תגובה אחרונה ע"י Superb

 1. S

  מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן המעשי

  למישהו יש תובנות כלשהן לגבי רכישה דרך IB? אני אזרח אמריקאי ומנהל שם תיק בכל מקרה, מנסה להבין אם יש חסרונות ידועים.
 2. S

  העברת תיק ני"ע ישראלי לברוקר זר (שאלת אופטימיזציה ולא טכנית)

  זה מה שחשבתי, ומפה גם הרצון למכור ולקנות VTI במקום. השאלה היא האם אני לא מפספס פה שום דבר, כי לטענת @littleworm כדאי דווקא להמשיך ולהחזיק בלאקרוק ובעצם להימנע מהמכירה.
 3. S

  העברת תיק ני"ע ישראלי לברוקר זר (שאלת אופטימיזציה ולא טכנית)

  תודה, לא לקחתי בחשבון את ניכוי המס במקור. מה בעצם השיקולים לטובת האופציה הזאת? שואל גם בהיבטי מס של אזרח (או מחזיק גרין קארד) אמריקאי חדש.
 4. S

  העברת תיק ני"ע ישראלי לברוקר זר (שאלת אופטימיזציה ולא טכנית)

  מנצל את הדיון: בעקבות קבלת גרין קארד ותחילת התעסקות עם רשויות המס האמריקאיות, אני נמצא בסיטואציה דומה. מחזיק נכון לעכשיו בבנק גם VTI וגם את בלאקרוק השקלית עוקבת S&P - סיבות היסטוריות. בשניהם הצטברו רווחים, ואני מעוניין להעביר את שניהם לחשבון IB חדש שפתחתי (כי PFIC). 1. עבור VTI - אני מבין...
 5. S

  חלונות 7, 8, 10, 11, אנדרואיד, אייפון וכל השאר, שאלות, תשובות , Tricks & Tips

  מחיפוש קצר באינטרנט נראה של-NUCים למניהם דווקא יש מיקרופון built in.
 6. S

  חידוש ביטוח רכב

  בן 28, רכב ראשון על שמי, אז ללא עבר ביטוחי. נראה שהחברות החדשות (ליברה, WeSure) לא מקבלות נהגים בפרופיל כזה. למישהו יש טיפים בנושא? אין מנוס מחברות הביטוח הגדולות?
 7. S

  אתמול מישהי אמרה לי: "כולם התחילו לחיות כמוך"

  האמת, אני אשמח. אני משתעשע עם הרעיון של הידרופוניקה במרפסת, ועכשיו נראה כמו זמן מושלם להתעסק בזה.
 8. S

  קיר הבושה והקומדיה האנטי-סולידי | חטאים לא סולידיים

  בתור אחד ששוכר car2go בסופ"שים, ואין לו צורך ברכב בשאר השבוע - זה לא באמת יותר משתלם. אם אני רוצה חלילה ללכת לים, או לטייל, בסופי השבוע (או משפחה וחברים שכבר הוזכר פה), car2go זה לא פתרון והשכרת רכב כל סופ"ש שני זה לא פרקטי בעליל. לכן בחוסר ברירה מוחלט ארכוש בקרוב רכב.
 9. S

  לפטופ סולידי

  אני עם XPS 13 9350, לדעתי מ-2015. החיסרון העיקרי הוא הסוללה, הדרגרדציה מטורפת ואני בדיוק מחפש להחליף אותה כי המחשב לא סוחב יותר מכמה שעות. בשלוש שנים הראשונות זה לא היה ככה, ועד אז באמת שלא הצלחתי למצוא חסרון אחד אפילו. הדגם שהם הציגו ב-CES האחרון בכלל נראה מדהים.
 10. S

  חלונות 7, 8, 10, 11, אנדרואיד, אייפון וכל השאר, שאלות, תשובות , Tricks & Tips

  אני משתמש ותיק ב-Feedly - אפליקציה בסלולרי וממשק web מול מחשב. ממליץ מאוד. החיסרון העיקרי הוא בדיוק מה שציינת, Facebook לדוגמה לא מספקים לינקים של rss, הם מחייבים אותך להיכנס לאתר.
 11. S

  Car2Go/ליסינג וכו'

  אני באותו מצב בדיוק, וכנראה שארכוש רכב. התחושה שלי זהה, זה אבסורד.
 12. S

  המלצה על סמארטפון "סולידי"

  חדש, ב-Best Buy, בערך שבוע אחרי ההשקה שלו באחד המבצעים. שים לב שצריך דגם unlocked. ה-Pixel 4 אמור לצאת בקרוב אז מאמין שירד המחיר בקרוב בכל מקרה. אופציה נוספת זה ישירות דרך ה-Google Store, זכור לי שהם חילקו promo codes עם הנחה של 100$ לאנשים ספציפיים. עריכה: אפשר למצוא promo codes ב-reddit של...
 13. S

  המלצה על סמארטפון "סולידי"

  אני קניתי אותו בארה"ב, היה מבצע של 300$. בקצרה - שווה כל שקל. סוללה מצויינת, מצלמה מהטובות שהיו לי, ועדכונים ישירות מגוגל (אפס bloatware). היה לי לפני Xiaomi A1 שקניתי באותו מחיר בערך, והההבדל הוא שמים וארץ לטובת הפיקסל. אני עם הדגם הרגיל ולא ה-xl.
 14. S

  חלונות 7, 8, 10, 11, אנדרואיד, אייפון וכל השאר, שאלות, תשובות , Tricks & Tips

  אני משתמש ב-remotedesktop google com התקנה מינימלית ביותר (chrome extension) והתחברות טריוויאלית אם שולטים בחשבון גוגל בצד השני.
למעלה