• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ביטחונות לשוכר נכה.

גם אם יפטרו אותו הוא תמיד ימצא משהו אחר
20% אבטלה, ואתה עדיין טוען את זה?
תאמין לי, מי שחי על קצבה קבועה של 3000, יש לו יותר סיכוי לשלם שכ"ד ממי שעבד ב-5000, ועכשיו מקבל אבטלה של 3000...

קצבה זה מובטח לכל החיים (טוב, גם את זה אפשר לאבד, אבל הרבה יותר נדיר).
אם אני זוכר נכון בשגרה אין כפל קצבאות(עכשיו בגלל הקורונה יש) ובנוסף אם הוא עובד ומרוויח מעל סכום מסויים הוא מאבד את הקצבה

חוץ מזה שאנחנו בכלל לא יודעים אם הוא זכאיי לקצבה(לא כל הנכים זכאיים) ואם כן לאיזה סכום

היי,
איזה ביטחונות אתם מבקשים מאנשים שאין להם משכורות?

מקבלי קצבאות למשל?

פנה אלי אדם נכה שאמר שהוא מקבל קצבה ויש לו נכסים. יש לי דרך לוודא את זה?

למה לא לבקש ערבים?
גם פירוט של נכסים (אגב, נכסים אינם בהכרח נדל״ן)

אם אני זוכר נכון בשגרה אין כפל קצבאות(עכשיו בגלל הקורונה יש) ובנוסף אם הוא עובד ומרוויח מעל סכום מסויים הוא מאבד את הקצבה

חוץ מזה שאנחנו בכלל לא יודעים אם הוא זכאיי לקצבה(לא כל הנכים זכאיים) ואם כן לאיזה סכום
כל זה נכון, אבל לא בהכרח משנה..
גם אם הוא לא זכאי לקצבה, אולי יש לו חסכונות שמנים או תיק השקעות שמניב לו דיבידנדים או רווחים מספיקים למחיה?

פות"ש אמר שהשוכר טוען שהוא כיום מקבל קצבה.
אם בעתיד הוא יאבד אותה בגלל הכנסות גבוהות יותר, זה ממש לא משנה למשכיר...

היי,
איזה ביטחונות אתם מבקשים מאנשים שאין להם משכורות?

מקבלי קצבאות למשל?

פנה אלי אדם נכה שאמר שהוא מקבל קצבה ויש לו נכסים. יש לי דרך לוודא את זה?

הנכות לא רלוונטית כאן, כמו כל שוכר פוטנציאלי הוא צריך להוכיח יכולת לשלם את השכירות החודשית.

הבן הצעיר שלי נכה צה"ל, הוא לומד במכללה, בחודש הבא הוא עובר לגור בשכירות בהתאם לגימלה שהוא
מקבל ממשרד הביטחון, והכנסות נוספות משכירויות, רמת הסיכון שלו כשוכר היא נמוכה, הוא לא תלוי בשוק העבודה.

הנכות לא רלוונטית כאן, כמו כל שוכר פוטנציאלי הוא צריך להוכיח יכולת לשלם את השכירות החודשית.
בדיוק!
וכדאי גם לבדוק התנהגות של אדם ויכולת לחיות בטוב ובהתחשבות עם השכנים. ואז לא משנה אם הוא נכה, ערבי, אתיופי, אישה, חרדי או חילוני.

אורי לא אובייקטיבי, זה שהאמא החורגת שלו היא שוכרת נהדרת זו לא הוכחה שאדם שחי על קצבאות הוא שוכר יותר טוב מאדם עובד.
מי טען את מה שאתה טוען? אין פה 1 כזה.
אתה טוען שההכנסה הפנויה של גבר נכה רווק היא גבוהה יותר מההכנסה הפנויה של גבר בריא עובד?
אני טוען שהיא יכול להיות גם פי 100 מרווק ובריא, כל מקרה לגופו, האם כל הייטקיסט הכנסתו גבוהה יותר ממישהו שהוא לא הייטקיסט?
אני מציע לו להכניס אנשים ללא עבר פלילי,
אין לך יכולת לבדוק כזה דבר.
אני מעדיף רווקים על זוגות כי יש פחות בלאי.
מנסיוני יותר.
קל להעביר ביקורת ולזלזל, אני לא מאחל לך להיות בסרט של דייר סרבן, אני הייתי בסרט הזה ואני בוחר אנשים בפינצטה.
שזה מעולה, רק שאתה בוחר על פי דיעות קדומות ולא עובדות.
@אורי ג. - אמך החורגת שוכרת דירה? היא ביצעה התאמות בדירה שהיא גרה בה? איך זה עובד?
אימי אינה שוכרת דירה אבל שוקלת לעשות זאת בעתיד, היא אינה צריכה התאמות כלשהן בדירה או בבנין למעט חניה ומעלית.

