• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מקור טוב להבין משכורות?

carbonara

משתמש רגיל
דירוג
144
אין לי מושג איפה להבין כמה משכורת לבקש...
תמיד זה ניחוש שלי(כמובן כן מבוסס על מידע מהאינטרנט), ועדיין...
רוב טבלאות השכר, גם הגבוהות, נראות נמוכות וlevels fyi , או שהוא skewed למעלה או שהוא מייצג אבל בעיקר גאמפא.
איך אתם יודעים כמה לבקש?
ממה שאני מבין המשכורות בחברה שלי(סטארטאפ), הרבה יותר גבוהות מהמשכורות בטבלאות שכר אבל גם לא מגיעות לגאמפא.
ואם הייתי יודע את זה, כנראה שהייתי מבקש יותר, ובטח כשאני אשנה את האחוז משרה שלי זה יתן baseline טוב.
לפי טבלאות שכר אני רואה שהקצה השתכרות למפתח הוא סביב 40.
ממה שאני מבין/חושב/קורא את הסיטאוציה, לפחות כפי שהייתה בתחילת השנה, זה יכול להגיע גם ל50, ואין לי מושג בכלל מה המספרים לPrincipal/Architect/CTO וכו...
תעזרו לי כדי שאני לא אקח הצעה נמוכה במשכורת הבאה.
עד כמה ראיית העולם העכשווית שלי לא נכונה:
1. בוגר/1-2 ניסיון 24-28 מדגדג את ה30
2. 3-4 28-32
3. 5-8 35-40
4. 8 + 40-55
כאשר שנות ניסיון אפשר להחליף בjunior, mid, l3, l4

רוב טבלאות השכר, גם הגבוהות, נראות נמוכות וlevels fyi , או שהוא skewed למעלה או שהוא מייצג אבל בעיקר גאמפא.
השכר שם מייצג את החברות האמריקאיות הגדולות, לא רק גאמפא. נהוג להגיד שצריך להוריד 20% כדי להתאים ל TC בארץ. אבל זה לא תמיד נכון.

השכר שם מייצג את החברות האמריקאיות הגדולות, לא רק גאמפא. נהוג להגיד שצריך להוריד 20% כדי להתאים ל TC בארץ. אבל זה לא תמיד נכון.
לא, אני מדבר על השכר אחרי ההורדה. הרי אם תקח את השכר בארה״ב לL4 בגוגל זה בערך 250 אלף דולר, תוריד 20%, תקבל מעל 55 לחודש. לא מכיר חברות (לא גאמפא) שמשלמות למפתחים (כולל בונוס) מעל 55 לחודש, והשאלה האם באמת יש כאלה(מעבר לחברה בודדת). אולי יחד עם האופציות, וגם אז, זה פחות.

במפתחים הכוונה שלי למפתחים טובים, לא לפי שנות ניסיון, אבל כמובן מנוסים, חדים, עם יכולות גבוהות, אבל לא מישהו שהוא ארכיטקט, או מישהו שהוא עילוי יוצא דופן. הייתי אומר מפתח עם לפחות 5 שנות ניסיון ואולי אפילו 10 ו15 שנות ניסיון, עם המון ידע בתחומו ויכולות מאוד גבוהות.
ברור לי שאם אתה בינוני, אז אולי תגיע ל40 אולי קצת יותר, אבל אני באמת מדבר על ה20%-30 העליונים כזה.

לא, אני מדבר על השכר אחרי ההורדה. הרי אם תקח את השכר בארה״ב לL4 בגוגל זה בערך 250 אלף דולר, תוריד 20%, תקבל מעל 55 לחודש. לא מכיר חברות (לא גאמפא) שמשלמות למפתחים (כולל בונוס) מעל 55 לחודש, והשאלה האם באמת יש כאלה(מעבר לחברה בודדת). אולי יחד עם האופציות, וגם אז, זה פחות.

