשמבקשים ממנו אשראי.
אדם לא זכאי לאשראי.. ובמיוחד לא כשהוא מובטל ולא מחזיק אצלם המון נכסים.

נערך לאחרונה ב:
זה שהם דורשים לרשום את שם ופרטי המעסיק בהרשמה - זה פשוט מקומם , מעליב ומפלה.
רגולציה.
גם בורסות קריפטו, שהיו ידועות פעם כמקומות שמאפשרים מסחר חופשי ללא אפליית גזע/מין/מקצוע/הכנסה (רק תרשום אימייל וסיסמה ותתחיל לסחור) החלו לשים מקלות בגלגלים עם כל מיני KYC ובולשיט דומה (Binance למשל).
רגולציה.

נושאים דומים

Back
למעלה