נכה זה לא רק קצבת נכות , זה גם פטורים אדירים במיסוי וקדימות במכרזים של המדינה.
השוכר הנכה שלך יכול להיות אמיד מאוד.

חוץ מזה שזה פורום של אנשים שפורשים מוקדם ורוצים לא לעבוד מתישהו בחיים שלהם אז הם צריכים לדעת שיש עוד מקורות הכנסה שאפשר לבדוק מלבד למשכורת (שזה אולי המקור הכנסה הכי לא יציב שקיים)

אתה טוען שזה לא נכון?
אני טוען שזה רחוק מהסטטיסטיקה שנתת על מעשנים או זוכים בלוטו.

אורי לא אובייקטיבי
גם אתה לא:
אני לא מאחל לך להיות בסרט של דייר סרבן, אני הייתי בסרט הזה ואני בוחר אנשים בפינצטה

זה שהאמא החורגת שלו היא שוכרת נהדרת זו לא הוכחה שאדם שחי על קצבאות הוא שוכר יותר טוב מאדם עובד.
לא אמרתי את זה. כל מה שאמרתי זה שאני מאמין שיש כמות גדולה מאוד של נכים שהם שוכרים מעולים ולשלול מישהו מראש על סמך נכות זה דבר נורא לעשות.

אתה טוען שההכנסה הפנויה של גבר נכה רווק היא גבוהה יותר מההכנסה הפנויה של גבר בריא עובד?
אני טוען שיש אפשרות סבירה כזו. לא בממוצע כנראה אבל כפי שכתבתי למעלה - אתה תמצא הרבה כאלו. אגב, הכנסה זה לא הפרמטר היחיד: יש לך בעיה עם זוכר ללא הכנסות בכלל שיש לו 5 מיליון ש״ח בעו״ש והוא נותן לך פיקדון מוזמן על סך חצי שנת שכירות?

אני מעדיף אישה רווקה על חד הורית עם כמה ילדים. אני מעדיף רווקים על זוגות כי יש פחות בלאי. אני מעדיף נשים על גברים כי אני יודע שבמקרה של דייר סרבן זה יכול להתפתח גם לאלימות ואני די פחדן, לא רוצה את האיום הפיזי(אני מכניס גברים אם הם נראים לי חנונים מספיק). אם יש לבחור תמונה עם כובע וחולצה של BOSS ואיזה שרשר עבה סביב הצוואר אני מוותר בנימוס עוד לפני שהוא בא.
אני מדיר קבוצות ומגזרים שלמים מהדירה שלי, אני מודה. זה נטו משיקול כלכלי, אין לי את הלוקסוס להפוך לפילנתרופ כרגע בחיי. אני חושב שיש קבוצות באוכלוסיה שהן נוטות יותר לפורענות.
הערה מקדימה חשובה: אני לא באמת מאחל לך את מה שתכף אכתוב.
אבל יש בי חלק שהיה רוצה שתמצא איזה דייר שיראה לך מושלם - נראה אמין, משכורת גבוהה, חנון (וכל מה שעוד עושה לך את זה בדייר) ויחולל לך את הקטסטרופה של החיים, יהרוס את כל הדירה, לא יתפנה ממנה ויגרור אותך למאבקים משפטיים של שנים.
ואני ממש לא אומר את זה כי אני רוצה שתפגע (להפך, מקווה שתצליח ותשגשג) אלא פשוט כי אולי שווה לך ללמוד שיעור על דעות קדומות.
אגב, תנסה לעשות משחק מחשבתי ולחשוב איך היית מרגיש אם לא היו מקבלים אותך לעבודה/דירה/זוגיות בגלל דעה קדומה ולא בגלל מי שאתה באמת.

קל להעביר ביקורת ולזלזל
אני ממש לא מזלזל. מעביר ביקורת - חד משמעית.

נערך לאחרונה ב:
בנוגע לנכסים שלו - איך בכלל מסוגלים לאמת הכנסות מהם(שואל גם בשביל עצמי)?

