• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

בנקאות אינטרנטית

גילת

משתמש רשום
דירוג
0
שלום, יש לי עסק קטן ומתפתח. נראה לי שההכנסות השנה יהיו בסביבות ה-750 - מיליון א"ש.
לאחרונה הפרדתי את חשבון הבנק מהחשבון הפרטי (לאומי). פתחתי חשבון בבנק אחר (בינלאומי). לא מרוצה מההתנהלות שם.
-אי אפשר להעביר סכומי כסף גדולים (למרות שיש לי שם כסף). מה שגרר שלא יכולתי להעביר משכורות או לשלם לספקים, ושוב הייתי צריכה להשתמש בחשבון האישי שלי.
-אי אפשר להפקיד באפליקציה סכומי כסף מעל ל-20,000 ש"ח. מה ששוב גורר שאני צריכה להגיע לבנק ולא תמיד העמדות תקינות (מה שגרר הבוקר להחזר צ'ק).
בקיצור... מה עם הבנקים האינטרנטים כמו פפרס וכדומה? לא רוצה עמלות גבוהות, לא רוצה להיפגש עם פקיד, אבל אשמח כן שתהיה לי כתובת לשאלות, שיענו לי בטלפון שצריכה עזרה (בבנק החדש, קשה מאוד לתפוס מישהו).
תודה, גילת

בנקאות עסקית בדיסקונט, שירות טוב, פטור מעמלות לאיזה שנה או שנתיים, אתר מעולה ללא הגבלות (למעט כאלה שאת נותנת) ואפשר לעשות הכל אונליין. לא יודע לגבי הפקדת צ'קים אונליין.
גם מזרחי LIVE בסדר אבל כן יש הגבלה לגבי סכומי ההעברות, לא זוכר מה הם כי הם משתנים.
פועלים לעסקים גם טוב.

ברוכה הבאה לפורום!
בדרך כלל לחשבון עיסקי אין את המגבלות שציינת. האפליקציות לדעתי לא נועדו לחשבון עיסקי פעיל והן ברוב המקרים לשימוש אישי.
לכן עדיף ניהול חשבון וובי פרופר ללא מגבלות.
עדיין צריך לראות פקיד כדי להפקיד צ'קים [או שלא אם הכספומטים תקינים].
שאלה - למה עסק מתעסק במזומנים כפי שתיארת. לפי מה שכתבת נשמע שאת מוכרת מוצרים או שירותים או ווטאבר במזומן אבל מושכת/משלמת מהחשבון בצ'קים.
זה לא נשמע טוב, כשהמחזור ייגדל, מס הכנסה יגלה עניין רב בפעילות שלך.
ניהול תקין דורש רישום וצביעת הכסף הנכנס והיוצא, והעמלות? הן יורדות מההכנסות כי הן הוצאות מוכרות.

שלום, יש לי עסק קטן ומתפתח. נראה לי שההכנסות השנה יהיו בסביבות ה-750 - מיליון א"ש.
לאחרונה הפרדתי את חשבון הבנק מהחשבון הפרטי (לאומי). פתחתי חשבון בבנק אחר (בינלאומי). לא מרוצה מההתנהלות שם.
-אי אפשר להעביר סכומי כסף גדולים (למרות שיש לי שם כסף). מה שגרר שלא יכולתי להעביר משכורות או לשלם לספקים, ושוב הייתי צריכה להשתמש בחשבון האישי שלי.
-אי אפשר להפקיד באפליקציה סכומי כסף מעל ל-20,000 ש"ח. מה ששוב גורר שאני צריכה להגיע לבנק ולא תמיד העמדות תקינות (מה שגרר הבוקר להחזר צ'ק).
בקיצור... מה עם הבנקים האינטרנטים כמו פפרס וכדומה? לא רוצה עמלות גבוהות, לא רוצה להיפגש עם פקיד, אבל אשמח כן שתהיה לי כתובת לשאלות, שיענו לי בטלפון שצריכה עזרה (בבנק החדש, קשה מאוד לתפוס מישהו).
תודה, גילת
אני באופן אישי לא ממליץ על כלום, באופן עיסקי על בנק הפועלים
להפועלים יש חגורת כלים מקיפה לעסקים שכוללים 95% מהשירותים באמצעות אפליקציה, האתר והמחלקה הטלפונית
לגביי הגבלות של העברה, תוכלי להגדיר תקרות העברה שיתיאמו לצרכייך

בהמשך לדבריו של @yossik , בעיקרון אין בעיה לשלם על הוצאות מהחשבון הפרטי, אבל חשוב לנהל רישום מדויק מאיזה כיס יצאו כספים, ככה שהנהלת החשבונות תוכל לזכות אותך מול התשלום שביצעת מחשבונך הפרטי

השתמשתי בדיסקונט לעסקים, הייתי עושה הכל מהאתר. פגישה בסניף רק לדברים חריגים

מה עם הבנקים האינטרנטים כמו פפרס
לא יודעת אם זה גם אצל משתמשים אחרים, אבל מהנסיון הגרוע שלי עם פפר-עדיין לא הצלחתי לפתוח חשבון כי לא מצליחה לסרוק את המסמכים והם מטפלים בזה כבר בערך חודשיים ואין פתרון באופק... לא יכולה להמליץ על בנקים אינטרנטיים אחרים כי לא ניסיתי.

לא יודעת אם זה גם אצל משתמשים אחרים, אבל מהנסיון הגרוע שלי עם פפר-עדיין לא הצלחתי לפתוח חשבון כי לא מצליחה לסרוק את המסמכים והם מטפלים בזה כבר בערך חודשיים ואין פתרון באופק... לא יכולה להמליץ על בנקים אינטרנטיים אחרים כי לא ניסיתי.
פתחתי פפר בכמה לחיצות, תאום שיחה לאימות זהות הלך בקלות, תוך כמה ימים קיבלתי את הכרטיס ליד (וגם 400 שקלים בחשבון לא הזיקו).

נושאים דומים

Back
למעלה