• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שואב / שוטף

See Sharp

משתמש רגיל
דירוג
41
ניסיתי המון סוגי שואבים .
IROBOT שכל פעם נתקע בדברים
שואב עם כבל שאחרי פחות משנה התקלקל
שואב אלחוטי שלא החזיק מעמד יותר מכמה דקות
אני מחפש את הדבר הבא
שואב או שואב שוטף באיכות גבוהה שיכול להיות לא מוטען פרק זמן של לפחות חצי שעה , כזה שגם אם נופל לא נשבר , ושמנקה באיכות טובה.
האם יש למישהו המלצה על אחד כזה ?

מבחינת רובוטים, יש לי roborock s7 וגם dreame w10
מרוצה משניהם ואם הייתי צריך לקנות חדש היום, הייתי קונה את ה dreame L20 ultra.

יש לי את roborock s7 max ultra עם העמדת מילוי שלו, כך שהוא יודע לנקות לעצמו את הסמרטוט, לפנות את האבק וכו׳
מרוצה מאוד.
אבל גם בלי העמדה זה אחלה רובוט.
הבעיה היחידה שאני עכשיו נתקלת בה זה למצוא חלקי חילוף מקוריים, יש הרבה חיקויים למברשות אבל מקורי קשה לאתר.

יש לי את roborock s7 max ultra עם העמדת מילוי שלו, כך שהוא יודע לנקות לעצמו את הסמרטוט, לפנות את האבק וכו׳
מרוצה מאוד.
אבל גם בלי העמדה זה אחלה רובוט.
הבעיה היחידה שאני עכשיו נתקלת בה זה למצוא חלקי חילוף מקוריים, יש הרבה חיקויים למברשות אבל מקורי קשה לאתר.
אני קניתי באמזון מקוריים בזמנו. זה יותר יקר אבל עדיף מחיקויים (כשזה מגיע להמברשת הראשית והפילטרים)

גם לי יש את roborock 7s ובסך הכל מרוצה. לא הצלחתי להחליף את המברשת הצדדית, כל הזמן נופלת אבל אפשר גם בלי.

הרבה עפים על הרובורוק השוטף,
שאעבור לבית גדול יותר / יהיה תינוק בבית, זה הדבר הראשון שאקנה.

עוד דבר שמתקדם בשנה שנתיים אחרונות. זה חיבור תחנות עגינה לאספקת מים ולביוב.
כמובן זה לא MUST אבל לדעתי מאוד נוח.
לדעתי הגישה הזו בעתיד הקרוב תביא כאופציה לחלוקה שונה של מיכלים בתחנות עגינה, כמו פח לכלוך ענק ומיכלים קטנים מאוד של מים נקיים ומלוכלכים.
גם חימום של מים זה דבר שכבר נכנס, הרי ידוע ששטיפה עם מים חמים יעילה יותר מקרים.
אין סוף לשיפורים, מתישהו יגיע רובוט ביתי שיעשה כל הדברים בבית :lol:

עוד דבר שמתקדם בשנה שנתיים אחרונות. זה חיבור תחנות עגינה לאספקת מים ולביוב.
כמובן זה לא MUST אבל לדעתי מאוד נוח.
נכון! רוברוק הוציאו ערכה לחיבור התחנה שלהם לתשתיות.
בינתיים זה רק לשוק הסיני אבל ראיתי ברדאיט שאנשים מארה״ב ואנגליה קנו והצליחו להשמיש.
שקלתי לנסות, זה נראה לי פרוייקט נחמד עד שראיתי את המחיר של הערכה...

אני קניתי באמזון מקוריים בזמנו. זה יותר יקר אבל עדיף מחיקויים (כשזה מגיע להמברשת הראשית והפילטרים)
מה הבעיה בחיקויים? קניתי ערכה של חלקי חילוף עם חיקויים של הכל, בינתיים הסמרטוטים סבבה ואת השאר אצטרך להחליף בקרוב.

ממליץ גם על רובורוק כשואב שוטף.

לגבי שואב אבק, יש לי jimmy jv51, לא זוכר בן כמה שנים, קניתי לו סוללה ספייר כך שיש אחת תמיד טעונה ומוכנה להחלפה. הוא מתקרב לסוף חייו, אבל עושה עבודה סבבה לגמרי.

