• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

צרות עם סלייס

מצב
הנושא נעול.

Creature

משתמש רשום
דירוג
5
קודם כל, הפקדתי הפקדת עצמאי בסוף נובמבר... והגאונים שם שייכו אותה לקרן השתלמות IRA של אשתי במקום לשלי.
על אף שכתבתי במפורש לקרן שלי, עם תז, שם וכו... מאז אף אחד שם לא עונה, לא במיילים, לא בטלפון. השנה נגמרת ותלך לי ההכרה במס על ההפקדה.

ועכשיו זה:

חשש לכספי חוסכים בעשרות מיליונים: רשות שוק ההון צפויה למנות מנהל מיוחד לסלייס

עשרות לקוחות של חברת הגמל הדיגיטלית סלייס דיווחו על קשיים במשיכת כספים שמנוהלים דרך הפלטפורמה של החברה, בעיקר בקופות הגמל בניהול אישי, עד כדי חוסר יכולת לקבל את הכסף

מה עושים? למישהו יש עצות מועילות, האם למהר ולהעביר את הקרנות? איך אפשר לגרום להם לשייך את הכסף לחשבון הנכון?
הקרנות שלנו שם מ 2017. אשמח לעצות פרקטיות מועילות ולא להוכחות בסגנון "מה ציפית". תודה.

אני גם באותו המצב, אין לי מושג מה לעשות, אני בספק בכלל אם יש משהו לעשות

אני גם באותו המצב, אין לי מושג מה לעשות, אני בספק בכלל אם יש משהו לעשות
קודם כל דאגנו שכל הכסף בקרנות יהיה מושקע ולא ישכב שם מזומן.
מעבר לזה, יש קו חם, פורסם בלינק לאתר שלהם באחד השרשורים פה. התקשרנו ואשכרה ענתה מוקדנית של רשות המיסים.
היא אמרה שהם עכשיו עוברים על הכל ועושים סדר בבלאגן שם (כנראה הרבה בלאגן). היא אמרה שזה ייקח כנראה כמה שבועות ושבזמן הזה אי אפשר להוציא כספים וקרנות, אבל שהכסף לא בסכנה. סיפרנו לה על ההפקדה לקרן הלא נכונה והיא אמרה שזה חמור מאוד ושהם יגיעו גם לזה.
ממתינים.

הגבת כבר בדיון הזה:

מצב
הנושא נעול.

נושאים דומים

Back
למעלה