• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כמה גברים מביאים הביתה נטו ?

כמה גברים מביאים הביטה נטו?

• 0-8

הצבעות: 16 7.9%
  • 8-10

הצבעות: 19 9.4%
  • 10-12

הצבעות: 26 12.8%
  • 12-13.5

הצבעות: 13 6.4%
  • 13.5-15

הצבעות: 13 6.4%
  • 15-17

הצבעות: 24 11.8%
  • 17-19

הצבעות: 19 9.4%
  • 19-20.5

הצבעות: 11 5.4%
  • 20.5-22

הצבעות: 15 7.4%
  • 22-23.5

הצבעות: 9 4.4%
  • 23.5-24.5

הצבעות: 3 1.5%
  • 24.5 ומעלה

הצבעות: 35 17.2%

• סך הכל מצביעים
    203
@Lucy
אל תוותרי!
יש מגוון משרות בהייטק של לאו דווקא תכנות.
למשל נשים רבות משתלבות בתפקיד של product manager.

למה?
מהפוסטים של הFAANG שקראתי הנשים שהציגו את עצמן הרוויחו הרבה הרבה יותר מהגבר הממוצע לא בFAANG...
אם כבר ממה שאני מבין מכל הנסיון לאפליה מתקנת בחברות האלו יש יותר סיכוי להכנס כאישה מאשר כגבר היום...

אנשים נוטים לגייס מי שדומים להם, גם באופן בלתי מודע, ורוב הפאנגיסטים הם גברים. כדי להיכנס לשם כאישה סביר להניח שאצטרך להיות טובה יותר מהמועמדים הגברים.

אני מכירה לא מעט נשים בינוניות* שהגיעו לפאנג. (שלא לדבר על גברים).

בתפקידים טכניים? כי כל המתכנתות שאי פעם הכרתי נעו בין אינטיליגנטיות מאוד למבריקות. מתכנתים גברים פגשתי מבינוניים ועד למבריקים.

אל תוותרי כל כך מהר. את נשמעת לי לא פראיירית.

תודה! האמת שהבעיה היא גם חוסר בכרומוזום Y וגם בעיות בריאותיות (וגם מזג שיגרום לי לחנוק את הראשון שישמיע הערה מיזוגנית).

בתפקידים טכניים? כי כל המתכנתות שאי פעם הכרתי נעו בין אינטיליגנטיות מאוד למבריקות. מתכנתים גברים פגשתי מבינוניים ועד למבריקים.
כן...
לא אפרט על ההיכרות שלי, שתיים בגוגל ואחת בפייסבוק.. שהן כמובן חכמות ומוכשרות ומתכנתות, אבל אין להן יהלום ב..
פשוט נשים חרוצות וחביבות שהגישו קו"ח ועברו.

כן...
לא אפרט על ההיכרות שלי, שתיים בגוגל ואחת בפייסבוק.. שהן כמובן חכמות ומוכשרות ומתכנתות, אבל אין להן יהלום ב..
פשוט נשים חרוצות וחביבות שהגישו קו"ח ועברו.

כמו שאמרת, בינוניות זה עניין יחסי. אם הן חכמות ומוכשרות וחרוצות קרוב לוודאי שבעיניי הן לא ייחשבו בינוניות. בכל מקרה, טוב לדעת!

@Lucy
אל תוותרי!
יש מגוון משרות בהייטק של לאו דווקא תכנות.
למשל נשים רבות משתלבות בתפקיד של product manager.

האמת שאני רוצה תפקיד טכני-מדעי יותר. לא בהכרח מפתחת, אבל מטבעי אני חוקרת (ויש לי רשימת פרסומים שמעידה על כך). אבל כן, אם אצליח להשיג אפילו תפקיד כמנהלת מוצר אקפוץ על ההצעה.

אם אצליח להשיג אפילו תפקיד כמנהלת מוצר אקפוץ על ההצעה.
הסיכוי להשיג תפקיד ניהול מוצר, בלי רקע בתכנות + נסיון בניהול מוצר, בחברות האלה, לצערי מאוד נמוך.
זה תפקיד מאוד מבוקש.

הסיכוי להשיג תפקיד ניהול מוצר, בלי רקע בתכנות + נסיון בניהול מוצר, בחברות האלה, לצערי מאוד נמוך.
זה תפקיד מאוד מבוקש.

כן, תיארתי לעצמי. אני בימים אלו עובדת על המתמטיקה שאני צריכה כדי להתקדם למדענית נתונים, אבל עוד רחוקה משם.

@Lucy אני מכיר כמה פאנגיסטיות, רובן לא עילוי יוצא דופן אלא נעות איפשהו בין בינוניות+ לבין אינטילגנטיות. הדבר המשותף לכולן הוא שהן עשו תואר רלוונטי והן חרוצות מאוד, ועבדו קשה כדי להגיע לאן שהגיעו.
מסתבר שזאת שיטה הרבה יותר טובה מאשר להתקרבן, להתמסכן ולהיתלות בטיעונים קלושים.

אחוז הנשים בהייטק די תואם את כמות הנשים בעלות ההשכלה הרלוונטית.

@Lucy אני מכיר כמה פאנגיסטיות, רובן לא עילוי יוצא דופן אלא נעות איפשהו בין בינוניות+ לבין אינטילגנטיות. הדבר המשותף לכולן הוא שהן עשו תואר רלוונטי והן חרוצות מאוד, ועבדו קשה כדי להגיע לאן שהגיעו.
מסתבר שזאת שיטה הרבה יותר טובה מאשר להתקרבן, להתמסכן ולהיתלות בטיעונים קלושים.