במפתחים הכוונה שלי למפתחים טובים, לא לפי שנות ניסיון, אבל כמובן מנוסים, חדים, עם יכולות גבוהות, אבל לא מישהו שהוא ארכיטקט, או מישהו שהוא עילוי יוצא דופן. הייתי אומר מפתח עם לפחות 5 שנות ניסיון ואולי אפילו 10 ו15 שנות ניסיון, עם המון ידע בתחומו ויכולות מאוד גבוהות.
ברור לי שאם אתה בינוני, אז אולי תגיע ל40 אולי קצת יותר, אבל אני באמת מדבר על ה20%-30 העליונים כזה.
זה המשכורת בגוגל ואמורה להתאים (ה 80%) למה שגוגל משלמת בארץ, ברוטו, TC, כלומר הכל כולל הכל. לא יודע כמה חברות קטנות משלמות, היו שטענו שלא פחות.
אני מכיר משכורות ברף העליון של levels, כולל אנשים שמקבלים מעל 100% ממה שמופיע ב levels, ובדרגים יותר גבוהים ממה שרשמת (למשל אני). זה קיים בשוק. לפני levels הייתי מסתכל בסקרי שכר וצוחק עד כמה הם קישקוש מקושקש.

זה המשכורת בגוגל ואמורה להתאים (ה 80%) למה שגוגל משלמת בארץ, ברוטו, TC, כלומר הכל כולל הכל. לא יודע כמה חברות קטנות משלמות, היו שטענו שלא פחות.
אני מכיר משכורות ברף העליון של levels, כולל אנשים שמקבלים מעל 100% ממה שמופיע ב levels, ובדרגים יותר גבוהים ממה שרשמת (למשל אני). זה קיים בשוק. לפני levels הייתי מסתכל בסקרי שכר וצוחק עד כמה הם קישקוש מקושקש.
אני מאמין שזה השכר בגוגל. מעניין אותי מה עושה שאר המשק. כי יש סטארטאפים לא יצליחו, ולמעשה אותם אנשים יהיו משמעותית שכר נמוך יותר

2. 3-4 28-32
3. 5-8 35-40
4. 8 + 40-55
זה פחות או יותר מתיישב עם המידע האנקדוטלי שיש לי, כאשר בתאגידים אמריקאים שהם לא גאמפ"א, זה שכר הבסיס.

ב-2021 אגב, היה אפשר לדעתי לעשות shift למעלה של הנתונים הללו (4 ל-3, 3 ל-2, וכו').

זה פחות או יותר מתיישב עם המידע האנקדוטלי שיש לי, כאשר בתאגידים אמריקאים שהם לא גאמפ"א, זה שכר הבסיס.

ב-2021 אגב, היה אפשר לדעתי לעשות shift למעלה של הנתונים הללו (4 ל-3, 3 ל-2, וכו').
אתה חושב שבחור עם 3 שנות ניסיון יכל לקבל 35(לא מדבר על העשירון של ההצעות, מדבר על החציון או הממוצע אפילו )

אתה חושב שבחור עם 3 שנות ניסיון יכל לקבל 35(לא מדבר על העשירון של ההצעות, מדבר על החציון או הממוצע אפילו )
עובד איתי בצוות אחד כזה שהתקבל שנה שעברה, וזה שכר הבסיס שלו (לפני בונוסים ו-RSU), ולא מדובר בגאמפא או בצוות של אלגוריתמאים.

עובד איתי בצוות אחד כזה שהתקבל שנה שעברה, וזה שכר הבסיס שלו (לפני בונוסים ו-RSU), ולא מדובר בגאמפא או בצוות של אלגוריתמאים.
RSU ? לא בגאמפא? איך אתה יודע את השכר שלו?
מרגיש אידיוט עכשיו

RSU ? לא בגאמפא? איך אתה יודע את השכר שלו?
מרגיש אידיוט עכשיו
RSU יש במלא חברות שהן לא גאמפא, זה לא כזה ייחודי.
אני יודע את השכר שלו כי התעניינתי, סה"כ זה נראה לי חיובי שקולגות שעובדים בתפקידים דומים ישתפו את המידע הזה, בייחוד לפני שיחות שכר.

אין לך מה להרגיש אידיוט, חברים שחיפשו עכשיו קיבלו הצעות נמוכות משמעותית ממה שיכלו לקבל שנה שעברה, זו תקופה שונה.

מכיר סכומים כאלה עם פחות שנות ניסיון, בחברות ישראליות בינוניות בהרצליה/תל-אביב.
הכל תלוי ביכולת המיקוח, החברה ספציפית והמצב שלה, ואין הלך הראיון.
לא צריך להיות מתכנת על כדי להיות טוב בראיונות עבודה. זה כישורים קשורים אבל לא אחד באחד.

