• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

רשת סלולארית מועדפת?

אורי

משתמש בכיר
דירוג
2,082
שלום לכולם. חזרנו לישראל אחרי למעלה מעשור בחו״ל וצריכים להתחבר לרשת סלולארית (שלושה קווים). יש כל מני מבצעים וכל התכניות דומות למדי בלי הבדלי מחיר ניכרים (מבצע לשנה, ואז מתחילים שוב בהתמקחות וניוד, כמובן).
אשמח לשמוע על ניסיונכם עם חברות שונות (לאו דווקא מבצע או מסלול מסויים), בדגש על איכות הקליטה והפריסה, ובחשיבות פחותה שירות הלקוחות (אם המוצר טוב, לא צריך כלכך את שירות הלקוחות...) והוגנות החברה (מונח כללי שמשתנה רדיקלית בהתאם לניסיון אישי רנדומלי של משתמשים ונותני שירות...)
תודה!

לי אישית היו בעיות קליטה קשות עם השירות של "הוט מובייל".

לפני כשבועיים ניידתי לגולן - 3 קווים ב 49 שקל בחודש לשנה + 3 * 49 עבור הסימים. אחרי סקר חברות - זאת החבילה שיצאה הכי זולה.ֿֿ
בינתיים אין בעיות קליטה וגלישה.
הבנתי שצריך להיות עם יד על הדופק, כי אחרי שנה הם מעבירים אוטומטית לחבילה הכי יקרה.

אני עם גולן טלקום מ-2012, והעברתי לשם גם את המשפחה (סה"כ 4 קווים, באיזור המרכז וירושלים).
* אני לא מעודכן במבצעים של המתחרים - אולי יש כמה שקצת זולים יותר, אבל אני מרוצה והעדפנו להישאר עם גולן עד כה.
* היה הרבה רעש סביב גולן - אם ישארו פעילים או לא. אני אישית לא שיניתי כלום בינתיים כל עוד הכל עובד. אם זה ישתנה - נעבור.
* הם מבוססים על שירות רזה למדי - ואני דווקא מאוד מרוצה כי אני יכול לעשות את כל הפעולות שרק אפשר לדמיין דרך האתר שלהם, בכל שעה של היום והלילה, בלי שיחה עם נציג אנושי. מעבר חבילות, הדלקה וכיבוי של יכולות מסוימות (גלישה בחו"ל, אפשרות או חסימה של שירותים שונים, חשבוניות, הגדרה של מספר נוסף זמני, הגדרה של מספר נוסף שהוא ממדינה שונה (יש לי למשל גם מספר אמריקאי שמגיע למכשיר שלי), ועוד ועוד).
* מבחינתי יש שקיפות מלאה ואני מאוד מעריך את זה - אפשר למשל מאוד בקלות למצוא באתר את התנאים המלאים של כל מבצע, נוכחי או בעבר, אם אני רוצה לוודא מה היה כלול בו.
* אני אישית כמי שנמצא לא מעט בחו"ל (8+ שבועות בשנה, בין אם עבודה או טיולים) מאוד נהנה מכך שיש לי אפשרות גם לשיחות מ/לחו"ל וגם גלישה באינטרנט בחו"ל בהרבה מאוד מדינות בעולם שכבר כלולים בחבילה היותר רחבה שגולן מציעים.
* אני כרגע בחבילה שלהם במחיר המלא (99 שח לחודש), שאר המשפחה בקווי מבצע שונים ב-29-19 שח לחודש.

(ערכתי - מסתבר שהזמן טס מהר, ואני עם גולן כבר מ-2012)

נערך לאחרונה ב:
אני עם אורנג ( מהעבודה )
מסתובב בהרבה מקומות בארץ
משתמש הרבה בגלישה ( מהמחשב דרך בעזרת הטלפון )
מרוצה מהקליטה ומהירות הגלישה

תודה לכולם על העזרה ועל הברכות!

האשה כיום עם גולן (חושב שניידתי גם מ-2012).
ההורים שלה היו בגולן ואבא שלה התעצבן ש"רוצים למכור אותי" לסלקום - אז עבר 4 קווים ל-HOT מובייל.
אני הייתי בגולן (2012) והעבודה ניידו את הקו אליהם על HOT מובייל (2013).
את ההורים שלי הצבתי נכון להיום על 012מובייל (שזה השרות הרזה של ORANGE).
בעקרון - אם יש לך מכשירים פתוחים... אתה רק צריך לבדוק כיסוי באזורים שאתה מסתובב בהם רוב הזמן.
לכל/רוב החברות יש הסכמי נדידה.
המחירים דומים.
יש כאלה שמעדיפים לא להתקרב ל-אפ"ס (אורנג, פלאפון, סלקום) בגלל משקעי עבר.

וכמו כולם - ברוכים השבים.

הי @Yevgeny
אצלי במשפחה לבעלי יש קו של גולן וכלפעם מחדש מעדכנת לו חבילות. נדמה לי שיש לו חבילה עם שיחות מחו"ל ב-59 שח. אולי אני טועה אבל שווה לך לבדוק?

