• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חלונות 7, 8, 10, 11, אנדרואיד, אייפון וכל השאר, שאלות, תשובות , Tricks & Tips

העברת נתונים בין סימים.
הקדמה [הסיפור הארוך]
מנוי של WE4G
לאחרונה מספר חברים אמרו לי שקבלו מענה שהמספר שלי לא זמין.
בדקתי גם מהטלפון הביתי שלי ואכן, לפעמים קיבלתי את אותה הודעה.
כדי לפשט דברים - אני במרחק 500 מטרים בקו אוירי מהאנטה של סלקום שהיא התשתית של WE4G.
הטלפון חדש יחסית, פחות משנה.
אין לי בעיות בכלל עם שיחות יוצאות.
מקבל SMSים וווטטצאפ בלי בעיות.
20 דקות על הקו עם איזו סתומה אחת מהתמיכה הטכנית שלא הבינה על מה אני מדבר ורק אמרה שאולי יש לי בעיות קליטה [לא אין לי גם בממ"ד קליטה מצוינת], שאלה שוב ושוב אם חסמתי מספרים ואני עונה לה בגיחוך "מה אני חסמתי את הקו הביתי שלי", ועוד כהנה וכהנה. בקיצור לא ידעה מה להגיד עד שהרמתי את קולי ואמרתי לה "אני רוצה לדבר עם מנהל/ת או עם שימור לקוחות"
העבירה אותי למנהלת - סוף סיפור, ישלחו לי סים חדש ללא עלות כי אולי יש בעיה בסים.
השאלה
אז אקבל סים חדש בשבוע הבא.
איך אני מעביר את אנשי הקשר מהסים הישן לסים החדש?

איך אני מעביר את אנשי הקשר מהסים הישן לסים החדש?
אם אנשי הקשר שלך שמורים ב SIM, מה שבספק נכון ל 2019
אתה צריך להכנס לספר טלפונים ולבצא ייצוא, לבחור מקום ויעד ולזכור איפה עשית זאת
לאחר מכן תעשה ניסוי שזה באמת עובד והגיבוי קיים
בסים החדש במכשיר תבצע ייבוא לסים
(שוב, אני בספק שהם שמורים בסים)

@קפה שחור
איך אני מזהה אם איש קשר הוא בסים ולא במכשיר?

@קפה שחור
איך אני מזהה אם איש קשר הוא בסים ולא במכשיר?
בכל טלפון זה קצת שונה אבל בעיקרון משהו כזה:
הגדרות-->אנשי קשר-->אנשי קשר בסים/זיכרון טלפון
יתכן וזה יהיה הפוך (קודם אנשי קשר ואז הגדרות).

בכל טלפון זה קצת שונה אבל בעיקרון משהו כזה:
הגדרות-->אנשי קשר-->אנשי קשר בסים/זיכרון טלפון
יתכן וזה יהיה הפוך (קודם אנשי קשר ואז הגדרות).
תודה, מצאתי רק 6 בסים כל השאר במכשיר. אעביר אותם למכשיר.

בכול אופן אני אעשה גיבוי.
תודה

רכשתי דיסק און קי 128 GB וברצוני לגבות אליו את ווינדוז 10 טוטאל.
ז"א - מערכת הפעלה, תוכנות, וכל השאר.
האם אני יכול ליצור image של דיסק C לדיסק און קי שיכלול גם את ה boot סקטור וגם את התוכנה לשחזור מה USB לדיסק C וגם את כל ה data.
אני ראיתי מספר תוכנות שהן למעשה שתיים, אחת למערכת ההפעלה ושיחזורה והשניה לכל השאר.
בעבר השתמשתי בתוכנות כאלו אבל אני מעט חלוד ובטוח שיש היום תוכנות מתקדמות יותר.
כן, תוכנה חינמית.

האם אני יכול ליצור image של דיסק C לדיסק און קי שיכלול גם את ה boot סקטור וגם את התוכנה לשחזור מה USB לדיסק C וגם את כל ה data.
אני ראיתי מספר תוכנות שהן למעשה שתיים, אחת למערכת ההפעלה ושיחזורה והשניה לכל השאר.
כן, תוכנה חינמית.
אולי clonezilla ?

יש לך מספיק מקום?

אם אתה רוצה הכל מאותו DOK , כולל השחזור, מה שהייתי עושה זה מכין DOK, עם לינוקס מינימלי עליו (בלי UI), מעלה את המחשב ממנו, ושומר את התוכן של ה HD שלך עליו עם dd ואולי gzip ... ואז אתה לא צריך יותר כלום...

כן, תוכנה חינמית.

