• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

התקנת צל לחניה, בחניה פרטית צמודה לטאבו, בחניה פנימית בבניין משותף

deussex

משתמש רגיל
דירוג
492
שלום,

האם ניתן להתקין צילייה לרכב (גזיבו) על חניה פרטית צמודת טאבו, בחניה פנימית של בניין משותף ?

צריך להשיג אישורים ו/או לשלם ?

ראיתי שבחניה הפנימית, של אנשים מבניינים אחרים מותקנים כאלה צילונים (החניה הפנימית אצלנו היא של כמה בניינים, לכל אחד יש חניה משלו שצמודה לדירה).

על פניו לא צריך אישור, אבל השכנים יכולים להתנגד ואז אתה צריך להחליט עד כמה אתה מעוניין במלחמה הזו עם השכנים.

יש גם צלונים למספר כלי רכב - אם תצליח לשכנע מספר שכנים החונים בצמידות אליך להתקין צלון משותף, זה יכול להביא לחיסכון בעלות לכל אחד מכם, וגם ליצור הסכמה רחבה יותר בקרב השכנים.

• אהבתי
Reactions: Roi
שלום,

האם ניתן להתקין צילייה לרכב (גזיבו) על חניה פרטית צמודת טאבו, בחניה פנימית של בניין משותף ?

צריך להשיג אישורים ו/או לשלם ?

ראיתי שבחניה הפנימית, של אנשים מבניינים אחרים מותקנים כאלה צילונים (החניה הפנימית אצלנו היא של כמה בניינים, לכל אחד יש חניה משלו שצמודה לדירה).
כל רשות מקומית יש את הכללים שלה. יש רשויות שמעלימות עיןולא אוכפות. אם אתה רוצה להיות 'צדיק' תברר עם מחלקת הנדסה של הרשות. אם הם לא אוכפים יגידו לך 'אין אכיפה', אבל אישור רשמי, כנראה לא תקבל .

ברגע שיש לך אישור שאין אכיפה, אתה יכול לבצע, שכנים יכולים להתלונן, אבל הרשות לא תעשה כלום עם התלונות שלהם.

הערה, גזיבו אני לא חושב שהרשות תאשר או תתעלם. אם אתה רוצה המלצה למוצר שהוא 'יותר חוקי', שלח לי ה'פ (אין לי קשר לעסק שמוכר את המוצר, מלבד זה שרכשתי אותו לפני 10 שנים

הערה, גזיבו אני לא חושב שהרשות תאשר או תתעלם. אם אתה רוצה המלצה למוצר שהוא 'יותר חוקי', שלח לי ה'פ (אין לי קשר לעסק שמוכר את המוצר, מלבד זה שרכשתי אותו לפני 10 שנים
למה שלא תשתף את כולנו, זה מעניין ויכול להיות מאוד שימושי להרבה אנשים.

לא יודע אם יש אישור לשים בפורום קישורים לאתרי שמוכרים מוצרים

Back
למעלה