• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

טסלה

הזיה
תזכרו שטסלה מייצרת אחוזים בודדים מההכנסות והרכבים של החברות אותם היא עקפה
0

חבל שלי קנה tqqq וסכום נכבד לפני איזה חודש וחצי
אני מקנא בו חבל על הזמן
אתה מדבר עלי? :roll:
הזיה
אורי ג. כתב לעיל על החוסר פרופורציה. (פשוט דילגו כמה אחוזים אז הצטבר אבק בשרשור..)
אבל תודה על התמונה. אני מופתע שטויוטה היא היצרנית המובילה, ועוד בפער כזה...

אבל אם גם אתה אז כל הכבוד הפצצת לגמרי
שטויות, זה לא מספיק כסף מספרית כדי להיחשב הפצצה.. זה יפה באחוזים. כבר אדם שלו העיר על כך לפני איזה 7 עמודים. ואני לא מתכוון להחזיק בתעודה לזמן קצר. אגב, נכנסתי לפוזיציה הזו כבר לפני חצי שנה. אני עוד זוכר שדי בהתחלה, כשהיא ירדה מכרת את האחזקות שלך לטובת BND, וחשבתי בלב שאתה עוד תתחרט על זה (אולי אפילו רשמתי לך שאני מוכן לקנות את היחידות שלך, לא זוכר)
באופן אישי (עד כמה שניתן בפורום אנונימי) יעקב כבר המליץ לך לגבש תוכנית השקעה מסודרת. ברגע שזו ישנה, יקל עליך "להחזיק" את עצמך... לא חבל על העמלות?

שטויות, זה לא מספיק כסף מספרית כדי להיחשב הפצצה.. זה יפה באחוזים. כבר אדם שלו העיר על כך לפני איזה 7 עמודים. ואני לא מתכוון להחזיק בתעודה לזמן קצר. אגב, נכנסתי לפוזיציה הזו כבר לפני חצי שנה. אני עוד זוכר שדי בהתחלה, כשהיא ירדה מכרת את האחזקות שלך לטובת BND, וחשבתי בלב שאתה עוד תתחרט על זה (אולי אפילו רשמתי לך שאני מוכן לקנות את היחידות שלך, לא זוכר)
באופן אישי (עד כמה שניתן בפורום אנונימי) יעקב כבר המליץ לך לגבש תוכנית השקעה מסודרת. ברגע שזו ישנה, יקל עליך "להחזיק" את עצמך... לא חבל על העמלות?
עמלות זה גרושים..
נראה לי שהנסדאק לא ירד לעולם

אותו חבר מרוויח נטו בערך פי 3-4 ממני אז אין לו בעייה של כסף לשחק עם tqqq גם עם כסף גדול

כשמרוויחים מעט יותר קשה להשיג תשואה טובה יותר כי גם יותר קשה להשקיע סכומים גדולים יותר..

אם נניח הוא היה מבזבז כמוני למעשה הוא היה יכול להשקיע פי 5.5 יותר ממני כל חודש זה פסיכי

נערך לאחרונה ב:
גרף מעניין. בירוק מספר המניות שבשורט, בכתום הערך הדולרי של כל המניות בשורט.

EO-fln5XsAc4PMx

חבריי המלומדים והיפים, מה דעתכם על ניו?

ומה עלות ההשאלה?
"
TSLA short int is $15.17bn ;26.64mm shs shorted;19.91% of float;0.30% borrow fee. Shs shorted up +343k shs, +1.3%, over last 30 days as price rose +35.9% & up +171k shs,+0.7%, last week. #Tesla Shorts down -$3.80bn in January mark-to-market losses; +$175mm on today's -1.15% move
"

אבל לו זה לא יקרה הוא מבין מה הוא עושה

מה שמצחיק, שאני כבר "הרווחתי" את עלות ההשקעה שלי בטסלה (כלומר - מכרתי כמות כמו של מניות שכיסתה לי 100% מההשקעה הראשונית שלי, כמעט)

מה שמצחיק, שאני כבר "הרווחתי" את עלות ההשקעה שלי בטסלה (כלומר - מכרתי כמות כמו של מניות שכיסתה לי 100% מההשקעה הראשונית שלי, כמעט)
אמרו מליונים כמוך בשנים האחרונות
אתה לא מיוחד, זה שוק שוורי, אין פה כישרון
החוכמה היא לא לשלם על זה מס

אומרים שעדיף להפסיד בהתחלה שמתחילים להשקיע כי כשמרוויחים על ההתחלה טועים לחשוב שיודעים מה עושים.

