• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

PowerShares QQQ Trust, Series 1

בנוסף, הפוסט בלינק מתייחס לתשואה של תיק ללא הפקדות קבועות. (ובוודאי לא הפקדות חודשיות בשיעור של 10% מגודל התיק ההתחלתי)
ה-CAGR שקיבלת בבדיקה שלך הוא עצום בעיקר בגלל ההפקדות ולא בר-השוואה למספרים שמופיעים בפוסט.

@עש לילה הוא ציין גם IRR שקצת עוזר להשוות אבל לא לגמרי.
בכל אופן לא ברורה לי מטרת השרשור.

? Do you agree that investing in QQQ had higher returns than s&p500​

בנוסף, הפוסט בלינק מתייחס לתשואה של תיק ללא הפקדות קבועות. (ובוודאי לא הפקדות חודשיות בשיעור של 10% מגודל התיק ההתחלתי)
ה-CAGR שקיבלת בבדיקה שלך הוא עצום בעיקר בגלל ההפקדות ולא בר-השוואה למספרים שמופיעים בפוסט.

@עש לילה הוא ציין גם IRR שקצת עוזר להשוות אבל לא לגמרי.
תקן אותי אם אני טועה, אבל ה-IRR של סימולציה מבוססת הפקדות (כלומר עם סכום התחלתי זניח) ייתן משקל לא אחיד לתשואות של שנים שונות (עם משקל יתר לשנים מאוחרות יותר).

@Investor לא יודע, תבדוק כמו שצריך ותגיד לנו מה יצא.

תקן אותי אם אני טועה, אבל ה-IRR של סימולציה מבוססת הפקדות (כלומר עם סכום התחלתי זניח) ייתן משקל לא אחיד לתשואות של שנים שונות (עם משקל יתר לשנים מאוחרות יותר).
אכן.

נושאים דומים

Back
למעלה