• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

נגיף ה-coronavirus

• פותח הנושא Leo1
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.
fun fact: השרשור הזה הפך להיות אחד העמודים הכי נצפים באתר כולו (בלוג + פורום), בעיקר בקרב גולשים אקראיים. לא יודעת מה להסיק מזה.

האח הגדול גרסת סין 2020

האח הגדול גרסת סין 2020
חמוד. בתכלס - אם כולם תמיד בכל העולם היו מסתובבים עם מסכות פנים זה היה מוריד תחלואה ברמות עצומות, ותורם לבריאות ולכלכלה. החסם היחיד זה עניין המקובלות החברתית והנוחות. אבל מקובלות חברתית זה עניין בר שינוי, ונוחות - אנחנו מקריבים נוחות תמורת תועלת באינספור דברים בחיים, זה רק אחד מהם.
כל פעם מחדש מדהים אותי היכולת של הממשל הסיני והעם הסיני לעשות את מה שנכון לטובת הכלל.

כל פעם מחדש מדהים אותי היכולת של הממשל הסיני והעם הסיני לעשות את מה שנכון לטובת הכלל.
כשאין מגבלות של זכויות אדם, אפשר לעשות הכל לטובת הכלל (כפי שהשליטים רואים אותה)

צריך לחכות עד שהדממת התעשייה תשפיע, כרגע עדיין אמורים לחזור מחופשה
בחלק מהערים בסין נתנו הוראה להסתגר בבתים ולמנות נציג מכל משפחה שרק לו מותר לצאת מהבית להביא מצרכים מהמכולת.

זה אומר שאנשים לא יכולים ללכת לעבודה ,מפעלים סגורים ,מפקחים ועובדים של חברות זרות לא רוצים או יכולים להכנס לסין ולטפל בהשקעות שלהם שם.
סינים מקבלים יחס של מצורעים בכל מקום בעולם כרגע , אף אחד לא רוצה אותם לידו בעבודה ,בטיסה או באוניברסיטה.

אם הם ימשיכו ככה לאורך זמן -אפשר להגיד שלום לתעשיה הסינית.

אם הם ימשיכו ככה לאורך זמן -אפשר להגיד שלום לתעשיה הסינית
טראמפ יצליח לקבל תנאים טובים יותר בשיחות הסחר בגלל הסיפור של הוירוס.

טראמפ יצליח לקבל תנאים טובים יותר בשיחות הסחר בגלל הסיפור של הוירוס.
מנקודת מבט של קונספירטור , רק האמריקאים ירוויחו מכל הסיפור.
סחר זה החלק הקטן , תחשוב על חברה כמו אפל שמייצרת מיליוני אייפונים שם , מה הם יעשו אם סין נכנסת לחצי שנה של סגר? אולי כדאי לשקול ייצור במדינה אחרת .

Zerohedge פרסמו ציטוטים ממחקר של מדענים הודים שמוכיח שככל הנראה זה וירוס שהונדס ככלי נשק ביולוגי על ידי הסינים:
https://www.zerohedge.com/geopoliti...ing-fears-over-artificially-created-bioweapon
טוויטר בתגובה חסמו את zerohedge.
ראיתי את המחקר הזה עוד אתמול. לא רציתי לפרסם כאן לפני שיהיה יותר מידע בעד או נגד. המחקר אגב לא טוען שזה נשק ביולוגי. הוא טוען שהנגיף מהונדס בלי ספקולציות למטרתו. זה יכול להיות גם ניסוי שהשתבש. הנה המחקר:
https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.01.30.927871v1.full.pdf
הם טוענים שהנגיף החדש מבוסס על נגיף ה-SARS עם תוספות מאוד מדויקות מנגיף ה-HIV, שהופכות את הנגיף למדבק יותר. צריך להתייחס לטענות שלהם בזהירות כי יכול להיות גם שהם טעו בפירוש של צירופי מקרים. המאמר עוד לא עבר peer review ואני לא התעמקתי בזה מספיק כדאי לחוות דעה.
אגב במוקד המגפה נמצא Wuhan Institute of Virology, שידוע במחקריו על נגיפים דומים.

המחקר אגב לא טוען שזה נשק ביולוגי. הוא טוען שהנגיף מהונדס בלי ספקולציות למטרתו
איזה עוד מטרות יכולות להיות לאדם שמהנדס נגיפים?

Zerohedge פרסמו ציטוטים ממחקר של מדענים הודים שמוכיח שככל הנראה זה וירוס שהונדס ככלי נשק ביולוגי על ידי הסינים:
https://www.zerohedge.com/geopoliti...ing-fears-over-artificially-created-bioweapon
זירוהדג׳ זה צהובון. בשלב הזה לא הייתי מתייחס לשום חדשה שאין לה מקור אמין ברצינות, יש יותר מדי פאניקה והיסטריה ובעיקר מחסור במידע אמין.
ברור שיש וירוסים מהונדסים בעולם ולא הייתי שולל את האפשרות שזה מהונדס, זה פשוט לחלוטין לא רלוונטי למאמצי הטיפול בבעיה ולא מועיל להפיץ מידע לא מאומת.

לעשות דאווינים על החברה להראות לה שהוא יכול לעשות נגיף שנראה כמו כתר ושהיא תגיד לו שהוא מלך והיא מלכה!