אין לי מושג איפה להבין כמה משכורת לבקש...
תמיד זה ניחוש שלי(כמובן כן מבוסס על מידע מהאינטרנט), ועדיין...
איך אתם יודעים כמה לבקש?
ממה שאני מבין המשכורות בחברה שלי(סטארטאפ), הרבה יותר גבוהות מהמשכורות בטבלאות שכר אבל גם לא מגיעות לגאמפא.
ואם הייתי יודע את זה, כנראה שהייתי מבקש יותר, ובטח כשאני אשנה את האחוז משרה שלי זה יתן baseline טוב.
לפי טבלאות שכר אני רואה שהקצה השתכרות למפתח הוא סביב 40.
ממה שאני מבין/חושב/קורא את הסיטאוציה, לפחות כפי שהייתה בתחילת השנה, זה יכול להגיע גם ל50, ואין לי מושג בכלל מה המספרים לPrincipal/Architect/CTO וכו...
תעזרו לי כדי שאני לא אקח הצעה נמוכה במשכורת הבאה.
2. 3-4 28-32
3. 5-8 35-40
4. 8 + 40-55
כאשר שנות ניסיון אפשר להחליף בjunior, mid, l3, l4
שיטה שפותרת את הבעיה שלך:
- להתראיין במספר מקומות במקביל.
- לקבל כמה הצעות במקביל.
- לבקש מכולם סכום יותר גבוהה ממה שאתה מעוניין בו וחושב שהוא רלוונטי.
- להתמקח עד הסכום המקסימלי שהם מוכנים להביא
- להשוות הצעות ולהחליט אם מתאים, או לא מתאים.

מכיר סכומים כאלה עם פחות שנות ניסיון, בחברות ישראליות בינוניות בהרצליה/תל-אביב.
הכל תלוי ביכולת המיקוח, החברה ספציפית והמצב שלה, ואין הלך הראיון.
לא צריך להיות מתכנת על כדי להיות טוב בראיונות עבודה. זה כישורים קשורים אבל לא אחד באחד.
זה סתם טירוף. גם אם הבן אדם ממשיך דרכו של טיורינג. אין דרך לראות את זה בשעה וחצי

שיטה שפותרת את הבעיה שלך:
- להתראיין במספר מקומות במקביל.
- לקבל כמה הצעות במקביל.
- לבקש מכולם סכום יותר גבוהה ממה שאתה מעוניין בו וחושב שהוא רלוונטי.
- להתמקח עד הסכום המקסימלי שהם מוכנים להביא
- להשוות הצעות ולהחליט אם מתאים, או לא מתאים.
איך מתראיינים במספר מקומות? בדרך כלל תהליכים בנקום א יכולים לקחת חודשים ובמקום אחר שבוע וחצי. איך תמשוך זמן?

באמזון/פייסבוק/אפל/גוגל הוא יכל לקבל לפני שנה וחצי גם 50.

באמזון/פייסבוק/אפל/גוגל הוא יכל לקבל לפני שנה וחצי גם 50.
סך הכול? חבל להתפשר...
משוגע לגמרי...
אתה מדבר על base pay או TC.
לא שמעתי שגוגל לקוחים עם 3 שנות ניסיון האמת .

אני לא מצליח להבין איך אפשר להבין על בן אדם עם 3 שנות ניסיון במעמד ראיון אם הוא שווה 50 אשח בתור 3 שנות ניסיון, אני מבין מישהו שהוא chief ויש עליו המלצות מאנשים עם שם מאוד מכובד.
לא עדיף לקחת מישהו ב60 אלף ולהיות בראש שקט שהוא טוב?
הרי גם אם הוא פותר שאלת אלגוריתמיקה ב5 דקות, מה אומר לי שהוא יודע לעשות ארכיטקטורה או להיות עצמאי, או להיות מוסגל לעבוד מסודר מול jira ולהתנהל פוליטית נכון בארגון..?

הזוי ומבהיר את הסיבה שהגענו לאן שהגענו עכשיו

אני גם אבהיר אני לא נגד משכורות גבוהות למי שווה את זה. אתה רוצה הלביא מתכנת תותח שווה לך כמו 2 ממוצעים? אחלה תשלם לו 80 אפילו ותביא אותו.
להביא מישהו ב50, עם מעט מאוד אינדיקציה שהוא יעשה עבודה יותר טובה ממתכנת אחר בחברה אחרת שמרוויח 40 עם 8 שנות ניסיון.