אם זה נדל"ן אז אפשר לבדוק בטאבו וגם לבדוק את המשכון אם קיים אבל איך בודקים את השכר דירה? - אפשר לבקש אולי תדפיס עובר ושב של הבנק אבל אני בספק אם מישהו ירצה לתת את זה, אבל גם אז איך אני יכול לבדוק שהמסמך לא זוייף? וגם אם הוא לא זוייף איך אני יודע שהשורה שהוא מצביע לי עליה היא הכנסה משכירות(ולא משהוא אחר)?
אולי הוא בכלל מקבל את השכירות במזומן ואז איך אפשר לאמת את זה?
עולה פה גם השאלה האם אני צריך לבצע בדיקה על רמת הסיכון של המשכיר שלו כדי להעריך את רמת הסיכון שלי?

ומה אם הנכס בחו"ל - איך אז אני יכול לבדוק את זה?

ואם הנכס הוא לא נדל"ן אלא מספר מונית או אוטובוס שהוא משכיר - מה עושים אז?

20% אבטלה, ואתה עדיין טוען את זה?
יש ענפים שמתחננים לעובדים, לא תהיה לו בעיה למצוא עבודה בסופר למשל.

אני טוען שהיא יכול להיות גם פי 100 מרווק ובריא, כל מקרה לגופו, האם כל הייטקיסט הכנסתו גבוהה יותר ממישהו שהוא לא הייטקיסט?

ברור שיש מקרים אינדיבידואלים
כל הטענה שלי היא שאם יש ציבור א' שמרוויח בממוצע X, ויש ציבור ב' שמרוויח בממוצע 2X, עדיף לך לעבוד מול ציבור ב', כי הם שוכרים בפרופיל סיכון נמוך יותר.
אני מרגיש שהעובדה שמדובר בנכים הוציאה פה קצת תגובות אמוציונליות, אבל על אותו עיקרון אני יכול להמליץ לך להשכיר לאלופי צה"ל על פני ציבור המתדלקים. ולא כי מדובר באנשים רעים, אלא פשוט כי הם מרוויחים פחות, ובהעדר היכולת לבדוק את ההכנסה הפנויה שלהם אני הולך לפי רמת ההכנסה שלהם.

אין לך יכולת לבדוק כזה דבר.
מה מונע ממני לדרוש תעודת יושר?

מנסיוני יותר.
כל אחד והניסיון שלו, רק אדגיש שהתכוונתי לזוגות עם ילדים

שזה מעולה, רק שאתה בוחר על פי דיעות קדומות ולא עובדות.
לא רק, אני דורש לראות תלושי שכר וביטחונות שלא שווים הרבה לצערי, אבל זה מה שאני יכול לדרוש באיזור שלי.
נכון, אני בוחר גם לפי דעות קדומות, גם אתה, כולנו ברמה כזו או אחרת...

לא אמרתי את זה. כל מה שאמרתי זה שאני מאמין שיש כמות גדולה מאוד של נכים שהם שוכרים מעולים ולשלול מישהו מראש על סמך נכות זה דבר נורא לעשות.

אבל אני לא שולל אותו על סמך הנכות שלו, אני שולל אותו על סמך ההכנסה הנמוכה שלו.
כל מה שאני טוען שברמת הקבוצה, דיירים שנשענים על קצבאות הן בפרופיל סיכון משמעותית יותר גבוה ולכן אני מעדיף להימנע מלתת להם רכוש בשווי מעל מיליון שקל.
ברור שיש מקרים יוצאי דופן, שרי אריסון וניקול ראידמן הן חד הוריות שאני מעריך שלא תהיה להן בעיה לשלם לי את השכר דירה. האם אני חושב שאישה חד הורית עם מספר רב של ילדים היא שוכרת עם פוטנציאל סיכון יותר גבוה מהממוצע, לצערי כן.

אני טוען שיש אפשרות סבירה כזו. לא בממוצע כנראה אבל כפי שכתבתי למעלה - אתה תמצא הרבה כאלו. אגב, הכנסה זה לא הפרמטר היחיד: יש לך בעיה עם זוכר ללא הכנסות בכלל שיש לו 5 מיליון ש״ח בעו״ש והוא נותן לך פיקדון מוזמן על סך חצי שנת שכירות?

ממש לא, אבל כמה כאלה יש? מדובר במקרה קיצון.
אם היתה לי יכולת להבטיח ב100% שאקבל את כל הכסף מהדייר ושהוא ייצא בזמן, לא הייתי עושה סלקציה בכלל. לצערי אין לי את היכולת הזאת.