אחוז הנשים בהייטק די תואם את כמות הנשים בעלות ההשכלה הרלוונטית.

אתה טוען שאני מתקרבנת, מתמסכנת ונתלית בטיעונים קלושים. אנחנו מכירות? למה להעליב אישה שאתה לא מכיר?

אתה טוען שאני מתקרבנת, מתמסכנת ונתלית בטיעונים קלושים. אנחנו מכירות? למה להעליב אישה שאתה לא מכיר?

אני טוען את זה על סמך ההודעות שלך בשרשור הזה. אין לי כוונה להעליב אבל זאת דעתי, לכן גם לא טענתי שאת כזאת באופן כללי (שהרי אנחנו לא מכירים), אלא כתבתי את זה בקונטקסט של הדיון.

כמו כן, אם לדעתי תעשי סוויץ' בראש ותביני שאת תלויה בעיקר בעצמך, תוכלי להתקדם הרבה יותר מאשר אם תתלי את האשמה באחרים.

אני טוען את זה על סמך ההודעות שלך בשרשור הזה. אין לי כוונה להעליב אבל זאת דעתי, לכן גם לא טענתי שאת כזאת באופן כללי (שהרי אנחנו לא מכירים), אלא כתבתי את זה בקונטקסט של הדיון.

סיימתי פוסט-דוק בגרמניה, אז כנראה עשיתי משהו נכון בחיי. חצוף.

סיימתי פוסט-דוק בגרמניה, אז כנראה עשיתי משהו נכון בחיי. חצוף.

כל הכבוד על הפוסט-דוק בגרמניה. אני לא מבין איך זה רלוונטי לדיון שכן לרגע לא טענתי שאת לא מוכשרת (או להיפך), הרי כמו שאמרת בעצמך אני לא מכיר אותך.

נראה שזה פורום של עשירים.
30 אחוז ומעלה מרויחים מעל 20
לפי התגובות שלך או שתנסה להיות יותר טוב במה שאתה עושה, או שתחליף מקצוע או 50 מ"ג מירמורית פעמיים ביום.

כל הכבוד על הפוסט-דוק בגרמניה. אני לא מבין איך זה רלוונטי לדיון שכן לרגע לא טענתי שאת לא מוכשרת (או להיפך), הרי כמו שאמרת בעצמך אני לא מכיר אותך.

אתה באמת חושב שאנהל דיון עם מישהו שמעליב אותי בצורה כזו? באמת שאני לא מבינה מה עובר לך במוח חוץ מהדחף להקטין אישה שאתה לא מכיר.

@וול שמע, התגובה שלך היא פשוט זיקוק מושלם ודוגמת מופת לפער המנטלי בין גברים ונשים.
לוסי, בצדק, הצביעה על קושי. היא לא התבכיינה, היא לא התקרבנה, ואתה מייד פירשת את ביטוי התחושות שלה לתכונות אופי שליליות, ועוד נתת לה עצה, כאילו אתה הפסיכולוג של 30 שנה,והוספת גם דוגמאות של "נשים" שאתה מכיר!!

אין גבול ליומרה. בחיי.

בנאדם.. צריך לצלמ"ך אותך להגדרה של הסגברה.

בלי להעליב, כמובן.

גם כתבתי בפירוש שאני עובדת על המתמטיקה שלי. יש לי קשיים, זה נכון, אבל לדבר על קשיים זה לא להתקרבן.

אתה באמת חושב שאנהל דיון עם מישהו שמעליב אותי בצורה כזו? באמת שאני לא מבינה מה עובר לך במוח חוץ מהדחף להקטין אישה שאתה לא מכיר.

היחידה שמקטינה אותך בדיון הזה זו את עם ההתקרבנות.

@וול שמע, התגובה שלך היא פשוט זיקוק מושלם ודוגמת מופת לפער המנטלי בין גברים ונשים.
לוסי, בצדק, הצביעה על קושי. היא לא התבכיינה, היא לא התקרבנה, ואתה מייד פירשת את ביטוי התחושות שלה לתכונות אופי שליליות, ועוד נתת לה עצה, כאילו אתה הפסיכולוג של 30 שנה,והוספת גם דוגמאות של "נשים" שאתה מכיר!!

אין גבול ליומרה. בחיי.

בנאדם.. צריך לצלמ"ך אותך להגדרה של הסגברה.

בלי להעליב, כמובן.

כמובן הדיון הלך מהר להקטנה ולהסגברה.
כשאין טיעונים עניינים חוזרים שוב ושוב לנושא המגדר.
ולטעון שהיא צריכה להיות יותר טובה מגברים כדי להתקבל זה לא להצביע על קושי.
את לוקחת את הטענה הלא נכונה שלה מהבסיס והופכת אותה לעובדה, ועליה מבססת את שאר הדברים שלך.

לבכות על כרומוזום מסוים זה לא להצביע על קושי, זאת התקרבנות.

לרגע לא טענתי שאת לא מוכשרת
לא, אבל טענת שכדי להיות פאנגיסטית היא צריך להיות:
חרוצות מאוד, ועבדו קשה כדי להגיע לאן שהגיעו.
ושזו
שיטה הרבה יותר טובה מאשר להתקרבן, להתמסכן ולהיתלות בטיעונים קלושים.
מכך משתמע שהיא צריכה להפסיק להתקרבן, להתמסכן ולהיתלות בטיעונים קלושים ולהתחיל להיות חרוצה מאוד ולעבוד קשה מאוד.

והעובדה שהיא אמרה:
סיימתי פוסט-דוק בגרמניה
מראה שיש לה את התכונות הללו. ולכן זה:
רלוונטי לדיון

נושאים דומים

Back
למעלה