אתה גם רוצה לתת אופציה לג׳וניריום? גם אחלה. למה להביא ג׳וניור שלא בילה יום אחד במשרד או שנה במקרה הטוב ולשלם לו מעל ל30? ואם הוא גרוע?
תן לו 25 ואם הוא מוכיח את עצמו תעלה לו, אין בעיה אדרבא... אם הוא מעקם את האף שהוא רוצה את המקום שמשלם הכי טוב, אז בסדר כנראה שיש לו אופציות.

נערך לאחרונה ב:
איך מתראיינים במספר מקומות? בדרך כלל תהליכים בנקום א יכולים לקחת חודשים ובמקום אחר שבוע וחצי. איך תמשוך זמן?
אני מניח שיש לך שגיאת כתיב וניסית לכתוב בנקים?
בכל מקרה, אני מבצע רישום של כמה ראיונות נשארו לי בכל חברה, ואז משחק עם הזמינות שלי כדי לנסות לגרום לכל התהליכים להסתיים במקביל.
זה משהו שלא קל לעשות בזמן עבודה במשרה מלאה אבל אפשרי

אני מניח שיש לך שגיאת כתיב וניסית לכתוב בנקים?
בכל מקרה, אני מבצע רישום של כמה ראיונות נשארו לי בכל חברה, ואז משחק עם הזמינות שלי כדי לנסות לגרום לכל התהליכים להסתיים במקביל.
זה משהו שלא קל לעשות בזמן עבודה במשרה מלאה אבל אפשרי
במקום ולא בנקום

אין צורך להתרגש. הוא דיבר על TC.
עדיין גבוה, מישהו עם 3 שנות ניסיון זה על גבול הג׳וניור..
אני לא אומר מכיר אנשים עם שנת ניסיון אחת שהם בעצם עסקו בזה כל הילדות שלהם והם תותחי על, אבל מאוד מאוד קשה להבין בראיון של שעה, שאדם שהוא ג׳וניור שווה 50 TC ( שאני מניח שזה סביב ה35 base ? ), וגם למה לשלם לו כל כך הרבה? מה אותו אדם לא יקח BASE PAY של 30 עם בונוס וקצת מניות?