הערה מקדימה חשובה: אני לא באמת מאחל לך את מה שתכף אכתוב.
אבל יש בי חלק שהיה רוצה שתמצא איזה דייר שיראה לך מושלם - נראה אמין, משכורת גבוהה, חנון (וכל מה שעוד עושה לך את זה בדייר) ויחולל לך את הקטסטרופה של החיים, יהרוס את כל הדירה, לא יתפנה ממנה ויגרור אותך למאבקים משפטיים של שנים.
ואני ממש לא אומר את זה כי אני רוצה שתפגע (להפך, מקווה שתצליח ותשגשג) אלא פשוט כי אולי שווה לך ללמוד שיעור על דעות קדומות.

אתן לך דוגמא מהמציאות המזרח תיכונית.
לא פעם אני שומע שצה"ל אוסר על מתפללים מתחת לגיל 50 להיכנס להר בית. עכשיו ברור שיכול להיות מפגע מעל גיל 50. ברור גם שלא כל מי שמתחת לגיל 50 עוסק בטרור, למעשה הרוב המוחלט לא עוסק בטרור.
אבל בצה"ל ראו שרוב המפגעים הם גברים צעירים, ועם השנים זה השתנה קצת כשגם נשים התחילו לעשות פיגועי התאבדות.

תראה ברור שאני מפספס, ויש אנשים נהדרים במגזרים שאני פוסל. ברור גם שייתכן שאטעה ואכניס מישהו שעונה לי על כל הקריטריונים ויתברר שהוא אסון.
אני כן חושב שע"י סינון אני יכול לצמצם את הסיכון(לא למנוע לחלוטין), ואני כן חושב שיש פער בסיכון בין מגזרים. בנתיים זה עובד לי, את הדיירת הסרבנית שהיתה לי קיבלתי עם קניית הדירה, לא אני הכנסתי אותה.

אשאל אותך שתי שאלות ככה בשלוף שעולות לי, לא מצאתי על זה סטטיסטיקה אגב.
1. אתה חושב שהסיכוי של בן אדם עם קעקוע על הפנים להתקבל לראיון עבודה זהה לאחד שאין לו קעקוע?
2. אתה חושב שהסיכוי לקבל דקירה בהופעה של אביב גפן זהה לזה בהופעה של עופר לוי?

אני חושב שהתשובה לשתי השאלות היא לא, אבל אולי באמת אני היחיד פה עם דעות קדומות.

אגב, תנסה לעשות משחק מחשבתי ולחשוב איך היית מרגיש אם לא היו מקבלים אותך לעבודה/דירה/זוגיות בגלל דעה קדומה ולא בגלל מי שאתה באמת.

תראה זה קורה כל הזמן, לטעמי לכולנו יש דעות קדומות.
במשך שנים סבלתי מסלקציה בכניסה למקומות בילוי. זה לא כיף כשפוסלים אותך מבלי להכיר אותך.
אבל במקום מסויים אני מאוד מבין את בעלי המקומות. לצערי הטראבל מייקרים נראים די דומה לי בלא מעט פרמטרים, ואירוע אלים גורר סגירה של המקום לפחות לחודש.
אני בעצמי גר בשכירות, יצא לי לחוש לא פעם שבאתי לא טוב עין לבעל הבית. זה לא כיף אבל אני גם מבין אותו במקום מסויים, כשכ"כ קשה להוציא דייר סרבן אז אתה פוסל אנשים על כל פיפס קטן. הוא רוצה להגן על ההשקעה שלו.

מקווה שתתעורר בלי רגליים

סורי, אבל קמתי עם :)

אם הוא מספר לך על נכסים בחו"ל. תתייחס כאילו הם לא קיימים.
כמות ההשקעה שתצטרך כדי לוודא אם הם אמיתיים או לא וכמה הם שווים, לא שווה את זה. מילא אם היית מברר בשביל להשקיע בעצמך, אבל בשביל להחליט אם לקבל את השוכר, זה לא מצדיק את המאמץ.
יש ענפים שמתחננים לעובדים, לא תהיה לו בעיה למצוא עבודה בסופר למשל.
הוא יכול, אבל היכולת שלך כמשכיר להכריח אותו היא מוגבלת. במציאות הנוכחית, יש לך הרבה מובטלים שמקבלים אבטלה ומתלוננים שאין להם כסף, ולא הולכים לסופר. מה אם השוכר שלך יהיה כזה?

