• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יצירת תיק שיכניס 12 אלף בשנה

4461vegeta

משתמש סולידי
דירוג
10
כמה זה בעייתי להכין תיק השקעות סולידי שיכניס רק 12 אלף בשנה. הון התחלתי 194אלף ש''ח בירושה. אם אני מאבד את הכסף הזה אין לי בכלל תשתית ביטחון ולכן לא ארצה לקחת סיכון באיבוד הכסף הזה מצד שני אני יודע שאני חייב להתקדם כי עוד שנה אהיה בבעיות אם לא אצור לעצמי מחסת הגנה.
כמו שכבר ניתן לראות, התחלתי לכתוב על מדד 35 מדד 125 מדד 90 ומדד מדד s&p 500
התחלתי להיכנס לתחום לא מזמן וללמוד, הקטע הוא שיש לי רק שנה עד שאשתחרר ואז אני בראשות עצמי.
האם זה נקרא להמר אם אחליט לשים 70 אלף שקל באחד המדדים האלו לא במשך שנה לא משנה מה יהיה?
נכון לעכשיו - רוב הכסף בחיסכון רגיל של בנק, חלק פשוט בעובר ושב ו600 שקל בהראל

נערך לאחרונה ב:
אם אתה רוצה 12K רווח נקי בשנה אתה צריך 16K בשנה (בהינתן מס של 25%)
16K מתיק של 194K = תשואה שנתית של 8.25 אחוז. אופטימי משהו לדעתי עם השוק של היום.
אפשרי, אבל את העתיד אף אחד עוד לא הצליח לגלותת.
מה שכן, אם אתה רושם משהו כזה :
לכן לא ארצה לקחת סיכון באיבוד הכסף הזה

לא הייתי ממהר להשקיע כל כך מהר בשוק ההון. בטח לא לטווח הקצר ולבנות על רווח משמעותי כזה בשנה.
יש אפיקים אחרים שאולי ייתנו יותר תשואה אבל יחשפו אותך לפחות סיכון. לא ממליץ על כלום כמובן, אבל תחשוב על הכל לפני שאתה עושה את הצעד.
בהצלחה

תשואה שנתית של 8.25 אחוז. אופטימי משהו לדעתי עם השוק של היום. ...
יש אפיקים אחרים שאולי ייתנו יותר תשואה אבל יחשפו אותך לפחות סיכון.
???

אתה מכיר אפיקים עם תשואה יותר גדולה ופחות סיכון?
תניח שמי שמציע לך אותם הוא רמאי.

כמה זה בעייתי להכין תיק השקעות סולידי שיכניס רק 12 אלף בשנה. הון התחלתי 194אלף ש''ח בירושה. אם אני מאבד את הכסף הזה אין לי בכלל תשתית ביטחון ולכן לא ארצה לקחת סיכון באיבוד הכסף הזה מצד שני אני יודע שאני חייב להתקדם כי עוד שנה אהיה בבעיות אם לא אצור לעצמי מחסת הגנה.
כמו שכבר ניתן לראות, התחלתי לכתוב על מדד 35 מדד 125 מדד 90 ומדד מדד s&p 500
התחלתי להיכנס לתחום לא מזמן וללמוד, הקטע הוא שיש לי רק שנה עד שאשתחרר ואז אני בראשות עצמי.
האם זה נקרא להמר אם אחליט לשים 70 אלף שקל באחד המדדים האלו לא במשך שנה לא משנה מה יהיה?
נכון לעכשיו - רוב הכסף בחיסכון רגיל של בנק, חלק פשוט בעובר ושב ו600 שקל בהראל

שים לב, שמה שנקרא "תיק השקעות סולידי" בכל העולם, זה לא בהכרח מה שחושבים עליו כאן.
בכל מקרה, תשקול לחלק את הכסף ל"תשתית ביטחון" והשקעות.
אתה נותן טווח יעד של שנה - כי עוד שנה תצטרך את הכסף הזה? אם כן, הייתי ממליץ להשאיר אותו כספי.
אם לא, והכוונה בעוד שנה להמשיך ולהשקיע אותו "בצורה יותר חכמה, אחרי שאני אלמד", יש מקום להשקיע אותם במדד מנייתי, ובעוד שנה ללמוד קצת ולהשאיר אותו שם, אולי בצורה קצת יותר חכמה, או בהתאמה יותר טובה של החלק המנייתי למה שמתאים לך אישית מבחינת סיכון וטווח יעד לשימוש בכסף.