משתמש ב Macrium Reflect, יש גרסה בחינם ל -30 יום אז אתה יכול בגדול להתקין, ליצור image ולהסיר.
מה שטוב בתוכנה הזו להבדיל מהרבה מתחרים, היא מאפשר יצירת image מתוך הוינדוס עצמו בזמן שהכל עובד. כלומר לא צריך להיכנס לאיזה מצב boot מיוחד. גם השחזור חזרה לדיסק פשוט מאוד. בהצלחה

הdownload shelf המציק שבchrome.

אז ככה: בכל פעם שאני מוריד קובץ דרך כרום, נפתחת הלשונית התחתונה שמציגה את ההורדות וזה מציק.
הבעיה: נכון להיום הדרך היחידה להסרה של ה"באר" הזה היא ע"י התקנת תוסף.
התוספים בעיקרון מסירים לגמרי את ה"באר" הזה, והתוסף הכי "עדין" שמצאתי מבטיח (טרם ניסיתי) לסגור את ה"באר" ברגע שההורדות מסתיימות.

עכשיו: אני רוצה להסיר את ה"באר" הזה - אבל אני כן רוצה גם איזושהי אינדיקציה שקובץ שהורדתי כרגע באמת ירד או נמצא בתהליך הורדה (אבל לא מעבר לכך) - יש מה לעשות בנידון?

עכשיו: אני רוצה להסיר את ה"באר" הזה - אבל אני כן רוצה גם איזושהי אינדיקציה שקובץ שהורדתי כרגע באמת ירד או נמצא בתהליך הורדה (אבל לא מעבר לכך) - יש מה לעשות בנידון?
לאחר ההורדה לוחצים על ה X ויסגר. עבורי יש לזה ערך מוסף כי זה מאפשר לי לפתוח/להריץ או לפתוח את התקיה ולהריץ אנטיוירוס על הקובץ.
אצלי זה נוהל סטנדרתי לאחר הורדה - פתיחת הספריה והרצת אנטיוירוס, מתכון טוב לחיים ארוכים ובריאים למחשב.

לאחר ההורדה לוחצים על ה X ויסגר. עבורי יש לזה ערך מוסף כי זה מאפשר לי לפתוח/להריץ או לפתוח את התקיה ולהריץ אנטיוירוס על הקובץ.
אצלי זה נוהל סטנדרתי לאחר הורדה - פתיחת הספריה והרצת אנטיוירוס, מתכון טוב לחיים ארוכים ובריאים למחשב.
1. האנטי וירוס (ESET בתשלום אצלי) לא סורק באופן אוטומטי?
2 אני יודע שאפשר להוריד ידנית. מחפש את הדרך לקבל התראה/אינדיקציה על הורדה ולמנוע את הבאר המגושם הזה. נכון לעכשיו, יכול להמליץ למתעניינים רק על תוסף שסוגר את הבאר ברגע שההורדה מסתיימת.
* אצלי ההורדות תמיד מגיעות לאותה תיקייה...

עריכה:" מצאתי:
https://chrome.google.com/webstore/detail/autohide-downloads-bar/iaefpjibipfaofmigecedfapfgplmplo
בינתיים עובד.

נערך לאחרונה ב:
[אוף טופיק]
1. האנטי וירוס (ESET בתשלום אצלי) לא סורק באופן אוטומטי?
בהנחנה שאתה מדבר על ווינדוז, אז חבל על הכסף, מסורבל גוזל משאבי מחשב יקרים.
לשאלתך, כן הוא סורק וכך גם ווינדוז סקיוריטי שלא פחות טוב אם לא טוב יותר, חינמי ותפור כמו כפפה למערכת ההפעלה.
נכון לעכשיו, יכול להמליץ למתעניינים רק על תוסף שסוגר את הבאר ברגע שההורדה מסתיימת.
האם התוסף מודיע גם על הורדה שנכשלה לפני שסוגר את הבאר?

[אוף טופיק]

בהנחנה שאתה מדבר על ווינדוז, אז חבל על הכסף, מסורבל גוזל משאבי מחשב יקרים.
לשאלתך, כן הוא סורק וכך גם ווינדוז סקיוריטי שלא פחות טוב אם לא טוב יותר, חינמי ותפור כמו כפפה למערכת ההפעלה.