@עצמאית
בדקתי לאחרונה כשעדכנתי חבילות למשפחה - אני חושב שזה מבצע שכבר לא פעיל (מבחינת הצטרפות). יש כיום כמה אפשרויות להצטרף בעלויות של 9.9/19/29/39 ש"ח לחודש אבל הן לא כוללות חלק מהדברים שרק החבילה בעלות מלאה מאפשרת.

אני עם רמי לוי, משלם 20 שח בחודש, ופעם בשנה עוד איזה 40 (קליק באתר שלהם) בכדי להאריך את המבצע, נראה כרגע שניתן להאריך את המבצע לנצח.

חשוב להגיד שזה נותן לי בערך ג'יגה גלישה ואחרי זה האינטרנט בטלפון מאט. לי זה לא משנה, אבל לאחרים אולי כן.

אני עם רמי לוי, משלם 20 שח בחודש, ופעם בשנה עוד איזה 40 (קליק באתר שלהם) בכדי להאריך את המבצע, נראה כרגע שניתן להאריך את המבצע לנצח.
+1

אני הייתי בגולן טלקום מאז שהם התחילו בערך (משהו כמו 2012, יחד עם ההורים ואחותי). באזורים שאחותי הייתה בהם בזמנו (בסיס צבאי) הקליטה שלה הייתה לא משהו אז היא עברה לאורנג'. לי בחודשים האחרונים התחילו בעיות עם גולן כשעברתי לרמת גן (לא יודע אם זה קשור) וכרגע אני ב- 012 (שזה אורנג בשם אחר) ומרוצה.
זה תלוי בהרבה פרמטרים כמו אזור בארץ ואיזה מכשיר יש לך.
לדעתי פשוט תלך על ההכי זול ומשם תזרום.

ברוך הבא לארץ הקודש
אני גם ב012 מובייל
קליטה טובה שירות מהיר והוגן(מהנסיון הפרטי שלי)
כרגע יש לי חבילה של 8GB ו500 דקות חינם לארה"ב ב39 ש"ח לחודש שזמינה באתר שלהם.

פלאפון רשת מוצלחת מאוד וגם קל להשיג את הסים שלה באלף חנויות שונות, שזה גם יתרון עם הדואר הצולע.
האמת שמבחינתי ההבדל הגדול בין הרשתות הוא בכלל לא בארץ, אלא בחו"ל. לכל אחת יש הסכמי נדידה משלה. סיוט להיות בארה"ב עם הסכמי הנדידה של אורנג'. שם פלאפון משחקת אותה. מצד שני הייתי פעם בדרום קוריאה והנדידה של פלאפון לא תיפקדה בכלל, בעוד שאורנג' הייתה טובה שם.

פלאפון רשת מוצלחת מאוד וגם קל להשיג את הסים שלה באלף חנויות שונות, שזה גם יתרון עם הדואר הצולע.
לא כל כך מדוייק, למשל 012 ניתן לקבל את הסים בתחנות הדלק ״פז״ הקרובה למקום המגורים שלך.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ש חוץ מיס/הוט איזה רשת אתם ולמה? צרכנות פיננסית 5
ו כשאושיות רשת וקטבים מתנגשים - פייגלין VS הסולידית? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 1
D התקנת רשת אינטרנט קווית דרך פרטנר או דרך טכנאי פרטי אוף טופיק 1
Y סטרימר מומלץ עם כניסת רשת קווית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 23
1337justme רשת\חנות מזון שאפשר להזמין אונליין ממנה באופן ידידותי לקשישים אוף טופיק 3
ת מנכ"ל רשת ויקטורי מציע הלוואה 10,000 שח ללא ריבית? אוף טופיק 6
yossik רשת שיווק גדולה תמכור החל משישה סוגי פירות וירקות באריזות בלבד במקום בתפזורת מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 34
cypriano de rore הגברת אות רשת אלחוטית אוף טופיק 14
ה עסק ראשון כישלון ראשון (או: להיות בעלים של רשת חנויות קפה בגיל 26 ולצאת מזה בחיים בשביל לספר על זה) יומני מסע אישיים 26
unrealx למישהו פה יצא להתעסק עם "אינטו - רשת חברתית להשקעות נדל"ן"? נדל"ן 1
yossik חוות דעת על רשת סלולרית זולה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 216
L הגדרת כונן רשת ביתי על גבי Raspberry Pi אוף טופיק 32
waskindalost איזה חברה היא המובילה ביותר בתחום עיצוב אתרי רשת (Web design) ? אוף טופיק 3
G הסוף לטיעון "רשת הביטחון" של קרן פנסיה בסביבת ריבית אפסית? שוק ההון 1
adamshalev מהפכה בפנסיה: האוצר יגדיל את רשת הביטחון למבוגרים צרכנות פיננסית 27
V קרן סל מחקה s&p מועדפת שוק ההון 1

נושאים דומים

Back
למעלה