ואם הנכס הוא לא נדל"ן אלא מספר מונית או אוטובוס שהוא משכיר - מה עושים אז?
אישור רו"ח, שומת מס, תדפיס עו"ש, דו"ח על נזילות פיננסי.
אם היתה לי יכולת להבטיח ב100% שאקבל את כל הכסף מהדייר ושהוא ייצא בזמן, לא הייתי עושה סלקציה בכלל. לצערי אין לי את היכולת הזאת.
יש לך: WECHECK.
האמן לי שיש לי יותר דיעות קדומות משלך, רק חשוב שיהיו מבוססות על עובדות, להזכירך הממוצע לא מעניין, מעניין אותך אדם ספציפי, אדם ספציפי עדיף לדעתי לשפוט לפי נתונים אובייקטיביים ולא לפי לפי קריטריון שרירותי אם הוא רוסי, מזרחי, אשכנזי, אישה, הומו או שחסרה לו יד.
אם הוא מספר לך על נכסים בחו"ל. תתייחס כאילו הם לא קיימים.
משעשע, אחותי משכירה דירה יקרה לאדם תושב חוזר שיש לו עשרות בתים בחו"ל וחברה שם.
הוא עושה כ"כ הרבה כסף שעדיף לו לשכור דירה מאשר לקנות אותה כי הכסף שלו שם עושה תשואות הרבה יותר גבוהות.

האמן לי שיש לי יותר דיעות קדומות משלך, רק חשוב שיהיו מבוססות על עובדות, להזכירך הממוצע לא מעניין, מעניין אותך אדם ספציפי, אדם ספציפי עדיף לדעתי לשפוט לפי נתונים אובייקטיביים ולא לפי לפי קריטריון שרירותי אם הוא רוסי, מזרחי, אשכנזי, אישה, הומו או שחסרה לו יד.

כמובן שיש עוד קריטריונים אבל רוב הדברים פה מבוססים על עובדות

אני מעדיף אישה רווקה על חד הורית עם כמה ילדים. אני מעדיף רווקים על זוגות כי יש פחות בלאי. אני מעדיף נשים על גברים כי אני יודע שבמקרה של דייר סרבן זה יכול להתפתח גם לאלימות ואני די פחדן, לא רוצה את האיום הפיזי(אני מכניס גברים אם הם נראים לי חנונים מספיק). אם יש לבחור תמונה עם כובע וחולצה של BOSS ואיזה שרשר עבה סביב הצוואר אני מוותר בנימוס עוד לפני שהוא בא.

לא תהיה לו בעיה למצוא עבודה בסופר למשל.
איך אתה יודע?

מה מונע ממני לדרוש תעודת יושר?
נתקלת פעם בבקשה כזו מבעל דירה?

אתן לך דוגמא מהמציאות המזרח תיכונית.
לא פעם אני שומע שצה"ל אוסר על מתפללים מתחת לגיל 50 להיכנס להר בית. עכשיו ברור שיכול להיות מפגע מעל גיל 50. ברור גם שלא כל מי שמתחת לגיל 50 עוסק בטרור, למעשה הרוב המוחלט לא עוסק בטרור.
אבל בצה"ל ראו שרוב המפגעים הם גברים צעירים, ועם השנים זה השתנה קצת כשגם נשים התחילו לעשות פיגועי התאבדות.

תראה ברור שאני מפספס, ויש אנשים נהדרים במגזרים שאני פוסל. ברור גם שייתכן שאטעה ואכניס מישהו שעונה לי על כל הקריטריונים ויתברר שהוא אסון.
אני כן חושב שע"י סינון אני יכול לצמצם את הסיכון(לא למנוע לחלוטין), ואני כן חושב שיש פער בסיכון בין מגזרים. בנתיים זה עובד לי, את הדיירת הסרבנית שהיתה לי קיבלתי עם קניית הדירה, לא אני הכנסתי אותה.

אשאל אותך שתי שאלות ככה בשלוף שעולות לי, לא מצאתי על זה סטטיסטיקה אגב.
1. אתה חושב שהסיכוי של בן אדם עם קעקוע על הפנים להתקבל לראיון עבודה זהה לאחד שאין לו קעקוע?
2. אתה חושב שהסיכוי לקבל דקירה בהופעה של אביב גפן זהה לזה בהופעה של עופר לוי?