???

שים לב, שמה שנקרא "תיק השקעות סולידי" בכל העולם, זה לא בהכרח מה שחושבים עליו כאן.
בכל מקרה, תשקול לחלק את הכסף ל"תשתית ביטחון" והשקעות.
אתה נותן טווח יעד של שנה - כי עוד שנה תצטרך את הכסף הזה? אם כן, הייתי ממליץ להשאיר אותו כספי.
אם לא, והכוונה בעוד שנה להמשיך ולהשקיע אותו "בצורה יותר חכמה, אחרי שאני אלמד", יש מקום להשקיע אותם במדד מנייתי, ובעוד שנה ללמוד קצת ולהשאיר אותו שם, אולי בצורה קצת יותר חכמה, או בהתאמה יותר טובה של החלק המנייתי למה שמתאים לך אישית מבחינת סיכון וטווח יעד לשימוש בכסף.
אף אחד לא הציע לי, אבל מדד 90 הוא עם תשואה מאוד גדולה, הקטע הוא האם זה נחשב מסוכן לשים שם כסף או לא...

זה נקרא "לירות באפילה"
תקשיב, לא יודע מה ננעלת על המעט ידע שיש לך אבל אתה חייב להגדיל אותו משמעותית
ולא, אין לך לאן למהר, אף אחד לא התעשר "פחות" כי הוא השקיע כמה חודשים מאוחר יותר
מה שכן, אנשים איבדו את הכסף שלהם כי הם הלכו לפי הכתבה הראשונה בעיתון
אז בסדר, אתה לא בכתבה הראשונה, אולי הרביעית
בכל מקרה, אתה נמצא כאן, אין כאן מסחרה
אין כאן שווק ואין כאן ייעוץ
מה שיש כאן זה הרים של ידע, ידע חשוב נורא
בלי הידע הזה אין לך מה לגעת בכסף
מהסיבה הפשוטה שאתה לא מבין אותו, חוץ מלקבל אותו ולשלם איתו

אז תתחיל לקרוא בבלוג ולהבין אותו
ומה שלא ברור לך אחרי קריאה שניה ושלישית אתה יכול לשאול כל חבר פורום כאן בשירשור

אני אוהב את הפוסט הזה:
https://www.hasolidit.com/איך-להשקיע-בבורסה-מדריך-למתחילים

האם זה נקרא להמר
האם זה נחשב מסוכן
שים לב, אתה שואל שאלות שהן קצת מופשטות, תלויות בדעות של אנשים, והתשובות עליהן בד"כ מאוד אינדיבידואליות.
ואם אני אגיד לך שזה נחשב נורא מסוכן, ונקרא ממש להמר - זה אומר משהו?
ואם אני אגיד לך שזה ממש לא נחשב מסוכן, וממש לא נקרא להמר - זה מקדם אותך?

סיכון הוא תלוי מטרות ואפשרויות. הסיכון הוא שלך. לא של אף אחד שיענה לך בפורום.
שמתי כמה קישורים כשעניתי לך כאן, חלקם יכולים לעזור לך להעריך סיכון - במיוחד אחוז מניות מתוך התיק. שווה שתסתכל עליהם.

אבל עוד לפני התיק, כדאי שתבין את מצבך, תוכל להיעזר למשל בתרשים שכאן. אתה צריך לחשב לכמה כסף אתה זקוק לטווח קצר, לכמה כסף אתה זקוק לטווח ארוך, לכמה כסף אתה זקוק ככרית ביטחון. כל אלו מטרות ואפשרויות, רק אז תוכל להתחיל להתעסק בשאלה כמה כסף לסכן.

כשאתה כבר בא לבנות את התיק, תענה לעצמך על שאלות לפי סדר חשיבותן, על חלקן תיאלץ לענות בעצמך, ועל חלקן תוכל להתייעץ כאן אם לא תמצא תשובה ע"י חיפוש.

עוד אפשרות ששווה "להשקיע" בה את הכסף, היא לימודים. ציינת שאתה מסתדר טוב עם מחשבים. אם בתפקידך בצבא אתה לא מתעסק בתכנות, ייתכן ששווה לשקול להשקיע את הכסף (או חלקו) בתואר במדעי המחשב (שכר לימוד + כסף לצרכי קיום לפחות בחלק מזמן הלימודים), ייתכן שזה ייתן לך תשואה לכסף, וגם ביטחון למקצוע מבוקש, שמכניס מעל הממוצע, ומאפשר לחסוך עוד הרבה כסף, שאותו תוכל להשקיע.

