• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מחפשת אפילקציה שתחסום כל דרכי ההתקשרות איתי מקונטקט מסויים ובשעות מסויימות

Stardust

משתמש רגיל
דירוג
214
לדעתי לא קיים, חרשתי כבר את הגוגל פליי, אבל מנסה בכל זאת. הבוס שלי לא מכיר בעובדה שהעבודה שלי מסתיימת ב4:30 ומרגע שאני יוצאת מהמשרד מתחיל לפוצץ אותי בסמסים. בגללו הסרתי כבר את הוואטסאפ. המייל שלו חסום וזה בעייתי כי מדי פעם אני כן צריכה לקבל ממנו מיילים. רק לא ב9 בערב. היום הוא התעלה על עצמו וביקש מעובד אחר להתקשר אליי. אני מנסה להימנע מהשיחה איתו בנושא.

היום הוא התעלה על עצמו וביקש מעובד אחר להתקשר אליי.
נראה לי הדגמת בעצמך למה זה לא יעבוד...

אני מנסה להימנע מהשיחה איתו בנושא.
טכנולוגיה יכולה להיות כלי עזר, אבל היא לא יכולה להחליף תקשורת בין אישית.
תיאום ציפיות זה חשוב, כולל האם זמינות אחרי 16:30 זה באמת חלק מדרישות התפקיד (יכול להיות, תלוי תפקיד).

@Stardust אני מאוד בספק שגם אם יהיה פתרון טכני כלשהו, זה באמת יחזיק מעמד. עם כל הצער שבדבר, העולם סביבנו מבוסס על אינטראקציה בין אנשים.

פתרון קיצוני יותר יהיה מספר טלפון נפרד לצרכי עבודה בלבד (נגיד גולן טלקום מציעים מספר טלפון "זמני" נוסף, בשביל דברים כמו פרסום בלוחות מודעות, שאפשר גם להגביל אותו בשעות, או אף לבטל בעתיד).

ומה יקרה כשהוא יעבור לגוגל-טוק, ומשם לצ'אט בפייסבוק?

אם הוא לא מבין שזה לא לגיטימי, אז חסמים טכנולוגיים לא יעזרו...

ומה יקרה כשהוא יעבור לגוגל-טוק, ומשם לצ'אט בפייסבוק?

אם הוא לא מבין שזה לא לגיטימי, אז חסמים טכנולוגיים לא יעזרו...
לא לא. בהאנגאאוט וFB אי אפשר לצרף אותך בלי שתאשר.
אני מאוד בספק שגם אם יהיה פתרון טכני כלשהו, זה באמת יחזיק מעמד. עם כל הצער שבדבר, העולם סביבנו מבוסס על אינטראקציה בין אנשים.
אני זקוקה לממש מעט אינטראקציה ובטח שלא עם הבוס שלי בזמן האישי שלי :)

פתרון קיצוני יותר יהיה מספר טלפון נפרד לצרכי עבודה בלבד (נגיד גולן טלקום מציעים מספר טלפון "זמני" נוסף, בשביל דברים כמו פרסום בלוחות מודעות, שאפשר גם להגביל אותו בשעות, או אף לבטל בעתיד).

העיניין שאני לא צריכה טלפון לצרכי עבודה. כשאני בעבודה אני עושה את העבודה. נדיר מאד שאני עובדת מהבית וצריכה משהו מהבוס. יש מצבים שאני הולכת ומשאירה את המחשב לרוץ ויש איזו תקלה. וזה בסדר להתקשר אם הוא חושב שאני יכולה לעזור וזה משהו מאד דחוף. הקטע שהוא שרף את האופציה בזה שהוא מסמס לי על כל דבר שעולה לו בראש באותו רגע כשאין לי שום השפעה על העיניין. אני פשוט חוסמת את כל ההודעות והשיחות ממנו.

מצאתי דווקא משהו. זה רק שיחות וסמסים והגבלת הזמן גורפת על כל הרשימה השחורה אבל זה בהחלט עוזר.
https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.lithiums.safecallfree&hl=en

(מותר להדביק קישורים?)

סומך עלייך שיש לך סיבה טובה לא להבהיר למעסיק שלך שהוא חוצה את הגבול ומטריד אותך.
בכל אופן, אולי זה לא בדיוק מה שביקשת אבל באנדרואיד יש מצב do not disturb, שבו את יכולה להחליט שאת מקבלת שיחות והודעות רק מאנשי קשר שסימנת. זה נמצא ב-settings תחת sounds and notifications.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ מחפשת את עצמי בקריירה- אשמח לעזרה התפתחות אישית 6
N מחפשת המלצה לקופת גמל לעצמאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ר בת 25, מחפשת כיוונים תעסוקתיים יומני מסע אישיים 13
Cleo מחפשת את הספר "כספך או חייך" בעברית אוף טופיק 1
R מחפשת יועץ השקעות עם רישיון של הרשות לניירות ערך פוסטים מאיכות נמוכה 0
ס מחפשת כיוון התפתחות אישית 3
M מחפשת תובנות שוק ההון 30
נ מחפשת "מנוע צמיחה" לתיק שלי... שוק ההון 61
ט מחפשת שרשור על השקעה לטווח קצר שוק ההון 4
L מחפשת פתרון לפקס (שליחה וקבלה) יש יותר זול מ-50₪ לשנה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 27
א מחפשת השוואה של עוקבי S&P לS&P שוק ההון 2
מ מדינת ישראל מחפשת סולידיות וסולידים! שוק ההון 25
T מחפשת , למסירה או השאלה , עגלת אחים: מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
חסכונית מחפשת שרשור לגבי הורים וכסף אוף טופיק 1
האופטימית מחפשת עצמאים כלכלית אוף טופיק 64
רחל וויטיס מחפשת יועצ/ת השקעות לאירוח בפורום נשואים טריים אוף טופיק 16
דעתנית מחפשת ייעוץ עסקי בליווי אימון אישי התפתחות אישית 20
H מחפשת את הדרך הנכונה להתחיל את החיים בשביל להגיע לעצמאות כלכלית יומני מסע אישיים 49
שרון מחפשת פלאגין של ענן תגיות אמין ומעודכן שתומך בעברית אוף טופיק 0
ק מחפשת רעיונות למתנות זולות, שיתפסו ע'י המקבלים כלא זולות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 24
H מחפשת מחשב נייד ללימודים אוף טופיק 14
efrat מחפשת אפליקציה לניהול הוצאות בנייד אוף טופיק 5

נושאים דומים

Back
למעלה