• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איפה בחו"ל יש הכי פחות אנטישמיות

סול

משתמש רגיל
דירוג
1,281
היי חברים, לא הייתי פה זמן מה, מקווה שכולכם בטוב.
אני יודע שאני לא הראשון שחושב על זה, אך אשמח לשאול לגבי טיול ארוך בחו"ל עד יעבור זעם.

הנה המצב שלי
אני מוזיקאי בן 35 ממרכז הארץ והמצב שלי, ביחס למצב, לא רע -בכלל.
אני משכיר דירה משלי ב2800 לחודש, דייר טוב, ושוכר יחידת דיור שכוללת חשבונות בפחות מזה. לכן אני לא פגיע כלכלית.
יחידת הדיור שלי היא במקרה גם ממ"ד, אז הביטחון שלי עולה על של האדם הממוצע. אינני צריך לרוץ באזעקות, אני נשאר בביתי.
אני מלמד מוזיקה, לא רודף אחרי זה. כיום התלמידים שלי התמעטו מאד - שני תלמידים בשבוע בלבד (כ1700 בחודש).
אין לי הרבה ציוד עקב תפיסה סולידית,ויש לי אפשרות להשאיר ציוד בבית הורי.
בנוסף, הסיבה בכלל שאני בכלל בארץ היתה לסיים כמה פרויקטים אמנותיים. הם לשמחתי לקראת סיום.
המלחמה הזאת היתה זרז עבורה להבין כמה החיים קצרים ושבריריים גם לצעירים כמוני וממני, אז נתתי גז. בקרוב פרויקטים רבים שלי יגמרו.
אני עומד למעשה לפני הפרישה האמיתית שלי.
עקב המצב עברתי שינוי כיוצר ואמן. עם עד כה הראש שלי ריחף בעננים, נע בעושר המוחי והרעיוני שלי, בלי סינרגיה עם טרנדים שונים, גישה זו אפשרה לי להוציא דברים שאין להם שני בעולם. אין עוד ספר כמו זה שאני כתבתי, אפילו מבחינת סוגה.
ועם זאת אני מבין שלפחות ברמת ההצלחה המיידית בארץ, יקח לדברים מסוג זה הרבה זמן להכנס למיינסטרים. אם זה יתפוס, אני ענק, אבל כרגע לא ישמעו עלי אם לא אהיה מחובר למה שקורה סביבי. וזה השינוי השני שעברתי עקב המלחמה וסיום הפרויקטים, יש לי דחף ליצור דברים שיותר אקטואלים ומיידיים למצב - פודקאסט, סטאנדאפ, ערוץ טיקטוק, הם הכיוונים המתבקשים. להתחיל ליצור דברים מהרגע להרגע, שידורי לייב.
כמוזיקאי וסופר, אני לקראת השלמה של המאסטרפיסים שלי, ולא מפריע לי עכשיו להשתכשך בטרנדים וביצירה יותר רגעית וספונטנית.
אני ללא זוגיות (ורוצה), ובעל דרכון אירופאי.
נורא בא לי, אולי לפני שאני מתחיל את הקריירה השניה שלי - כאמן מיידי שרוכב על מה שיצר בעבר (אינני מתכנן עוד פרויקטים) ויוצר רק דברים מיידיים, לעשות איזה טיול.
אמנם בשביל זה אצטרך לוותר על הממ"ד שאני שוכר, אבל מאד רציתי לטייל.
רציתי לשאול איפה כדאי לטייל בתקופה כזאת?
הכיוון הוא מקום זול, שקט, בלי הפגנות ובלי בלאגן, שבטוח ליהודים.
אמנם יש לי דרכון אירופאי אבל אני אני מאד כועס על אירופה וההתנהלות שלה במלחמה הזאת. היא גם לא זולה.
גם ארצות הברית, על אף שהיא בירת הסטאנדאפ ויש לי ספר חדש אחד באנגלית, אולי תחכה טיפה. אני יכול להכנס לארצות הברית 3 חודשים בלי ויזה.
בכל אופן חשבתי על איזו שנה מנוחה של טיול בעולם, עם להתקע במקומות שקטים וזולים, אבל תהיתי איפה יהיה לי בטוח יחסית.
האם הסוכנות היהודית היא גם משהו לשקול לעבוד דרכו? אני אשמח לאיזה משהו חדש לעשות השנה.
מדובר בפוסט המבולגן ביותר שלי אי פעם. מוזמנים להגיב על מה שתבחרו.
אני בגדול שוקל טיול ומחפש מקומות ללא אנטישמיות, ובא לי לנקות מצברים ויש לי אולי הזדמנות לעשות זאת.

