• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

טיולים וירטואלים

• פותח הנושא Et1
  • פורסם בתאריך

Et1

משתמש רגיל
דירוג
627
בדיוק חזרתי מטיול וירטואלי בצ'רנוביל ופריפט,
https://www.instantstreetview.com/@51.381435,30.118959,17.78h,-11.26p,0z
אשמח לשמוע מכם על עוד מקומות מעניינים לטיול וירטואלי (גוגל סטריט)
(הייתי בניאגרה,וגאס,סן פרנססיקו,פלורידה קיז,מיאמי).

הקליקו והתהלכו בארץ !

אשמח לשמוע מכם על עוד מקומות מעניינים לטיול וירטואלי (גוגל סטריט)
מה מעניין אותך? מה אתה מחפש?
הבן זוג מת על סיורים וירטואלים כבר שנים ועושה את זה בגוגל מפס במסך גדול יחסית. הוא מתעניין בטבע אז אם יש משהו טבעי שמעניין אותך, תגיד ואבקש ממנו המלצות.

מה מעניין אותך? מה אתה מחפש?
הבן זוג מת על סיורים וירטואלים כבר שנים ועושה את זה בגוגל מפס במסך גדול יחסית. הוא מתעניין בטבע אז אם יש משהו טבעי שמעניין אותך, תגיד ואבקש ממנו המלצות.
הכי מעניינות אותי עיירות רפאים ומקומות נטושים.. הבעיה שאין שום סיבה לצלם אותן.
גם סתם מקומות "נידחים" מעניינים אותי.

הכי מעניינות אותי עיירות רפאים ומקומות נטושים.. הבעיה שאין שום סיבה לצלם אותן.
גם סתם מקומות "נידחים" מעניינים אותי.
טוב, אני אשאל אותו.
יכולה אבל להמליץ לך, ברגע שיתאפשר, לנסוע ליוון לטיול נטישות. יש לי תמונות שצילמתי בכפרים הרריים מדרום לאזור אתונה (גבול חבל קלמטה) וגם מהאי קפלוניה (בצד המערבי של יוון) שם החריבה רעידת אדמה את המבנים לפני כ-70 שנה והם השאירו מבנים כאלה לזכר.
ביוון, הכפרים הנטושים מתעוררים לחיים פעם בשנה באוגוסט כאשר הצאצאים מכל העולם מגיעים לחופשה מרוכזת בנחלת אבותיהם. זה ממש יפה בעיניי.

• אהבתי
Reactions: Et1
טוב, אני אשאל אותו.
יכולה אבל להמליץ לך, ברגע שיתאפשר, לנסוע ליוון לטיול נטישות. יש לי תמונות שצילמתי בכפרים הרריים מדרום לאזור אתונה (גבול חבל קלמטה) וגם מהאי קפלוניה (בצד המערבי של יוון) שם החריבה רעידת אדמה את המבנים לפני כ-70 שנה והם השאירו מבנים כאלה לזכר.
ביוון, הכפרים הנטושים מתעוררים לחיים פעם בשנה באוגוסט כאשר הצאצאים מכל העולם מגיעים לחופשה מרוכזת בנחלת אבותיהם. זה ממש יפה בעיניי.
תודה רבה ! לא שמעתי על זה !

נושאים דומים

Back
למעלה