• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

זוגות נשואים +

UZerNameTaken

משתמש רשום
דירוג
3
הי

אולי לא חיפשתי מספיק אבל לא מצאתי....זוגות נשואים (+) שמעוניינים לשתף דרכים וצורות שונות לחסוך...
רוצים לבלות / לטייל בארץ / בעולם...בגדר הסביר (אין לי מושג קלוש מה זה אומר) ועדיין לחסוך למטרה הנכספת....עצמאות כלכלית מלאה או אפילו...מותר לומר...חלקית :>

אנחנו נשואים בני 34-35...עם שני ילדים בני 3-5....
משכורות נטו כ 15,500 ש"ח
משכנתה כ 4250 ש"ח...
מצליחים לחסוך כ 25%-30% מהמשכורת...
יוצאים לבלות אחת לחודשיים (מסעדה...סרט לילדים...דברים כאלה)...

ואתם ?

נערך לאחרונה ב:
שלום, נשואים+1 בן כמעט שנתיים (+1 בדרך), בני 30-32
משכורת נטו 20
שכ"ד 3100 + הלוואות על דירה בבנייה 4600, כניסה עוד שנה וחצי
חוסכים כ-40% מהנטו(מאמין שהילד השני יוריד את זה קצת). הפנסיה וקרן השתלמות מוסיפים חיסכון של עוד 30%+

אוכלים יחסית הרבה מבחוץ (יחסית למה שהיינו רוצים), אבל בשאר הדברים כמעט ולא מוציאים.
מעדיפים סרט/סדרה בבית, למרות שפעם בחצי שנה הולכים לקולנוע, אין כבלים, אינטרנט 15 מגה, בעיקר מנסים לא ליפול לתוך תרבות החייב לקנות (כשנולד הילד אמרו לנו כמעט כולם שנהיה חייבים תמי 4, עברו שנתיים וזה כל כך לא חסר)

לא יודע בדיוק מה אתה מצפה שנכתוב. אם יש לך שאלות ספציפיות יותר זה יכול לעזור לנו לעזור לך

משכורת נטו 20
חוסכים כ-40% מהנטו(מאמין שהילד השני יוריד את זה קצת). הפנסיה וקרן השתלמות מוסיפים חיסכון של עוד 30%+

אוכלים יחסית הרבה מבחוץ (יחסית למה שהיינו רוצים), אבל בשאר הדברים כמעט ולא מוציאים.
מעדיפים סרט/סדרה בבית, למרות שפעם בחצי שנה הולכים לקולנוע, אין כבלים, אינטרנט 15 מגה, בעיקר מנסים לא ליפול לתוך תרבות החייב לקנות (כשנולד הילד אמרו לנו כמעט כולם שנהיה חייבים תמי 4, עברו שנתיים וזה כל כך לא חסר)

לא יודע בדיוק מה אתה מצפה שנכתוב. אם יש לך שאלות ספציפיות יותר זה יכול לעזור לנו לעזור לך

הי מדהים...כבר מה שכתבת מכניס אותי לפרופורציות

גם לנו אין כבלים...15 מגה אינטרנט..משלם 70 שקלים בחודש (פרטנר ספק+תשתית)..

גם לא רוצים ליפול לתוך תרבות החייב לקנות..

בגדול מחפש עצות כיצד :roll: לעשות זאת ונראה לי שזה המקום הכי טוב להבין כיצד לעשות זאת.....

ושתהיה לידה קלה אמן.

משכורת נטו 20
חוסכים כ-40% מהנטו(מאמין שהילד השני יוריד את זה קצת).
זה אומר שהוצאות שוטפות מעבר לשכ"ד והלוואה עומדות על 4000 ש"ח בלבד? מרשים ביותר לזוג+1+בדרך.

זה אומר שהוצאות שוטפות מעבר לשכ"ד והלוואה עומדות על 4000 ש"ח בלבד? מרשים ביותר לזוג+1+בדרך.
ייתכן והגזמתי, בהוצאות אני סופר רק ריבית על הלוואות, והיות והלוואות שלנו הן עד 10 שנים אז רוב התשלום זה קרן.

נושאים דומים

Back
למעלה