Fairlawn ניו ג'רזי.
40% מהאוכלוסייה יהודית ליברלית וכשעה נסיעה לניו יורק.

נערך לאחרונה ב:
הכל שאלה של לאיזה תרבויות אתה מתחבר. במידה ואתה אוהב את תרבויות המזרח הרחוק אתה יכול לטייל ולחיות ברמת חיים מעולה בויאטנם, קמבודיה, חלקים מתאילנד, פיליפינים, והודו בתקציב של בין 100 ל-300 ש"ח ליום. במזרח הרחוק כמעט ולא מכירים את ישראל ואף אחד לא מתעניין בסכסוך, אלא אם כן תתעקש להכנס למעוזים מוסלמים בערים מרכזיות. מקומות יותר מערביים יהיו כמובן יקרים יותר.

הכל שאלה של לאיזה תרבויות אתה מתחבר. במידה ואתה אוהב את תרבויות המזרח הרחוק אתה יכול לטייל ולחיות ברמת חיים מעולה בויאטנם, קמבודיה, חלקים מתאילנד, פיליפינים, והודו בתקציב של בין 100 ל-300 ש"ח ליום. במזרח הרחוק כמעט ולא מכירים את ישראל ואף אחד לא מתעניין בסכסוך, אלא אם כן תתעקש להכנס למעוזים מוסלמים בערים מרכזיות. מקומות יותר מערביים יהיו כמובן יקרים יותר.
בשבועות האחרונים יש כתבות על אנטישמיות מזעזעת בסין. לא מוסלמים, אנשים שכנראה מעולם לא פגשו יהודי, מביעים עמדות של הפרוטוקולים של זקני ציון.

כל מקום
ובתנאי שלא תתעסק באקטואליה
ותתעטף בדגל ישראל
ובלי כיפה על הראש (אם אתה דתי) ולא לדבר עברית. קשוח למדי.
באירופה יש אהדה לישראל במיוחד בצ'כיה ויוון.
לצערי, היכן שיש ליברלים (אזורי קמפוסים) יש שנאה אלינו.

בשבועות האחרונים יש כתבות על אנטישמיות מזעזעת בסין. לא מוסלמים, אנשים שכנראה מעולם לא פגשו יהודי, מביעים עמדות של הפרוטוקולים של זקני ציון.
ולכן לא מניתי את סין בהודעה שלי :)

לממשלה שם יש אינטרסים נגד ארה"ב לכן יש יותר שנאת ישראל ברשתות ותמיכה בחמאס.
מהחברים שלי בסין עוד לא שמעתי על כך, מצד שני הם מכירים אותי.
אתה יכול לטייל ולחיות ברמת חיים מעולה בויאטנם, קמבודיה, חלקים מתאילנד, פיליפינים, והודו בתקציב של בין 100 ל-300 ש"ח ליום. במזרח הרחוק כמעט ולא מכירים את ישראל ואף אחד לא מתעניין בסכסוך,
להוציא אולי כפרים בלאוס, בורמה כולם מכירים את ישראל וגם יודעים שיש סכסוך במזרח התיכון, עד כמה ידיעתם או עמדתם בסכסוך תשפיע עליך בהתחשב שתוכל ברוב המקרים להגיד שאתה ממקום אחר לא יודע איך תשפיע.

מצד שני גם באירופה אתה יכול לספר שאתה ממדינה קטנה אחרת ולא מישראל והרוב לא יזהו.

בנוסף ללא קשר למשך או תוצאות המלחמה בשאר העולם חוזרים לעיניינים הבוערים שלהם ופחות חשוב להם הסכסוך פה כל עוד הוא לא פוגע בהם.

הייתי בניו זילנד 3 חודשים, אף אחד שם לא ממש מתעניין בסכסוך (הרוב גם לא ממש בפוליטיקה), עבור רובם המזרח התיכון זה מקום מעורפל ורחוק שיורים בו כל הזמן.