מחקר - אפשר ללמוד עוד על הביולוגיה של הנגיפים, על הביולוגיה של הפונדקאים, לראות איזה מוטציות מסוכנות יכולות להופיע בנגיפים בטבע ולהתכונן, או פשוט סיבה לפרסם מאמר. זכור לי שבקורס בביולוגיה מולקולרית שלקחתי פעם באוניברסיטה, המתרגלת הציגה לנו את המחקר שהיא עשתה, שעד כמה שזכור לי, היה ייצור גן עם שילוב של ארס של שני נחשים מסוכנים מאוד ממשפחות שונות, כך שהארס החדש יהיה קטלני יותר משניהם. כנראה שמישהו חשב שזה מגניב.
דווקא כנשק ביולוגי הנגיף הזה גרוע במיוחד. למה שהסינים יפתחו נגיף כזה? הרי בסופו של דבר הוא יפגע בהם עצמם. גם נשק ביולוגי אמור להיות קטלני. הנגיף הזה לא קטלני במיוחד. אפילו לא קרוב לזה.

נערך לאחרונה ב:
חמוד. בתכלס - אם כולם תמיד בכל העולם היו מסתובבים עם מסכות פנים זה היה מוריד תחלואה ברמות עצומות, ותורם לבריאות ולכלכלה. החסם היחיד זה עניין המקובלות החברתית והנוחות. אבל מקובלות חברתית זה עניין בר שינוי, ונוחות - אנחנו מקריבים נוחות תמורת תועלת באינספור דברים בחיים, זה רק אחד מהם.
לא חושב שאתה צודק בכלל.
ידוע שהאינדיאנים באמריקה מתו כמו זבובים כשהגיעו הספרדים. גופם לא היה מחוסן לחיידקים והוירוסים האירופאים.
חלק הכרחי מצורת החיים שלנו הוא להידבק במנות קלות בחיידקים ווירוסים ולהתחסן באופן טבעי, ההצעה שלך תמנע חיסון טבעי, וכל תרחיש של אולם מלא מפה לפה או מגע כל שהוא יוכל להוות כר פורה להדבקות

זירוהדג׳ זה צהובון. בשלב הזה לא הייתי מתייחס לשום חדשה שאין לה מקור אמין ברצינות, יש יותר מדי פאניקה והיסטריה ובעיקר מחסור במידע אמין.
הם טוענים שהנגיף החדש מבוסס על נגיף ה-SARS עם תוספות מאוד מדויקות מנגיף ה-HIV, שהופכות את הנגיף למדבק יותר. צריך להתייחס לטענות שלהם בזהירות כי יכול להיות גם שהם טעו בפירוש של צירופי מקרים. המאמר עוד לא עבר peer review ואני לא התעמקתי בזה מספיק כדאי לחוות דעה.
הממצאים שהם העלו (שמקטעים של וירוס, ככל הנראה איידס, נמצאו לראשונה בקוד הגנטי של וירוס הקורונה הנוכחי, לעומת הווירוסים הקודמים בני אותה משפחה) נמצאו כבעייתיים (שלא לאמר, שגויים מהיסוד) כבר אתמול. ראה כאן וכאן.
צריך לקחת מחקרים ראשוניים כאלה, שלא עברו ביקורת עמיתים, בזהירות יתרה.

להבנתי כרגע אין הוכחות לטענה שלהם בדבר עריכה של הקוד הגנטי
.

ראו מאמר קשור - No, the 2019-nCoV genome doesn’t really seem engineered from HIV

הפופלריות של הנושא, לרבות השרשור הזה בפרט, מחייבת משנה זהירות מפרסום פרטי מידע חלקיים.

לא חושב שאתה צודק בכלל.
ידוע שהאינדיאנים באמריקה מתו כמו זבובים כשהגיעו הספרדים. גופם לא היה מחוסן לחיידקים והוירוסים האירופאים.
חלק הכרחי מצורת החיים שלנו הוא להידבק במנות קלות בחיידקים ווירוסים ולהתחסן באופן טבעי, ההצעה שלך תמנע חיסון טבעי, וכל תרחיש של אולם מלא מפה לפה או מגע כל שהוא יוכל להוות כר פורה להדבקות
יש כל כך הרבה פסול במה שאמרת שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל, אז פשוט אסכם שאני לא מסכים איתך.

יש כל כך הרבה פסול במה שאמרת שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל, אז פשוט אסכם שאני לא מסכים איתך.
נראה לי שהוא דיבר על כך שעודף סטריליזציה לא טובה למערכת החיסון

נראה לי שהוא דיבר על כך שעודף סטריליזציה לא טובה למערכת החיסון
ואני לא טוען שצריך לטהר את האנושות, רק שחבישת מסכות בציבור כדי להקטין העברת מחלות זאת פרקטיקה טובה לכולם בדיוק כפי שלשטוף ידיים (באופן המקובל, אחרי שירותים / לפני אוכל עם סבון רגיל, ולא עם מחטא ידיים כל עשר דקות) קידם את האנושות לאין שיעור קדימה בתוחלת חיים.

ואני לא טוען שצריך לטהר את האנושות, רק שחבישת מסכות בציבור כדי להקטין העברת מחלות זאת פרקטיקה טובה לכולם בדיוק כפי שלשטוף ידיים (באופן המקובל, אחרי שירותים / לפני אוכל עם סבון רגיל, ולא עם מחטא ידיים כל עשר דקות) קידם את האנושות לאין שיעור קדימה בתוחלת חיים.
קראתי פעם טענה שההסבר לפגיעה הקלה יחסית ביהודים של המגיפה השחורה נעוץ בהקפדה על מצוות נטילת ידיים שלא היתה מקובלת אצל הנוצרים.

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים

נושאים דומים

Back
למעלה