מה הבעיה בחיקויים? קניתי ערכה של חלקי חילוף עם חיקויים של הכל, בינתיים הסמרטוטים סבבה ואת השאר אצטרך להחליף בקרוב.
אין בעיה חוץ מהמברשת הראשית. בד"כ החיקויים פחות טובים עם שערות של בעלי חיים.
יש גם ערכות רענון מקוריות שיחסית משתלמות באמזון כשהמשלוח חינם, או לפחות היו משתלמות בזמנו.

אני בדירה עם פרקט וכלב - אז צריך פתרון עם שאיבה טובה ושטיפה קלילה.
לא צריך ״קרצוף״ וכנראה גם לא ״ייבוש״.
יש דגם שאתם ממליצים?

@fizban @Lamur

אני גם עם רובורוק s7, על מוצרים של שיאומי אני לא ממליץ גם לי וגם לחברים הם התקלקלו מאוד מהר ודווקא מוצרים של רובורוק מחזיקים לחברים שנים (וכן אני יודע שרובורוק שייכים לשיאומי אאל״ט). מה שכן לדעתי הרוב המוחלט של השואבים הרובוטים לא מצליחים להתמודד עם כלבים שמנשירים הרבה.

ממליצה על מטאטא, יעה, מגב, סמרטוט ודלי.
חומרי ניקוי - מים רותחים ישירות מהקומקום על הרצפה וכמה טיפות נוזל כלים/כביסה/ידיים.
זול, נגיש, עושה כושר.
אבל נראה לי שרוב הצעירים כבר לא יודעים מה הן המילים שרשמתי :$

חומרי ניקוי - מים רותחים ישירות מהקומקום על הרצפה וכמה טיפות נוזל כלים/כביסה/ידיים.
זול, נגיש, עושה כושר.
פתרון בעייתי כשיש פרקט.

זול, נגיש, עושה כושר.
נוזל כביסה עלול להיות רעיל לחיות מחמד. הייתי נמנע מזה.

אני בדירה עם פרקט וכלב - אז צריך פתרון עם שאיבה טובה ושטיפה קלילה.
לא צריך ״קרצוף״ וכנראה גם לא ״ייבוש״.
יש דגם שאתם ממליצים?

@fizban @Lamur
בדוק ביוטיוב Vacuum Wars

הוא עושה המון ביקורות על רובוטים שואבים.
אם לכלב יש שערות ארוכות, יכול להיות שה S7 יהיה פחות טוב, כי הם החליפו את המברשת הראשית ועכשיו היא פחות מתמודדת עם שיער ארוך, בניגוד למברשת הישנה יותר שלהם.

כך אכן עשיתי לא מעט שנים אבל לא לעיתים קרובות... התוצאה הייתה הרבה יותר מדי אבק וילדה עם התקף אלרגיה (ואז גילינו את הרגישות לאבק). מאז, הרובוט שיפר את איכות חיינו ואת הבריאות

פתרון בעייתי כשיש פרקט.
בכלל לא, מטאטאים ואח"כ עוברים על הרצפה עם מגב וסמרטוט לח.
נוזל כביסה עלול להיות רעיל לחיות מחמד. הייתי נמנע מזה.
אפשר להימנע. אני, למשל, מנקה לרוב רק עם מים רותחים. אפשר להוסיף טיפה חומץ או שמן אתרי.
אבל בגדול, מיליוני כלבים וחתולים חיים בבתים שמנקים עם אקונומיקה וריצפז ולא ידוע על מכת התפגרויות.
וילדה עם התקף אלרגיה
טוב, בזה אני לא מתמצאת. בשבילה מזל גדול שהמציאו את הרובוטריק הזה.
אם כי פעם קראתי שמסתבר שילדים שגדלים באזורים כפריים מועדים פחות לפורענות הזאת.

זול, נגיש, עושה כושר.
תודה אבל אני מעדיף להשתמש במוצרים שנותנים לי ״זמן״ לבצע דברים שאני מעדיף (חברים, משפחה, תחביבים או לימודים). יודעת מה אפילו זמן להתבטל עדיף על ביצוע מטלות. לכן מוצרים כמו שואב שוטף רובוטי, מדיח, מייבש הם בדיוק המוצרים לאנשים סולידים. הם מפנים את המשאב החשוב ביותר - זמן.

נושאים דומים

Back
למעלה