• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

סודה סטרים

solidix2

משתמש רגיל
דירוג
291
הזמנתי את המכשיר ובתור חובב סודה מושבע אני חושב על אסטרטגיה למילוי גז כדי לשלם כמה שפחות על הסודה.
מיכל ריק עולה 109 ש"ח, מילוי מיכל עולה 59 ש"ח שמספיק ל60 ליטר סודה.
לסודה סטרים יש תוכנית שנתית של 8 מכלים שעולה 400 ש"ח עם שליח עד הבית, בכל פעם 4 מיכלים שזה טוב כדי לא להתקע בלי סודה.
עד עכשיו שילמנו 30 ש"ח ל18 ליטר של סודה בבקבוקי פלסטיק.

אשמח לשמוע אסטרטגיה סולידית לצריכה של סודה

אנחנוה מצאנו שבכפר קאסם מוכרים את מיכלי מילוי הגז (חתומים וסגורים) ב 30 שח ולא 60 שח.. מדי פעם אנחנו קופצים לשם להחליף.. משתלם

אני קונה בלון מילוי ב39 לא של החברה
אותו דבר

צרכן סודה כבד. אוהב מאד סודה. חושב אולי לרכוש המכשיר - כמה עלה לך ?
ממכרי שמעתי מיכלים של 'סופר' סודה בקצת יותר זול. אולם לא אהבתי את האזהרה בצבע אדום שבאתר שלהם.
הניסוח מעט גרם לי לא לרצות לרכוש מהם. אני לא יודע לשים את האצבע. משהו בהרגשה של מאחורי המילים.

לקוחות יקרים, אנו מבקשים להדגיש את שיטת המשלוחים שלנו,
ונא לשים לב לפרטים הבאים:

1. אנו מבצעים משלוחים בכל שעות היממה וללא תיאום.
  2. מיד עם הזמנתכם נא לשים את המיכל הריק במקום המיועד(ליד דלת כניסה ראשית לדירה או בארון חשמל/מים), יתכן שהשליח נמצא קרוב אליכם בעת ההזמנה.
  3. אם השליח אינו יכול להכנס לבנין / בית מכל סיבה שהיא , או המיכלים לא יהיו במקום המוסכם, השליחות לא תתבצע ותחויב/תחויבי בעלות שליחות על פי תנאי השרות שלנו כפי שמפורסמים באתר הבית של החברה בסך 30 ש"ח.
  4. הקפידו לרשום את קוד הכניסה לבנין אם ישנו כזה.
  5. לא ניתן לספק משלוח לבניין/ בית שלא קיימת אליו גישה ישירה עם רכב (למשל מדרחוב).
  6. בכל הקשור להזמנות למשרדים - נא לפנות אלינו בטלפון 03-7155177 בימים א-ה 9:00-14:00, יום ו 10:00-12:00 (ולא לבצע הזמנה דרך האתר)
אנו עושים מיטב המאמצים לשרות מהיר ויעיל עד 4 ימי עסקים.

תודה צוות סופר סודה

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
אתקרצץ על השרשור הזה.
על הבקבוק יש תאריך תפוגה.
מה המשמעות?
האם זה בגלל גיל הפלסטיק שיכול להיות שעם הזמן מפריש רעלים כתצואה מפירוק החומר?
האם זה בגלל התיישנות ועייפות החומר ולא יעמוד בלחץ או,
הפחדה שיווקית כדי שנרכוש בקבוקים חדשים כל כמה שנים?

אתקרצץ על השרשור הזה.
על הבקבוק יש תאריך תפוגה.
מה המשמעות?
האם זה בגלל גיל הפלסטיק שיכול להיות שעם הזמן מפריש רעלים כתצואה מפירוק החומר?
האם זה בגלל התיישנות ועייפות החומר ולא יעמוד בלחץ או,
הפחדה שיווקית כדי שנרכוש בקבוקים חדשים כל כמה שנים?
כל התשובות נכונות

מקפיץ את השרשור,
נגמר לי בלוני גז של המנוי- לפני פחות משנה כשהצטרפתי קניתי ב650 את המכשיר הבסיסי, כמה בקבוקי הגזה ותוכנית של 13 בלונים(12+1)
בשיחה עם סודה סטרים על חידוש המנוי הציעו לי חבילה של 24 בלונים ב1080 שקל לשלוש שנים, או בקיצור משהו כמו 45 שקל לבלון, "זיל הזול"
גם עם 5% הנחה של האשראי זה יוצא לי 42 שקל לבלון, שכאשר חושבים על זה- זה ממש ממש לא זול.
האם מישהו הצליח למצא דרך יותר משתלמת למלא בלוני גז וליהנות מסודה?

ראיתי פסרומת של חברה שנקראת סופר סודה, אבל נראה הם לא עושים משלוח לאן שאני גר(קריות), מה שאומר שכנראה לא כלכך רלוונטי

האם מישהו הצליח למצא דרך יותר משתלמת למלא בלוני גז וליהנות מסודה?

להתסיס משקאות בעצמך.

יתרונות:
לא משלמים על הגז
יש שיטענו שזה בריא יותר (פרוביוטי)
חסרונות:
לוקח כמה ימים

לא שמעתי על הנושא, אבל להתסיס מים נשמע לי תמוהה

חלק מהרעיון של מגיז סודה, הוא שאני לא צריך לתכנן מס ימים מראש מתי יתחשק לי סודה
אלא אני פשוט מגיז ושותה.
מה שכן אני משלם על התענוג הזה פרמיה לא קטנה בכלל

כיוון החשיבה שלי הוא להשאיר את הטכנולוגיה של הסודה כמו שהיא רק לחפש דרך להוזיל את עלות המילוי גז
הרי מילוי גז עולה בתעשייה סדר גודל של כ 100 שח ל8-10 ק"ג
זה אומר שגוזרים על הלקוח כאן קופון של אלפי אם לא עשרות אלפי אחוזי רווח.
אני מנסה לחפש פתרון שלא דורש קנייה של בלון גז גדול של כמה ק"ג.
אבל אם אין ברירה, זה כנראה פתרון שיתן לי סודה לכמה שנים טובות קדימה

יש חדש בגזרת מילוי מיכלי סודה?
מעוניין להגמל מבקבוקי הסודה מהסופר (בעיקר בגלל הנושא של הפלסטיק) ונראה שהאלטרנטיבה היחידה היא סודה סטרים.
אני שוקל את תכנית סודה עד הבית, מישהו כבר עשה חישוב אם זה משתלם? ;)

נערך לאחרונה ב:
לא הבנתי מה הסיפור פעם בכמה זמן לקנות מיכל גז של "סופר סודה".

אגב סודה סטרים - על מיכלי הגז מופיעה הודעה שהמיכל הוא רכוש סודה סטרים, והמשתמש למעשה מקבל רישיון שימוש במיכל לפי תנאי החברה.
אמנם אין לכך שום משמעות מבחינת המשתמש וגם לא ניתן לאכוף שום דבר, ואני בספק רב אם יש איזושהי חוקיות לטענה שלהם שהבלון אינו בבעלות הלקוח - אבל ההודעה הזו מצליחה כל פעם מחדש לעורר בי רוגז קל כלפי סודה סטרים, על עזות המצח בלכתוב דבר כזה.

Back
למעלה