• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

האם הקריסה הגדולה הגיעה

מצב
הנושא נעול.
אני באמת שוקל לעשות את זה.
אולי אפתח חשבון בפסגות, אשים איזה 2000 ש"ח על ETF של אג"חי מדינה אמריקאים ארוכי טווח, ואראה מה יהיה
מקסימום, שכר לימוד נחמד
הייתי עושה על זה שורט ממונף פי 100

בדקתי את הנתונים, זה נראה מדאיג!
דבר מעניין, המקום מספר 1 בחיפושי Recession, הוא מחוז קולומביה, בו הגיע החיפוש לדירוג 100 ששווה בעוצמתו לינואר 2008
עכשיו, מחוז קולומביה זה בעצם וושינגטון די סי, כלומר במסדרונות הממשל והסביבה בוושינגטון זה מה שמסתובב, מעניין!

דבר מעניין, המקום מספר 1 בחיפושי Recession, הוא מחוז קולומביה, בו הגיע החיפוש לדירוג 100 ששווה בעוצמתו לינואר 2008
עכשיו, מחוז קולומביה זה בעצם וושינגטון די סי, כלומר במסדרונות הממשל והסביבה בוושינגטון זה מה שמסתובב, מעניין!

אם תבדוק כמה אחוז מהקולות קיבלה הילרי קלינטון במחוז קולומביה ב-2016 תבין שיש סיכוי לא רע שמדובר יותר ב wishful thinking מאשר בתחזית.

ואולי זה דווקא מעודד שמודעים למצב ומנסים להקדים תרופה למכה בכל הכוח

הייתי עושה על זה שורט ממונף פי 100
ואז אחרי עלייה של אחוז אחד מפסיד הכל :)
כולם יודעים שיהיה מיתון, אני אישית מאמין שהוא יקרה תוך גג שנתיים (עקב התהפכות העקום ומודל הפד), אבל זה לא טווח זמן מדויק מספיק.

ואז אחרי עלייה של אחוז אחד מפסיד הכל :)
כולם יודעים שיהיה מיתון, אני אישית מאמין שהוא יקרה תוך גג שנתיים (עקב התהפכות העקום ומודל הפד), אבל זה לא טווח זמן מדויק מספיק.

הפד לא מסכים איתך

הפד לא מסכים איתך

הפד נוטה להאמין שבשנה הבאה לא יהיה מיתון.
זה אותו הפד שלא ממש חזה את משבר 2008, ואותו הפד שנראה שהפך לפוליטי וייתכן שיסרב להוריד ריבית כדי לא "להכנע" לטראמפ.

זה אותו הפד שלא ממש חזה את משבר 2008, ואותו הפד שנראה שהפך לפוליטי וייתכן שיסרב להוריד ריבית כדי לא "להכנע" לטראמפ.

ואתה מבין יותר מכולם?

ואתה מבין יותר מכולם?
לא, ולכן כתבתי שאני מאמין שעד עוד כשנתיים יהיה מיתון.
יש גם אנשים שטוענים להאמין שהיקום נברא ע"י מפלצת ספגטי מעופפת, זכותם להאמין כזכותי.

לא, ולכן כתבתי שאני מאמין שעד עוד כשנתיים יהיה מיתון.
יש גם אנשים שטוענים להאמין שהיקום נברא ע"י מפלצת ספגטי מעופפת, זכותם להאמין כזכותי.
אז סבבה

הוא יעשה את מה שטראמפ יגיד לו או שהוא יפוטר. הבנק המרכזי הוא חלק מהממשל מעכשיו. טראמפ מבין שאם בסין אין עצמאות לבנק המרכזי אז גם ארה"ב צריכה לפעול כך כדי לנצח בסחר.

הוא יעשה את מה שטראמפ יגיד לו או שהוא יפוטר. הבנק המרכזי הוא חלק מהממשל מעכשיו. טראמפ מבין שאם בסין אין עצמאות לבנק המרכזי אז גם ארה"ב צריכה לפעול כך כדי לנצח בסחר.

מעניין מתי תהיה ההשפעה של זה על הכלכלה, אם אכן בנקים מרכזיים עכשיו יהפכו לעוד חלק מהמערכת הפוליטית.
נשיאים יוכלו להנמיך ולהגביר את הריבית כאוות נפשם אם זה המצב

הוא יעשה את מה שטראמפ יגיד לו או שהוא יפוטר
אין לטראמפ סמכות לפטר אותו. פאול ישאר בתפקיד עד סוף הקנדציה שלו, אלא אם יפרוש או ימעל בתפקידו.

הפד הוא Independent , private ,"for non profit" entity
למעשה אין לטראמפ או לממשלתו שום שליטה ישירה על הפדרל ריזרב או עשייתו.
הממשל רשאי לבקש לבקש לעשות Audit למיניהן.

למעשה אין לטראמפ או לממשלתו שום שליטה ישירה על הפדרל ריזרב או עשייתו.
יש לו שליטה על את מי הוא ממנה לפד. טראמפ בחר את פאול. וטראמפ מצטער על זה בפומבי מאז.

שוב טראמפ מקריס את השוק?

2980 זה ה-2940 החדש

מצב
הנושא נעול.

נושאים דומים

Back
למעלה