באמת השוק התאזן.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C מקור לראות דוחות כספיים של עסקים קטנים? אוף טופיק 2
A האם מישהו מכיר מקור מידע שיראה לי בכמה עלו ממדי המניות של אירופה (stoxx600) , ארה"ב (S&P500) ומדד המניות העולמי? פוסטים מאיכות נמוכה 3
א מקור טוב ללמוד על אגחים? שוק ההון 5
T מקור מומלץ לנתונים היסטוריים לשערי המטבעות פוסטים מאיכות נמוכה 1
adamshalev מקור חדשות רחב ואיכותי אוף טופיק 41
L 'אתה צריך להכיר חמישה אנשים כדי להגיע לאדם שאתה רוצה' מי מזהה מה מקור המשפט? אוף טופיק 2
ramiv מקור מידע על ביצועי ניירות ערך בארץ ובעולם שוק ההון 6
Y דרישות בנקים לתיעוד מקור הכסף בעת העברת/קבלת כספים צרכנות פיננסית 156
לא חשוב שמות מקור לבירור המשמעויות של הסכם פשרה בתאונות דרכים? אוף טופיק 4
יאיא עזרה בחיפוש אחר מקור מידע אמין **לא סולידי** שוק ההון 20
azerbouf קרן השתלמות לעצמאים עם מקור הכנסה נמוך צרכנות פיננסית 2
TunaGolem על מקור השם והתמונה של TunaGolem והמוסריות של ניסויים קליניים עם קבוצות בקרה בילדים עם מחלות סופניות אוף טופיק 37
hommie תמהיל משכנתאות שנלקחו ע" הציבור - קיים מקור מידע כזה? אוף טופיק 1
A בחירת קרן סל להשקעה - הכוונה\עזרה להבין נתוני קרן סל\מחקה בהשקעה סקטוריאלית שוק ההון 4
S עדיין לא הצלחתי להבין למה האדם הממוצע צריך ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 194
M עזרו לי להבין, יש לי קופת גמל מעסיק ישנה, ללא הפקדות. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
D מנסה להבין דיבידנד של VT שוק ההון 13
ס עד כמה ניתן להבין התנהגויות של פורקס? שוק ההון 0
לאץ' להבין את התפלגות הנכסים של בתי ההשקעות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ר איך להבין לכמה כסף אני זקוקה בחודש? שוק ההון 19
Y קרן כספית? נקובה בדולר? פיקדון בבנק? - שאלות שיעזרו לי להבין. שוק ההון 3
M אודה מאוד לעזרה- לא מצליחה להבין מה כדאי לפרוע ברכיבי המשכנתא שלי נדל"ן 1
H הייתי שמח להבין אחת ולתמיד על שחיטה כשרה אוף טופיק 60
יבגני_ל מנסה להבין את העלות של ביטוח אובדן כושר עבודה בקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
הoוליד חייל משוחרר | בן 23 רוצה להבין יותר בכסף יומני מסע אישיים 20
C עזרו לי להבין את ״הסתירות״ בדיווחים השונים של לאומי שוק ההון 22
A לא מצליח להבין לגבי קרנות סל חוץ שנסחרות בארץ שוק ההון 16
פיש נסיון להבין קורלציה בין מחיר אג"ח ממשלתי שקלי ל-30 שנה לאינפלציה שוק ההון 11
Level מבקש עזרה להבין למה האג"ח השקלי של חברת החשמל בחשבון שלי מראה הפסד חריג שוק ההון 2
א לא מצליח להבין איגרות חוב ממשלתיות, איך החישוב הזה עובד ? שוק ההון 6
stamEhad זכייה במחיר למשתכן - אז עשיתי סימולציות. מנסה כעת להבין מה הצעדים הבאים ומשתדל לא לעשות טעויות יקרות נדל"ן 33
L מעוניין לקנות דירה ראשונה וצריך להבין הרבה דברים נדל"ן 33
H התעשרתי ומנסה להבין איך להתנהל מול בני משפחה וחברים אוף טופיק 104
M תכנון השקעה בשוק ההון לטווח של 20 שנים, מנסה להבין מה עדיף. שוק ההון 3
stamEhad אג"ח ממשלתי של ישראל מול ארה"ב - פער גדול מאד בתשואות היסטוריות (לטובת ישראל), מנסה להבין מדוע שוק ההון 15
ה חייל משוחרר שרוצה להבין כמה דברים כדי להתחיל את החיים נכון (ווידוא הבנה IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
aminadav מישהו מצליח להבין למה נדל"ן בנייה ומניב יורדים כל כך הרבה בחודשים האחרונים? פוסטים מאיכות נמוכה 3
ה טירון. מנסה להבין דברים בסיסיים בקשר לקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
aminadav לא הצלחתי להבין מה ההבדל בין קסם ת"א בניה לבין MTF סל ת"א בניה שוק ההון 2
אני חדש סליחה אם זה שייך לנדלן, רק רוצה להבין. כשאני שוכר דירה, חובה לשלם ארנונה ודמי וועד? אוף טופיק 1
Y מנסה להבין על המלכודות שיש בפנסיה.... פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 130
מוריה מינוף של קרן השתלמות- מנסה להבין את הלוגיקה המוטעית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 54
Y לא מצליח להבין מה ההיפ עם חברות הפאאנג כאן אוף טופיק 18
A לא מצליח להבין איך אין עדיין אינפלציה שוק ההון 22
A לא מצליח להבין איך נגרם ההפסד שוק ההון 2
Y איני מצליח להבין איך בקרנות סל יש פער בין מה שהמדד עשה למה שהקרן עשתה שוק ההון 5
unrealx מכתב שחבר קיבל מאקסלנס ולא הצלחתי להבין לגבי אחזקת מנייה שוק ההון 4
נ אזרח אמרקאי מנסה להבין שוק ההון 3
S אני מנסה להבין מה המטרה הראשית של העוצר והסגרים (תעזבו שניה פוליטיקה בצד) אוף טופיק 9
P מנסה להבין איך עובדת הפרשה לקרן השתלמות צרכנות פיננסית 5

נושאים דומים

Back
למעלה