• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פועלים connect

Dan100

משתמש סולידי
דירוג
9
התחברתי לשרות ואני רוצה להבין מה זה הוסיף ומה היתרונות. גם לפני זה בצעתי את כל הפעולות דרך האתר וגם דרך פועלים בטלפון. עכשיו בעמוד הראשי של האתר הופיעו תמונות של בנקאים ורשום שהם בנקאים אישיים שלי. אבל חוץ ממספר טלפון חדש של השירות לא התווסף כלום. דווקא פעולות מסוימות שלפני זה יכולתי לבצע דרך האתר עכשיו התבטלו ואני כל פעם מופנה ליצור קשר טלפוני עם הבנקאי. חשבתי שהשירות הזה אמור להוסיף דברים למה שהיה קודם ולא לבוא במקום ולהגביל אותי בפעולות.
מישהו עם ניסיון עם השירות הזה יכול להרחיב בנושא ולהסביר את היתרונות של השירות?

נערך לאחרונה ב:
דווקא פעולות מסוימות שלפני זה יכולתי לבצע דרך האתר עכשיו התבטלו ואני כל פעם מופנה ליצור קשר טלפוני עם הבנקאי.
למשל?
למעט הפקדת מט"ח לא ראיתי סניף.

לדוגמא, אם אני דווקא רוצה לקבוע תור בסניף, לפני זה הופיע לי לוח שנה עם ימים ושעות לקביעת פגישה ועכשיו מופיעה לי הודעה שאני אצור קשר טלפוני עם בנקאי בקשר לזה. אני לא רוצה להתקשר לבנקאי בשביל כל פעולה ומעדיף לעשות הכל דרך האתר.

נשמע כמו שירות גרוע יותר מהמצב הקיים.
קיבלתי SMS שמפציר בי להצטרף לשירות.

בעקבות הדיונים באינטרנט מן הסתם לא אצטרף.

אני לא רוצה להתקשר לבנקאי בשביל כל פעולה ומעדיף לעשות הכל דרך האתר.
אולי התקשרות לבנקאי בטלפון תנחה אותך ותעזור.

אם אני דווקא רוצה לקבוע תור בסניף
הרי ביקשת פגישה עם בנקאי ולא פעולה באתר, לא מבין את הטענות שלך.
כפי שכתבתי, הכל למעט הפקדות מטח ניתן לבצע דרך האתר.

אני בפועלים connect כבר כמה שנים.
צירפו אותי אוטומט ללא שהייתי צריך לבקש.

הכל מתבצע אונליין ולא הייתי בסניף כבר שנים אם אני צריך בנקאי שולח לו הודעה והוא חוזר אלי בטלפון ואם אני מתקשר זמני המתנה מתחת לדקה.
לא הבנתי על מה התלונה

Back
למעלה