ובעיקר, עצור, ותנשום עמוק. קח את האחריות עליך, ואל תחפש לעשות לה מיקור חוץ. אם אתה לא יודע איך לעשות משהו, תלמד, ועשה אותו בעצמך. אל תיחפז סתם, אל תשמע עצות אחיתופל, ואל תשקיע בביטקוין ודומיו.

יאללה, בהצלחה!!!

???

טעות הקלדה כמובן, התכוונתי יש אפיקים שייתנו *פחות* תשואה תמורת פחות סיכון.
תודה

אני מנסה להבין את המטרה ב 12K לשנה תוך שנה...
אתה מצפה לחיות מ12K בשנה ? משכורת 13-14 ?

בכל מקרה לפי הכלל 300 המקובל (חפש באתר) כדי לקבל 12K נטו בשנה אתה צריך כ350-400 אלף שקל ולהשקיע בתיק שהוא על הציר בין 75 מניות 25 אג"ח ל100% מניות.
תן לי להיות האיש הרע שיוריד אותך לקרקע ולהגיד לך שזה לא יקרה תוך שנה, כניראה שגם לא בשנתיים או שלוש.

סיים את הצבא, קח חלק מהכסף ותלמד משהו שגם שווה משהו בסוף החודש אם אתה גם אוהב את זה זה בכלל בונוס מעולה, מהעבודה תחייה ותחסוך כמה שאתה יכול בלי לפגוע באיכות חיים יותר מדיי (כל אחד והגבול שלו).
בהתאם לאחוז החסכון שלך תוך שנים לא רבות מידיי יכול להיות לך תיק מכובד שגם תוכל לחיות ממנו ולא רק 12K לשנה.

היי @ביולוג ירושלמי מחכה ל"שיחת איפוס" שלך לפות"ש.
אנסה לתת לך את הסקירה ע"י כמה ציטוטים (מלבד מה שמופיע בשרשור זה), אבל תוכל בעצמך לראות את כל ההודעות שלו ואת כל השרשורים שפתח.
אוקיי ככה, אני בן 20.
התחלתי לראשונה לחסוך בסביבות גיל 18-19 עבדתי ושמתי כספים בתוכנית חיסכון פשוטה של בנק לאומי באמצעות אמא שלי שהמליצה לי.
לאחרונה דיברתי עם דוד שלי ואמר לי שהוא לא משקיע וכאלה, אך יש לו סוכן ביטוח והוא חוסך אצלו בחברת הראל בדבר שנקרא "מגוון " ויש לזה תשואה של 5% בשנה בערך. הלכתי לסוכן הזה והחלטתי להתחיל גם.
נכון להיום שמתי שם רק כמה מאות שקלים, אבל אני מתכוון להגדיל את הסכום לכמה אלפים/ עשרות אלפים.
עכשיו התחלתי לחשוב והבנתי שהכל נחמד ויפה אבל מדובר בכסף קטן- כלומר אפילו אם היה לי 100k הייתי מקבל 5k במקרה הטוב,כלומר אני צריך פתרון נוסף...