האם התוסף מודיע גם על הורדה שנכשלה לפני שסוגר את הבאר?
1. אז לא הבנתי מדוע אתה סורק כל קובץ ידנית? או שלא הבנתי במה מדובר...
2. אתה יכול לקבוע שהתוסף ייסגר אחרי x שניות. בנוסף - יש תוספים אחרים שאיתם אני חושב לא תהיה בעיה: תוסף שסוגר אחרי שהושלמו ההורדות, תוסף שנותן שורט-קי לסגירת הבאר. לי יש מחלה של אסתטיקה ועיצובים ומוכן לסבול את הנחיתות הטכמולוגית כאן - וממילא - אני פשוט מצמיד את חלון ההורדות של גוגל ואז אין לי בעיה לגשת לשם ולבדוק (יש גם תוסף שמאפשר לקבוע שורט קי לחלון ההורדות ואז גם לא צריך את ההצמדה...). בנוסף, אני מניח, כי זה תפס לי את הזווית של העין, שיש תוסף שמודיע על הורדה שהושלמה או נכשלה וככה בכלל נפתר העניין...

בכלל, רוב ההורדות שלי לא קריטיות ומורדות תוך שניה (קבצי פי די אף..). אם יהיה קובץ קריטי גדול אני גם ככה אוודא ידנית ולא אסמוך על שום כלי...

1. אז לא הבנתי מדוע אתה סורק כל קובץ ידנית? או שלא הבנתי במה מדובר...
הרגל וגם פראנואיד...
זה נכון בקבצי .exe שבזמן הורדה לא נתפתסים לפעמים אבל בסריקה ידנית או התקנה כן.

הרגל וגם פראנואיד...
זה נכון בקבצי .exe שבזמן הורדה לא נתפתסים לפעמים אבל בסריקה ידנית או התקנה כן.

עריכה: התוסף הנחמד הזה הכי טוב. מאפשר במקום סרגל - אתה לוחץ על התוסף והוא פותח לך פופ אפ שמראה לך את ההורדות באופן רציף.
בנוסף, נותן התראה ויוזאלית שמשהו אכן ירד. מעדכן אותך, אם תרצה, בסיום ההורדה ובכל דבר אפשרי בערך.

נדיר שאני מוריד EXE ואם אעשה כן - תמיד אפשר לגשת לדף ההורדות...

נערך לאחרונה ב:
לפי אתר PCINFO נמצאו 42 אפליקציות Adware עם 8 מיליון הורדות בחנות האפליקציות של גוגל.
חבל שלא נתנו רשימה מלאה והסתפקו בתמונה להמחשה, אבל הוסיפו איזה הסבר טכני.
האם משהו יכול למצוא את הרשימה המלאה ולעדכן אותנו?
https://pcinfo.co.il/נמצאו-42-אפליקציות-adware-עם-8-מיליון-הורדות-בח/

ולגבי מחשב - פיירפוקס פתחו בסוג של שירות שמציג לך כל BREACH שהיה באיזשהו אתר שנרשמת אליו בתוספת מידע לגבי מה בדיוק נפרץ

אתרים עמוסים ברעשי רקע, פרסומות למעלה, למטה,בימין, בשמאל, באנרים וגם בגוף הטקסט בין פיסקאות ולא ניתן להתרכז בתוכן.
אז מצאתי עבורכם אתר שמנקה את הזבלה, ומציג רק את התמונה המרכזית של נושא הכתבה ומעיף את כול השאר ואז ניתן לצפות בתוכן נקי.
בבקשה:
https://www.outline.com/

אתרים עמוסים ברעשי רקע, פרסומות למעלה, למטה,בימין, בשמאל, באנרים וגם בגוף הטקסט בין פיסקאות ולא ניתן להתרכז בתוכן.
אז מצאתי עבורכם אתר שמנקה את הזבלה, ומציג רק את התמונה המרכזית של נושא הכתבה ומעיף את כול השאר ואז ניתן לצפות בתוכן נקי.
בבקשה:
https://www.outline.com/

תודה, אבל זה בעצם אומר שצריך להזין ידנית בכל פעם את הלינק?
מישהו מכיר אולי תוסף אחד שעושה את הדברים באופן נורמאלי?
אני יכול להמליץ חלקית על תוסף להפסקת הAUTOPLAY ותוסף שמסיר באופן חלקי פופ-אפ, וכמובן את ADBLOCK הכללי - אבל כל גם יחד לצערי לא עושים את העבודה. עדיין פרסומות ובאנרים מכל עבר.

מטרד קל, אך מעיק ודי תמוה.

הגדרתי בכרום, וכך ביתר התוספים שלי - שהאפשרות להצגת מודעת תהיה חסומה. לא "שאל אותי", לא "חופשי". חסום לחלוטין.

עם זאת, בכל פעם מחדש כרום שואל אותי בכל אתר מעצבן אם אני מוכן לקבל הודעות מהאתר ואני צריך ללחוץ על חסום וגם לדייק, שמא אפול במלכודת.

למה זה לא תופס את ההגדרות? האם אצטרך להתקין עכשיו תוסף גם בשביל זה? o_o

נושאים דומים

Back
למעלה