• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שואב / שוטף

כך אכן עשיתי לא מעט שנים אבל לא לעיתים קרובות... התוצאה הייתה הרבה יותר מדי אבק וילדה עם התקף אלרגיה (ואז גילינו את הרגישות לאבק). מאז, הרובוט שיפר את איכות חיינו ואת הבריאות
גם אצלי, השואב פועל כמה פעמים בשבוע ומגיע לרמה שאני בטיטוא לא אגיע אליה לעולם ללא שטיפה רצינית. כאחד שסובל מאלרגיות לאבק זה מדהים. איזה כיף זה שאפשר ללכת יחף בבית כל הזמן בלי שהכפות רגליים יאספו שכבת אבק.

יש לי את roborock s7 max ultra עם העמדת מילוי שלו, כך שהוא יודע לנקות לעצמו את הסמרטוט, לפנות את האבק וכו׳
מרוצה מאוד.
אבל גם בלי העמדה זה אחלה רובוט.
הבעיה היחידה שאני עכשיו נתקלת בה זה למצוא חלקי חילוף מקוריים, יש הרבה חיקויים למברשות אבל מקורי קשה לאתר.
איך הוא מבחינת תחזוקה של המכשיר עצמו?

הדגם הרגיל דורש מילוי מים ושטיפת הסמרטוט כשאתה רוצה שטיפה וריקון של מיכל האבק כשמתמלא, הדברים די נוחים לתפעול אפילו אמא שלי הצליחה להשתלט על זה והאפליקציה שלו מעולה ממש.
כשזה מגיע עם עמדת המילוי אז כל מה שצריך אחת לכמה זמן למלא מים במיכל הגדול ולרוקן את המים המלוכלכים, אחת לחודש בערך יוצא לי אבל זה כמובן תלוי בתדירות השטיפה שאתה קובע (אצלי שואב ללא שטיפה פעמיים בשבוע ושואב+שוטף פעמיים נוספות).
יש להם המלצות לגבי תחזוקה שוטפת של המברשות וניקוי קבוע שלהן אבל בפועל אני עושה את זה רק כשהאפליקציה מתריאה שהגיע הזמן שזה לעתים די נדירות.

יש תחזוקה, אם לא תתחזק הוא יתבלה מהר וינקנ פחות טוב.

אני מתחזק אותו כל פעם שהוא מתריע שצריך לנקות את הפילטר, הזה קורה בערך אחת לחודש בדפוסי השימוש שלנו (משתמשים הרבה).

יש סרטון ביוטיוב עם הדרכה מסודרת מה צריך לעשות, לוקח 20 דק' בערך ועוד 24 שעות עד שהחלקים שצריך לשטוף מתייבשים לגמרי.

יש תחזוקה, אם לא תתחזק הוא יתבלה מהר וינקנ פחות טוב.

אני מתחזק אותו כל פעם שהוא מתריע שצריך לנקות את הפילטר, הזה קורה בערך אחת לחודש בדפוסי השימוש שלנו (משתמשים הרבה).

יש סרטון ביוטיוב עם הדרכה מסודרת מה צריך לעשות, לוקח 20 דק' בערך ועוד 24 שעות עד שהחלקים שצריך לשטוף מתייבשים לגמרי.
תודה!
באיזה דגם מדובר?

לפני 3 חודשים קנינו שואב שוטף לא רובוטי של טינקו, ומאז איכות החיים עלתה פלאים.
שואב שוטף לא רובוטי מתאים לבתים עם רצפה לא פרקטית שמתלכלכים בתדירות גבוהה, אצלינו בגלל ילדים.
מה שדורש כל יום לא רק להעביר סמרטוט רטוב , אלא לשטוף בין 2-3 פעמים בשבוע.
הטינקו עושה את העבודה מדהים 2 פעמים מתוך ה3.
אפשר אפילו לבנות עליו בתור שוטף בלעדי לבית , למי שלא אכפת שאין מים ודלי שמגיעים לכל הפינות.