עכשיו ככה , אני בנאדם יחסית סולידי ולכן הייתי רוצה לעשות צעידות קטנות כי אני לא רוצה להפסיד ולכן אני רוצה לפצל לשלבים ולצעוד לאט לאט בחיסכון. השלבים שלי עד כה היו- כסף בארון במעטפות, כסף בבנק, כסף בהראל.
וזה הסיפור: בהתחלה ההיתי חוסך קצת כסף במעטפות בבית, אחר כך אמא שלי הכווינה אותי אמרה לי לך לבנק תעשה קצת ריבית מבלי לשבור תראש פשוט שים תכסף לזמן ארוך ויש רווח למרות שהוא אפסי. לאחר מכן דוד שלי הכווין אותי ואמר לי יפה שאתה חוסך בבנק, אבל למה שלא תלך לשלב הבא, במקום לשים בבנק תעשה אותו דבר רק בחברת ביטוח, לך לסוכן ביטוח שלי הוא יעשה לך תוכנית חיסכון בהראל כאן יש סיכוי שתפסיד קצת בזמן הקצר , אבל בטווח הארוך תרוויח . כששאלתי את שניהם מה השלב הבא, אמא שלי כמובן אמרה לי מספיק הבנק לא יודעת יותר מעדיפה רווח קטן מאשר שאפסיד כסף, דוד שלי אמר לא יודע תצתרך לגלות בעצמך כי אני מסתפק רק בלשים כסף בהראל ולתת לו לישון שם...
אני רוצה שמישהו יכווין אותי לשלב הבא, מה הצעד הבא שצריך לכוון אליו אחרי הבנק ואחרי הראל, ואיך להגיע אליו כלומר למי לפנות כדי להיות בשלב הבא ועל מה צריך להתכוונן....
ביטקוין לדעתי בשלב הגמירה שלו, עסק בעתיד אבל לעכשיו זה לא מתאים, סטרטאפ אותו דבר כמו עסק צריך רעיון, השקעה אקטיבית מצריכה ממני התעסקות יומית דבר שיעצבן אותי נפשית, נדלן מסוכן מידי בעיניי, מדובר במשחק שאם אתה לא יודע לשחק אותו אתה עלול להפסיד.
ולכן התרשמתי יותר ממדד 90 ומדד 125, כי בשביל להשקיע במדד זה בעיניי קל כי אני לא צריך לדעת איך לשחק מלבד לתת לזמן לעשות את שלו -תקן אותי אם אני טועה.
לגבי 2 המניות שדיברתי ב1000 שדיברתי זה אני לא בטוח אם כדאי לעשות אבל הסתכלתי על שתי המניות האלו והן נמצאות במדד 35 והן היחידות שממש היו טובות לפחות בעיניי..
וואו אחי, אני בן 20 מתחיל עכשיו וזה ממש נחמד מה שעשית.
אני בידיוק עכשיו מתלבט באיזה מדד כדאי לי לבחור, 35 נראה לי קורס קצת, 125 נראה לי קצת, ו90 נראה הרבה אבל קצת לא יציב...
הקטע הוא שאני לא יודע להעריך את הכסף הזה כי הוא ניתן לי בירושה לאחר מות אבי שהשאיר אותי לבד בעולם, ולכן אני מצד אחד חייב להגדיל הכנסות תוך שנה כי אני מתחיל חיים אז הייתי רוצה להגיע לתיק של 12 אלף בשנה, מצד שני אני חייב להיזהר שלא אמצא את עצמי בבעיות.אותו
אני מודע לקיום הסיכון בבורסה וכפי שרבים אמרו מי שלא מוכן להפסיד שלא ייכנס לבורסה כי לא משנה איזה תיק תעשה יש סיכון שהכסף יאבד, אני פחדן לכסף שלי,לא מדובר בו בטענה אלא בעבודה-אני פחדן. אבל לפעמים מפתיע שאני רואה לעצמי פחדן לאבד כסף ובו זמנית טוען שאין לי בעיה לאבד את כל הכסף שלי אז אנמק. אני קורא לגישה-תמות נפשי עם כולם והיא נורא פשוטה, להלן:
אין לי בעיה להפסיד את כל הכסף שלי לגמרי אבל יש רק תנאי אחד לזה, שהכסף הופסד לא בגלל התנהלות שלי בבורסה אלא בגלל המצב בכל המדינה ובכל החברה בכללותה, כלומר שלשאף אחד אין כסף והבעיה היא לא רק שלי אלא של כל האזרחים והתושבים במדינה.
לסיכום אהפוך את זה לפתגם שמתאר את הגישה בקצרה.
*אם אני אקרוס לבד אני לא אדע מה לעשות לעצמי אבל אם כל המדינה תקרוס ואני בעקבותיה וכולם , בבעיה כספית ובמצוקה שאין להם כסף אז אני אומר ניחא*-

מה חושבים על הגישה, האם זה נכון לשוק ההון?
אגב על פי גישה זו הייתי רוצה ללמוד להרכיב את התיק שלי כלומר מצד אחד שיהיה הכי רווחי שאפשר ומצד שני שיהיה עם הגישה תמות נפשי עם כולם (או במקרה שלנו תמות תיק השקעה עם כולם)
מאיפה אתה יודע מה אני עושה, אולי אני עושה את שניהם?גם קורא וגם מספים?, למרות שאני לא אוהב את המילה מספים כי זה לא שאני סתם כותב כאן יש משמעות...
אתה מתאר את צרת רבים כנחמה של שוטים.
בעיני צרת רבים היא חוכמתם של המתכננים.
כלומר כמובן שעדיף בלי צרות אבל כיוון שזה לא אפשרי בלי צרות אז עדיף לתכנן כך שלפחות הצרות יהיו צרות רבים, וכאן מדובר בחוכמה.