אני אהיה בוטה. גניה הימר על מניה ללא שום סיבה מיוחדת פרט לזה שהמכוניות נראו מגניבות. אין שום קשר בין מחיר המניה שווי השוק של החברה והביצועים בפועל גם לא בתחזית הכי וורודה והכי אופטימית לעשר שנים הקרובות. היה לו מזל הרבה הרבה הרבה יותר משכל, והעובדה שבמקרה היא עלתה כשהיא נישאת על גלי שוק בועתי ומנכל כריזמטי שמברבר את עצמו לדעת גורמת לו לחשוב שהוא באמת מבין מה מזיז מניה

אומרים שעדיף להפסיד בהתחלה שמתחילים להשקיע כי כשמרוויחים על ההתחלה טועים לחשוב שיודעים מה עושים.

אני אהיה בוטה. גניה הימר על מניה ללא שום סיבה מיוחדת פרט לזה שהמכוניות נראו מגניבות. אין שום קשר בין מחיר המניה שווי השוק של החברה והביצועים בפועל גם לא בתחזית הכי וורודה והכי אופטימית לעשר שנים הקרובות. היה לו מזל הרבה הרבה הרבה יותר משכל, והעובדה שבמקרה היא עלתה כשהיא נישאת על גלי שוק בועתי ומנכל כריזמטי שמברבר את עצמו לדעת גורמת לו לחשוב שהוא באמת מבין מה מזיז מניה
אתה צודק על ג'ניה אבל טועה לגבי זה שאין שום קשר בין מחיר המנייה לשווי השוק שלה

אני מודע לכך שמחיר המניה קשור לינארית לשווי השוק, כוונתי היתה לשניהם אין קשר למציאות, ומספיק שאנליסט כלשהו מכריז מחיר יעד של 800 (למה דוקא 800 ולא 900 או 808?) כדי להטיס את המניה ב10%

הזיה
0

יש צד אחד בי שמת לקנות מניות טסלה מתוך ציפייה שזאת תהיה אפל הבאה של עולם הרכב (מוצר חדשני, חברה דינמית, מנכ"ל שנחוש להצליח, העובדה שגם חברות מוצלחות אחרות הפסידו כסף עד לפריצה...)
יש בי צד שני שחושב שההייפ סביב החברה הזו כל כך מוגזם, והוא זה שדוחף את המחיר למעלה (מכירות קלושות, אין רווחיות, מנכ"ל הפכפכן ולא יציב, מכוניות שחלקן מוזרות במיוחד..)

לשני הצדדים יש טיעונים חזקים, ורק אני באמצע לא יודע מה הולך פה, בעולם בו חברה ללא רווח שווה 100 מיליארד דולר :)

שורט על חברה כמו טסלה זה דבר מסוכן.. חברת מכוניות נורמלית היתה קורסת באיזה 10% לפחות עם תוצאות כמו של טסלה, אבל טסלה היא לא חברת מכוניות נורמלית, היא כת, ועם כתות מסוכן להתעסק כי אין בהן שום דבר רציונלי. מתישהו מחיר המניה יפגוש את הנתונים הפונדמנטליים, אבל עד עז היא גם יכולה פתאום לקפוץ לשווי 100 מליארד רק אילון מאסק ירשום צשהו בטוויטר

סתם הודעה שראיתי כאן מהעבר שקרצה לי

נושאים דומים

Back
למעלה