אגב כמו בקורונה, עכשו חושבים על הסיכון של אנטישמיות ומתעלמים משאר הסיכונים
ספציפית לטיול ארוך

תאונות דרכים, מחלות (בייחוד בעולם שלישי), אסונות טבע\אקלים, ופשע אלים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
O איפה לקנות מטבעות זהב בוליון בחו"ל, כספות, סוגי מטבעות השקעות אלטרנטיביות 22
ג מק"מ - איפה יש טבלה מרוכזת שוק ההון 6
Y איפה הכי זול להמיר שקלים לדולרים? שוק ההון 2
ב קנית דירה ראשונה - איפה שווה? נדל"ן 3
א איפה אפשר לקרוא תנאים בסיסים של קופת פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
מ איפה המקום הכי מומלץ ללמוד יעוץ השקעות התפתחות אישית 6
חתול לילה איפה נמצא הכסף שב- IB ? שוק ההון 11
S קרן השתלמות IRA חדשה עם הפקדות לעצמאי - איפה כדאי לפתוח? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
D דירה להשקעה - ״מחיר למשתכן״ - איפה להתחיל? נדל"ן 5
liranviper דירה בהנחה - ינואר 2024, איפה נרשמתם? נדל"ן 18
C איפה רואים withholding ב -IB? מיסים 2
א איפה אפשר להשוות ניירות ערך ישראלים שונים גרפית ? שוק ההון 2
E בן 19 לא יודע איפה להתחיל שוק ההון 7
ח איפה "להחנות" יורו שוק ההון 8
ח איפה כדאי להשקיע לחרדית שוק ההון 78
ע בת 24 לקראת לימודים, מתלבטת איפה לשים את החסכון יומני מסע אישיים 11
A קניית דירה ראשונה - איפה מתחילים? נדל"ן 3
D איפה הכי כדאי לעשות התמחות ברפואת ילדים התפתחות אישית 2
R איפה הכי טוב לגדל ילדים ? נדל"ן 81
Y איפה להשקיע או איך לפצל השקעה של תיק גדול שוק ההון 15
P נניח וידיכם הייתה על כספי המדינה/ האוצר איפה הייתם מקצצים, או מה הייתם בוחרים לשנות? פוסטים מאיכות נמוכה 136
ג זוג צעיר מחפש איפה לקנות דירה ראשונה להשקעה נדל"ן 9
E בן 15, מחפש איפה להשקיע את הכסף יומני מסע אישיים 18
M פלטפורמת מסחר- האם משנה איפה? שוק ההון 2
T איפה ואיך לפרסם דירה למכירה? נדל"ן 11
O רכישת מולטי פמילי בארה"ב להשקעה - איפה ולמה? נדל"ן 1
T איפה הייתם ממליצים ללמוד ולהבין על משכנתא? נדל"ן 8
T איפה הקאטצ פה לדעתכם? נדל"ן 6
Y איפה אפשר לקבל את ההלוואה הכי זולה היום? פוסטים מאיכות נמוכה 21
נ איפה ניתן לקנות פסטת קטניות בזול מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
B תיק ההשקעות שלי, או: איפה טעיתי שוק ההון 7
H סליקת אשראי בחינם | איפה הקאץ' צרכנות פיננסית 4
A [סקר] איפה נמצא תיק ההשקעות הממוסה שלכם? שוק ההון 34
M קרן כספית דולרית - איפה ניתן לראות את התשואה? שוק ההון 0
Y איפה הכסף? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
K איפה לגור בגוש דן?- זוג צעיר אוף טופיק 13
A ברוקר ישראלי - דרך איפה אתם ממליצים להשקיע? פוסטים מאיכות נמוכה 1
H שאלה לגבי איפה לשים פיקדון לשנה שנתיים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
H איפה מקבלים פיקדון הכי גבוה ? לשנה שנתיים פוסטים מאיכות נמוכה 2
A איפה אפשר לקרוא בפשטות על המיסוי על קנייה / מכירה בשוק ההון? פוסטים מאיכות נמוכה 4
amidar פתיחת חשבון בנק לוועד הבית - איפה עושים? האם אפשר דיגיטלי? צרכנות פיננסית 20
א איפה אפשר למצוא מידע לגבי התשואה הפנימית והמח"מ של קרנות כספיות ? שוק ההון 2
B איפה ללמוד מדעי המחשב התפתחות אישית 3
G איפה ואיך קונים אגח ארהב לשנתיים ? שוק ההון 1
P איפה להשקיע כל חודש סכום יחסית גבוה ומה לעשות עם הגמל, קה"ש ופנסיה הנוכחיים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
א איפה רואים דבידנד שנכנס ממניות? פוסטים מאיכות נמוכה 4
C איפה הכי משתלם וכדאי לקחת קרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ק איפה אני יכול לבדוק? פוסטים מאיכות נמוכה 3
א איפה בארץ אפשר להמיר שקלים לרובלים? אוף טופיק 1
ג סקטור אנרגיה ירוקה - איפה מתחילים ללמוד? שוק ההון 7

נושאים דומים

Back
למעלה