אם מגיע אליך צרות עדיף שתהיה אקטיבי ולא פסיבי, כלומר עדיף שתכננת בצורה אקטיבית שאם יגיעו הצרות זה יהיה צרת רבים מאשר שהצרות יגיעו ואתה לא עשית כלום ולא תכננת אותם וככה אתה פסיבי ייתכן וזה צרות של יחיד.

המטומטם יגיד איזה כיף צרת רבים החכם יגיד איזה כיף לפחות תכננתי איזה צרה זו....
קראתי את הבלוג של הסולידית, אתה מודע לזה שיש לה יותר מ 30 עמודים שבכל אחד מהם 5-6 פוסטים שבכל פוסט ספר תורה שלם. אז יקח לי קצת זמן עד שאסיים.
אגב בנוגע לזה ללמה אני רוצה לקשר את התיק שלי לקריסה של ישראל זה מסיבה מאוד פשוטה, אני גר בישראל ואם אני נופל אני רוצה ליפול עם המדינה ולא לבד כמו שציינתי קודם. הרי אם נגיד התיק שלי יהיה מבוסס על הכלכלה בהודו והתיק שלי יקרוס יחד עם הודו זה לא רלוונטי לישראל זה רלוונטי רק ל Vegeta אני רוצה שהמפלה של Vegeta תהיה קשורה למפלה של כל הארץ שvegeta גר...

היי @ביולוג ירושלמי מחכה ל"שיחת איפוס" שלך לפות"ש.
@דור דורים יקר 3>
מה שתמיד שמתי לב ואהבתי מאוד בך הוא שאתה בחור רהוט עם כוונות טובות, נאות לכתוב ולשתף, להשכיל אחרים ולפזר מידע. גם תמיד הייתה לך סבלנות להסביר, לטרוח, להתאמץ ולחלוק מהידע שלך ;) לפרש, לבאר, ואתה אחד מהאנשים העוזרים והמגיבים לעניין שניתן להעזר בהם פה.
אתה מעיין של ידע וסבלנות.
לא בטוח למה "קראת" לי, אני לא נוטה להיות סדרן. אולי רק מידי פעם כשאני מזהה שבמקום עצה, הבנאדם צריך טלטולון של השב"כ או סטירה לפנים.
פה זה לא המקרה... סליחה מראש מ- 4461 על הפנייה בגוף שלישי, אבל פה מדובר בחייל חביב ואובד עצות שבאמת מנסה להשיג ידע דרך שאילת הרבה שאלות כאילו היה זה שיעור הכרות להשקעות קזינו בבורסה עם הקאוצ'ר אלון גל.
הוא יורה לכל הכיוונים ובאמת מחפש "לעשות כסף" כאילו אנחנו בפורום של E-commerce ואיך מוכרים ציפורן חודרנית לבחורות סלובניות באמאזון ללא מע"מ.
יש לו איכשהוא 200K, נדמה לי מירושה, והוא ממש שמח להשקיע אותם למרות שהוא מפחד עליהם כמו שיונה מפחדת על הביציות שלה.
לדעתי, הכי טוב לו להתרחק עד השחרור מהבורסה, לא להשקיע שקל ולהמשיך ללמוד וללמוד עד שימאס לו ועד שהוא יבין מה זה סיכון ומה זה בכלל להיות מסוגל להפסיד כל כך הרבה כשמגיע הרגע שבו המדדים נופלים אפיים ארצה (הפסימיסט שבי חייב לצאת מתישהוא).
הכל בסדר, אני מפרגן לו לשאול, להיענות וללמוד ממה שהוא חושב שהוא לומד (במקום ללכת ולנסות לקרוא פוסטים, להתעמק בהם ולנסות להבין אותם - מה גם שלא בטוח שיש לו את כל הכלים להיות מסוגל לזה).
המאמץ ליישר אותו הוא מאמץ חינם לדעתי...
מעדיף להתעמק בעוד פוסט של הרגולטור או של קר לי ואני עושה סקי או איזה מאמר באלכסון לבינתיים. יותר מעניין לי :>

