• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מטרות מטרות מטרות

Nimbus
אני לא יודעת בן כמה אתה,
כי גיל חשוב פה, לכל גיל יש את האתגרים שלו...

אתה נשמע מאוד משכיל אך מבולבל,
אני ממליצה לך לקחת מאמן אישי \ מאמנת אישית מומחית עם ניסיון רב, זה יעלה לך כסף רב,
אבל זה יהיה שווה לך את זה,
ואם תמצא את המאמן הנכון לך, שיבין אותך, וגם שילמד אותך איך להתמקד ולהבין את עצמך בצורה כזאת שתדע מה החולשות שלך
ושתוכל לדלג דרך החולשות שלך במסלול החיים,
אז אתה תחסוך לעצמך הרבה ''טעויות'' בדרך (דוגמא לטעות זה ביזבוז זמן וכסף על תואר שלי יתאים לך מבחינת אופי\תואר שתבין שלא יקדם אותך בחייך,
או בכללי אולי אתה לא צריך תואר ראשון..)

אני ממליצה לך לקרוא פוסטים של הסולידית, לא כולם על שוק ההון, אלא גם על חיסכון, על לימודים ועוד..
הפוסטים של הסולידית יתנו לך מבט שונה על חיים (שאפשר לעשות דברים אחרת חוץ מצבא-טיול לחו''ל-תואר-עבודה-משכנתא)
וזאת לדעתי המטרה של הסולידית - לתת לאנשים נקודת מבט אחרת, שונה על החיים.. לגרום להם להתעורר..

לגבי הודעתך הראשונה, ממליצה לקרוא ספרים על קואוצ'נג, למשל ספר קואוצ'ינג יהודי ספר פראקטי וחזק שאפשר לעבוד איתו לבד,
ובכללי בניית מטרות זה משהו שלייף קואוצ'ר =מאמן אישי יכול ללמד אותך.

אני למדתי לבנות מטרות ועושה זאת פעם בשנה לקראת סוף שנה האזרחית,
ולאורך השנים למדתי לשכלל את המטרות השנתיות שלי בכך שיש להן נגזרת של מטרות חצי שנתיות, מטרות רבעוניות,
ולרדת ברזולוציה של מטרות חודשיות, שבועיות, ויומיות !
כי החיים שלנו מורכבים מהיום הזה- מהווה!!
וכל יום ביומו אנחנו יכולים לשנות את עתידנו בכך שנעשה פעולות כלשהן,
ואם נעשה פעולות ספציפיות שנגזרות ממטרות ה5-10 שנתיות, אז נסלול לעצמנו את העתיד שאנחנו רוצים,
גם אם בתנאי האי וודאות כמו קורונה לייף שפקדה אותנו..

דוגמא שלי - היו לי מטרות גדולות לעצמי לשנת 2020, ולקח לי כמה חודשים להתאפס על עצמי ולהבין שהעולם השנה
ומשתנה, והמטרות שלי כבר לא תקפות, אז בניתי לעצמי מטרות חדשות, שמתאימות לתקופת הקורונה ולסגרים!

בהצלחה במסע חייך ! מוזמן לעדכן מה החלטת ולאן פנית בדרכך :)

אני בן 26.
לאחר כתיבת הפוסט החלטתי לקחת את עצמי ביידים, ללמוד, להכיר את עצמי לעומק וליישם את מה שאני יודע כדי להיות "יותר טוב ממה שהייתי אתמול".
בנוסף לכך, קבעתי פגישה עם כל האנשים שאני מכיר אישית היכולים להיות בשבילי מנטורים פוטנציאלים.
כולם הסכימו בשמחה לייעץ לי ובאותה התקופה צצה לי הזדמנות בעבודה להתקדם לתפקיד חדש.
מאז אני על הגל בקיצור :)

היי @Nimbus, אם אתה הוא אותו Nimbus מהפורום של מאפי, אתה אמור לדעת היטב כיצד מציבים מטרות ואף הופכים אותן למשימות קונקרטיות בצורה נכונה הרבה יותר ממה שתוכל למצוא בפורומים או במעגלים אחרים העוסקים בהתפתחות אישית. לדעתי לפחות.. האם זה אתה?

לא היה לי מושג מה זה מאפי עד שחיפשתי בגוגל... קשר מקרי בהחלט.
בכל אופן, מאז למדתי איך להציב מטרות בצורה יותר נכונה, לא מפוזרת ובהדרכתם של אנשים באמת מצליחים שאני מכיר אישית שהסכימו ללוות אותי בתהליך.

לא היה לי מושג מה זה מאפי עד שחיפשתי בגוגל... קשר מקרי בהחלט.
אופס! סליחה :)

בכל אופן, מאז למדתי איך להציב מטרות בצורה יותר נכונה, לא מפוזרת ובהדרכתם של אנשים באמת מצליחים שאני מכיר אישית שהסכימו ללוות אותי בתהליך.
חדשות נהדרות :)

נושאים דומים

Back
למעלה