יש לי בובוט שוטף ויכול להסכים המינוס העיקרי של המכשירים האלה הוא התחזוקה שהיא קצת מעיקה

לפני 3 חודשים קנינו שואב שוטף לא רובוטי של טינקו, ומאז איכות החיים עלתה פלאים.
שואב שוטף לא רובוטי מתאים לבתים עם רצפה לא פרקטית שמתלכלכים בתדירות גבוהה, אצלינו בגלל ילדים.
מה שדורש כל יום לא רק להעביר סמרטוט רטוב , אלא לשטוף בין 2-3 פעמים בשבוע.
הטינקו עושה את העבודה מדהים 2 פעמים מתוך ה3.
אפשר אפילו לבנות עליו בתור שוטף בלעדי לבית , למי שלא אכפת שאין מים ודלי שמגיעים לכל הפינות.
יודעת מה הדגם המדויק של טינקו שקניתם?

Bissell Crosswave

חוטי, היתרונות, הוא קשיח וזול - 750 שקל באינטרנט.
התקלקל אחרי 3 שנים.

יודעת מה הדגם המדויק של טינקו שקניתם?

FLOOR ONE S5 לא קומבו
לגבי תחזוקה - זה עדיין הרבה יותר קל משטיפה. אולי אפשר להשוות להעברת ניגוב קל (ואז הניגוב מנצח)
חייבת לומר שגם בהסרת לכלוכים דביקים קטנים לפעמים הטינקו צריך עזרה קלה - שפשוף עם הרגל או מטאטא זמין אם רוצים שזה יהיה מושלם.
אחרי עזרה כזו התוצאה ממש דומה לשטיפה. להוציא פינות שהוא מתקשה להגיע אליהן, ואסלות שלצערי הוא עוד לא יודע לנקות:(

מצטטת תגובה שאני מזדהה איתה:

ובכן, החיים שלי מתחלקים לשנים: אלו שלפני הטינקו, ואלו שביחד איתו. (על אלו שלאחריו קשה לחשוב..)
ועכשיו ברצינות: מה יש בו במכשיר הפלא הזה, שעולה במבצע 2500 ש"ח?
שלש פעולות יש בו: שאיבת לכלוך, שטיפה, וייבוש.
אם עד היום היינו צריכים לטאטא את כל החדר, ואחר כך למלאות דלי מים עם חומר, להעביר סמרטוט רצפה על כל הרצפה, לשוב ולגרוף הכל, ולהעביר ניגוב שנית (שלא ישארו סימנים), - מעכשיו כל זה היסטוריה! נוסעים עם המכשיר כמו בסופר, ולא משאירים אבק מאחור.

היתרונות הגדולים שלו:
1. לא צריך את הלוגיסטיקה בעלת השלבים השונים של הטאטוא ושל הניגוב, הכל נעשה בפעולה אחת.
2. לא צריך לגרש את הילדים מכל הבית למשך זמן בלתי ידוע, אפשר לעשות להם פינוי-בינוי מחדר אחד, ועד שמגיעים לשני כבר הקודם יבש לגמרי.
3. כל הענין שהיו עושים פעם עם הסמרטוט, סוחטים ומנקים ומייבשים וכל שאר פעולות העמל הפיזיות - נחסכות.

אלא שלמרות כל הטוב הזה, יש בו כמה חסרונות:
1. צריך לעבור לפניו ולהרים דברים גדולים. מכשיר הפלא הזה עוד לא יכול לשאוב שקיות גדולות או חתיכות לגו..
2. הוא לא מנקה לכלוכים דביקים. את המסטיק והפלסטלינה של הילדים צריך שוב לרכון ולהוריד ביד (או עם ההצעה הקודמת: סקוטש ברגל..).
3. הוא לא יכול להיות במצב מאוזן, מה שאומר שתחת הספה או המיטה, אי אפשר פשוט להכניס אותו (כמו שמכניסים מגב), צריך להזיז את המיטה (או להשאיר כך..).
4. ההטענה שלו לא מספיקה לבית גדול בבת אחת (תלוי כמובן במספר החדרים. נראה לי ששלשה חדרים הם עדיין בשליטתו לפעם אחת).
5. עוד חסרון קטן: אין לו ריח כמעט. (כשכל התענוג הנוסטלגי היה ליהנות מהריח המרענן של השטיפה, מין שכר קטן על מאמץ גדול. כעת עובדים שלא על מנת לקבל פרס..).

אם לוקחים בחשבון את החסרונות שלו, הוא מכשיר נפלא.
כמובן שיש להקפיד על תפעול תקין: לנקות אותו לאחר כל שטיפה, וכן שאר ההוראות (כגון לא להטות אותו למצב מאוזן, למרות שרוצים לשטוף גם מתחת למיטה).

נושאים דומים

Back
למעלה