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ר יצירת קשר עם שירות לקוחות- אינטראקטיב חו"ל פוסטים מאיכות נמוכה 1
Michel יצירת הפסד מכוון בשוק ההון לצורך קיזוז מס שבח שוק ההון 25
Z יצירת צ'ק דולרי צרכנות פיננסית 1
T יצירת קהילה קריפטוגרפית בפורום אוף טופיק 2
N יצירת תיעוד ברור ואמין, מהקניה ב- Binance, ועד לקבלת השקלים בבנק ישראלי השקעות אלטרנטיביות 17
לארוצה יצירת קובץ הפקדות לבנק לאומי צרכנות פיננסית 1
משה כמה לבקש על יצירת מצגות וחומרי לימוד לקורס בנושא קיימות? אוף טופיק 16
D יצירת קשר ושליחת הודעות פרטיות אוף טופיק 1
ח יצירת קורסים אונליין התפתחות אישית 12
קורא הדוק התלבטות - מכירת קרן לצורך יצירת מגן מס שוק ההון 5
S יצירת ערך בויקיפדיה אוף טופיק 4
Liron2035 יצירת דו"ח Trade Confirmation ב-IB, מה ההבדלים בין ה-Options השונים? שוק ההון 1
amikal יצירת "קופת כסף זמינה" לצורך השקעה אגרסיבית יותר למטרות תשואה גדולה יותר שוק ההון 44
ITS הרגלים פיננסיים שנתיים - יצירת צ'ק ליסט קולקטיבי צרכנות פיננסית 5
yanosh34 תזמון יצירת מגן מס שוק ההון 20
ס יצירת קרטון למשחק אוף טופיק 5
XpH פתיחת תיק במס הכנסה - טופס 5329 מיסים 9
ס האם ניתן לנייד תיק מבנק לבית השקעות בלי קנייה ומכירה? כמו ניוד בין בנקים? שוק ההון 4
א הרכב תיק לטווח הקצר שוק ההון 2
מ סגירת תיק עוסק פטור יזמות והגדלת הכנסות 1
G תיק השקעות בגובה שלוש מיליון שח שוק ההון 56
M חיסכון לילדים או תיק השקעות מרוכז שוק ההון 3
ח מחפש אקסל למעקב אחרי תיק השקעות אוף טופיק 1
מ תיק ראשון - צעדים אחרונים שוק ההון 5
NightStyle העברת תיק מ-IB לבית השקעות ישראלי שוק ההון 2
D דעתכן.ם על הרכב תיק ראשוני שוק ההון 6
ל עזרה בנושא פתיחת תיק עוסק פטור אוף טופיק 3
L התייעצות על תיק קיים שוק ההון 11
O תיק השקעות משפחתי שוק ההון 11
מ שוקל העברת תיק השקעות לIB, העברה של קרנות שקליות ותהיות לגבי התיק שוק ההון 7
C הייטקיסטים - איך אתם מתמודדים עם תיק השקעות ריכוזי בעקבות RSU? שוק ההון 12
ס האומנם - "במקרה חירום, תיק ההשקעות שלך יהיה הדבר האחרון שיעניין אותך" אוף טופיק 40
D שאלה בטיוב תיק - האם שווה למכור קרן כדי לקנות קרן אחרת? שוק ההון 5
ח תיכנון תיק | התייעצות שוק ההון 3
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
T ניוד תיק השקעות ודיווח שנתי מיסים 11
י תיק תיאורטי לשנה הקרובה - דעתכם? שוק ההון 0
ה תיק פרישה עבור אמא (67) התייעצות לגבי הקצאת נכסים והתנהלות שוטפת פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 1
דר אהבהמוזרה שאלות בנוגע לאסטרטגיית תפעול ואיזון תיק שוק ההון 16
itaied איך מבצעים העברת תיק ני"ע מחו"ל לישראל? שוק ההון 7
דר אהבהמוזרה תיק ההשקעות (ההיפותטי) הראשון שלי שוק ההון 14
G העברת תיק ני"ע זרים מהבנק בארץ לחשבון ברוקר בחו"ל (IB) שוק ההון 1
Y שאלות של מייק מתחיל לגבי תיק השקעות פשוט שוק ההון 33
F התלבטות מבחינת 2 דברים בפתיחת תיק אצל הברוקר שוק ההון 5
D האם ניתן להעביר תיק ניע לאינטרקטיב ולמכור בשכבות? שוק ההון 1
א תיק השקעות או תוכנית חיסכון בחברות הביטוח שוק ההון 1
A כלי למעקב אחר תיק השקעות שוק ההון 1
ש דמי ניהול ועמלות בבנק - תיק השקעות שוק ההון 5
Y ייעוץ לגבי תיק השקעות - בן 28, רווק שוק ההון 18
D האם ניתן להעביר תיק ניע לאינטרקטיב ולמכור בשכבות? מיסים 0