תראה זה קורה כל הזמן, לטעמי לכולנו יש דעות קדומות.
במשך שנים סבלתי מסלקציה בכניסה למקומות בילוי. זה לא כיף כשפוסלים אותך מבלי להכיר אותך.
אבל במקום מסויים אני מאוד מבין את בעלי המקומות. לצערי הטראבל מייקרים נראים די דומה לי בלא מעט פרמטרים, ואירוע אלים גורר סגירה של המקום לפחות לחודש.
אני בעצמי גר בשכירות, יצא לי לחוש לא פעם שבאתי לא טוב עין לבעל הבית. זה לא כיף אבל אני גם מבין אותו במקום מסויים, כשכ"כ קשה להוציא דייר סרבן אז אתה פוסל אנשים על כל פיפס קטן. הוא רוצה להגן על ההשקעה שלו.
מקבל לחלוטין את כל מה שכתבת פה. לדעתי ההבדל המהותי פה הוא שאתה גם ככה בודק את הדייר שאתה שוקל להכניס. מה אכפת לך לבקש מנכה להציג היסטוריה בנקאית, הוכחה על נכסים נוספים וכו׳? אם יראה לך בסדר אז תעשה לו בדיקה ואם לא אז אל תתקדם איתו. השאלה היחידה היא למה לשלול מלכתחילה כאשר יש סיכוי סביר לחלוטין שהוא שוכר בסיכון נמוך מאוד?

כמובן שיש עוד קריטריונים אבל רוב הדברים פה מבוססים על עובדות
נו באמת... כל מה שכתבת מבוסס על השערות בלבד ואתה יודע את זה.

בנג'י, נשרפו לי העיניים מכמות הזבל ששפכת כאן. וואו.

בשרשור אחר פה מישהו כתב על שוכר שמבקש לשלם שנה מראש במזומן, זה יכול להיות פתרון לבעיה הזאת.

איך אתה יודע?

אני רואה בפייס לא פעם בתקופה האחרונה את מנכ"ל ויקטורי מפרסם מודעות דרושים.
אני מניח שברשתות האחרות המצב דומה.

נתקלת פעם בבקשה כזו מבעל דירה?
לא, אבל אף אחד לא מונע מבעל דירה לדרוש את זה.
אני יודע למשל שבאזורי ביקוש בת"א בעלי דירות דורשים מהשוכרים לבטח את הדירה. הביקוש הגבוה מאפשר להם.

מקבל לחלוטין את כל מה שכתבת פה. לדעתי ההבדל המהותי פה הוא שאתה גם ככה בודק את הדייר שאתה שוקל להכניס. מה אכפת לך לבקש מנכה להציג היסטוריה בנקאית, הוכחה על נכסים נוספים וכו׳? אם יראה לך בסדר אז תעשה לו בדיקה ואם לא אז אל תתקדם איתו. השאלה היחידה היא למה לשלול מלכתחילה כאשר יש סיכוי סביר לחלוטין שהוא שוכר בסיכון נמוך מאוד?

תראה אני משתדל להסתכל על הדברים בצורה מאוד קרה. אם יש שוכר שתנאי הפתיחה שלו לא טובים לטעמי והוא מוכן לפצות על זה בביטחונות או בשכר דירה גבוה ותר אני מוכן לשמוע אותו.

נו באמת... כל מה שכתבת מבוסס על השערות בלבד ואתה יודע את זה.

ברור!
אני פועל נטו מהיגיון וההערכות.
לא על כל דבר יש מחקר ואני יכול למצוא אותו בגוגל.
אם יש גרוש+ילדים שמשלם מזונות מול רווק באותו גיל, באותה עבודה בדיוק, שאין לו מזונות על הראש, אני אעדיף את הרווק כי אני מעריך שההכנסה הפנויה שלו גבוהה יותר.
אם יש מגזר שמכניס X ויש מגזר שמכניס 2X אני אכוון לכיוון המגזר השני. שוב, ברור שאני יכול לטעות אבל אין לי יכולת לראות את כל התמונה

בנג'י, נשרפו לי העיניים מכמות הזבל ששפכת כאן. וואו.
1. אני באמת לא מצליח להבין למה אתה מתעקש להסתכל.
2. עזוב שטויות, כל עוד התעוררת עם זוג רגליים כל השאר זה בונוס

גם הדיון הגיע למיצוי לדעתי, וגם התגובות האמוציונליות של האנשים פה הוציאו את החשק. הסר דאגה מליבך אני לא אגיב יותר

נושאים דומים

Back
למעלה